Opinie o Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Julia Nowy wpis

Mam zamiar aplikować na staż, jest teraz oferta do Biura Obsługi Klienta. piszą, że po pierwszej połowie roku mogą przedłużyć na kolejną, a później ze już umowę o pracę się dostanie. tylko teraz na podstawie ostatnich opinii pojawia się pytanie jakie na dzień dzisiejszy jest podejście do samego pracownika? jak je oceniacie?

Maciek Nowy wpis

Niestety pracodawca fajny jest do czasu, a dokładniej do momentu aż wszystko jest tak jak sobie zaplanował. W momencie w którym wymyka się coś z jego rąk to obiecują gruszki na wierzbie czego później nie dotrzymują. Niestety po złożeniu wypowiedzenia taka sytuacja zastała i mnie, mieli oczekiwania jak powinienem się z Nimi rozstać i tak też to zrobiłem- po partnersku bez pretensji. Niestety oni na dzień rozliczenia nie byli przygotowani, nie mieli wiedzy na wiele tematów a wiele pytań które zadawałem zostały bez odpowiedzi, obietnice które wtedy złożyli nie zostały dotrzymane. Argumentacja było że przecież nie mam niczego na piśmie a nie mam bo osoba za to odpowiedzialna nie dostała tego (a miała to zrobić). Nie wspomnę już że stanowisko na które się rekrutowałem w porównaniu z obowiązkami pracy codziennej bardzo się mijało. Dezinformacja w firmie jest również niebotyczna, każdy dostaje inną informację lub w ogóle jej nie dostaje Podsumowując; wszystko będzie dobrze do czasu aż będziesz ich pracownikiem, po zakończeniu współpracy będzie nie za ciekawie bo nie potrafią się rozstawać z pracownikiem. Czuję się przez nich (usunięte przez administratora) a jako pracodawcę- zdecydowanie nie polecam.

Jak to nie wiedzą? To chodzi o to, że nie podają kwoty podczas rekrutacji? Czy że dopiero podczas podpisywania umowy wiadomo jaka będzie finalnie pensja i nie ma info wcześniej i nie ma czasu na zastanowienie, czy pracownikowi się to opłaca? Rekruter nie wie, jaka jest pensja, czy jakiś np. potencjalny przełożony?

Gerald

Jeden z bardziej pozytywnych procesów rekrutacji. Wiele etapów, ale komunikacja ok, niestety nie udało się. Generalni ok.

@Gerald

Wiele, a ile konkretnie jest tych etapów? I jeszcze, na czym każdy etap wygląda, znaczy czy to rozmowa z rekruterem, czy to jest rozmowa z kimś innym, zadanie kwalifikacyjne jakieś? Komunikacja ok ona jest mailowa, telefoniczna czy jak wygląda?

Gerald

Najpierw jest rozmowa telefoniczna. Takie podstawowe pytania, ogólnie i mówią o etapach. Później jest rozmowa kwalifikacyjna w biurze firmy. Następnie jest jak to nazywają dzien próbny. Nie dotarłem do tego etapu, ale chyba ciekawy, bo zapraszaja do spędzenia paru godzin, normalnie w pracy, żeby poznać obowiązki. Komunikacja OK, była tel. i mailowa. Można było zawsze zadzwonić do rekruterki.

Firma Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Account Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Tosia

Mam kilka pytań odnośnie pracy wyjazdowej do Niemiec. Mąż chce się zgłosić do pracy na magazynie tam, tylko chcemy dopytać o kilka szczegółów z ich oferty ze strony. Opiszecie jak wygląda zakwaterowanie i czy pobierają coś z pensji na ten cel? Już wiemy, że trzeba własny samochód mieć, czy oni cokolwiek zwracają za paliwo i w ogóle użytkowanie tego auta? Do tego praca tylko na 3 miechy, jest szansa że od razu potem gdzieś indziej oddelegują?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Rozmowa sama w sobie na plus, sympatycznie. Niesympatyczne jest jednak obietnica odpowiedzi, pozytywnej czy negatywnej, i milczenie. No cóż.

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.?

Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.
  • Fordońska 81
    85-719 Bydgoszcz

Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o.