Opinie o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twoja Prowizja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twoja Prowizja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Jak dla mnie, świetna firma mogę szczerze polecić każdemu kto miał pożyczki. Pan Albert który przeprowadził mnie przez cały proces, poświęcał dużo czasu na wytłumaczenie i dzięki mojej współpracy cały proces trwał około 4-5 miesięcy. Najdłuższy okres to czekanie na raport BIK. Miałam stały kontakt z Panem Albertem który zawsze chętnie pomagał i tłumaczył , za co bardzo dziękuję. Na początku po samej analizie dostałam 475zł może to i niewiele ale każda złotówka jest ważna w dzisiejszych czasach. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to jak dostałam ponad 9 tysiecy i telefon od Pana Alberta czy przelew doszedł za odzyskane koszty. Naprawde nie wiedziałam że jest coś takie możliwe i nie wierzyłam do momentu aż środki zaczeły spływać na konto. Odemnie rada dla klientów nie zwklekać z wysyłaniem wniosku, ja niestety ten błąd popełniłam miesiąc nie wysyłałam wniosku przez nie wierzenie w takie rzeczy, zaryzykowałam i się udało. Najlepiej wspólpracowac wykonywac polecenia i nie zwklekać a przyniesie do zysk. Dziękuję jeszcze raz Panie Albercie za pomoc. Pani Kasia co za dużo pyta. Pozdrawiam

Dostalam po samej analizie raportu BIK 475 zł, czekam na dalsze działania. Polecam, tylko trzeba współpracować..

tu się nie zgadzam, ja po pół roku dostałem aneks na 1478,46zł. bardzo uczciwa firma!

Miyu

(usunięte przez administratora) ! :) liczą na to że nie przeczytasz umowy , szybko podpiszesz i za marne grosze oddasz im swoją wierzytelność a oni zgarną resztę. Omijać szerokim łukiem !

Ile średni staż pracy doradców może wynieść? W tym ogłoszeniu o którym pisała jedna Pani na forum widniała wzmianka o 10-ciu kandydatach oraz imprezach integracyjnych, ciekawi mnie atmosfera w zespole. Jest standardowa czy raczej przyjemnie się pracuje? liczę na stała prace, w tym przypadku jakie są na to szanse?

Twoja Prowizja Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kazimierz78

Mi ta firma bardzo pomogła, jak się wysyła wszystko szybko, to widać efekty od razu. Wypłacili mi 500 zł i czekam na rozwiązanie sprawy sądowej. POLECAM

Grażyna

Polecam firmę, po analizie BIK dostałam pierwszy przelew na kwotę 2000 zł, przy mojej skromnej emeryturze jest to bardzo duża kwota. Polecam z całego serca Panią Madzię, konkretna i sympatyczna osoba :) Czekam na dalszy rozwój sytuacji i dalsze zwroty :)

Gaba

Odnośnie tej wspomnianej aktywnej infolinii widziałam, że jeszcze jakiś czas temu poszukiwany był doradca klienta. w sumie chyba z 10 osób, z czego wynikało takie zapotrzebowanie? I czy przy okazji odniesie się ktoś do zarobków? widziałam widełki od 5 do 10 tys., czym są uwarunkowane w praktyce?

Twoja Prowizja Sp. z o.o.

Dziękujemy za przesłaną opinię, prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową na kontakt@twojaprowizja.pl Infolinia firmy jest ciągle aktywna i każdy klient może się dodzwonić do nas w godzinach pracy biura.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

klient

dostalem 2 tys samej zaliczki po analizie bik, moze za wczesnie by ocenic wyniki, ale sam w zyciu bym tego nie zrobil, takze takie uslugi jak najbardziej polecam cos za cos biora oplate ale nie placilem z gory nic i krok po kroku prowadza. dziekuje panie rafale

Grzegorz

Polecam oddać sprawę fachowcom tak jak to było w moim przypadku. Nie odzyskałbym sam takiego zwrotu tak jak z ich pomocą :) Polecam również swojego opiekuna sprawy Panią Magdę, która na każdym kroku informowała o toku sprawy :)

Andrzej Z.

Szanujmy firmy które pomagają ludziom w nierównej walce z bankami, dziękuję ze tacy ludzie jak Wy istnieją. Szacunek

Oliwia

Firma najlepsza, udało mi się odzyskać prawie 8 tys zł dzięki pomocy Pana Aberta Z. Cały proces trwał około 2 miesiące i nie było żadnych problemów w trakcie ani z firmą ani z komunikacją ze swoim opiekunem. Tak jak u mnie z Panem Albertem który zna się na rzeczy i chętnie zawsze pomoże i wytłumaczy 2 razy

Zadowolony klient

Odzyskalem dzieki nim 1300 zl. Przelali mi tydzien po analizie biku. Jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam przemiłego Pana Alberta

Dariusz

Takiej firmy tylko ze świecą szukać :) Nie pobierają opłat, indywidualny opiekun sprawy na plus, wszystko zrobione rzetelnie i tak jak trzeba Dodatkowo wysyłają pierwsze pieniądze z własnej kieszeni. Zdecydowanie polecam firmę

Polecam firmę z całego serca oraz Panią Magdę Sz. bardzo sympatyczna i ciepła osoba :) Gorąco polecam

Paweł O

Pracuję od maja. Najlepsza firma w jakiej na razie pracowałem. :) Można dobrze zarobić, a atmosfera świetna. Wyjścia grupowe i spoko przełożeni.

Rzetelna firma, po półtora roku dostałem zwrot ok. 4000 złotych. W pewnym momencie zwątpiłem, a tu miła niespodzianka. Ludzie, te sprawy tyle zajmują, banki opóźniają, jak mogą, zwrócenie tych pieniędzy! Odwoływanie sie do 1 instancji, 2 itp jest na porządku dziennym i dlatego tyle to trwa! Polecam każdemu, kto miał kredyty, nawet na niewielkie kwoty

Elżbieta

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odzyskiwaniu srodków, sama nigdy o tym nie słyszałam, a w szybkim czasie dostałam przelewy. Pan Rafał G. wykazywał się ogromną cierpliwością, bo troszeczke opozniałam wszystko. W kazdym razie firma godna polecenia. Poleciłam też męża i córke, bo mieli kredyty.

twoja prowizja

Witam, chciałem się dowiedzieć czy firma jest wiarygodna. Podpisałem umowę i cesje i na razie cisza. Jest szansa ze w ogóle cos odzyskają ?

Kaspersky 87
@twoja prowizja

Mi odzyskali z millenium 2950 zł ale po analizie umów wychodzi, że z ubezpieczeń będzie na około 50 tysięcy więc sam jestem w szoku ile jeszcze dostanę

Zostaw merytoryczną opinię o Twoja Prowizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twoja Prowizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Twoja Prowizja Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowy Świat 33 lok. 13
    00-029 Warszawa