Opinie o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twoja Prowizja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twoja Prowizja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Jan

Omijać. Robią problemy, umowa to żart.

Oskar C.

Do momentu usunięcia mojej opinii zamieszczę sprostowanie. Po napisaniu maila do firmy, dziś nastąpił kontakt ze strony Pana Rafała. Wyjaśnił mi powód, dla którego nie można się było skontaktować z ową Panią Magdaleną Sz. W chwili obecnej wszystko jest już w porządku, pozyskałem informacje, jakich potrzebowałem, a samo podejście jest godne podziwu. Moje wątpliwości zostały rozwiane, a ja sam jestem już spokojny. Pozdrawiam, Oskar C.

Aniela Kowalik

Powiem szczerze, jak wykonywać wszystkie wskazówki oraz nie zwlekać z wysyłką dokumentów, to po dwóch miesiącach są widoczne pierwsze efekty, nie są to miliony, ale każdy pieniądz się przyda. Wiadomo ze nie zawsze mogę odebrać telefon, jestem wdzięczna za cierpliwość z strony Pana Łukasza G. Większość ludzi nie jest świadoma tego że, to wierzyciele wydłużają proces. Przez to są negatywnie nastawieni oraz wyżywają się na pracownicach firmy. Jestem zadowolona z usług, mogę powiedzieć ze firma godna polecenia. Aniela Kowalik

@Krzysztof

2 miesiace? przeciez oni muszą sprawe w sadzie zalozyc przeciwko bankowi, odzyskanie kasy trwa ponad rok

Albert

Pracuje w firmie 3 lata. Pomagamy odzyskiwać klientom ich własne pieniądze które się należą zgodnie z ustawą. Nie bierzemy od klienta ani grosza! Najważniejsza jest współpraca z nami aby cały proces przebiegł sprawnie i pomyślnie. Każdy konsultant służy zawsze chętnie pomocą , a atmosfera w pracy jest cudowna w której chce się pracować i pomagać ludziom. Firma bardzo szybko się rozwija z czym wiąże się większą potrzeba na kolejnych pracowników ponieważ każdy klient poleca nas swojej rodzinie, znajomym i bliskim. Polecam! Albert Z

Weronika
@Klaudia

I 2 lata to jest normalny okres czasu? Nie ma co mieć pretensji, bo taki właśnie się zdarza? Na to pracownik nie ma kompletnie żadnego wpływu? Nawet gdy będzie bardziej doświadczony? Zastanawiam się czy można to czasami jakoś obejść

Bogdan

Bardzo polecam firmę. Pomogła mi odzyskać pieniądze od kilku banków. Sam bym nie dał rady załatwić wszystkich papierów. Potrzebna była pomoc prawnika którą oni świadczą. Zrobili wszystko za mnie a dostałem bardzo dobre pieniądze.

Wojtas Nowy wpis

czuje sie zobligowany zeby napisac dobre slowa o Pani hani, pomogla mi poogarniac sprawy z długami, naprawde milo sie rozmawialo, wiadomo, ze chodzi o pieniadze, ale tez zwykla znajomosc podstawowych praw kredytobiorcy to już ogromny wklad. Dzięki, Wojtek K.

klient

Jestem po całym procesie który trwał około roku. Za cenę cesji dostałam 975zł a po kilku miesiącach aneksowana wartość cesji kolejny przelew na 1603,43 a po rozprawie sądowej 9534,24 łacznie 12 tys. Współpraca przyjemna i bez problemowa. Bardzo serdecznie polecam każdemu a przedewszystkim Pana Alberta mojego opiekuna który mnie prowadził i nie było żadnego problemu. Moja rada dla nowych klientów to współpraca i nie ociąganie się z wysyłką wniosku raportu i cesji. POLECAM !!!!

@klient

Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się że mogłem pomóc odzyskać Pani pieniądze. Pozdrawiam Albert

Kylo
@klient

A możesz powiedzieć jaki procent pobrała firma za odzyskane pieniądze?? Pozdrawiam

Krzysztof Kobiec Nowy wpis
@klient

Witam serdecznie to po podpisaniu aneksów dostaje się pieniądze też?

Marek Kowal Nowy wpis
@Krzysztof Kobiec

Ja dostałem środki po 20-25 dniach od podpisania aneksu.

Beata Nowy wpis

Dzień dobry, a czy do dziś jest już możliwa umowa o pracę podczas zatrudnienia jako doradca klienta? kiedyś widziałam w ogłoszeniu, że możliwe było tylko zlecenie oraz B2B a jeszcze niedawno ktoś wspomniał o zatrudnieniu na czas nieokreślony. Chodziło o umowę o pracę?

Krystian i Ewa

Dziękuje pani zuzi i panu dominikowi z działu prawnego za obsługę i za to, że użerali się z nami :) dzieki nim jestesmy uzbrojeni w wiedze odnosnie kredytow juz wiemy jak podchodzić do spraw kredytowych oraz za srodki, ktore otrzymalismy, nie placilismy za nic, szczerze powiedziawszy to byla bardziej przyjacielska relacja anizeli zwykly kontakt z klientem. POZDRAWIAMY!!

Twoja Prowizja
@Krystian i Ewa

Dziękujemy za opinie, cieszymy się że mogliśmy pomóc.

Twoja Prowizja Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Hej, co teraz wpływa na stawkę godzinową podczas pracy jako doradca klienta? piszą o tych widełkach od 5 do 10 tys ale istnieje opcja na prace na część etatu. w tym przypadku ile na rękę może być?

Wiktoria

Witam nie polecam ten firmy uważajcie błagam ... nie wypłacają wszystkich kosztów połowę biorą dla Siebie długo wszystko trwa jeszcze na infolinię nie mili ludzie

Jola

Jakie pół na pol a kto pokazuje ile odzyskali...nic nie przedstawiają żadnych dokumentów wyliczają sami jeszcze odliczają podatek dostaje się grosze też nie polecam

Bardzo polecam współpracę z firmą, dodatkowo polecam bardzo Panią konsultantkę Klaudię, jest naprawdę bardzo wyrozumiałą i miłą osobą, nie czuję się żadnej robotycznej rozmowy i win tłumaczy to w taki sposób, że wszystko jest jasne, klarowne i zrozumiałe. Naprawdę bardzo miło mi się z nią współpracowało. Polecam przede wszystkim na nią trafić

Basia

Chciałabym podziękować Pani Zuzannie za pomoc w odzyskaniu środków, udało się odzyskać prawie 3 tysiące a po samej analizie już dostałam 275zł. Firma oraz Pani Zuzia pełen profesjonalizm oraz zaanagażowanie w sprawę. Przyjemna współpraca i bardzo miły głos sprawiły że chciało się działać. Polecam każdemu

Halina

Fajna firma pomogła odzyskać mi moje pieniądze z banku. Pani Zuziu dziękuję za pomoc

Klient

Chciałbym polecić firmę, godna zaufania. Cały proces trwał lekko ponad rok ale udało się odzyskać nie małą kwotę na którą warto było czekać. Nie wierzyłem do końca aż środki nie przyszły na konto. Miałem swojego opiekuna z którym nigdy nie było problemu aby się dodzwonić jak ktoś tutaj pisał. Wiadomo aby dzwonić w czasie ich pracy a nie w niedziele o 7 rano. Na każde pytanie dostałem odpowiedź wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone. Moja rada to współpracować i nie przeciągać nie potrzebnie procesu bo i tak instytucje będą to robić. Ale bardzo mi się podoba że nie poniosłem żadnych kosztów przez cały proces tylko pobrali za swoją zasłużoną i ciężką prace od wygranych pieniędzy. Polecam i dziękuję Panu Albertowi za pomoc.

Karolcia

Hej ile może wynieść okres próbny? nie widzę tego wprost określonego w mojej ofercie dla doradcy, a ktoś tu pisał ze od trzech miesięcy pracuje, zastanawiam się z góry czy nie dałoby się krócej? Zależy mi na podpisaniu umowy na czas nieokreślony

Ktoś tu pisał o ofercie dla doradcy z widełkami do 10,000 zł a ja jakoś mam teraz przed sobą świeżo wrzucona gdzie piszą o 24,000 zł jako górnej granicy. Skąd taka zmiana? Czy to jakieś inne oferty po prostu? i czy faktycznie około 20,000 zł da radę na spokojnie zarobić? co sądzicie? Poszukiwanych jest 10 osób, że względu na rozwój czy bardziej rotacje?

rozwój, dużo jest juz ludzi no i faktycznie 20k idzie zarobić, 10% najlepszych zgarnia super kase

@pracownik

A jakim sposobem? Kogo uważa się tutaj za „najlepsze? go”? zastanawiam o jakie konkretnie kompetencje może przy tym tak naprawdę chodzić? Podkreślasz tez, że faktycznie 20 tys idzie zgarnąć, a średnie jakie są?

Oliwia

Byłam na rozmowie o prace i zaczynam od stycznia, na rozmowie kierownik przekazał że stawka 20-24 tys jest do zrobienia przez najlepszych ale srednia jest 12-16 tys. Dam znać jak już zaczne pracować a 10 stanowisk jest przez rozwijającą się firmę która zdobywa coraz wiekszą ilość zadowolonych klientów potrzeba jest więcej doradców do ich obsługi

Oliwia
@Oliwia

Pracuje już 3 miesiąc i jest na prawdę super, atmosfera cudowna, praca przyjemna i co za tym idzie wynagrodzenie też wysokie. Naprawdę polecam każdemu tutaj prace lepszej nie znajdziecie!

Dawid i Natalia

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za pomoc w odzyskaniu środków. Pan Albert który prowadził naszą sprawę od początku do końca wykazał się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą. Wszystko tak jak Pan Albert przedstawił sprawdziło się. Odzyskaliśmy 46 tys z kredytów zamkniętych a dodatkowo dzięki sankcji kredytu darmowego udało się obniżyć raty aktualnego kredytu prawie o połowę. Naprawdę nie sądziliśmy że się uda i nie wierzyliśmy w to aż środki nie pojawiły się na koncie. Proces trwał około 17 miesięcy ale naprawdę warto było zwłaszcza że nie ponieśliśmy żadnych kosztów i dopiero od sukcesu pobrali zasłużone koszty za swoją ciężką ale skuteczną prace. Możemy z całego serca polecić firmę i Pana Alberta. Dziękujemy!!!

@Dawid i Natalia

Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się że mogłem Państwu pomóc. Wszystkiego dobrego życzę <3

Jak się pracuje z ludźmi z Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

asdf

A co na to w zasadzie wpływa, że tak bardzo dobrze? Są może organizowane jakieś integracje poprawiające atmosferę i tym podobne? lubię czuć więź w zespole

pracownik obecny
@asdf

fajnie jest, co miesiąc - dwa kiero nas bierze na picie, lubię tą robote za atmosfere, jak jest fun to jest fun a jak robota to wszyscy równo ciśniemy i fajna zdrowa rywalizacja ale przede wszystkim wzajemne wsparcie i dużo pozytywnej energii, mamy kontakt spoko poza pracą z innymi doradcami też z innych zespołów i z innych działów no i kasa sie zgadza, trochę już tu siedzę i mam nadzieje ze dalej bedzie tak jak jest

Natalia

Właśnie dzisiaj dostałam telefon od Pana Alberta że udało się finalnie odzyskać prawie 20 tys zł i zlecił mi przelew. Czekam ąż środki pojawią się na koncie to zaktualizuje opinie, ale na ten moment bardzo serdecznie polecam firmę. Proces trwał około 18 miesięcy i nie było żadnego problemu ze strony firmy

Natalia
@Natalia

Doszło!!! Super firma, bardzo dziękuję, warto było tyle czekać i dać działać profesjonalistom zrobili kawał dobrej roboty.

Patrycja
@Albert

Czytałam, że firma założona w 2021 a Pan pracuje 3 lata?

Niezadowolony klient
@Albert

Bardzo prosiłbym w takim razie o podanie numeru telefonu do firmy... Najlepiej takiego który istnieje i nie włączą się poczta non stop.

@Niezadowolony klient

Ja mam swojego doradcę od 2 lat i nigdy nie było problemu z kontaktem, chociaż raz miałem że nie mogłem się dodzwonić przez 2dni to napisałem maila na ich mail podany na stronie internetowej i tego samego dnia mi odpisali, napisz do nich maila po prostu, ja sobie ich chwale bo założyli za mnie sprawę sądową i nic za to nie wzięli i jestem z nimi umówiony ma procent od wygranej. Dziekuje

Amadeusz
@Marek

ja tez mam swojego doradcę, Pana Łukasza i nigdy nie miałem problemu by do niego sie dodzwonic, a jak piszę do nich maila na ten mail co na stronie jest to zawsze mi odpisują tego samego dnia, za mnie tez wylozyli pieniondze za zalozenie sprawy sadowej, niespodziewalem sie ze tak dobrzy ludzie jeszcze są i pomagają Dziękuję Panie Łukaszu, bardzo dziękuję firmie też

PRACODAWCA

No a mi niestety nie odpisują, firma (usunięte przez administratora)moje pełnomocnictwa do banków i nagle co zniknęła? Dziwne

@PRACODAWCA

Drogi kliencie, na każdego maila odpisujemy tego samego dnia, proszę skontaktować się z nami mailowo na kontakt @ twojaprowizja.pl, wówczas gwarantuję że otrzyma Pan odpowiedź. z poważaniem Twoja Prowizja Sp. z o.o.

ola
@Albert

no z tym nie braniem ani grosza to bym nie przesadzala. 50% to duzo . prawie jak lichwa. ale rozumiem ze odwalacie kawal roboty. tyle ze mowcie ze na tym zarabiacie i juz.

@ola

50 %? Ale to jest już w zasadzie na samym początku i tak ustalone, wiec klient wie ile by go to kosztowało? Tak poza tym czy to jest skonstruowane w ten właśnie sposób, że tak naprawdę żadna storna przy tym jednak nie traci?

Tadeusz K

A mówią to klientowi od razu?Skoro wiedzą ile wezmą kasy i połowa to jest dla klienta to czemu nie przeleją od razu tej kasy klijentowi?Skoro wiedzą że wygrają? Hmm dziwne trochę

@Tadeusz K

sprawa w sądzie trwa półtora roku, znasz kancelarie która z gory Ci zaplaci kilkadziesiat tysiecy zlotych? To jest proces i nigdy nie mozna byc pewnym wyroku odnosnie sankcji kredytu darmowego albo czy np bank nie upadnie tak jak Getin Bank albo Skok Wołomin. Uczciwa Firma i to trzeba przyznać bo inne kancelarie robią tak ze trzeba jakiś abonament im placic a oni ode mnie kasy z góry nie chcą i za mnie zapłacili za pozew sądowy a są to duze koszty SUPER FIRMA!

@Marcin

Ot widać obrona firmy pełną parą czyli coś nie tak skoro notariusz nie wie co to za firma a niby raka znana? Coś tutaj śmierdzi trzeba to gdzieś zgłosić ale teraz (usunięte przez administratora) u władzy

Alutka
@Albert

To dlaczego nikt nie odbiera telefonu? Jeżeli nie mogą to niech wyślą informacje sms albo mailem. Minęło już prawie dwa lata ile mam czekać jeszcze na informacje czy pieniądze? Półki co to ja nie jestem zadowolona z tej firmy bo nikt nie daje mi znaku co z moimi pieniędzmi

@Alutka

Oto normalna rzecz dwa lata i cisza gdzie Ci co tak chwalą może jak się zainteresują tą firmą sądy prokuratura nowa to wyjdzie kto tak chwalił i gdzie te pieniądze dla ludzi

Amadeusz
@Alutka

na maile odpisują zawsze, pocztą polską równiez wiec wystarczy do nich NAPISAĆ. solidna uczciwa firma

@Amadeusz

Po jakim średnio czasie odpisują na te maile? Zastanawiam się ile mniej więcej czeka się na odzew. wy piszecie od strony klienta? co z pracownikami / kandydatami?

Klaudia
@Tadeusz K

U każdej osoby jest inaczej. W zależności z ilu instytucji jest odzyskiwanie. Im więcej instytucji tym dłużej to trwa.

Weronika
@Klaudia

Patryk

Polecam, firma prawdziwa i rzetelna. Proces trwał jakoś 2 lata ale udało się. Odzyskałem pieniądze więc szczerze każdemu Polecam !! Dziękuję Panie Albercie za współpracę a każdemu polecam czekać, tak sprawy prawne w Polsce wyglądają że to trwa ale prędzej czy później się udaje

Kylo
@Patryk

Patryk a możesz powiedzieć jaki procent pobrała firma jeśli to nie tajemnica? I czy naprawdę można odzyskać duże pieniądze???

Luśka
@Patryk

To super. Mam pytanko... Czy podpisując cesję u notariusza soisywan9 pańskie dane z dowodu osobistego, rzekomo wymóg kancelarii potwierdzający że podpis na cesji jest rzeczywiście mój... Niepokoi mnie to... Do tej pory nie chcieli poufnych danych a ty notariusz z tym wyskoczył i ma te dokumenty dołączyć do cesji.

Patryk
@Luśka

@Luśka pko bp u mnie tez byl notariusz ponieważ bank ma takie wymogi, dzwoniłem na infolinie banku i potwierdzili ze oni muszą wiedziec ze ja to ja, a notariusz potwierdza tożsamość więc wszystko ok. Nie ma się o co martwić :)

Jakub

Długo trochę to trwało bo dokładnie 14 miesięcy. Chciałem już zrezygnować po 9 miesiącach bo nie było informacji na bieżąco ale faktycznie była rozprawa sądowa i odzyskali dla mnie ładną sumę z 8 kredytów. Sam bym tych pieniędzy nie odzyskał, gdyż nie byłoby mnie stać na założenie sprawy sądowej. Także polecam.

Ola

Dobra firma, rzetelna i skuteczna. Pan Albert pełen profesjonalizm. Proces trwał rok ale udało się. Dziękuję

@Ola

Przez cały rok proces był prowadzony tylko przez jednego Doradcę? Nie zdarza się, że inni pracownicy również biorą w nich udział w trakcie jakiejś pomocy?

Krzysztof Kobiec

Witam mam pytanie odnośnie tej firmy czy naprawdę ktoś dostał pieniądze? Jak podpisałem umowy i u notariusza to cisza z pieniędzmi.Moze się za bardzo martwię?

@Krzysztof Kobiec

ja po 17 miesiacach dostalem bo wygrali mi sprawe w sądzie o uniewaznienie umowy kredytowej

Zygmunt
@Krzysztof Kobiec

Mi po 15 miesiącach wypłacili. Firma prawdziwa i najlepsza tylko czekać na rezultat ich pracy

@Krzysztof Kobiec

Dzięki tej firmie i panu Łukaszowi odzyskałem z różnych banków sporo gotówki teraz od kwietnia czekam na rozstrzygnięcie sprawy sądowej z Alior Bank i mam nadzieję że tak jak do tej pory wszystko będzie rozstrzygnięte pozytywnie wiem że długo to trwa ale takie mamy sądy.Pozdrawiam pana Łukasza oraz całą firmę i życzę szczęśliwego i owocnego Nowego Roku !!!

Krzysztof

Też tak myślę czekam i ciągle słyszę że trzeba czekać najpierw 2 miejsce potem 6itp.Najlepiej jak zniknę całkowicie z tego świata to żona będzie miała lepiej

@Krzysztof

ile by nie trzeba było czekać.....przeciez nic za to nie płacisz wiec Bogu dziękuj że taką firme na swojej drodze trafiłeś a nie marudzisz, nie rozumiem tych ludzi.....ja już pisałem tutaj ja mi pomogli i faktycznie długo czekałem bo 17 miesiecy ale oni nie mają wpływu na to jak polskie sądy działają! Brawo Twoja Prowizja!

Klaudia

Po podpisaniu dokumentów upoważniających prawnika do reprezentowania Pana prawnik uruchamia procedury. Banki nie są chętne do zwrotu kosztów, więc odwlekają jak mogą. Np. na odpowiedź na pismo prawnika mogą mieć 30dni i odpiszą po 30 dniach że w piśmie coś nie pasuje i automatycznie nalicza się kolejne 30dni. Dlatego proces się przedłuża i niektóre osoby dostają pieniądze po roku od rozpoczęcia sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Twoja Prowizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twoja Prowizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Twoja Prowizja Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowy Świat 33 lok. 13
    00-029 Warszawa