Opinie o Fotowoltaika FMS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fotowoltaika FMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotowoltaika FMS Sp. z o.o. w Lublin

Mariusz Nowy wpis

polecam firmę oraz szefa jest rzetelna i słowna osobą

Radek Nowy wpis
@Mariusz

Ale mamy rozumieć że polecasz mimo złożenia w sierpniu 2023 wniosku o ogłoszenie upadłości???

Marcin Nowy wpis

Ostrzegam wszystkich przed ta firma to (usunięte przez administratora) a Przemysław Szajda niby szef ale jakoś w Krs tego nie widać to (usunięte przez administratora) Nie płaci fv unika sądu. W poprzedniej swojej firmie printnonstop narobił długów na ponad milion. Komornik nawet byłej żonie zabiera polowe pensji. Zalecam omijać szerokim łukiem.

Natalia Nowy wpis

Witam. Ktoś napisał, że otrzymał prowizję tydzień po tym jak sprzedał instalację. :) Super! Chciałabym się dowiedzieć ile takiej prowizji się dostaje od sprzedanej instalacji, pracując właśnie na tym stanowisku??

Przemek

Super warunki wynagrodzeń, prowizję dostałem tydzień po sprzedanej instalacji Polecam

Izabela
@Przemek

@Przemek Widzę komentarze od zadowolonych klientów, dlatego fajnie że Twój komentarz również tu jest. Na rynku jest dużo firm konkurencyjnych i panele słoneczne są teraz na topie. Dobrze, że trafiłeś na solidnego pracodawcę. Powiedz, jaką umowę proponuję przełożony, i jak wygląda system prowizyjny?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marek i Agnieszka

Od wizyty ankietera do montażu instalacji fotowoltaicznej minęło niecałe 3 tygodnie, wraz z mężem jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak wysoką jakością świadczonych usług. Liczymy na dalszą współprace w przyszłych latach. Pozdrawiamy serdecznie Marek i Agnieszka.

Ryszar

Świetna obsługa , dobry sprzęt, pełna kultura. Wszystko jasno wytłumaczone , zainstalowane i wystartowane. Złego słowa powiedzieć nie mogę, a miałem kontakt z trzema innymi firmami co uważam z perspektywy czasu za stratę czasu i nerwów. Jak najbardziej polecam tego wykonawcę.

Katarzyna

Polecam wszystkim zainteresowanym instalacją fotowoltaiki, pełen profesjonalizm, współpraca sprawna i przyjemna, bardzo życzliwi pracownicy i cała załoga, pozdrawiam!

PIOTR I BEATA

Doradztwo w zakresie informacji świetne, nie byliśmy przekonani, ale Pani nas fajnie poprowadziła. Monterzy super staranni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i naprawdę polecamy!

Polecam głównie osobom, które interesują się ochroną środowiska i odnawialnymi źródłami energii. Praca jest ściśle związana z nowościami w tym temacie, więc jeśli ktoś to lubi to będzie się tutaj czuł jak ryba w wodzie.

Dobre warunki pracy, wysoka prowizja , POLECAM

Kamil

Warunki współpracy przedstawione jasno i klarownie. Stanowisko pracy w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia. Pomocna kadra. Liczę na owocną współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fotowoltaika FMS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fotowoltaika FMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.?

Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Fotowoltaika FMS Sp. z o.o.