Netrix Group Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Netrix Group Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netrix Group Sp. z o.o.

Praktykantka

Kto się sprawdzi w tej pracy, dostaje umowę. Ja osobiście sobie chwalę.

myszka

Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem".

Kolega
@myszka 09.05.2017 16:47

Patrycja bądź obiektywna. Ostatnio na praktyki przyszło cztery osoby, trzy dostały umowy, więc chyba nie jest tak źle jak piszesz.

qwerty
@myszka 09.05.2017 16:47

Z własnego doświadczenia wiem, że Netrix nie zalicza się do grona tych firm, które przyjmują praktykantów tylko po, by (jak napisałaś) wyzyskiwać ich przez miesiąc, a później im podziękować. Jeżeli Netrix przyjmuje praktykantów, to oznacza, że potrzebni są nowi pracownicy. I jeżeli podczas praktyk poddałaś swoje działania choć odrobinie refleksji, to pewnie zauważyłaś, że charakterystyka działalności firmy sprawia, że wdrożenie praktykanta jest dość złożone, a przez to czasochłonne i kosztowne. Z tego wynika, że w interesie przedsiębiorstwa jest przyjmowanie do pracy jak największego odsetka praktykantów. I trzeba przyznać, że choć ogólnie może nie jest idealnie, to pracodawcy są w tym obszarze są zdecydowanie sprawiedliwi – nawet, jeżeli nie wszystko umiesz (bo ciężko, żeby tu wszystko umieć od razu), ale wykazujesz chęć nauki i potencjał, to dostaniesz umowę. Tak jak napisał poprzednik – z 4 praktykantów, 3 dostało umowę. To chyba o czymś świadczy. Teraz zamiast lamentować i ośmieszać się w oczach byłych pracowników (Patrycjo), a także upubliczniać stwierdzenia, które nie są prawdą, powinnaś zastanowić się, co robiłaś źle, by po następnych praktykach już Cię zatrudnili.

boczek

Świetnie, że można liczyć na zarobki przekraczające 2 tysiące złotych. Rzeczywiście jest to stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że jeszcze pojawiają się premie do tego. Ale wypłata jest na czas? Dzięki

ja
@boczek 26.04.2016 09:28

obyś się nie przeliczył

naiwny
@boczek 26.04.2016 09:28

Żerują na praktykantach (miesiąc wyzysku za darmochę), chwalą postępy, obiecują zatrudnienie, a po miesiącu mówią, że jednak nikogo nie potrzebują do pracy

anonim

(usunięte przez administratora)

ja

Tylko ze ta praca rozumiana jest jak praca niewolnicza. Masz wypomniane, że jako pracownikowi nalezy ci się urlop z kodeksu pracy, bo przecież pracodawca za urlop też płaci. Mile widziani sa ci, którzy urlop wypisują i przychodzą do pracy. Poza tym pracujesz na cały etat plus nadgodziny a umowę masz na poł etatu.

O.

Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.

Netrix Group
@O. 18.11.2014 13:33

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu rozwiązania sprawy: tel.:( usunięte przez administratora )e-mail: biuro@netrix.com.pl

Zostaw opinię o Netrix Group Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netrix Group Sp. z o.o.