Netrix Group Sp. z o.o.

Lublin

Netrix Group Sp. z o.o.

Opinie o Netrix Group Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pablo

Kiedyś to była bardzo fajna firma z super kadrą zarządzającą. Niestety w pewnym momencie nastało kolesiostwo i kompetentni ludzie odeszli. Jakiś czas temu nastawili się wyłącznie na kasę z dotacji i tak jest pewnie do tej pory. Ewakuowałem się już jakiś czas temu. Dobra praca jak jesteś studentem, na dalszą karierę są lepsze firmy.

Elżbieta

@M. możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w Netrix Group? Czy oprócz podstawy, można tam liczyć na premie oraz pozapłacowe benefity?

M.

Nie mam pojęcia czemu zbiera się tutaj taka fala hejtu. Jeżeli jest tak strasznie jak opisujecie, nikt by tam nie pracował, firma by upadła, pozostałby sam kurz. Tymczasem pracują tam ludzie od wielu lat, cenią sobie tę pracę a przedsiębiorstwo wciąż się rozwija. Jest wiele chętnych osób które chcą dołączyć do naszego zespołu. Firma jest pozytywnie nastawiona do praktykantów, wiem to po sobie, ponieważ sama byłam praktykantką a teraz jestem zatrudniona. Z Kadrą Zarządzającą także można się porozumieć wbrew powyższym zarzutom, wystarczy odrobina chęci do współpracy.

Krriss

Firma skurczyła się w ostatnim czasie mocno. Odeszli ciekawi ludzie - m.in. dwóch bardzo ogarniętych szefów wdrożeń. Jednych zwolniono a inni sami odeszli. Duży wpływ na firmę ma dwóch managerów (ale nie mówię tu o właścicielach), którzy mają znaczący przerost EGO nad IQ (aczkolwiek kompetencji - z wyjątkiem tych, które dotyczą zarządzania zespołem i komunikacji - nie można im odmówić). Współpraca z nimi nie jest możliwa dla szanującego się człowieka. Wykosili zagrażających im ludzi.

INGA
@Krriss 16.03.2018 15:14

A jak to jest czy na dzien dobry dostaje sie umowe na stale? Albo pensje 16tys brutto? Czy od razu biora cie na kierownika projektu? Bo moj znajomy zaczal prace i sie przechwala czym to on nie jest trzy miesiace od rozpoczecia pracy

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o Netrix Group Sp. z o.o. jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Praktykantka

Kto się sprawdzi w tej pracy, dostaje umowę. Ja osobiście sobie chwalę.

myszka

Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem".

qwerty
@myszka 09.05.2017 16:47

Z własnego doświadczenia wiem, że Netrix nie zalicza się do grona tych firm, które przyjmują praktykantów tylko po, by (jak napisałaś) wyzyskiwać ich przez miesiąc, a później im podziękować. Jeżeli Netrix przyjmuje praktykantów, to oznacza, że potrzebni są nowi pracownicy. I jeżeli podczas praktyk poddałaś swoje działania choć odrobinie refleksji, to pewnie zauważyłaś, że charakterystyka działalności firmy sprawia, że wdrożenie praktykanta jest dość złożone, a przez to czasochłonne i kosztowne. Z tego wynika, że w interesie przedsiębiorstwa jest przyjmowanie do pracy jak największego odsetka praktykantów. I trzeba przyznać, że choć ogólnie może nie jest idealnie, to pracodawcy są w tym obszarze są zdecydowanie sprawiedliwi – nawet, jeżeli nie wszystko umiesz (bo ciężko, żeby tu wszystko umieć od razu), ale wykazujesz chęć nauki i potencjał, to dostaniesz umowę. Tak jak napisał poprzednik – z 4 praktykantów, 3 dostało umowę. To chyba o czymś świadczy. Teraz zamiast lamentować i ośmieszać się w oczach byłych pracowników (Patrycjo), a także upubliczniać stwierdzenia, które nie są prawdą, powinnaś zastanowić się, co robiłaś źle, by po następnych praktykach już Cię zatrudnili.

boczek

Świetnie, że można liczyć na zarobki przekraczające 2 tysiące złotych. Rzeczywiście jest to stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że jeszcze pojawiają się premie do tego. Ale wypłata jest na czas? Dzięki

naiwny
@boczek 26.04.2016 09:28

Żerują na praktykantach (miesiąc wyzysku za darmochę), chwalą postępy, obiecują zatrudnienie, a po miesiącu mówią, że jednak nikogo nie potrzebują do pracy

ja

Tylko ze ta praca rozumiana jest jak praca niewolnicza. Masz wypomniane, że jako pracownikowi nalezy ci się urlop z kodeksu pracy, bo przecież pracodawca za urlop też płaci. Mile widziani sa ci, którzy urlop wypisują i przychodzą do pracy. Poza tym pracujesz na cały etat plus nadgodziny a umowę masz na poł etatu.

O.

Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.

Netrix Group
@O. 18.11.2014 13:33

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu rozwiązania sprawy: tel.:( usunięte przez administratora )e-mail: biuro@netrix.com.pl

Zostaw opinię o Netrix Group Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netrix Group Sp. z o.o.