Netrix Group Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Netrix Group Sp. z o.o.

Praktykantka

Kto się sprawdzi w tej pracy, dostaje umowę. Ja osobiście sobie chwalę.

myszka

Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem".

Kolega
@myszka 09.05.2017 16:47
Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem&...

Patrycja bądź obiektywna. Ostatnio na praktyki przyszło cztery osoby, trzy dostały umowy, więc chyba nie jest tak źle jak piszesz.

qwerty
@myszka 09.05.2017 16:47

Z własnego doświadczenia wiem, że Netrix nie zalicza się do grona tych firm, które przyjmują praktykantów tylko po, by (jak napisałaś) wyzyskiwać ich przez miesiąc, a później im podziękować. Jeżeli Netrix przyjmuje praktykantów, to oznacza, że potrzebni są nowi pracownicy. I jeżeli podczas praktyk poddałaś swoje działania choć odrobinie refleksji, to pewnie zauważyłaś, że charakterystyka działalności firmy sprawia, że wdrożenie praktykanta jest dość złożone, a przez to czasochłonne i kosztowne. Z tego wynika, że w interesie przedsiębiorstwa jest przyjmowanie do pracy jak największego odsetka praktykantów. I trzeba przyznać, że choć ogólnie może nie jest idealnie, to pracodawcy są w tym obszarze są zdecydowanie sprawiedliwi – nawet, jeżeli nie wszystko umiesz (bo ciężko, żeby tu wszystko umieć od razu), ale wykazujesz chęć nauki i potencjał, to dostaniesz umowę. Tak jak napisał poprzednik – z 4 praktykantów, 3 dostało umowę. To chyba o czymś świadczy. Teraz zamiast lamentować i ośmieszać się w oczach byłych pracowników (Patrycjo), a także upubliczniać stwierdzenia, które nie są prawdą, powinnaś zastanowić się, co robiłaś źle, by po następnych praktykach już Cię zatrudnili.

boczek

Świetnie, że można liczyć na zarobki przekraczające 2 tysiące złotych. Rzeczywiście jest to stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że jeszcze pojawiają się premie do tego. Ale wypłata jest na czas? Dzięki

ja
@boczek 26.04.2016 09:28

obyś się nie przeliczył

naiwny
@boczek 26.04.2016 09:28

Żerują na praktykantach (miesiąc wyzysku za darmochę), chwalą postępy, obiecują zatrudnienie, a po miesiącu mówią, że jednak nikogo nie potrzebują do pracy

ja

Tylko ze ta praca rozumiana jest jak praca niewolnicza. Masz wypomniane, że jako pracownikowi nalezy ci się urlop z kodeksu pracy, bo przecież pracodawca za urlop też płaci. Mile widziani sa ci, którzy urlop wypisują i przychodzą do pracy. Poza tym pracujesz na cały etat plus nadgodziny a umowę masz na poł etatu.

O.

Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.

Netrix Group
@O. 18.11.2014 13:33
Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu rozwiązania sprawy: tel.:( usunięte przez administratora )e-mail: biuro@netrix.com.pl

Zostaw opinię o Netrix Group Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netrix Group Sp. z o.o.