Opinie o Gord Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gord Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gord Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gord Polska Sp. z o.o. w Łódź

Wrocław Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora)materiał i nie chce zapłacić za materiał. Ciągle wysyłamy monity, i słyszę telefoniczne zapewnienia, że zlecenie zostało złożone na uregulowanie płatności, ale do dnia dzisiejszego nie wpłynęły pieniądze. Firma , ta działa na kłamstwie i oszustwie. A teraz nawet emaile są zlikwidowane, bo poczta wraca.

GORD Nowy wpis
@Wrocław

Witam o jakich monitach pan mówi i skoro pan pisze to proszę się przedstawić żeby było wiadome z kim mamy do czynienia wiadome jest wszystkim ze napisać można wszystko nawet jeżeli to jest wierutne kłamstwo. Pozdrawiam

ADAM Nowy wpis
@GORD

Ta firma i jej właściciel to pomyłak. (usunięte przez administratora) mnie podad pół roku. Nie dokonczył pracy, nie zapłacił podwykonawcom. Omijacie Wszyscy tę firmę i p Dariusza który jak się pomyli to powie prawdę. Nigdy NIE zlećie prac tej firmie.

CEFOL Wrocław Nowy wpis
@GORD

Potwierdzamy, firma GORD nie płaci swoich zobowiązań. Wysyłamy cały czas wezwania do zapłaty drogą mailową i pocztową. Zera odezwu. (usunięte przez administratora) i to tacy najgorsi. Radzę nie prowadzić żadnych interesów z tą firmą!!!!!!!!!!!

Dorota

To może warto zgłosić takie rzeczy?

Magda T.
@Dorota

Taki jest plan. Chcę jednak jak najwięcej osób ustrzec przed tą firmą.

Pani Magdo T. Pani łamie prawo. Proszę natychmiast usunąć tą opinię. Publikuje pani dane osobowe, co podlega zgłoszeniu do Urzędu Ochrony Danych Osobowych i formalnie jest kwalifikowane jako incydent.

Co więcej, złamała Pani regulamin GoWork, ustawę o ochronie danych osobowych i rozporządzenie RODO. Sprawa zostanie zgłoszona na Policję.

Magda T.

Jeśli jest Pan pracownikiem Gowork to proszę usunąć moją opinię jeśli jest niezgodna. Ciekawa jestem czemu broni się osoby, które mnie oszukały, a mnie się straszy?

@Magda T.

Nie wydaje mi się, żeby od razu "straszył" raczej tu o te dane faktycznie chodziło. Regulamin jest jaki jest. Natomiast jeśli Pani czuje się z jakiegoś powodu (usunięte przez administratora) to czy gdzieś zostało to zgłoszone?

viktor

nie dotrzymuje terminów i kłamie

@viktor

Proszę o kontakt - mozdzen.magda@gmail.com Również mam problem z tą firmą.

Gabriela

a Ty jaka miałaś sytuację?? widzę że całkiem sporo osób czuje się pokrzywdzonych

@Magda

Pani Magdo, próbujemy się z Panią skontaktować mailowo na powyższy adres. Uprzejma prośba o informacje zwrotną.

@Gord Polska Sp. z o.o.

Z mojej strony odzew na Państwa wiadomości jest natychmiastowy. Natomiast, teraz ja poproszę o wiadomość zwrotną. Mój pełnomocnik kontaktował się z Państwem i nawet nie otrzymał odpowiedzi.

@Magda

Pełnomocnik? A może kontakt osobisty załatwiłby całą sprawę, skoro z wymianą informacji są takie problemy?

@Magdalena

Kontakt osobisty niestety nie załatwił sprawy. Proszę mi wierzyć, że miałam dużą cierpliwość. Ciężko usprawnić kontakt jeśli Panowie nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają i nie odpisują na maile. Pani broni właśnie osoby, które rok temu wzięły ode mnie 11 000 zł i nie oddały, ani nie wykonały umówionych prac... Wygląda to tak jakby Pani występowała jako pełnomocnik firmy Gord...

@Magda

Nikt tu broniony nie jest, proszę tego w ten sposób nie odbierać. ;) No jeśli w ten sposób ma się cała ta sytuacja to niestety ale jest o co walczyć. Ale czy z tego wynika, że niestety ale niczego nie może Pani z tym zrobić?

Józef

Nie polecam tej firmy. Przyszłym klientom odradzam jakąkolwiek współpracę. Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu poświęconego.

@Józef

Zgadzam się w 100%. Nie rzetelna firma.

@Michał

A jaki masz niby konkretny powód, że tak o nich piszesz?

Kama
@Józef

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę a dokładnie przez p. Dariusza... Trafedia Jesli ktoś został też tak (usunięte przez administratora) proszę o kontakt k.markiewicz2108@gmail.com Na pewno coś wymyślimy razem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gord Polska Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Gord Polska Sp. z o.o.

Szanowny Panie Kliencie - Pracowniku. Uprzejma prośba o informacje, na jakiej inwestycji został Pan (usunięte przez administratora) Prośba o wskazanie lokalizacji i wyjaśnienie nam wszystkim, jakich prac u Pana nie wykonaliśmy. W przybliżeniu. Prośba o uwiarygodnienie się, gdyż taki anonim jest jest dla nas zwykłym hejtem i prawdopodobnie niezgodnym z prawem działaniem konkurencji. Czekamy na więcej szczegółów.

Ja różnie zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Zaliczka nie oddana. Prace nawet nie zaczęte. Proponuję pozew zbiorowy albo zbiorowe zawiadomienie na policję.

Jacek z Warszawy

Przestrzegam wszystkich !!!! Firma nienadająca się do współpracy. Dużo obietnic i lania wody. Proszę uważać na tą firmę. Nie dotrzymuje terminów ani realizacji. Do dzisiaj mam nieskończenie prace. Nie dajcie się nabrać!!!!

@Jacek z Warszawy

Te nieskończone prace to czego dokładnie dotyczą? Przeszkadza to w dniu codziennym? :/

Ta firma i jej szef to jest wielka porażka. W żadnym aspekcie nie dotrzymali słowa ani zapisów umowy. Nie wykonali do dzisiaj powierzonego zadania. Żadnego terminu nie dotrzymali, (usunięte przez administratora) nas na pieniądze. Przez nich mamy duże problemy. Nie polecam w żadnym wypadku. Pan Dariusz (usunięte przez administratora) i manipuluje ludźmi nawet swoimi pracownikami. (usunięte przez administratora) mnie cały czas, nie odbierał telefonów, dwa razy zapłaciłem bezpośrednio jego dostawcy bo był również u nich zablokowany i nie dostawał towaru. Też to nie pomogło bo dostarczony dla mnie towar był wykorzystany dla innych. Nieprofesjonalna, zła, tragiczna firma.

@Andrzej

Panie Andrzeju, coś się Pan rozmija z prawdą :-) Firma Gord Polska w zasadzie przez całą pandemię nie montowała już ogrodzeń. Branża przechodzi poważny kryzys. Ceny szaleją. Brak jest ludzi do pracy, a koszty stałe są potężne. Leasingi, wynajem hali etc. Tak jak wszyscy, przechodziliśmy też różne trudności. Ale na pewno nie podpisywaliśmy ostatnio umowy z żadnym Panem Andrzejem. A jeszcze nie zdażyło się, żeby którykolwiek z Klientów opłacał towar u naszego dostawcy. Wie Pan gdzie nas znaleźć. Proszę zadzwonić lub napisać. Umówimy się na spotkanie i omówimy Pana wątpliwości. Bardzo chętnie wyjaśnimy całą sytuację. Zależy nam na wszystkich naszych Klientach.

@GORD POLSKA Sp. z o.o.

Pragnę uzupełnić odpowiedź faktem, iż właśnie złożyliśmy kilka spraw do sądu. Roszczenia mamy wobec naszych Klientów, u których inwestycje zostały zakończone, a którzy nie zapłacili ostatnich rat. Nasza uprzejmość i zaufanie wobec Klienta obróciły się przeciwko nam.

Beata
@Andrzej

Dokładnie jest tak jak Viktor pisze. Nie jesteś jedynym (usunięte przez administratora).

Stefan

To prawda. (usunięte przez administratora) jakich mało. Kłamca, nie dotrzymuje terminów i nie płaci.

@Stefan

Panie Stefanie, skoro był Pan naszym Klientem, to przepraszam, za co mielibyśmy Panu płacić?

Czy firma Gord Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Gord Polska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, nasza spółka zatrudnia głównie spawaczy. Niestety, w tym zawodzi dominują głównie Panowie, dlatego Pań na chwilę obecną nie zatrudniamy. Z pewnością jednak, nie dyskryminujemy Pracowników ze względu na płeć. Uprzejmie pozdrawiam, Gord Polska Sp. z o.o.

@Gord Polska Sp. z o.o.

Czyli gdyby natrafiła się jako kandydatka do was kobieta z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem to normalnie pracowałaby w firmie?

@Magdalena

Oczywiście. Uprzejmie zapraszamy.

Stefan

Firma dotrzymała słowa. Wszystko na czas. Jakość bardzo dobra. Polecam firmę.

Pracowałem w firmie i jest w pożądku szef rtochę wymagający ale w sumie jeśli chcesz zarabiać to trzeba pracować nie mogę nic złego powiedzieć na temat tej firmy polecam.

Maria

Firma Gord zakończyła własnie umnie zlecenie jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wykonanej usługi polecam.

Olek

Bardzo dobre wykonanie i w terminie polecam pełen profesionalizm .

Marzena

Firma zmieniła nazwę. Wcześniej Posvip Polska i tak samo nie dotrzymują terminów, nie płacą. Nie polecam.

Klient Zenon

Nie polecam , Pan Dariusz oszukuje na każdym froncie. Nie dotrzymuje terminów, szantażuje, że nie ma pieniędzy. Tragedia. Nie zlecajcie tej firmie niczego. Nie zapłacił podwykonawcą i nie skończył realizacji. Nic dla niego nie znaczy słowo terminy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gord Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Gord Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gord Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gord Polska Sp. z o.o.?

Gord Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 40 lok. 1
    90-135 Łódź