Opinie o Apteka Melissa (Melissa Sp. Z O.O.) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Melissa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melissa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melissa Sp. z o.o. w Łódź

No name

Szkoda, ze kolezenskie stosunki to sa tylko w ogłoszeniach.

nowy

jednak patrząc po komentarzach to wiekszosc osob zachwala atmosfere wiec moze cos w tym jest

basia

Jakie są godziny pracy tutaj? Czy to zależy od lokalizacji?

rbrbr
@mals

Pewnie że to jedynie forma zatrudnienia, czemu mieliby inaczej patrzeć na kogoś np. z B2B

Są gdzieś jeszcze oferty oprócz facebooka?

IKEAA

Naprawde rozwazal/abys powrot do miejsca pracy z ktorego cie zwolnili?

Adnna

Byłam na rekrutacji, jeszcze czekam na odpowiedź. Sama rozmowa bardzo przyjemna, same konkrety bez zbędnego przedłużania, zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie wiecie jak długo mniej więcej czeka się na odpowiedź?

Edna
@Strach

Długo się w ogóle czeka na samą decyzję?

Zofia Nowy wpis

Cześć. Niedawno pojawiła się oferta pracy dla młodszego analityka procesów logistycznych. W pierwszej kolejności odpowiada mi praca w modelu hybrydowym. Ale jak podczas niego można ułożyć sobie dni? Nie mam jeszcze doświadczenia więc zastanawiam się z góry czy i tak pierwszy miesiąc nie będzie przypadkiem stacjonarnie?

Masakra Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie ul.senatorska. Brud i smród biegające myszy pod nogami, w końcu są to leki nie powinno tak być. Zdecydowanie PIP powinna się tym zainteresować. Jeśli chodzi o atmosferę to gęsta liderka ma się za niewiadomo kogo i ma swoje ulubienice

Czy praca jako specjalista ds. marketplace będzie jeszcze dostępna? Mam przed sobą wygasłą ofertę. było tam w niej napisane, że nie trzeba wcale mieć doświadczenia oraz że możliwa będzie praca zdalna. od razu czy dopiero po jakimś wdrożeniu?

Adnna

neo
@Adnna

a no i oczywiście to była rekrutacja do apteki, bo w sumie nw jak na inne stanowiska mają ;)

Strach
@neo

Orientujesz się może jak szybko po takiej rozmowie można realnie zacząć pracę?

Jak w tym przypadku wyglądało samo wdrożenie? zastanawiam się kto je teraz przeprowadza i do jakiego stopnia jest to wzajemnie pilnowane

Edna Nowy wpis
@Strach

Długo się w ogóle czeka na samą decyzję?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Trwa teraz rekrutacja i szukają właśnie pracownika jako Copywriter produktowy (farmacja). Jak wymagają łatwości korzystania z baz danych. O jakie bazy danych chodzi? O excel czy jeszcze o inny program? Czy właśnie excel lub inny tego typu arkusz wystarczy?

Keciara

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej czym taki copywriter się zajmuje? Jest to jakaś promocja produktów?

piorunek
@Keciara

tutaj nie wiem czym sie dokladnie zajmuje, ale po krotce tlumaczac po prostu pisze teksty i np hasla reklamowe wiec bardzo mozliwe ze taka promocja produktow tez sie moze zajmowac

hero

w ofercie jest nawet napisane copywriter SEO tzn. w tym całym pisaniu tekstów skupiasz się też na pozycjonowaniu strony

@hero

No to seo właśnie mnie interesuje. Jakie narzędzia firma z seo daje do pracy copywriterom? I czy jak jest jakieś narzędzie seo to czy jest przeszkolenie z tego przez firmę, czy raczej każdy sam musi się nauczyć np. z internetu?

winnie

To pewnie jest podkreślone w ogłoszeniu, jak z doświadczeniem to pewnie oczekują konkretnych "programów" czy tam umiejętności, a jak nie to można wysłać CV i po prostu czekać aż się odezwą. Oby tak było, powodzenia! ;)

Ken
@winnie

Ktoś już wysyłał cv na tę ofertę i może powiedzieć jak wygląda odzew? Bo dla mnie brzmi to naprawdę dobrze

twet
@Ken

kontaktują się, w moim przyapdku telefonicznie to było, krótka rozmowa i na jej podstawie zapraszają na dalsze etapy

wik
@twet

pierwsza rozmowa będzie stacjonarna?

Heaz
@twet

Ta telefoniczna rozmowa to tylko zaproszenie na rozmowę stacjonarną czy coś jeszcze? Jak to wygląda?

bezz
@Heaz

wstępny wywiad telefoniczny, zazwyczaj jak juz dzownią to na koniec dostajesz zaproszenie, no chyba że wyjątkowo źle wypadniesz

@bezz

Można aż tak źle wypaść? Jakieś porady zatem macie w kontekście specjalisty ds. controllingu? Oferta teraz wisi i jak na razie się tylko nad nią zastanawiam. Aplikował ktoś teraz i by opisał rozmowę? o co mogą spytać?

Nyax

A nie można? To zależy od osoby jak to idzie ;) Też się zastanawiam nad aplikowaniem ale na inne stanowisko i również proszę o porady

czer

o co pytają przez telefon, mógłbyś podsumować?

Studa
@czer

To przez telefon jest taka wstępna rozmowa, dobrze rozumiem? Potem zapraszają dopiero na spotkanie stacjonarne?

bonik

nie wiem też czy kiedykolwiek się spotkałam żeby tylko i wyłącznie przez tel była rozmowa, raczej właśnie takie ''dwa etapy'' są typowe

hector
@Studa

dzwonią się upewnić, że rekrutacja z twojej strony jest nadal aktualna i umawiają się na spotkanie

Są gdzieś jeszcze oferty oprócz facebooka?

lijaa
@456

ja zawsze na ich stronę patrzę po prostu, tam też są ogłoszenia i inne szczegóły

@lijaa

wysyłałeś ostatnio na jakąś ciekawą ofertę?

avril
@456

a od kiedy oni na fb dają oferty?

wera
@456

tak na przyszlosc to zawsze warto po prostu sobie wpisac nazwe + oferty pracy i zawsze wszelkie najnowsze i aktualne beda sie wyswietlac na samej gorze

Sabrina
@wera

a latwo jest się tutaj dostać do pracy? jakie mają wymagania od kandydatów?

Lurek
@Sabrina

jak chodzi o apteki to wystarczą nawet "podstawy" chyba ze w ogloszeniu szukają kogoś z dużym doświadczeniem i nie uważam, żeby było jakos wybitnie trudno się dostać

Bubble
@Lurek

a jak to wygląda dla osoby która zaczyna w branży? najpierw trzeba odbyć staż czy jak?

gyrwan
@Bubble

nie zawsze, jak chcesz w aptece to najważniejsze ze masz magistra farmacji, to czy wymagaja jakiegos doswiadczenia czy nie to juz zalezy od pracodwacy i co w ogloszeniu wymysli :)

kawka
@gyrwan

Tak, tak, wiadomo. A w przypadku złożenia CV ile się czeka na odpowiedź tutaj zazwyczaj? Zależy mi, żeby rekrutacja trwała dłużej niż miesiąc.

Hommar
@Lurek

a tutaj w grę wchodzi zawsze umowa o pracę czy jest możliwość zatrudnienia na B2B?

Mateczny
@kawka

czekaj co? czemu chcesz żeby rekrutacja trwała dłużej niz miesiąc nie rozumiem, nie lepiej zeby szybko to przeszlo? jak ja sie zatrudnialem to poszlo calkiem sprawnie bo w trzech tygodniach sie zamknalem ale w sumie nigdy z nikim o tym nie gadalem wiec nie wiem czy to norma

kawka
@Mateczny

Tak przepraszam, chodziło o NIE trwała dłużej niż miesiąc. Mój błąd, więc w takim razie dobrze wiedzieć, że jest szansa, że się na spokojnie można zmieścić w takim czasie. Dzięki za odpowiedź :)

Sudety
@Hommar

pierwszą propozycją jest umowa o pracę, ale jest również możliwość zatrudnienia na zlecenia oraz B2B.

kokos
@Sudety

Od czego zależy jaką umowę zaproponują?

Rydz
@kokos

Mnie na początku proponowali uopa i na takiego się zgodziłem bo najbardziej mi odpowiadał ale b2b też można najlepiej się na rozmowie dogadać w tej kwestii

benek
@Rydz

a na b2b przysługują te same benefity co na uopa?

Urszula
@Rydz

Ano i prócz benefitów jak to wygląda od strony stabilności zatrudnienia? czy chętniej kończą współpracę z osobami na B2B czy może to bez znaczenia? Jakiś okres wypowiedzenia lub cokolwiek?

billy
@Urszula

a jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, to w mojej opinii jest stabilnie ale możesz też doprecyzować o co konkretnie pytasz, bo 'stabilność' to dość ogólne pojęcie

Loger

To tutaj można wybrać bez problemu jaką umowę się chce?

miszigen

wdg mnie nie ma sie czym martwić, jak ogarniasz wszystko co masz ogarniać to raczej bez problemu ci przedłużą umowę, jeśli chodzi o stabilność to też jest ok żadnych niespodziewanych zwolnień

@miszigen

A jakie argumenty tu rzucają podczas braku przedłużenia? Czy to da rade jeszcze jakoś odkręcić? Ponownie aplikować po pewnym czasie lub cokolwiek czy raczej już na zawsze jesteś spalony?

IKEAA

Naprawde rozwazal/abys powrot do miejsca pracy z ktorego cie zwolnili?

basia

Jakie są godziny pracy tutaj? Czy to zależy od lokalizacji?

ela44
@basia

pytasz o jakąś aptekę konkretnie?

ela44
@basia

ogólnie system jest zmianowy, raczej 7-21, w sobote krocej

Taol

Dużo zależy od apteki w której robisz, bo czasem one mogą pracować w innych godzinach, więc potwierdzenie czasu pracy i tak dostaniesz pewnie na rozmowie rekrutacyjnej

Taol

Ale tak standardowo powiedzmy że apteki w soboty pracują od 7-18. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Gwardia
@Taol

czyli nie ma takich określonych zmian ani godzin odgórnie dla wszystkich?

hour
@Gwardia

wszystko zależy od apteki, ale te podane tu przedziały to taki standard, zazwyczaj na cos takiego mozesz liczyć

wera
@hour

u mnie np pracujemy do 20 wiec to faktycznie zalezy i od miasta i od apteki

ari
@wera

pracujecie od poniedzialku do soboty, a w niedziele to jedynie handlowe prawda?

wilno
@wera

a taki typowy przedział godzinowy dla aptek jest właśnie do 20 czy później?

Nedar
@wilno

zależy gdzie, ja robie normalnie w a[tece w galerii to do 21 tak jak galeria otwarta

24/7

na narutowicza masz apteke czynna cala dobe

Wiki
@24/7

i wtedy się pracuje po 8h na zmianie czy wiecej jeśli pracujesz w całodobowej??

Wurun
@Nedar

a jak z weekendami też jest robione? jakies dodatki za weekendy?

Wurun
@24/7

i chciałem też dopytać czy tu macie nadgodziny?

tess
@Wurun

raczej nie spotkalam sie z nadgodzinami tutaj:-)

Edyta
@tess

Czy są czasami organizowane przez pracodawcę jakieś szkolenia? Przeważnie zależy mi, żeby były możliwości stałego rozwoju stąd moje pytanie.

mgr
@Edyta

Są różne projekty rozwojowe, więc myślę że powinna być Pani zadowolona. Pozdrawiam :)

aspiryna
@Edyta

podbijam pytanie zależy mi rzeczy mieć jakąś możliwość poszerzania kompetencji i zbobywania nowych umiejętności, ktoś może wie czy tutaj jest taka szansa?

aspiryna
@Taol

a pro po rekrutacji mógłbys coś powiedzieć o tym ile trwa sam proces i czy ewentualnie dostaje się informacje zwrotna w przypadku kiedy kandydatura została odrzucona?

miso jest pyszne
@wilno

właśnie tak jak ktoś tutaj pisał zależy czy wybierasz się do jakiejś galerii do pracy bo tam standardowo wszystkie punkty sprzedażowe są otwarte w tygodniu i w soboty do 21 :)

lawenda

moja rekrutacja też zamknęła się w okresie miesiąca i jeśli chodzi o samą rozmowę to była bardzo konkretna, ale bez niepotrzebnego stresu, ja akurat dostałam pracę więc nie wiem czy dają odpowiedź w odwrotnej sytuacji. Myślę, że to prawdopodobne, że informację zwrotną dostaje się w każdym przypadku :)

super

ja nie bralam udzialu jeszcze w szkoleniach, ale na magistrze farmacji wiem, ze jest duzo fajnych opcji np. szkolenie rozwojowe 'Akademia Menadzera', jakies campy szkoleniowe, 'lider demo'

Doris
@super

Z jakich przyczyn nie wzielas ostatecznie udziału w tych wspomnianych szkoleniach? Czyli to oznacza także, że żadne z nich nie jest jakoś specjalnie obowiązkowe? Nie trzeba brać w żadnym udziału?

jaskółka
@lawenda

powiesz coś o tym jak ci się pracuje? o atmosferze w pracy?

jaskółka
@lawenda

możesz też dać znać czy np wynagrodzenia są wypłacane na czas i nie ma jakichś niepotrzebnych, celowych opóźnień

donkler
@jaskółka

nie mogę się osobiście do atmosfery w pracy przyczepić, jest nawet przyjemnie zaryzykuje takie stwierdzenie

donkler

ja się nie spotkałem

Dpnat
@jaskółka

wyplaty na czas, mysle ze na spokojnie mozna powiedziec ze praca stabilna pod tym względem

Dpnat
@jaskółka

niespodziewanych zwolnien tez nie ma, wiec bez stresu sie pracuje

szybki

to dają uopy?

Mandarynka
@Dpnat

Mogę potwierdzić, że pracodawca godny zaufania. :)

pyrek
@szybki

uopy na pewno dają, zlecenie i b2b podobno tez z tego co wiem, chociaz ja tam mam umowe o prace i znajomi z pracy tez wiec chyba sie trzeba jakos indywidualnie dogadac

pyrek
@Dpnat

potwierdzam, tez uwazam ze jest bardzo stabilnie a jestem tu juz przeszlo 2 lata

buck
@pyrek

Jak wyglądają umowy? Umowa o pracę albo b2b?

Farkład
@buck

zdradzę ci, że ja pracuję na umowie o pracę, w sumie moi koledzy z pracy również w większości

mingo
@Farkład

na zlecenie i b2b też się da jak coś

ska

To lepiej się za b2b nie bierz, dopóki się nie dowiesz. Spróbuj sobie poczytać o tym w internecie lub pogadać z kimś, kto tak pracuje.

@pyrek

a znasz ludzi co na B2B są lub zleceniu właśnie? Zastanawiam się czy od umowy zależy jakie podejście będą mieli do pracownika czy to może tylko forma rozliczenia dla nich? można byłoby się czuć stabilnie na takim kontrakcie?

mals

mysle ze to od tego zalezy na jakie stanowisko, albo jak sie dogadssz, nie sądze żeby to jakkolwiek wpływało na podejście do pracownika xd

rbrbr
@mals

No name

Szkoda, ze kolezenskie stosunki to sa tylko w ogłoszeniach.

Teresa
@No name

Cos więcej napiszesz na temat tych koleżeńskich stosunków? Nie ukrywam, że interesuje mnie dobra atmosfera, bez niej raczej ciężko się pracuje. tutaj jaka spotkam i przede wszystkim w jakich okolicznościach? i tak na marginesie to o biuro chodzi, tak?

@Teresa

A chcesz pracowac z melissie? Nikogo nie szukaja juz chyba, ze na magazyn.

@No name

Na magazyn tak jak piszesz widnieje na stronie oferta lecz widzę również te dla magistrów, techników a nawet jest praca dla specjalisty ds. controllingu. (te oferty na stronie chyba są aktualne, tak?) po czym sadzisz ze nie ma koleżeńskich relacji?

Patkalatka
@No name

Zależy pewnie na kogo trafisz - ja na swój zespół nie mogę narzekać! :)

@Patkalatka

Czyli jest jednak ryzyko co do nowego zespołu? A nawet jak się trafi podobnie jak przedmówca to co wtedy? Nie masz żadnej możliwości na to by prosić po prostu o jakieś zmiany lub tez przeniesienie? Z kim o tym rozmawiać?

nowy

Umowa dowolna tak jak ktoś pisał jeszcze niedawno? Teraz w ofercie dla magazyniera widzę jednak ze tylko te o prace podają. Czemu teraz kogoś szukają? Czy występuje sezonowość? Będzie teraz w grudniu jeszcze więcej roboty? Ktoś wie? w opisie widzę tylko premie wydajnościową. A co z tą świąteczną?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były

30.10.2023 07:10

Były ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o tym, jak ta firma traktuje pracowników.

Były ikona wywiad

Byłam magazynierem, kompletowałam paczki.

Były ikona wywiad

W tej firmie nie ma atmosfery. Sama się zwolniłam po tym, jak zostałam obrzucona błotem praktycznie bez powodu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były ikona wywiad

Do 3000 złotych. To stawka, która obowiązywała, kiedy pracowałam w tej firmie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Około 6 miesięcy.

Były ikona wywiad

Nie da się tutaj nic dobrego powiedzieć, nie widzę żadnych pozytywów.

Były ikona wywiad

Odliczanie minut z przerwy za to, że ktoś wyszedł do toalety. Wytykanie błędów na forum całej firmy. Brak konkretnych obowiązków - każdy pracownik "był od wszystkiego". Kierowniczka nie zwracała się do nas z szacunkiem, my miałyśmy odliczane minuty z przerwy, a ona wychodziła, kiedy chciała i to bez odbijania karty. Mogłabym wymienić jeszcze wiele takich sytuacji.

Były ikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju, można było liczyć co najwyżej na podcięcie skrzydeł...

Były ikona wywiad

Nie informowano mnie o żadnych szkoleniach, nic nie wiem na ten temat. Być może nawet wcale ich nie było.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były ikona wywiad

Z braku zaangażowania i chęci ze strony pracodawcy oraz podejścia, które zakładało, że ludzie nie zatrudniają się w tej firmie na całe życie. Myślę, że przydałoby się szkolenie z zakresu systemów, na których pracujemy, oraz szkolenie na wózki widłowe.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były ikona wywiad

Atmosfera między pracownikami nie była najlepsza. Pracownicy donosili na siebie wzajemnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były ikona wywiad

Były osoby bardziej i mniej lubiane przez pracodawcę. Niektórzy byli więc bardzo źle traktowani, a inni wręcz przesadnie dobrze.

Były ikona wywiad

Ogłaszanie wszystkich problemów dotyczących danej osoby na forum, przy pozostałych pracownikach. Brakowało rozmów w cztery oczy z przełożonym.

Były ikona wywiad

Należałoby poprawić atmosferę i zadbać o szacunek wobec drugiego człowieka. Trzeba dbać o pracownika po prostu, bo teraz tego bardzo brakuje w tej firmie.

Pracowałam tam za „rzadow” pewnej kobiety. Praca jak praca, dało się żyć, chociaż fakt same nocki. Natomiast ciągłe wytykanie błędów na forum całej ekipy, to ile paczek robiłeś dziennie, coś się stało to najłatwiej zgonić na nowego pracownika. Każdy chodzi i donosi, ale nikt swojego tyłka nie pilnuje, każdy na każdego… dorośli ludzie, a ręce opadają. Awantury bo ktoś wybiera paczki, a nie miało to nawet jednego grama prawdy. Zebranie wszystkich to normalny by stwierdził, że chodzi o coś miłego lub przekazanie czegoś co szło od góry… otóż nie tak było wszyscy usiedli na nowej dziewczynie, która nie chciała być tą najgorsza i trzymała w sobie pewne sprawy. Pamiętam jak dziś, że trzymała wypowiedzenie o pracę przy sobie na właśnie jedną z takich sytuacji. Jak dla mnie? Każdy powinien być zaproszony na rozmowę odnośnie swoich błędów czy opinii kierownika na Twój temat, a nie wywalanie wszystkiego na forum. Pracowałam tam mimo wszystko krótki okres czasu, ale dużo nowych osób było i z dnia na dzień odchodzili bo nie dawali rady psychicznie. Atmosfera to była jednym wielkim żartem i nie dało się funkcjonować normalnie. Nieraz z płaczem się szło bo trzeba było uważać na to co się mówi i robi. Omijać szerokim łukiem magazyn… Nikt tam na was nie patrzy jak na ludzi, którzy robią super robotę tylko jak na wroga, którymi nie chcecie być…. Fakt faktem w pracy nie ma kolegów i koleżanek, są tylko znajome twarze. Nie ma sensu rozmowa z kimś bo zaraz wiedzą wszyscy. :))

Kazik

Nie polecam zakupów w tej aptece. Zamówienie zrobione 22.10 do 25.10 do godziny 15.00 nie zostało wysłane. Po moim telefonie Pani na słuchawce opryskliwym, buńczucznym i olewającym głosem informuje, że jak wyjdzie dziś to wyjdzie paczka, a jak nie to może jutro. Nie powie mi kiedy. Zamówienie na prawie 900zł. Nie polecam tej apteki ze względu na baardzo długi czas oczekiwania oraz tragiczną obsługę klienta. Lepiej skorzystać z innej apteki.

Esso

O co chodzi w ofercie na mobilnego magistra farmacji?

Esso

Tam jest praca zdalna?

Nika
@Esso

a gdzie widzisz to ogłoszenie? bo też pierwsze słysze

lilak
@Nika

faktycznie takie ogloszenie znalazlam na pracuj ale rowniez nie spotkalam sie z taka nazwa, ktos wyjasni na czym ma polegac takie stanowisko?

mobilny
@Esso

to nie taka mobilność która wymaga komputera tylko taka która wymaga samochodu i prawa jazdy xd

mobilny
@lilak

mobilne/dojazdowe wsparcie aptek, czyli jeździsz po aptekach i pomagasz w skrócie

Ge
@mobilny

Czy niemobilnych pracowników też aktualnie poszukują?:)

Karolka
@mobilny

A ta mobilność ogranicza się do konkretnego obszaru czy trzeba też przygotować się na dłuższe trasy? Samochód zapewniają czy trzeba mieć swój?

Berra
@Ge

No pewnie szukają, patrzyłeś na aktualne oferty?

Berra
@Ge

Na pracuj coś na pewno znajdziesz, ewentualnie na innych portalach ;)

F
@Berra

jakie inne portale podchodzą pod takie ogłoszenia?

Zainteresowany Pracownik

Witam. Po rozmowie kwalifikacyjnej telefonicznej zostałem poinformowany, że odpowiedź otrzymam telefonicznie bądź mailowo w ciągu następnych trzech dniach. Minął tydzień i żadnej odpowiedzi nie otrzymałem, mam przez to rozumieć, że nie jesteście zainteresowani współpracą czy może okres rekrutacyjny trwa dalej? Chciałem się zapytać osobiście ale telefon pod którym miałem rozmowę kwalifikacyjną jest ciągle zajęty. Pozdrawiam

Julita
@Zainteresowany Pracownik

Hej, a próbowałeś do apteki czy na magazyn? Bo mnie ogólnie to pierwsze interesuje, ciekawa jestem jak rekrutacja wyglądała w twoim przypadku? Pomijając oczywiście niesmak przez brak informacji zwrotnej.

@Julita

Dwie rozmowy telefoniczne, jedno spotkanie, zapewnienie o informacji zwrotnej do godziny 16:00 następnego dnia. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Najwyraźniej ciężko poświecić dwie minuty, żeby napisać SMS czy zadzwonić i podziękować. Koszmarna firma, żadnego szacunku do kandydatów.

koralowa

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja do Melissy? Gdzie mogę znaleźć oferty?

Sona
@koralowa

jak szybko spojrzałam to są jakieś oferty z tamtego miesiąca, może warto wysłać cv. Poszukaj sobie praca w farmacji :)

Donut
@Sona

A jak oceniasz firmę? Wiesz może jakie jakie są formy zatrudnienia tutaj?

szila
@Sona

a jako były pracownik moglabys powiedziec czy warto wyslac tutaj CV? bede niedlugo zmieniac prace i szukam lepszych perspektyw niz mam dotychczas

Ala

Korzystał ktoś z MultiLife? Brzmi ekstra, nie wiedziałam nawet, że jest takie coś

Nalia

Jakie relacje z przełożonymi? Jest duży nacisk z góry?

okk
@Nalia

całkiem w porządku, ja jakiegoś dużego nacisku nie odczuwam

pracovita
@okk

mam podobne odczucia, u mnie bardzo sympatyczna przełożona, oby więcej takich osób, aż chce się do pracy przychodzić :)

Aneta

Czy potrzebują, a nawet jak nie, to jakie warunki mają dermokonsultantki w melisie?

anoni
@Aneta

zazwyczaj wszystko jest podane w ogłoszeniu, chyba że chodzi ci o jakąś wybraną kwestię, to może zadaj jakieś konkretne pytanie ;)

Helix

Na jakie szkolenia mogą liczyć technicy farm.?

Juka

Potrzebuje informacje o dziale e commerce

Grażyna
@Juka

No to fajnie a co chcesz wiedzieć tak w sumie? Widzę że nikt nie odp., może jak doprecyzujesz to ochotnik do jej udzielenia się znajdzie? Jakie masz w razie czego doświadczenie? Przyjmują tu bez?

Juka
@Grażyna

Przede wszystkim chciałam się dowiedzieć jak duży jest zespół, czy dzieli się na mniejsze działy, praca jest zespołowa czy raczej indywidualne zadania

mery
@Juka

potrzebujecie aktualnie kogoś do działu związanego z social media lub coś podobnego?

Grażyna
@mery

mają dział socjali? taki z kierownikiem itp? ciekawe w sumie. w zasadzie to da radę wypisać wszystkie działy jakie tu mają tak dla jasności już?

nick07
@Grażyna

a druga no nie sądzę, że ktoś będzie Ci wszystkie działy podawał, jak masz jakieś predyspozycje i widzisz ofertę, która Cie interesuje, to po prostu aplikuj i tyle :)

Zostaw merytoryczną opinię o Melissa Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Melissa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melissa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melissa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melissa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Melissa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melissa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Pomorska 80
    91-409 Łódź