Opinie o Apteka Melissa (Melissa Sp. Z O.O.) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Melissa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melissa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melissa Sp. z o.o. w Łódź

Czy często zdarzają się szkolenia dla pracowników w Apteka Melissa (Melissa Sp. Z O.O.)? W ogłoszeniu z 15 stycznia na Pracuj.pl obiecują ciekawą ścieżke rozwoju.

figa

a na jakich stanowiskach ta ścieżka rozwoju jest oferowana? dla farmaceutów?

Kero
@figa

W tej firmie nie ma żadnych ścieżek rozwoju

Eliza
@Kero

No to chyba niewiele wiesz, wystarczy wejść na stronę internetową i masz wszystko rozpisane, ale to trzeba chcieć się też rozwijać, a to już z praktyki Ci powiem, że nie każdy chce i nie każdy musi ;) ale jak są osoby ambitne to mogą awansować

nice

Pewnie nikt z was nie ma z tym nic wspólnego ale że nowe odkrycie to musze się podzielić, patent z outletem jest genialny, jakie tam rzeczy można upolować. Wspaniała sprawa

uuu
@nice

a gdzie taki jest?

uuu
@nice

chodzi ci o stacjonarny outlet czy internetowy?? daj znać, bo jestem ciekawa

Berenika
@uuu

online. na stronie, zakładka outlet

Berenika
@uuu

wybór dość spory, z różnych kategorii, dużo różnych produktów dla dzieci

asqw
@Berenika

dzięki za informacje, z pewnością skorzystam, jeszcze jak ceny spoko, to już w ogóle brzmi zachęcająco ;D

Klientka

Można u Państwa skorzystać z telefonicznej porady farmaceuty?

Czy często zdarzają się szkolenia dla pracowników w Apteka Melissa (Melissa Sp. Z O.O.)? W ogłoszeniu z 7 grudnia na Lento.pl obiecują ciekawą ścieżke rozwoju.

idek

no to skoro w ogłoszeniu tak piszą, to pewnie są, po co mieliby kłamać

Azz
@idek

nie wie ktoś jakie te szkolenia oferują?

@idek

No właśnie jak z ich jakością? Ktoś testował i określi? Jak często się zdarzają i ile mogą trwać?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
edwinn

Czy wypowiadają się tu też pracownicy magazynu, czy tylko aptek?

edwinn
@edwinn

Bo mam pytanie o magazyn

humbak
@edwinn

no to zadaj je najpierw to może ktoś odpowie.

Witkacy
@edwinn

Śmiało, nawet jak się nikt z magazynu nie znajdzie, to nie zaszkodzi zapytać

figa
@humbak

czy np. potrzeba uprawnień udt? mam znajomego który byłby zainteresowany takim typem pracy ale nie ma uprawnień właśnie

akson
@figa

jeśli nie jest wprost o tym napisane w ofercie pracy, to nie trzeba, zawsze możesz podpytać w rekrutacji

W Melissa Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Pomoc apteczna. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Ezro

Ktoś wie czy oferta nadal aktualna? Gdzie jej szukać?

iks

jakie są wymagania na to stanowisko?

iks

jakiegoś wykształcenia specjalistycznego wymagają?

Notoryczny

Czy pracownikom przysługuje karta multisport?

Suchy
@Notoryczny

Z tego co sie orientowalem to tak, z tym ze nie wiem czy czesciowo oplacony czy nie

@Suchy

Skoro trzeba potencjalnie dopłacać to można z niej zrezygnować i wziąć sobie ekwiwalent jak ktoś nie chce? są tu elastyczni na takie rozwiązania?

X
@Grażyna

Karta multisport jest ale po prostu płacisz troszkę mniej jeśli potrzebujesz to składasz wniosek o wydanie i odciągają ci 50-80 zł w zależności od pakietu z wypłaty

fire
@Grażyna

Jak nie chcesz, to nie korzystasz, nigdzie nie płacą za to, że nie chcesz korzystać z danego benefitu

@fire

no właśnie w innej firmie zwracali ekwiwalenty dlatego dopytałam. I tu jeszcze jakieś bardziej konkretne benefity są czy raczej takie jak wszędzie? Socjal podobnie?

olek

hej, jest oferta pracy na magazynie w Łodzi, wyczytałem, że robota na 2 zmiany, ktoś powie w jakich godzinach? I ogólnie raczej spoko robota czy ciężko?

ted
@olek

a gdzieś to ogłoszenie widział?

X
@olek

6-14 i 14-22 chyba ze nocki chcesz to 22-6

rejm
@X

nocki to jako nadgodziny będą liczone czy coś?

vampir
@X

to jak to jest, można na same nocki pracować np.?

Krezus

Praca w Melissie na magazynie. Odkąd został wprowadzony nowy system - pracuje się wyraźnie gorzej. Cała linia nie jest ułożona logicznie. Praca oceniana jest tylko na podstawie cyferek. Są cwane osoby, które pomijają inne czynności magazynowe (których wykonanie jest niezbędne dla całego procesu) tylko z uwagi na liczby. Jeśli chodzi o warunki pracy, można by było powiedzieć że magazyn jak to magazyn. Ale. Warunki pracy nie są korzystne dla pracowników. W okresie pandemii po ozonowaniu już po 30 minutach pracownicy byli wpuszczani, latem jest duszno ,gorąco nie ma czym oddychać. Zima z kolei przy częstym otwieraniu rampy bardzo łatwo się zaziebic. Istotną kwestią - pracownicy przychodzą do pracy chorzy, z uwagi na ryzyko obciecia premii. Pracownicy są raczej zostawieni sami sobie. Niestety, ale Ci doświadczeni znający obsługę kilku stanowisk nie są.doceniani. Atmosfera, w zależności od okresu, bywa ciężka - rywalizacja o paczki, odgadywanie, skarżenie (tak ,tak , pracują tam dorośli ludzie ). Reasumując, po czasie stwierdzam, że to miejsce to (usunięte przez administratora) Czy jest to bardzo zła praca? Nienajlepsza. Na pewno w dłuższym dystansie, stagnacja, brak szacunku, wypalenie dopada każdego. Często osoby przychodzące na dzień próbny, czy jak to się zwie - jeszcze tego samego dnia opuszczają stanowisko pracy. Pracodawca, menadżer, kierownik jeżeli to czyta w co wątpię, powinien zwrócić uwagę na warunki pracy, przede wszystkim. Należałoby tak doceniać osoby, które ciągną ten wózek - kompetencje zawsze powinny być punktowane. Póki co to jest (usunięte przez administratora) liczę na to, że to się zmieni. Pracownicy to nie przedmioty, to ludzie i tak należy ich traktować.

@Krezus

No Ci powiem, że nieciekawie to wygląda. Zastanawia mnie kilka rzeczy, bo skoro są te cwane osoby, które faktycznie pomijają istotne procesy to czemu nikt tego nie zgłosi? To samo tyczy się daniu info pracodawcy czy menedżerom tak jak pod koniec o tym piszesz. Nie można z nimi normalnie porozmawiać i zgłosić się z problemem?

Magdalena
@Krezus

a jak wyglądał ten dawny system? CO tam było lepszego dla pracownika?

@Grażyna

Wiesz, wydaje mi się, że od czegoś jest (usunięte przez administratora), za coś ma płacone, żeby wyłapywać pewne nieprawidłowości . Próby rozmów podejmowane na spotkaniach, spełzają na niczym, więc nie , nie da się... Ciągle było źle, mało :) Nie wiem czy przypadkiem zarząd nie naogladal się Morawieckiego za dużo - bo pomału przypominało to pracę na akord za (usunięte przez administratora) Chce nadmienić, że ja zwolniłem się sam. I nie jest to wylewanie frustracji za zwolnienie mnie, tylko w końcu możliwość realnej oceny. Dzięki temu, że mam kontakt z ludźmi z tej pracy, jestem na bieżąco i wychodzą pomału nowe kwiatki.(usunięte przez administratora) Więcej nie da się dodać.

@Krezus

Ano czasu trochę jednak minęło odkąd tamtą opinię opublikowałeś. O widzisz skoro na bieżąco jesteś to o jakie kwiatki chodzi? Coś zaskakującego?

@Grażyna

Akurat w tym przypadku czas gra na niekorzyść. :)

@Krezus

coś według Ciebie w warunkach uległo pogorszeniu? Jeśli tak to co tak właściwie? Stawki się chyba zwiększyły od nowego roku?

Grażyna

Z tego co widzę jeszcze parę lat temu ostro zapraszali tutaj do dołączenia do teamu, ale jakoś dziwne jest to, że nie odpowiedzieli komuś na CV...? To jednorazowy przypadek czy mają jednak z tym problem? Lepiej wysłać pocztą tradycyjną czy na maila wszystko do nich dochodzi? Ktoś jeszcze ostatnio wysyłał i znowu była cisza?

Nowicjusz
@Grażyna

No to chyba twoje poczatki w skladaniu cv...czesto nie ma odpowiedzi zwrotnej w pierwszej fazie w roznych firmach

olkaa
@Grażyna

na maila się wysyła zazwyczaj. zresztą pocztą? ktoś tak robi jeszcze?

Kruk

Dziwne pytanie szczerze mowiac

Nicko
@Grażyna

Dziwne? W jaki niby sposób, przecież każda firma zastrzega sobie prawo do odezwania się do wybranych kandydatów.

Mieczysław
@olkaa

Mi się raz zdarzyło, zależało mi na pracy w firmie, wiedziałem, że mają tysiące CV i wysłałem poleconym i kilka dni później dostałem pracę :D A wiesz może czy odzywają się po rekrutacji? Nawet jak jest negatywny wynik?

dobry patent
@Mieczysław

ciekawy sposób, pewnie docenili kreatywność :) ale czy tu tak będzie, raczej nie sposób wysłania aplikacji, a zawartość cv się liczy..

@Nicko

No to ostatecznie jak u was z tym jest? Trochę miesięcy minęło ale to już z ciekawości pytam. Widzę, że pracujesz, macie jakieś konkretne zmiany teraz od nowego roku wprowadzone może?

apti
@Grażyna

nic mi nie wiadomo na ten temat, a co do cv to no jest ono dokładnie analizowane bez względu na formę dostarczenia, także wiesz :)

Jest opcja pracy w w weekendy?

kami
@Paweł

w aptece? jest, wszystko zależy kiedy placówka jest otwarta

blabla
@Paweł

chodzi o same weekendy?

Biały
@blabla

Mysle ze spokojnie

Melissa Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Analityk. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 10700 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Nero

Te średnie wynagrodzenia to tak miarodajne, że hoho. Nie patrz na statystyki na necie, tylko pójdź na rekrutację i zapytaj o proponowane stawki.

@Nero

Tu też pewnie zależy czym analityk miałby się zajmować. Tutaj w firmie na tym stanowisku to co konkretnie się robi? Jakieś poboczne zadania też dają? Czego dotyczą?

Xang

Skad takie informacje wgl??

Jakiś czas temu firma Melissa Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Data Analyst. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

gramol

rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, konkretnie, natomiast nie dostałem propozycji pracy, myśle że kwestia za małego doświadczenia...

Lidia
@gramol

Czyli był tylko jeden etap, tak? Po jakim czasie odezwali się z decyzją?

@gramol

jak ktoś się dostał to ile mieliście doświadczenia? chciałbym porównać?

@gramol

ja miałem rozmowę telefoniczną a potem normalnie stacjonarną

anee
@gramol

to będzie raczej trudne, bo musisz to porównać z ludźmi z tej konkretnej rekrutacji według mnie

@gramol

i tylko tyle? zastanawiam się czy były coś w rodzaju "zadania"

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko front end developer prowadzona przez firmę Melissa Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

front

a ja mam pytanie, czy może jest tutaj osoba, która dostała się na to stanowisko? widzę, że nadal szukają ludzi do działu it i chciałbym się coś o nim dowiedzieć

komik

ja nie mam pojecia, ale na logike jak sie zwolni ktos..

@front

też wysyłałam zgłoszenie ale nie mam odpowiedzi...

@front

wiecie ile się czeka mniej więcej na odpowiedź?

Pracujesz w firmie Melissa Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

graż

ja jestem na umowie o prace

bila
@graż

zatrudniają tylko na uop?

Tynaa
@bila

no ja też jestem na uop, ale coś mi się wydaję, że znajoma była na umowie zlecenie, ale to tak tylko z tego co słyszałam

anee
@Tynaa

a można się dogadać w tej kwestii? bo mi akurat na tej drugiej zależy

szalim
@anee

tak na spokojnie, jak byłam jeszcze na studiach to własnie zatrudniłam sie najpierw na zleceniówce a teraz już na uop

@szalim

i od razu zmienili? A co ze stawką? większą masz z marszu?

oj ty ty
@Grażyna

nieładnie to tak komuś do portfela zaglądać

php

jakieś opinie dotyczące działu technicznego zajmującego się internetowym sklepem apteki?

raczek
@php

to jest takie stanowisko? gdzie widziałeś ogłoszenie?

lekkie rozczarowanie

Byłam na rekrutacji jakiś czas temu. No i ogólnie garść przemyśleń. Jak chodzi o samą rekrutację, to nawet spoko. Atmosfera w porządku, bez jakiejś spiny, ale też nie na całkowitym luzie, w sensie zdecydowanie bardziej przypominało to standardową rozmowę o pracę, a nie luźną gadkę przy kawce. Na odpowiedź po wysłaniu aplikacji nie czekałam zbyt długo. Koło tygodnia może? Jakoś tak plus minus. Także za to plus z mojej strony. Nie wiedziałam czego się do końca spodziewać na rozmowie, bo przekrój rekrutacji, jakie miałam w różnych aptekach był tak szeroki, że czasami ciężko wyciągnąć średnią. No i może to mnie trochę podkopało, bo się zwyczajnie nie przygotowałam i poszłam na zbyt dużym luzie i chociaż myślałam, że poszło mi dość dobrze, to pracy nie dostałam. Nie powiem, trochę jestem rozczarowana, bo wydawało mi się, że wypadłam naprawdę dobrze, ale cóż, może byli lepsi. Psów na firmie wieszać nie zamierza, ale chciałam się podzielić swoim doświadczeniem, bo z reguły wypowiadają się tu o rekrutacjach osoby, którym one się udało, a te którym nie pykło raczej już nie wracają nic napisać, także chcę przełamać passę i pokazać, że nie zawsze jest kolorowo i jednak nie przyjmują każdego jak leci, tylko mają swoje, najwyraźniej dość surowe kryteria. No nic, jak nie tym razem, to może następnym, jak nie tu, to gdzieś indziej. Chociaż nie ukrywam, trochę się nastawiłam. Fajnie, że dali znać, że rekrutacja zakończyła się negatywnie, bo jednak nie jest to wymagane i nie wszędzie się tak robi.

tab
@lekkie rozczarowanie

dobrze, że chociaż dali znać, bo nieraz człowiek czeka i nic, ja tak miałam akurat w konkurencyjnej firmie, nazwy podawać nie będę.

Sissy
@lekkie rozczarowanie

Dojrzałe podejście. Niektórzy po odrzuceniu kandydatury się potem mszczą na firmie w komentarzach, bo jak śmieli ich nie przyjąć. Szkoda, że się nie udało, ale może jeszcze keidyś spróbujesz?

Sissy

kiedyś*

ksiazezbajki
@lekkie rozczarowanie

No to pytanie teraz czemu sie nie udalo? Ja tez bede aplikowac i wydaje mi sie ze CV mam dobre, ale zobaczymy jak to bedzie. Moze poradzisz na co sie przygotowac?

ksiazezbajki
@lekkie rozczarowanie

Daj znac jak cos, albo moze ktos inny sie wypowie/albo cos doradzi przed rozmowa rekturacyjna. Bylbym wdzieczny

Aptekowa
@ksiazezbajki

Najważniejsze to chyba nie stresować się i iść pozytywnie nastawionym, ja akurat swoją rozmowę miałam już jakiś czas temu, co do pytań to m.in. o wykształcenie, doświadczenie głównie pytali. No ja już w zawodzie swoje przepracowałam, więc dla mnie nie było to nic nowego.

BRAK PROFESJONALIZMU. Moja opinia odnosi się do procesu rekrutacji w firmie apteka-melissa.pl. Brak szacunku do kandydatów oraz przedłużanie procesu w nieskończoność. W moim przypadku od czasu umówionego spotkania rekrutacyjnego do decyzji minął mocno ponad miesiąc (7/10-15/11), w tym czasie zdążyłem już zacząć pracę w innej firmie. Proces rekrutacji miał być jednoetapowy, okej. Atmosfera na rozmowie wyluzowana, wrażenie pozytywne. Natomiast po blisko TRZECH (!!!) tygodniach od rozmowy dostaję maila z zadaniem rekrutacyjnym do wykonania. Myślę sobie, trochę wolno to ogarniają ale okej, wykonałem poprawnie zadanie i wysłałem. Potem brak odpisywania na maile ze strony apteki oraz brak kontaktu trwał bardzo długo, mimo moich pytań o określenie czasu jaki sobie rezerwuja na podjęcie decyzji. W końcu osoba prowadzaca rekrutacje (usunięte przez administratora) odebrał telefon i powiedział że rekrutację już zakończyli. 6 tyg? To chyba słaby żart (chociaż raczej brak profesjonalizmu i szacunku dla kandydatów) SZKODA CZASU. Paweł - programista

Kladi

czy mógłby ktoś powiedzieć czy umowy jakie oferują różnią się od siebie w zależności od lokalizacji? czy np. pakiet benefitów jest wszędzie ten sam?

@Kladi

Z reguły w sieciówkach wszystko jest ustandaryzowane

@Kladi

Więc nie wydaje mi się, aby były jakieś rozbieżności w tej kwestii

wire
@Kladi

raczej ten sam, w końcu to jedna sieć, nie wiem jak to wygląda w kwestii różnych stanowisk, bo w niektórych firmach benefity mogą się trochę różnić w zależności od stanowiska, ale to najlepiej patrzeć co zawiera oferta pracy

Interesuje mnie kariera na stanowisku Redaktor. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Melissa Sp. z o.o.?

alzi

redaktor czego? tutaj? nie rozumiem?

@alzi

Np. strony www. Szukali, ale to już parę miesięcy temu

@alzi

Nie widziałam żadnej obecnej oferty na to stanowisko

alzi
@Misza

ach w tym sensie, okej to szkoda, że nie ma już tej oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Melissa Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Melissa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melissa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melissa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melissa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Melissa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melissa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Pomorska 80
    91-409 Łódź