Opinie o Malu Construction Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Malu Construction Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Malu Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malu Construction Sp. z o.o. w Bytom

Wera Nowy wpis

Ile zarobi ta stylistka paznokci, ktoś w stanie jest podać dokładną kwotę wynagrodzenia mi?? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu zachęcali dobrymi zarobkami, ale nie ma podanej nawet stawki godzinowej ani widełek. Chciałabym wiedzieć, na co sie piszę

Czy rotacja pracowników w Malu Construction Sp. z o.o. na Spawacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 14 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

MaLu Nowy wpis

Rekrutacja nowych pracowników nie jest spowodowana zwolnieniem pracownika przez pracodawcę lub odwrotnie a jedynie zapotrzebowaniem nowych pracowników wzgledem rozwoju firmy... Oczywiście "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" I każdemu moze cos nie odpowiadać...ale jest to temat szeroko pojęty...firma funkcjonuje...jest wypłacalna...Mimo kilku przeciwności w zeszłym roku jak i "życzliwych" osob

Koleżka po fachu

Firma porażka. Po rozwiązaniu umowy ustalone wynagrodzenia ucięte o połowę i brak kontaktu z ich strony co do wyjaśnień (nie odbierają.nie odpisują) jedyną opcją odzyskania większej części pieniędzy jest podanie ich do państwowej inspekcji pracy która zrobiła z nimi mały porządek i wypłacili "resztę" umówionych pieniędzy. Więc jeśli ktoś ma podobne problemy nie ma co się bać tylko od razu zgłaszać bo to tylko naciągacze i (usunięte przez administratora) (wiec urząd skarbowy i PIP to jedyne wyjście). Nie pozdrawiam serdecznie firmy olto/Malu

Koleżka po fachu

Hmm chyba moim poprawianiu fuszerki po waszym innym pracowniku proszę się poprawić to po pierwsze a po drugie a bardzo dobrze jest tutaj lepiej niż w waszej gościnie :) Oj to chyba nie pracowałem w tej samej firmie skoro u was te słowa to podstawa haha tym bardziej z wynajmowanymi biurami co dochodzą mnie słuchy więc proszę się nie pogrążać bo bym mógł dużo powiedzieć z słów pewnej osoby która była ze mną w miejscu pracy lecz życzę wam dalszego powiedzenia i żebyście nie oszukiwali innych ludzi (ekwiwalent za transport do Finlandii gdzie ja prowadziłem praktycznie całą drogę plus 3 faktury za które ja zapłaciłem) nadal nie pozdrawiam

@Koleżka po fachu

Właśnie...pomyliły się Panu miejsca od samego początku...to nie był wyjazd "gościnny" a PRACA...! Fakt klient wskazał że poprawki są po Damianie G.......ale ty/Pan to "koleżka po fachu"-to może faktycznie to nie ty/Pan ;) Wyglada na to że nie piszesz o tej samej firmie...no bo jak nie zgodzić się z FAKTAMI takimi jak; -raport PIP (pozytywny) -kilkudziesięciu pracowników którzy nadal pracują-wychodze z założenia że jeżeli byłoby chodz w minimalnym stopniu tak jak piszesz to KAZDY by się zwolnił...a ty kolejny FAKT nikt się nie zwalnia...a zeby było jeszcze śmieszniej to nawet ty się nie zwolniłeś a firma ciebie... Czy aby napewno to my się pogrążyliśmy... ;) Nie jestem specjalistą ALE (podkreslam Twoje slowa); -myslales że to wyjazd gościnny a okazało się że to praca -oczerniasz firmę Malu a tego samego dnia piszesz "oj to chyba nie pracowałem w tej firmie" -wspominasz że "słyszysz jakieś głosy" ...co do powyższego zalecamy jednak udać się do specjalisty...moze nie jest za późno. Damian...ty możesz powiedzieć/napisać WSZYSTKO...w kraju jest demokracja/wolność słowa...natomiast musisz zrozumieć że gdy te słowa są nie zgodne z prawdą wtedy takie instytucje jak chociażby PIP przychodzą i weryfikują-tak jak to miało miejsce w tym przypadku-i tak jak już wspomniałem weryfikacja przeszła pomyślnie/pozytywnie A My mimo wszystko pozdrawiamy...

Iza Nowy wpis
@MaLu

Hej podpytam Cię bo mąż interesuje się tą firmą pod kątem pracy :) Skąd wiesz o tym że raport PIP był pozytywny, dasz znać jakie stanowisko zajmujesz w firmie? Bo zauważ że w wątku jest jeszcze parę innych komentarzu o niepłaceniu, więc w końcu które informacje są wiarygodne?

MaLu Nowy wpis
@Iza

Jezeli po kontroli PIP (na "prośbe" Pana zyczliwego czyt. Fachowca po fachu)-firma nie otrzymała żadnych kar czy nawet upomnienia..to logiczne iz pozostale kwestie z wątku nie maja znaczenia... Jeżeli mąż jest zainteresowany-zapraszamy do kontaktu-a przy najbliższym spotkaniu raport do wglądu. Pozdrawiam

Ksiaze_27

Totalna porażka. Na wypłatę pół miesiąca trzeba czekać. Płacą na raty, po dwóch moesiącach zamiast obiecanej pidwyżki obcięli Euro! Nie polecam firmy, atmosfera (usunięte przez administratora) jeden drugiego (usunięte przez administratora) szczególnie szajka alkocholików ze świecia i okolic. (usunięte przez administratora)

Sylwia

Czy to jest żart czy faktycznie tacy współpracownicy tutaj się trafiają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Stylistka paznokci w firmie Malu Construction Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Jarko

Pracuje w firmie od 4 miesięcy jako monter.Firma zapewnia mieszkania w super standardzie, ubrania robocze ,wszelkie szkolenia.Szefostwo idzie na rękę ze wszystkim co powoduje super atmosferr.Na początku bałem się wyjazdu za granicę to był mój pierwszy zagraniczny kontrakt...Pieniądze na czas,transport do Polski zapewniony.Umowe na stałe dostałem po 2 miesiącach.Czekam na projekty w Polsce

Mario
@Jarko

Jeżeli pokoje 3 osobowe to super standard . To Żal pl. I te ubrania robocze że zapewniają to wybacz . Stawka 12 euro też szału nie robi. Ogólnie słabiutka firma.

@Mario

Mario...jezeli chciales jechac na wycieczkę to powinieneś pójść do TUI.pl

Keram

Uwaga panowie firma ma problem z wypłacaniem pieniędzy jak ja pojechałem to musiałem dwa dni czekać za wpuszczeniem na budowe bo pomylili rubryki z imieniem i nazwiskiem a na dwa dni przed końcem rotacji wyżucili całą ekipe z budowy bo coś nie tak w papierach pieniędzy do dziś niewypłacili

@Keram

Panie Przytuła...praca na projektach jest inna niż praca u Wujka w garazu..jezeli nie podołał Pan standardom proszę nie być zdziwiony konsekwencjami...wszystkie sprawy do poprawki...

szary

Witam.To nie jest firma którą można polecić.PRZY każdej okazji (usunięte przez administratora) pracowników. Nie wypłacają wszystkich godzin.

Pracownik MaLu

Witam. Pracuję w firmie MaLu od lutego 2021 i jestem zadowolony. Sporo projektów zagraniczny, fajne cykle pracy bo 3 na 1 i kasa się też zgadza. Mogę śmiało polecić.

Już B. Pracownik
@Pracownik MaLu

W tym roku zaczęło sié psuć i zrobiły się z jednej firmy 3. Nawet wypłatę po czasie dają i nie z tej firmy w której robię.. Pralnia pieniędzy. A pracownikom obcinają pensje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Malu Construction Sp. z o.o.?

B. Pracownik

Brak możliwości awansu. (usunięte przez administratora)

Uwaga

Nie płacą składek ZUS. Wrażenie robią super, ale nie dajcie się zmylić.

Ilona
@Uwaga

Mhm ciekawe czemu tak sądzisz jeśli to nie problem wytłumaczyć?

anonym
@Uwaga

mają kreatywną księgowość - składka do ZUS 0,54 PLN, słownie pięćdziesiąt cztery grosze

@anonym

A czemu tak? I ile tak na oko powinno być?

anonym
@Sylwia

na jedno czy na dwa?

@anonym

Trudno po prostu uwierzyć, że takie składki by oferowali, to w ogóle możliwe? Nikt do teraz się tym nie interesował?

ka-rol

nie wypłacają wynagrodzenia, jakieś dziwne układy z firma z Jaworzna

Przemek

Na początek te komentarze negatywne tylko i wyłącznie piszą ludzie którzy nie nadają się do pracy a później piszą głupoty z nienawiść bo ktoś im podziękował. Z każdym idzie się dogadać. Szef spoko Kierownicy spoko Brygadzisci spoko Chłopaki spoko. Kasa się zgadza zawsze na czas. Polecam!!!!

Teresa
@Przemek

I faktycznie te 4.800 zarabiasz, czy może lepiej? Tak ktoś pisał, mogę się mylić, ale innych sum tu nie podawali ;)

Malu Construction Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Spawacz kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4800 PLN będą osiągalne?

Tak

spawacz 111 141

Michał, jak rekrutujesz to przygotuj się. a ty nic niewiesz, gdzie robota, jak robota, jakie kwatery

Michał-MaLu Construction
@spawacz 111 141

Witam. Jestem ogromnie zaskoczony Pańską opinią. Zawsze, przy każdej rozmowie rekrutacyjnej, staram sie poinformować potencjalnych kandydatów o wszystkich warunkach w naszej firmie, czyli jak wyglada u nas harmonogram pracy, gdzie będzie odbywać sie wykonywana praca, jak wygląda sprawa z transportem, odzieżą, zakwaterowaniem itp. Każdą konstruktywną krytykę przyjmuje i staram sie z niej wyciągać wnioski. Uważam, że w takich sytuacjach anonimowość nie jest konieczna, wręcz przeciwnie - wszystkie niejasności lepiej wyjaśnić od razu, ja służę pomocą i zawsze chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Serdecznie, Michał z MaLu Construction

Monter

Polecam!

Rafał

To nie jest żadna firma. Unikać jak ognia. Brak całości wypłaty brak składek ZUS z umowy zlecenia.

Fitter

Zaczynałem w MALU jako monter obecnie jestem spawaczem, można się rozwijać za co jestem wdzięczny. Hajs, rotacja, terminowe wyplaty wszystko się zgadza, polecam.

Spawacz/Monter

Jaka jest forma zatrudnienia?

@Spawacz/Monter

Pełny etat-Umowa o prace

Krakowiak

Firma się rozwija a właściciele inwestują w nią i nie maja z tym problemu-co ważne dla pracownika! Niczego nie brakuje co potrzeba zaraz jest , kasa na czas, stawki według ustaleń, rotacja zajebist...a. Nie są nastawieni do pracowników jak do "mięsa armatniego", wspólnie rozwiązują problemy, nawet te osobiste.

Jak jest z pakietem medycznym w Malu Construction Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, jak najbardziej...

Zostaw merytoryczną opinię o Malu Construction Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Malu Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malu Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malu Construction Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malu Construction Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Łużycka 12 lok. 223
    41-902 Bytom

Malu Construction Sp. z o.o.