Opinie o Riker Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Riker Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Riker Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riker Sp. z o.o. w Świętochłowice

ja Nowy wpis

Goryl pracuje ponad 6 lat a ROBOL 8 lat ciekawe jeśli Riker według KRS (co można sprawdzić) rozpoczął działalnośc w 2017 roku. Ktoś tu KŁAMIE. Tak jak napisał Gonzo potwierdzam umowy tylko śmieciowe zlecenie ,o dzieło z kwotą nie większą niż ninimalne wynagrodzenie reszta płacona pod stołem,opóźnienia po dwa tygodnie to norma.Riker tylko dla desperatów. OMIJAĆ OMIJAĆ OMINAĆ

Michał Nowy wpis

Wypłata na czas, dobre warunki, nie ma do czego się przyczepić

Ilona

Jakie umowy dostają nowi pracownicy firmy Riker? Czy najpierw jest okres próbny, czy od razu umowa na czas określony? I jaki typ umowy jest oferowany - umowa o pracę czy umowa zlecenie na przykład? :)

Gonzo
@Ilona

Umowy sa śmieciowe połowe wypłaty dostaje sie w kopercie a połowe na konto

Sylwia Nowy wpis

Skoro tak, to co jest prawdą w takim razie? Nie zechcesz może dla niewtajemniczonych przetłumaczyć na polski swojej wcześniejszej opinii?

Ukrainiec Nowy wpis

Вже давно працюю в фірме Riker, оплата праці завжди вчасно. Вигідни умови праці. Багатий вибір вакансії, допомога іноземцям в легалізації. Безкоштовне житло для працівників фірми. Допомога сім'ям працівників фірми які находиться у важких ситуаціях.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Riker Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Goryl

Pracuje w tej firmie już ponad 6 lat i odkąd pamiętam to poślizg z wypłatą był tylko jeden.. Gdy było włamanie do biura i firma została okradziona..Tak wtedy był poslizd 24h z wypłatą.. Szefostwo pomimo młodego wieku bardzo ogarnięte i na poziomie..po prostu jeśli solidnie pracujesz to nie ma zadnych problemow co moze swoadczyc moj staż pracy jak i wielu innych pracowników którzy niestety nie bawią się w internetowe opinie A szkoda bo powinni.

Rafiki

Tu sie zgodze z kolegą umowy do (usunięte przez administratora) na wypłate sie czeka czasem nawet do 2 tygodni po terminie a tłumaczenie blondynki w biurze bo firma jeszcze nie przelała

Ryl
@Rafiki

Pracuję od 6 lat w firmie, różne projekty, nawet za granicą i nawet nie słyszałem żeby ktoś czekał na wypłatę :) chyba, że ktoś nakłamał w CV i dostał tą pracę, później płacz, że poprawki na robocie za darmo…a fachowców co mają więcej lat pracy jak życia nie brakuje :p poza tym anonimowość daje moc wypisywania bzdur… Polecam robotę, ale tylko tym co potrafią coś zrobić! Pozdro!

@Rafiki

To zwykła ściema i fejk rodem z hitchkocka a już napewo od konkurencji...

Sebix

Witam. Pracuję już u nich trzeci rok z rzędu, pandemia, wojna nic im nie straszne. Wypłaty zawsze do15go każdego miesiąca, na konto ewentualnie osobiście jak kto woli. Nigdy z poślizgiem. Umowy o pracę i stawki okreslone i ustalone w zgodzie i zaakceptowane obustronnie. Każdy ma własny wybór: siła papieru czy pieniądza:D Jak ktoś chce pełen etat i ZUS to potem niech nie płacze że mu mało. Wg. mnie zarobki adekwatne do stanowiska i lepsze niż u konkurencji. Szacunek i honor wobec pracowników to u szefa podstawa. A wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Riker daje radę ????????????????

@Sebix

Strona go work nie obsługuje emotek, stąd też te pytajniki na koniec komentarza, cóż siła wyższa;)

Grzegorz

Pracuje ponad rok czasu w firmie Riker nigdy nie miałem problemu z wypłata, zawsze wszystko się zgadza co do złotówki... Szefowstwo bardzo sympatyczni ludzie. Mało kiedy spotyka się firmę gdzie pracodawca interesuje się osobiście każdym pracownikiem...

@Grzegorz

Potwierdzam;)

ROBOL

W firmie Riker robię już z 8 lat nigdy się nie zdarzyło by czekać na wypłatę a nawet przed terminem są przelewy żadnej ściemy z umowami kto się przyjmuje wie jaka umowę dostaje i na jakich zasadach.A jak ktoś nie potrafi pracować z rysunkami to do PIEKARNI KREPLE KLEPAĆ!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Riker Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Riker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Riker Sp. z o.o.