Opinie o Metro Group Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metro Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Metro Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Group Sp. z o.o. w Zabrze

Andi71@o2.pl

Z pewnych informacji dowiedziałam się iż firma Pani Natalii i Pana Andrzeja poszukuje kolejnych ludzi by ich oszukać, jeśli wiesz gdzie przebywają poinformuj najbliższy komisariat policji lub zadzwoń anonimowo na 112. Powyższe osoby Was oszukają, na wasz dowód zaciągną pożyczki których nigdy nie spłacą . Nie daj się oszukać, zgłoś miejsce ukrywania się powyższych osób…

Jan
@Andi71@o2.pl

To straszne co piszesz. A skąd ci ludzi mają dowody osobiste innych osób? Zatrudniają fikcyjnie ludzi i stąd mają dane osobowe? Wytłumacz to.

Ona
@Jan

Tak Natalio, przecież wiesz jak działaliście z AT przez kilka lat i z czego żyliście na takim poziomie skoro nikt z Was nie pracował. (usunięte przez administratora)ludzi się skończyło, trzeba pomyśleć by zacząć oddawać by Sąd był przychylny, Granie w obecnym momencie osoby poszkodowanej oraz nieświadomej sytuacji nie przejdzie tym razem.

Niko
@Ona

O czym w piszecie. Oni nie mają za grosz wstydu i honoru. Najważniejsza rzecz w życiu to pieniądze nie ważne jakim kosztem. Natalia leciała na farcie ale to już się skończyło. Do pierdla odsiedzieć swoje i może wtedy coś dotrze do pustej główki.

OLIWIAiLAURA
@Niko

Masz racje, lecz Natka jest pewna ze nie będzie odpowiadać za przekręty AT, dobrze ze mam dokumenty które wyślę do sądu, jeśli ktoś mi da znać gdzie toczą się postępowania, ze o wszystkim wiedziała i brała czynny udział w oszustwach, do tego teraz udaje super matkę by dzieci nie zostały same i by ją uchroniły od odpowiedzialności.. A przekręty dalej robi i to nawet teraz. Oddajcie rodzinie i wszystkim oszukanym co im zabraliście i proście o łagodny wymiar kary.

Niko
@OLIWIAiLAURA

Ciekawe ile kasy jeszcze jej zostało. I gdzie teraz przebywa

Dar-jusz Nowy wpis
@OLIWIAiLAURA

Nawet z pieniędzy z rozbiórki dostała działkę choć palcem nie ruszyła, pieniędzmi się podzielili ze swoim partnerem zamiast oddać dłużnikom, szkoda takich ludzi bo na niczym im nie zależy tylko na cudzych pieniądzach nigdy im się nie będzie dobrze powodzić za takie postępowanie. Obiecywałem swego czasu pomoc w trudnych sytuacjach tej osobie i dalej to podtrzymuje bo jestem osobą słowną, A na firmie której Pani N w której jest prezesem dalej ciążą zobowiązania za które jako PREZES BĘDZIE ODPOWIADAŁA. Polecam załatwić tę sprawę jak najszybciej. Dobrze ze mieli super firmę do rozbiórki która z nich wypompowali z pół bańki na własne żądanie za rozbiórkę jak coś to sprawa do wygrania.

Krystian Nowy wpis

To prawda Natalia jest pozbawiona jakichkolwiek oznak człowieczeństwa. Znam ją już długo i zawsze próbowała żyć na cudzy rachunek. Mam tylko nadzieje że sprawiedliwości stanie się zadość i w końcu to ona usłyszy zarzuty. Udaje niewinną a wśród znajomych chwali się jak oszukiwała ludzi. Straszne to jest, że tacy ludzie chodzą bezkarnie po mieście.

Nic wam nie odda Zabrze Nowy wpis

Dłużnicy spółki Metro Group oraz Metro Group II w celu uzyskania części nieuregulowanych zobowiązań proszeni są o kontakt z włascicielką spółki Metro Group Natalią Angeliką Rutka w miejscowości Głogów, niestety w Zabrzu ta osoba nie przebywa i szkoda wysyłać nakazów zapłaty oraz listów poleconych. Można także złożyć pozew zbiorowy przeciw powyższej osobie za niespłacone zobowiązania.

Węgorzewo

Spółka posiada tereny które postara się ukryć podobno w Wegorzewie pod budowę apartamentowców oraz innych lokalizacjach o bardzo dużej wartości. Tereny będą sprzedane lub przekazane na słupa by wyrokiem sądu nie zostały zabrane gdyż były zakupione za pożyczone i nieoddane środki finansowe.

Barbara
@Węgorzewo

A skąd masz takie informacje? Można gdzies o tym przeczytać?

Nat Nowy wpis
@Barbara

Tak można Natalio, wiadomo kto dysponuje tymi terenami i kto wydaje decyzje a odpowiadać będziesz Ty….

Honorata

To czy w takim razie firma trafiła do sądu? Z tego co tu czytam firma jest bardzo mocno zadłużona, wiec pewnie już ktoś się tym zajął ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Metro Group Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex

Informuje iż budynek posiadający wpis hipoteczny jest obecnie rozbierany przez firmy wynajęte przez AT oraz NAR. Materiały pozyskane są sprzedawane bez dokumentowania ilosci i sortymentu pozyskanych surowców. Pieniądze z tej transakcji zasilają konta podwykonawców zamiast ma być do oddania dłużnikom. Z informacji pozyskanych kwota uzyskana ze sprzedaży może oscylować w granicach 2 mil zł. Osoby zainteresowane powinny monitorować i spisywać transporty wychodzące z obiektu w Zabrzu by nie były kolejny raz (usunięte przez administratora). Może się tym ktoś zając???

Dar-i-jusz

Witam, niestety pozwani AT oraz NAR nie oddali do tej pory ani grosza z pożyczonych i wyłudzonych pięniędzy, nie zależy im na polubownym zakończeniu sprawy wiec informuje jako poszkodowany iż jest wyznaczony termin rozprawy przeciw pozwanym, osoby pokrzywdzone mogą składać wnioski jako oskarżyciele posiłkowi do sprawy. Termin rozprawy do informacji tylko pokrzywdzonym po wcześniejszym kontakcie z odpowiednim sądem.

Asia

Jak się pracuje?

andi71@o2.pl

Chcesz wiedzieć więcej o firmach (usunięte przez administratora) AT oraz NR przeczytaj opinie i nie daj się oszukać (usunięte przez administratora) Osoby wyłudzają pieniądze oraz dane osobowe i na ich podstawie zaciągają pożyczki i kredyty. Jeszcze nigdy nikomu nie oddali zobowiązań oszukując rodzinę, znajomych, rózne współpracujące firmy i siebie wzajemnie. Powyzsze osoby okradły nawet swoje dzieci z pieniędzy wiec nie łudź się ze coś Tobie oddają. Poszukiwani przez Policję i Prokuraturę jednakże Policja i Prokuratura nic nie robi by ich odszukać i postawić zarzuty. Może podejrzani mają układy w prokuraturze i wszystko im wolno? Proszę o kontakt osobę z wyrokiem na Andrzeja T w celu sprzedaży jego zobowiązania.

Sąsiad 792 089 168

Firma należąca do Natalia Angelika Rutka oraz Andrzeja Tokarza które to osoby doprowadziły powyższy obiekt do ruiny oraz zagrożenia życia pracowników pobliskiej firmy. Osoby poszukiwane przez Polucje w związku z wyłudzeniami oraz art KK 286,297,300,301 oraz innymi przestepstwami. Znasz miejsce gdzie przebywają powyzsze osoby daj znać.

@Sąsiad 792 089 168

Niebawem ta sielanka się zakończyć. A oni odpowiedzą za każdą złotówkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Group Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Metro Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metro Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metro Group Sp. z o.o.?

Metro Group Sp. z o.o.
  • Kopalniana 9A