Opinie o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gamatex Lavard. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gamatex Lavard o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

???

Chyba ktoś tu głupoty pisze.... chyba ktoś nie wie jak jest teraz na rynku, ludzi przeważnie zatrudnia się na umowę zlecenie i wtedy pracownik robi po 200 i więcej godzin... za marne gorszy. A Lavard nie zatrudnia na umowę zlecenie...od samego początku jest umowa o pracę i pracuje się tyle ile trzeba. Może ktoś odniesie się do moje wypowiedzi.... Pozdrawiam

chyba kpisz

ten wpis na 100% dała sama zainteresowana. zobaczycie przyszli pracownicy.... bedziecie pracować i po 190h miesięcznie po czym podpiszecie się na liście że pracowaliście 170!! podskoczysz? wylecisz!

sympatyczna

Kochani,jesteśmy tak nastawieni na krytykę ,że niedostrzegamy zalet...szkoda bo jest ich dużo.Może znajdzie się osoba,jakie ma plusy pracy w tej firmie....przecież tam pracujecie i obalicie wady,które zarzucają.Swoją drogą na rynku pracy każdy walczy o wysokie obroty....chcemy przecież godnie żyć:)

pit

Uwaga !!!!Lavard to [usunięte przez administratora] !!! Działają poza prawem . Niech jakiś inspektor pracy zainteresuje się tą firmą . Fakty : kłamią jeśli chodzi o umowę o pracę ( miało być 1500 netto a jet 1600 brutto ) , rekrutacja - pytania zabronione ustawowo, dodatkowe umowy zrzekających się praw konstytucyjnych , dodatkowe zabezpieczenie ( odpowiedzialność osobistana wypadek kradzieży). [usunięte przez administratora] pracy za 1200 zł netto . Ludzie nie pracujcie dla nich.!!!! Model biznesowy tej firmy to : kupić tanio w Chinach , sprzedać drogo w Polsce przy minimalnej płacy zdesperowanych pracowników . A o gwarancji i uczciwośći można zapomnieć .A te pozytywne opinie wpisywane na tym forum myślicie że kto pisze- pracownicy ?:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ok

Witam, Zgadzam się z moją poprzedniczką, weksli już nie ma, jak do tej pory również nie mogę nic złego powiedzieć na firmę, a pracuję już ponad rok w salonie Lavard.

INFO

Witam wszystkich, którzy odwiedzając te forum. Chcę Wam przekazać kilka informacji jako pracownik, który pracuje w salonie LAVARD prawie 2 lata. Co do firmy - na firmie nigdy się nie zawiodłam, wszystko na czas: wypłaty, premie (tak jak już wspominała moja poprzedniczka) co do Regionalnych też mam pozytywne zdanie, ponieważ nikt się nie wywyższa, tylko nam pomagają w różnych sprawach. Co do weksli - weksli nie ma, chociaż nie mówię, że nie było. Teraz już to nie obowiązuje. Co do odpowiedzialności, to każdy kto podejmuję pracę na sklepie, umowa o pracę już jest odpowiedzialnością za powierzone mienie (gotówka, towar i sprzęt) - NORMALNE W KAŻDEJ FIRMIE. Ja jestem zadowolona pracy na salonie (na dodatek firma wiąże się z dobrymi pracownikami podpisując z nimi umowy nawet na czas nieokreślony). Pozdrawiam serdecznie.

IJADYN

Witam! Czy mogłabym się dowiedziec coś więcej na temat tej firmy ,a przede wszystkim weksli?? Pracuję dwa dni w tej firmie i cos mi zaczyna "śmierdzieć".Co zapytam to nie mam dokladnie powiedziane.A jesli chodzi o weksle (jeszcze nie podpisywalam) to powiedziano mi ze od kradzieży,od każdej?? Nie mam za miaru placić za nieuczciwych ludzi. Prosze o odpowiedz na forum lub gg 4577349

Witam, Ludzie, jakie Wy bzdury piszecie, pracuję w salonie Lavard od kilku miesięcy, jestem bardzo zadowolona. Kasa na czas, premie super, (jak ktoś pracuje to jest doceniany), każdemu polecę tą firmę... PRZYSZLI, NOWI PRACOWNICY: NIE CZYTAJCIE TYCH BZDUR CO KTOŚ PISZE, FIRMA JEST OK, A REGIONALNA [usunięte przez administratora] JEST PO PROSTU SUPER, ŻEBY WSZYSCY LUDZIE BYLI TAK UCZCIWI I SPRAWIEDLIWI JAK ONA, A PRZEDE WSZYSTKIM SWOICH PRACOWNIKÓW TRAKTUJE JAK LUDZI, A NIE JAK MRÓWKI, JAK TO JEST W KONKURENCYJNYCH FIRMACH...

Jak ktoś nie zna się na prawie dotyczącej weksli to może skonsultować się z prawnikiem, a na pewno nie z radcą prawnym. Prawo jest jedno które stoi po stronie pracodawcy i pracownika, więc ludzie uczciwi nie powinni bać się podpisywać weksla, bo nic im nie grozi. Co do wypowiedzi na temat pracy atmosfery sprzedaży itd. co może powiedzieć pracownik, który już nie pracuje....??? Na pewno może tylko oczerniać firmę i mówić jak jest w niej nie dobrze...

Witam. Ja pracowałam w firmie lavard ponad 2 lata i mam co nieco do powiedzenia... Przede wszystkim firma poważnie ociera się o [usunięte przez administratora]. Pracownicy cały czas są naciskani..W tej firmie liczą się tylko utargi.. Jeśli ich nie robisz i tak prędzej czy pozniej wylecisz.. Mało tego wspaniała firma lavard wprowadza weksle in blanco do podpisu..Jeśli nie wiecie co to takiego radze dobrze się zorientować nim cokolwiek podpiszecie a tym samym nim zatrudnicie się w tej firmie!!

Nowa

Witam ja co do rozmowy mam inne zdanie> Jest przeprowadzana w miłej atmosferze, pytania nie są krępujące i nie miałam pytań o stan cywilny czy dzieci ponieważ miałam to napisane w CV, więc po co pytać.Na każde pytanie, które zostało mi zadane na rozmowie bez problemu mogłam odpowiedzieć. Rozmowa jak dla mnie wypadła pozytywnie, bo pracuję już na salonie LAVARD i jestem już po pierwszej wypłacie, którą dostałam na czas. Więc zdania są różne osoby, które mogą źle wypowiadać się o firmie to albo nie pracują (już), albo nie przeszły rozmów rekrutacyjnych. Może ktoś z innych osób pracujących nie dawno wypowie się na temat pracy w salonie Lavard.???

bb

rozmowa kwalifikacyjna w restauracji, po pierwsze szukasz gościa który prowadzi rekrutacje-nie trudne młody cwaniak w garniturze, pytania [usunięte przez administratora] o stan cywilny, dzieci, itp. ogólnie pytania jak na rekrutacji na stanowisko z najwyższej półki nie warto się fatygować

Witaj, przyznam ze zaintrygowal mnie Twoj wpis o rozmowie kwalifikacyjnej w kawiarni! pewnie juz jestes po, ciekawa jestem jak przebiegla ta rozmowa, tez mialam podobna, stad moja ciekawosc:) no i oczywiscie zastanawiam sie z kim byla ta rozmowa. Szczerze powiem, ze zastanowilabym sie nad praca w tej firmie bo ostatnio nastapily duze zmiany, toche to sledze-konkurencja nie spi. Pozdrawiam :)

dostałam od nich zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w kawiarni... ciekawe co mi na niej powiedzą

wyzysk, wyzysk wyzysk!! firma nic nie oferuje,zachecaja ze niby wysokie zarobki i szkolenia ktorych w tej firmie nigdy nie bylo!!uwaga to naciagacze.tu nie ma rozwoju, jedynie kop w 4 litery.....chyba ze siedzisz cicho i czekasz az telefon z innej firmy zabierze cie z tego koszmaru!!jak najdalej. jak nie wstyd wlascicielom!!

on

Pracowalem w tej firmie. Oni sprzedaja glownie tkaniny Chinskie z firmy Heiland. Tam pracuja dzieci za miske ryzu. Marża na tych produktach jest ogromna a pracownicy w sklepach dostają tysiąc złotych

Dziekuje za kilka slow, ktore nieco rozjasnily mi sytuacje. Nie wiem tylko czy dobrze rozumiem, wg. mnie to Ci wszyscy Panowie ktorzy kontroluja sklepy firmowe mieszaja i dzieki ich kompetencji wychodza roznego rodzaju nieporozumienia. A mozesz powiedziec o samym dyrektorze ds. hanldu? pozdrawiam

czarna

Każdy kto zaczyna pracować w tej firmie przechodzi miły okres kwarantanny. Im pełni funkcję bliższą właścicielom, tym ten miły okres jest bardziej odczuwalny. Później kwarantanna kończy się i zaczyna się patrzeć na pracownika jak na zło konieczne i nawet nie wiadomo z jakiego powodu. Myślę, że wynika to z tego, że właściciele nigdy nie mają swojego, a jeśli pojawia się złudzenie, że mają, to okazuje się, że tylko przez chwilę. Ich zdanie to nieustanny wpływ osób trzecich, którzy mydlą im oczy i podają się za fachowców - speców GLOBALNE od wszystkiego, a ich kompetencje są marne i raczej polegają na manipulowaniu właścicielami. Radzę Ci pracować, ale koncentrować się na rozwijaniu swoich umiejętności wyłącznie dla siebie. Jeśli Twoje umiejętności będą wysokie, to gwarantuję Ci, że konkurencyjne firmy to z pewnością docenią. Pozdrawiam cieplutko.

Wszyscy pisza o zlej atmosferze w salonach, zaczynam wlasnie prace w firmie i wszyscy wydaja mi sie kompetentki a wlasciciele wiarygodni. Dlatego jestem przerazona i boje sie ze z czasem wszystko sie zmieni. Czy ktos zna moze blizej relacje z samymi wlascicielami? ciekawa jestem jacy sa, bo nie chce sie rozczarowac. Prosze o kilka slow i przyblizenie faktycznej sytuacji. Wiem, ze moze byc subiektywna, ale nieco rozjasni mi sytuacje i pozwoli na wyciagniecie wlasnych wnioskow. Pozdrawiam

ewelina - 2010-05-04 12:03:40 pracowałam w tej firmie i szczerze odradzam, aspiracje wielkie a brak zaplecza, podstaw. W tym sklepie brakowało nawet reklamówek, klienci dostawali garnitury zapakowane w worki. Dostawy towaru były sporadyczne a targety nieadekwatne do stanu zatowarowania Panowie specjaliści ds rozwoju swoją natarczywością odstraszali i tak nielicznych klientów. Jednym słowem żenada. podobno dyr. ds rozwoju nie ma już więc moze się coś zmieni. W każdym razie nie polecam. najgorsza firma w jakiej pracowałam W firmie oddaje się centralną władzę amatorom, którzy kreują się na wielkich fachowców naszej branży o bezdennej kreatywności. Prawdziwych fachowców sukcesywnie zwalnia się. Przykładem jest Pan [usunięte przez moderatora] od którego otrzymujemy wspaniałe dyrektywy i informacje. Niemal wszystkie dyrektywy to treść [usunięte przez moderatora] ze znanych znanych książek lub z tego co dokładnie pamiętam materiały zapożyczone od byłych pracowników firmy. Fachowiec czy plagiator? Na salonach też pracują inteligentni ludzi, którym nie jest obca literatura z wielu dziedzin. Jeśli ktoś jest faktycznie tak bardzo kreatywny, to powinien chociaż przełożyć[usunięte przez moderatora] stwierdzenia na swój język, a nie GLOBALNIE wszystko sobie przywłaszczać w imię swoich rzekomo niebotycznych kompetencji. Ten Pan pisze o wielkiej światowej modzie, a tym czasem jego wizerunek ubioru jest zaczerpnięty z największych zakątków pchlich targów. Mam nadzieję, że taki wizerunek to nie zwiastun naszej nowej kolekcji LAVARD, bo wtedy muszę się zwolnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamatex Lavard - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamatex Lavard?

Zobacz opinie na temat firmy Gamatex Lavard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamatex Lavard?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamatex Lavard?

Kandydaci do pracy w Gamatex Lavard napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamatex Lavard