Opinie o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gamatex Lavard. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gamatex Lavard o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

krakus

Ja mam inny problem... Nie wiem jaką firma LAVARD prowadzi politykę handlową, bo w każdym sklepie są inne ceny... Klient jest nabijany w butelkę. Pracuję w banku. Kupuję garnitury w Royal Collection. Ostatni mój zakup jest taki, że kupiłem garnitur, a będąc w BONARCE przypadkowo natrafiłem na jeden z tych samych garniturów 200 zł tańszy. Sprawdziłem, gdzie jeszcze są salony LAVARDA. Solvay - okazało się, że ceny jeszcze są o 100 zł niższe. A dobił mnie kolega, który sprzedał mi informację, że nad Royalem w tym samym centrum są najniższe ceny. Mam pytanie więc do personelu sklepów LAVARD, gdzie są najniższe ceny...? To mój pierwszy garnitur LAVARD i jest OK, ale widocznie jest wart o wiele mniej skoro ceny wszędzie są inne i zanim kupi się garnitur trzeba oblecieć całe miasto. Kiedyś kupowałem Vistulę i takich rzeczy nigdy nie było, wszędzie ceny były jednakowe.

MISIA

PRACA W TEJ FIRMIE TO NIEPOROZUMIENIE NA POCZĄTKU KIEDY SALONY POWSTAWAŁY ATMOSFERA BYŁA SUPER POTEM JUŻ DZIAŁO SIĘ CORAZ TO GORZEJ Z PANEM[usunięte przez moderatora]MOZNA SIĘ BYŁO JESZCZE JAKOŚ DOGADAĆ ALE Z PANAMI KTÓRZY NASZCZĘSCIE JUŻ TAM NIE PRACUJĄ NIE-ZAKŁAMANI WPROWADZALI BARDZO ZŁĄ ATMOSFERĘ WŚRÓD PRACOWNIKÓW BUNTUJĄC ICH I ORAŻAJĄC MAM NADZIEJE,ŻE W ŻYCIU SPOTKA ICH JESZCZE NIESZCZĘŚCIE A PRACODAWCA NIECH ZASTANOWI SIĘ NAD SWOIM PERSONELEM I DORADZCAMI BO ZGINĄNIEDŁUGO JAK TAK BĘDĄ DALEJ POSTĘPOWAĆ CZUJĘ DUŻY NIESMAK DO TEJ FIRMY

Nick - 2010-05-18 14:48:17 Ja tam do kupienia garnitury nie potrzebuje miłej obsługi, tylko dobry towar. Te rzeczy są do bani. Kupiłem niedawno u nich kolejny garnitur i jest totalnie spieprzony. Mieszkam w Krakowie i znam byłego pracownika Gamatexu. Oni szyją te rzeczy w jakimś garażu czy spółdzielni za śmieszne pieniądze, a wiele rzeczy już kupują w Chinach. Jakość schodzi na psy. Nic tam już nie kupie. Jeśli masz takie zdanie o wyrobach tej firmy to po co kupujesz KOLEJNY garnitur? Widocznie z poprzednich byłeś zadowolony... Jeśli garnitur, który kupiłeś jest "...totalnie[usunięte przez moderatora]." (nie wiem co masz dokładnie na myśli używając takiego słownictwa) możesz zawsze oddać go na gwarancje... Pisząc że znasz byłego pracownika tej firmy ujawniasz się jako osoba nieobiektywna... Zastanawia mnie czemu ma służyć Twoja wypowiedz?

Olka

Nie zgadzam się z opiniami jakie tu się pojawiły na temat firmy Gamatex. Umowę dostałam od dnia zatrudnienia nie ma opcji nie otrzymać umowy nawet na okresie próbnym. Otrzymuje wynagrodzenie takie jakie zostało ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej a nawet większe w zależności od miesiąca i zrobionego targetu! Wydaje mi się że winą złej współpracy na salonach jest źle dograny zespół...Spędzamy w pracy ¼ swojego życia dlatego ekipa z którą się pracuje musi być w 101% dograna wtedy uśmiech sam pojawia się na twarzy  Myślę że większość osób piszących tu same złe opinie są osobami które były na okresie próbnym i niestety nie udało im się zagrzać dłużej miejsca, gdyż po prostu nie nadawały się do tego, bądź nastąpiła redukcja etatów a w takim wypadku wiadomo że kogoś muszą wytypować... Polecam osobą które napisały te opinie o przeczytanie ich powtórnie i zastanowienie się czy są to obiektywne opinie czy tylko pisane pod wpływem impulsu i złości… A osoby które pracują nadal w salonach Lavard i piszą na stronach internetowych jakie to nie są zadowolone z pracy polecam zastanowić się co robią w tej firmie…??? Bo każdy jest odważny gdy wyskakuje jako anonim na jakiejś stronie internetowej… Pozdrawiam cieplutko 

Henry

Witam, jako klient sklepu LAVARD, odnoszą wrażenie po przeczytaniu powyższych wypowiedzi pracowników danej sieci, że osobowy piszące pomówienia nie spełniały się zawodowo w pracy, zwalając winę na osoby trzecie. Jestem częstym klientem i zawsze spotykam się z miłą, sympatyczną i profesjonalną obsługą. Polecam odwiedzenie salonów i sprawdzenie panującej tam atmosfery i wystawienie własnego zdania na ten temat. Pozdrawiam

iza

jesli uwazasz, ze La Vard to najgorsza firma to wejdz na strone Sunset Suits i zmienisz zdanie

ewelina

pracowałam w tej firmie i szczerze odradzam, aspiracje wielkie a brak zaplecza, podstaw. W tym sklepie brakowało nawet reklamówek, klienci dostawali garnitury zapakowane w worki. Dostawy towaru były sporadyczne a targety nieadekwatne do stanu zatowarowania Panowie specjaliści ds rozwoju swoją natarczywością odstraszali i tak nielicznych klientów. Jednym słowem żenada. podobno dyr. ds rozwoju nie ma już więc moze się coś zmieni. W każdym razie nie polecam. najgorsza firma w jakiej pracowałam

anonim - 2010-02-21 11:36:38 i taka zadowolona jestes z pracy w tym wrocławkim salonie? nie narzekam;), jasne, że nie zawsze jest rozowo, ale gdzie jest (czy bedzie) lepiej?. Nie spotkałam sie z tym, ze ktokolwiek na SF pracuje bez umowy (niedopuszczalne!!!), pensje otrzymuje się taka jaka była ustalona na rozmowie kwalifikacyjnej (zgodnie z podpisaną umową!!!) plus prowizja od wyrobionego targetu. Jeśli komus nie odpowiada stanowisko sprzedawcy moze watro rozejrzec sie za inna praca??? (ambitniejsza, dajaca wiecej zadowolenia i statysfakcji) Najlatwiej (i najprosciej) jest narzekac na prace i pracodawce, niz zastanowic sie nad soba i nad tym kim chce sie byc. Zycze znalezienia takiego stanowiska na którym praca będzie sprawiala przyjemnosc, a nie bedzie tylko nudnym obowiazkiem. Pozdrowienia dla wszystkich szukajacych swojego miejsca na rynku pracy :)

brak umowy to częsty numer w tej firmie... takie "zabezpieczenie" zeby [usunięte przez moderatora] pracownika... po okresie próbnym to juz standard

Odnosnie umowy: jezeli nie masz jeszcze umowy to proponuje powiadomic odpowiedni urzad !!!!

i taka zadowolona jestes z pracy w tym wrocławkim salonie?

myszka - 2010-02-13 20:13:53 Witam właśnie tam pracuje od paru dni tylko nadal nie mam umowy i obiecywali 1500 na ręke a po miesiącu pracy 1200 pomocy czy juz nie ma uczciwytch pracodawców lavard to straszne [usunięte przez moderatora] W ktorym salonie pracujesz? ja pracuje w Lavard we Wroclawiu juz dosc dlugo i wiem, ze od listopada 2009 nie zostala zatrudniona zadna nowa osoba w salonach firmowych Lavard (Factory Outlet i CH Marino)

Pracowałam tam kiedyś i pracę w tym sklepie ujmę tak: LaVard to jedno wielkie dno. Nic więcej nie mam do dodania.

uka

znam pracowników, którzy przyszli tam zarobic i zrobiliby wszystko, zeby osiagnąć cel.. wyrabiając plany oczywiscie... jednak klimat jaki wprowadzają dyrkowie, demotywuje do wszystkiego. ta firma się mocno ociera o [usunięte przez moderatora]

NN

nie zdziw sie jak tej umowy nie dostaniesz... tam rotacja na sklepach jest tak wielka, ze nawet nie ma jak sie zadomowic... wypowiedzenie dostaje sie od tak... bez wiekszych powodow

myszka

Witam właśnie tam pracuje od paru dni tylko nadal nie mam umowy i obiecywali 1500 na ręke a po miesiącu pracy 1200 pomocy czy juz nie ma uczciwytch pracodawców lavard to straszne gówno

qwerty

Praca w tym sklepie to jedna wielka tragedia. Gdybym wiedziała, co to za firma i jak funkcjonuje, nigdy bym się nie zdecydowała na pracę w tym sklepie za żadne pieniądze. Rzeczywiście Pan[usunięte przez moderatora]zapewne wszystkim znany dla mnie osobiście to największa porażka tej firmy. Sklep totalnie nie dba o swoich pracowników, ma ich w [usunięte przez moderatora]Odradzam wszystkim, którzy mieliby tam pracować!!! La Vard to jedno wielkie zakłamanie, pogrążone w długach żerujące na pracownikach.

gościu

Pan [usunięte przez moderatora] w tej firmie wydawał mi sie najmniej szkodliwy... za to pan [usunięte przez moderatora].. fałszywa gnida, z która nawet na zdjeciu sie dobrze nie wyjdzie.. jesli ktos rozmysla wspolprace z ta firma... szczerze odradzam.. szkoda czasu i nerwow..

eve

Dopóki Ci kretyni ds rozwoju nie zaczeli zatruwać ludziom życia.Wcześniej jakoś to było,mam wrażenie,że właścicieli nic nie interesuje,liczą się tylko liczby a pracownicy to maronetki systemu panującego w tej firmie...Współczuje tym,którzy jeszcze tam pracują...

Zostaw merytoryczną opinię o Gamatex Lavard - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamatex Lavard?

Zobacz opinie na temat firmy Gamatex Lavard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamatex Lavard?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamatex Lavard?

Kandydaci do pracy w Gamatex Lavard napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamatex Lavard