Opinie o Ewmir w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ewmir. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ewmir na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewmir w Wrocław

Damian Nowy wpis

Jak oceniacie organizacje pracy w tej firmie? Każdy wie co ma robić ?

Maja Nowy wpis

@Johnny a jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy tak jak wcześniej można liczyć tylko na wynagrodzenie prowizyjne? Chętnie również dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Ewmir.

Johnny Nowy wpis
@Maja

Nie wiem tego, prosze zapytac bezposrednio u pracodawcy, chociaz watpie zeby bylo inaczej.

michal Nowy wpis

czyli to chyba jest raczej umowa o dzieło bo jak nie wykonasz okreslonej ilosci to normalne ze ci nie zaplaca za to ,placa od wyrobionek normy

Johnny

Okreslona jest kwota jak pracujesz na umowe O PRACE, tutaj sie pracuje na umowe ZLECENIE. Twoim zleceniem bedzie podpisywac umowy, na jakis badziew ktory aktualnie oferuja np. telewizja cyfrowa albo inna usluga w zaleznosci z kim aktualnie wspolpracuja. Jesli nie podpiszesz zadnej umowy w danym miesiacu, to nie wykonałeś tym samym zlecenia, i nie otrzymujesz żadnego wynagrodzenia.

Przedstawiciel Handlowy

jak wyzej. powiedza ze gratuluje bo zostales wybrany miedzy tyloma kandytami. robia pranie mozgu jakie to masz szczescie ze udalo ci sie dostac. wstepnie pytaja o doswiadczenie itd ale i bez doswiadczenia cie przyjma 'bo widza w tobie potencjal' klamcy i bezczelni.

jak bylam sprzedawalismy prad - energetyczne centrum szkoda mi ludzi.. i hasla szefa : jedzcie na patole, tam gdzie drewnianie okna kupia wszystko i uwierza we wszystko co NIBY TANSZE.

Johnny

No nie ma stawki godzinowej, jest stawka za podpisana umowe, kiedys wszyscy pracowali na umowe zlecenie nie wiem czy to sie zmieniło, ale nie wydaje mi sie poniewaz jest to robota stricte prowizyjna.

Johnny

I oczywiscie moze tak byc jak nic w miesiacu nie sprzedaz ze nie zarobisz ani grosza

Johnny

Janek tam nie ma stawki za godzine!!! Tam tylko zarabiasz jak cos sprzedaz, a uwierz mi akurat z taka oferta sprzedaz bedzie naprawde niewielka dlatego srednio co 3 miesiace zmienia sie ania tam caly zespol bo nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie sie pozwalal oszukiwac w nieskonczonosc mamiony wizja zostania managerem i prowadzenia wlasnego biura, a i ludzie sa coraz bardziej swiadomi ze domokrazcy zwani przedstawicielami to zwykli naciagacza i oszusci. Dodatkowo nie beda Ci zwracane zadne koszty za wyjazdy, dojazdy itp. Takze jak nic nie sprzedaz to bedziesz mial za caly dzien pracy 0 zl brutto-netto

Johnny

Romek pracowałem na tyle długo, żeby się przekonać jakie metody stosowała ta pożal się Boże "firma". Została nawet w 2013 ukaran przez UOKIK za swoje praktyki, co prawda śmieszną kwotą niespełna 1500 PLN, ale świadczy to o tym że nie jest to normalna rzetelna firma tylko badziew oszukujący ludzi, tutaj link do Decyzji UOKIK. http://decyzje.uokik.gov.pl/dec_prez.nsf/0193f6807860cf8cc12574f700290489/5780e0f126c583c3c12578fe004facfd?OpenDocument Absolutnie nikomu nie polecam, nawet jeśli nie przeszkadza Ci oszukiwanie ludzi to są lepsze alternatyw np. wciskanie kart kredytowych, a i tutaj ludzie wiedzą na wstępie na co się decydują, a pracując dla Ewmir klienci są wprost okłamywani i nie zdają sobie sprawy z tego co jest im oferowane tak naprawdę.

gggfv

Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną?czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo czy istnieja sciezki rozwoju zawodowego i dobra wspołpraca pomiedzy pracodawca a pracownikiem dziekuje bardzo za odpoiwedzi pozdrawiam serdecznie..

galanonim

sam zaprzeczasz temu co piszesz, skoro pracownicy wypowiadają się pozytywnie tzn. że jest praca ok:)

frirem

Chyba jedyne pozytywne opinie zostały napisane przez pracowników pana prezesa. Dla ewentualnych chętnych, nawet nie idzcie na rozmowę, szkoda czasu i pieniędzy na dojazd

gall anonim

Witam. Praca nie taka, jakiej się można spodziewać po rozmowie kwalifikacyjnej, ale atmosfera bardzo mi się podoba.

Ona

cale szczęście, ze już tam nie pracuje. Totalne [usunięte przez administratora] starszych ludzi, robienie w balona pracownikow.[usunięte przez administratora] są siebie warci. Nie polecam nikomu!!!!

Do gościa

Sztuka Prowadzenia biura. Otowrzyc działaniach, podpisane umowy partnerskiej z firma, wynajem biura, rekrutacja czyli Dobry makaron na uszy tak jak Ty to robisz, a pózniej wszystko kręci się samo;)

obecny pracownik

Jak pół roku byłeś trenerem, to gratuluję. Wcześniej pewnie pracowałeś rok, zanim doszedłeś do tego poziomu, co?:) Rozumiem, że jesteś mistrzem marketingu bezpośredniego. 1,5 roku i na poziomie trenera?? Żenujące :) Żalić idź się do księdza lebiego:) 5 m-cy wystarczy już do nauczania prowadzenia biura. Gratuluję jeszcze raz geniuszowi ;)

dziwne rzeczy piszesz! ja pracuję jak inne osoby od dłuższego czasu i nigdy nie mieliśmy problemu z wypłatami i jakimś oszustwem. skoro ci nie wyszło w tej firmie to znajdź sobie inną pracę. może gdybyś poświęcił ten czas co wypisujesz głupoty na tym forum to dowartościował byś swoje ego i poszerzył swoją kulturę osobistą! popracuj może nad tym:)

Memo

Jeśli po 2-3 miesiącach po tanim praniu mózgu, nadal nie rusza Was sumienie, tzn. że jesteście we właściwym miejscu... Tylko pamiętajcie, że zarówno tą jak i wszystkie inne firmy tego rodzaju prędzej czy później dopadnie sprawiedliwość. Nie różni się to niczym od wciskania kredytów nieświadomym, byle podpisać umowę i zgarnąć pieniądze... W tych firmach nie liczy się człowiek... Ani z firmy ani z poza firmy... Mają przygotowanych 20 scenek które dzień w dzień wałkuję przez cały rok, robiąc swoim przyszłym "managerom" sieczke z mózgu. Będą sie pytać czy jakby teraz dali wam do kierowania firme, to czy byscie sobie poradzili? jasne ze nie bo jestescie niedoswiadczonymi ludzmi jeszcze, a ta praca na pewno nie nauczy Was kierowania firmą. Jestem pewny że gdyby wrzucić szefa Ewmiru do kierowania korporacją to by się raz, dwa schował pod swoim fotelem prezesa. Maja 20 historyjek której przez cały rok codziennie na zmiane wałkują i próbują tym motywować podwładnych, ktorych na pierwszy rzut oka traktują jak rodzinę, a tylko 2-3 dni nie podpisują umowy, to przyjaźń się kończy i zaczyna na nowo rycie głowy. Pracowałem widziałem jak ludzie stawali się "MANAGERAMI" i po dwoch miesiacach zamykali swoje biura. Naprawdę lepiej starajcie się sami rozwijać jakiś interes, albo karierujcie tam gdzie panują normalne warunki i normalna praca. Ja wiem, że każde podpisanie umowy to mały sukces, który zbliża Was do wymarzonego celu - własna firma, fotel prezesa... Ale wierzcie mi, że to jest utopia i naprawdę niewarto ani oszukiwać ludzi ani siebie bo nie przyniesie to pożądanego rezultatu. Powodzenia i życze szybkiego przebudzenia, a właścicielom firmy szybkiego bankructwa. Pozdrawiam

@Memo

Memo piszesz identycznymi słowami jakimi ja się posługuję opisując ten wytwór gdyż firmą tego nie można nazwać. Jak czytałem twój komentarz to w pierwszej chwili się zastanawiałem kiedy ja to napisałem. Bardzo słuszna opinia, a najczęściej też powtarzam przykład tego jakby szanownego pana prezesa mirosława wrzucić w fotel zarządzającego w prawdziwej Firmie oraz fakt że jak ktoś jest dłużej niż 2 miesiące i nadal się czuje komfortowo to jest na właściwym miejscu.

Johnny

Ładna bzdura... "otwierają oczy"... Moim zdaniem całkiem wyłupują oczy, tym którzy juz i tak mają zamknięte. Bo trzeba być naprawde naiwnym i niepoważnym, żeby tyrać za marne grosze na "wlasna firme" i pozycje managera w hiererchii i [usunięte przez administratora] nieświadomych ludzi na telewizje cyfrową za 500 PLN, ktora mozna miec za 150 w kazdej galerii handlowej. Bo glownie nieswiadomi ludzie z prowincji oraz starsi ludzie w miastach daja sie wciagnac, bo sie boja ze straca jedyna rozrywke jaka funduje im telewizja. Fakt faktem, że jak każda praca rownież i tak "czegoś uczy" - otwiera na kontakty miedzyludzkie i rozwija zdolnosci komunikacyjne a takze gdzie niegdzie pozwala wykorzystac techniki marketingowe. ALE LUDZIE!!! BIZNES POWINIEN BYĆ KORZYSTNY DLA OBU STRON. A to nie jest biznes... zwykły tani patent na skuteczne oszukiwanie ludzi.

gowno

najgorsza firma jaką można sobie wyobrazić. Prace zaczyna się o godz. 8. Przychodzimy do "firmy" i 2 h jakiegoś meetingu czyli inaczej mówiąc jak robić młodym ludzią wode z mózgu. Pan [usunięte przez administratora] są to typowe wieśniaki, którzy nie mają zielonego pojecia na temat prowadzenia firmy. po godz. 10 wychodzimy w teren i wracamy czasem przed godz. 20. nikt nam za godziny pracy nie placi tak jak jest to zawarte w umowie. Większość pracowników nie dostała ani razu wypłaty a jak już dostała to jedyne 10-20% tego co powinni. czas wykonczyc ta firme w ten sam sposob w jaki potraktowali nas.

Ty frajerze

wykorzystują ludzi!:D karzą jeździć po województwie i podpisywac z ludzmi umowy na energetyczne centrum! :D nie rozliczają sie za dojazdy!:D caly dzień w pracy od 8 do 20 czasem za marne pieniądze hehehe i to z łaska płaca!! nie polecam!! :D

paweł+jolka:)

chce mi się śmiać jak to czytam Pawle trenerze:) pracowałam w okresie jak tam pracował Paweł trener i jest mi ciebie żal jak czytam to co piszesz! skoro piszesz innym ludziom że otworzą oczy przy wypłacie to powiedz mi co ty tam robiłeś 6 msc ściemniasz Pawle:) napisz najprościej że ci nie wyszło:) gdybyś źle zarabiał to nie zajęła by ci ta praca 6msc. Ja piszę szczerze, że nie dałam rady i z tego powodu nie pracuję już w handlu bo się do tego nie nadaję, więc nie zarobiłam milionów w 2 tygodnie, ale nie mam pretensji do świata tylko do siebie bo to nie było miejsce i dział pracy dla mnie, a dla ciebie chyba też bo słyszałam że odnalazłeś się w ogórkach w niemczech, no i pozdro dla Jolki bo słyszałam że się mieliście ku sobie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Ewmir - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ewmir?

Kandydaci do pracy w Ewmir napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ewmir
4.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • ul. Świeradowska 70
    50-559 Wrocław