Opinie o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gamatex Lavard. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gamatex Lavard o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamatex Lavard w Wrocław Graniczna 2a

sandacz

Czytam te wszystkie wypowiedzi i powiedzcie mi o co Wam wszystkim chodzi, ale tak GLOBALNIE, tak GLOBALNIE proszę.

Lopezbb - 2010-07-17 18:48:24 Czytając wypowiedź klienta na temat zszytych kieszeni to można się uśmiać, widać że Pan chyba rzadko chodzi w garniturach a wszystko co chce wziąć ze sobą pcha to kieszeni w spodniach i marynarce, przecież kieszenie wypchane brzydko wyglądaja, a na pewno nie uwierze ze przez noszenie np. telefonu się rozrywają kieszenie. Chyba ze chodzi w gangu po imprezach i wdaje się w jakieś szamotaniny :D ale jak w taki sposób są rozrywane kieszenie to najlepiej ubrać sobie kimono, a nie garnitur :D Próbuje być Pani psychologiem w swoich płytkich wywodach, ale z żenująco marnym skutkiem. A dobry sprzedawca, to przynajmniej psycholog, który operuje faktami, a nie tym, że właśnie z jego wypowiedzi można się grubo uśmiać. Pozdrawiam cieplutko.

Lopezbb - 2010-07-17 18:48:24 Czytając wypowiedź klienta na temat zszytych kieszeni to można się uśmiać, widać że Pan chyba rzadko chodzi w garniturach a wszystko co chce wziąć ze sobą pcha to kieszeni w spodniach i marynarce, przecież kieszenie wypchane brzydko wyglądaja, a na pewno nie uwierze ze przez noszenie np. telefonu się rozrywają kieszenie. Chyba ze chodzi w gangu po imprezach i wdaje się w jakieś szamotaniny :D ale jak w taki sposób są rozrywane kieszenie to najlepiej ubrać sobie kimono, a nie garnitur :D Jaki produkt takie wypowiedzi personelu, czyli do cna zielone. Poczekam aż minie okres raczkowania.

Była pracownica

Przez długi okres czasu pracowałam w tym salonie i szczerze musze przyznać, że ciesze się, że znalazłam nową prace. Tak więc Drogie zadowolone pracownice tegoż salonu: wydaje mi się, że to właśnie wy pracujecie w LaVardzie krótko skoro tak zacięcie bronicie swoich racji, nie macie pojęcia o polityce sklepu i o jej kierownikach. Pracowałam tam bardzo długo, na początku było super, potem coraz gorzej aż w końcu nie wytrzymałam i się zwolniłam. To co mi się nie podobało to fakt, że[usunięte przez moderatora]pod wieloma względami zarówno pracowników jak i klientów, firma może się równiez poszczycić totalnym brakiem profesjonalizmu. Firma ta ma długi. Spore długi. Nie radzi sobie z rekrutacja pracownikóww o czym świadczy fakt złego doboru personelu, a co najważniejsze garnitury w większości (nie wszystkie) są złe jakościowo - pracujac tam wiele miesięcy posiadłam spora wiedze na temat tego sklepu, teraz tez pracuje w branzy odzieżowej od kilku miesięcy i o dziwo jeszcze nigdy mnie moja firma mnie nie zawiodła. Peace;-)

Lopezbb

brak slow! Ci ktorzy sie tu wypowiadaja nie maja widac zielonego pojecia o czym kolwiek. Wracajac do reklamacji sposobu prania garniturow to jakies bzdury!garnitur poprawnie noszony nie niszczy sie szybko, zreszta jak kazda rzecz ma kiedys takie prawo. Co do pracy w firmir, ktora szyje tak przez wielu nielubiane garnitury, to stwierdzam ze jest wporzadku. Na poczatku trzeba zaczac od siebie, a nie doszukiwac sie wad w pracodawcy. Niestety kazdy pracodawca i przedsiebiorca nastawiony jest na zysk, wiec wymaga od pracownikow. Nie ma nic za darmo, jesli sie odpowiednio podchodzi do wykonywania swoich obowiazkow, to pracodawca tez bedzie odpowiednio traktowal racownika! mysle, ze ktos kto napisal tak zle o pracy wtej firmie, raczej nigdzie nie spedzil zbyt duzo czasu. Tak to juz jest, ze atmosfera jest zla, pracodawca niedobry, zarobki niskie.... Zawsze mozna zmienic prace, zreszta w pracy sie pracuje a nie szuka znajomych i milej atmosfery. To mozna sobie zorganizowac po pracy. Jeszcze raz szczerze polecam te firme!! pozdrawiam

j.g. - 2010-06-27 00:28:09 O widzę, że nie tylko ja jestem wkurzony na tą firmę. Kpiny sobie robią z klienta. Kupiłem garnitur, który miał być z super wełny i jedwabiu. Okazało się, że to wiskoza, poliester i śladowa ilość wełny. Sprawę przekazuje do UOKiKu, bo normalnie klientów naciągają i oszukują. Produkcja chińska czy polska - dziś nie ma to znaczenia. Dziś najważniejsza jest kultura produktu i kultura zarządzania firmą. Dlatego jedne firmy spełniają wymogi i mogą produkować ekskluzywną odzież męską, a inne powinny ograniczyć się do produkcji wyrobów regionalnych np oscypki. Ale żyjemy w wolnym kraju, co sprawia, że każdy może wszystko produkować. Więc klienci muszą dbać o swoją wysoką edukację i wtedy nie będą musieli rozpisywać się na takich forum, bo będą kupować rzeczy dobrej jakości. Pozdrawiam cieplutko.

rita

Ja też miałam okazję dłuższy czas pracować w LAVARD, ale "wyleczyłam się" i teraz mam wreszcie inną pracę. Sprzedałam produkty LAVARD wielu znajomym, a część z nich ma teraz taki problem, że wiele pralni chemicznych nie chce przyjmować tych rzeczy do czyszczenia. Twierdzą, że rzeczy (podszewki, klejonki) rozlatują się w trakcie czyszczenia.

AL

Fakt tak, problem został szybko rozwiązany, odesłano mi reklamację z zaszyto kieszenią... Więc od tamtej pory nie mogę do niej włożyć nie tylko WSZYSTKIEGO, ale niczego. Tak więc komentarz jest równie fachowy, jak naprawa towaru.

Widzę że na forum wypowiadają się sami fachowcy. Tak więc może na początek. Jak się wkłada wszystko do jednej kieszeni to niestety ta kieszeń ma prawo się rozerwać. Poza tym nikt nie zwrócił uwagi że sprawa została szybko rozwiązana. Wiec chyba dobrze. Co do produkcji w Chinach to muszę przyznać że nawet najwięksi producęci szyją tam teraz. I nie mówię o firmach sportowych typu adidas ale o producentach takich jak Malboro czy Hugo Boss. Tak więc nie narzekajcie a poprostu wystarczy sprawdzić czy dany krój nam odpowiada czy nie. Jak nie to Trzeba znaleźć inny ....

AL

Widać, że wypowiada się fachowiec ha, ha, ha... Co mają wspólnego rozwalające się kieszenie i podszewki z produktem uszytym z poliestru. Z tej wypowiedzi wynika, że kieszenie w produktach marki LAVARD pełnią funkcję ozdobną i nie należy do nich wkładać: telefonów, portfeli - to przecież BARDZO ciężkie męskie "skarby". Może im droższy garnitur, to kieszenie tym większe wytrzymują obciążenie? Wniosek z wypowiedzi fachowca jest więc taki, że jeśli ktoś chce nosić w kieszeniach powyższe przedmioty, to wyłącznie należy wybrać się na bazarek.

AM

Bardzo trafne stwierdzenie: ma Pan/Pani OKAZJĘ pracować, bo zaraz PANA/PANIĄ zwolnią za bliżej nieokreślony brak kompetencji, a przyjemność szybko skutecznie zmienią w system niewolniczy. Kto w tej firmie już nie pracował, a raczej próbował pracować.

ada

Zgadza się od jakiegoś czasu wszystkie informacje i działania w firmie są GLOBALNE i GLOBALNIE nie wiadomo o co chodzi, a może chodzi jak GLOBALNIE zrobić pracowników w balona...

AL

bez sensu wypowiedź, bo jeśli wejdzie się na stronę internetową LAVARDA to są wymienione salony firmowe, a ceny są w nich niezaprzeczalnie różne... A klienta detalicznego nie interesuje polityka wewnętrzna firmy, tylko to czy nie jest nabijany w butelkę. Ceny są inne w Warszawie, inne w Piasecznie, inne w Krakowie itd. Jeśli chodzi o jakość produktu, to polecam kupowanie wyłącznie na wyprzedażach na -50%, bo tyle jest wart ten towar, ale jeszcze trzeba sprawdzać od jakiej ceny zrobiona jest przecena.

Lopezbb

Kto myśli że garnitury z Lavarda są złej jakości po co je kupują i chodząc do salonów LAVARD. Ja na codzień chodzę w garniturach firmy GAMATEX i uważam że są bardzo dobre jakościowo, a jeszcze lepiej się w nich chodzi. Każdy klient ma swoje zdanie i dokonuje własnego wyboru, dlatego marka LAVARD będzie miała swoich zwolenników jak i przeciwników. Cena w salonach LAVARD porównując do jakości garniturów jest atrakcyjna. Co do wypowiedzi wcześniejszej ceny LAVARDA można porównywać w salonach firmowych w całej Polsce, a nie wszedzie tam gdzie można spotkać ten produkt. Bo np. ROYAL C. ma swoją marżę dlatego ceny są różne. Co do Chińszczyzny to może się wypowiadać osoba która pracuje w firmie na pordukcji a nie klient albo osoba trzecia, która nie widziała na oczy produkcji.

A no temu, że jak kupiłem pierwszy to był OK. Kupiłem drugi i porażka. Jakość spada w dół. Mówiłem, że obsługa jest do bani, i mi to nie przeszkadza, ale produkt musi być dobry, a jest aktualnie kiepski. To jest zwykła chińszczyzna w wysokich cenach. Produkt do bani i ostrzegam wszystkich przed kupowaniem w ich sklepach. Lepiej upolować okazję w innej sieci.

j.g.

O widzę, że nie tylko ja jestem wkurzony na tą firmę. Kpiny sobie robią z klienta. Kupiłem garnitur, który miał być z super wełny i jedwabiu. Okazało się, że to wiskoza, poliester i śladowa ilość wełny. Sprawę przekazuje do UOKiKu, bo normalnie klientów [usunięte przez moderatora]

Różnica cen wynika z rodzaju salonu... Salon w Solvay jest salonem na bazie franchisingu, salon w Bonarce jest salonem firmowym, dlatego jest różnica w cenie i asortymencie. We wszystkich salonach firmowych są takie same ceny. Salony franchising'owe opierają się na innej polityce sprzedaży. Jeśli chodzi o najniższe ceny to w salonach firmowych rozpoczęły się wyprzedaże do -50%.

krakus 2

Z cenami zgadza się... Kiedyś LAVARDA kupowałem w SOLVAYu. Mieszkam blisko BONARKI i tam natrafilem na salon LAVARDA, ale kupiłem raz i wracam do SOLVAYa, gdyż tam są niższe ceny. Zresztą personel w SOLVAY-u zapewnił mnie, że u nich są najniższe ceny w mieście, a w BONARCE są najwyższe. Do ROYAL-a nie chodzę i nie znam cen...

leon

Kupiłem kiedyś garnitur i płaszcz. Proszę nie wkładać nic do kieszeni. Rozwaliły się kieszenie i w płaszczu i w garniturze. Oddałem do reklamacji. Naprawili PROFESJONALNIE - zaszyli mi kieszenie i twierdzą, że nosze za ciężkie przedmioty... Tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamatex Lavard - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamatex Lavard?

Zobacz opinie na temat firmy Gamatex Lavard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamatex Lavard?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamatex Lavard?

Kandydaci do pracy w Gamatex Lavard napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamatex Lavard