Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Magda

Rakotwórczy smród ! Mowią ze wszystko porządku a ludzie co tam pracowali i pracują maja powazne problemy zdrowotne!!! Firma tragedia!

ko

dobra praca polecam

Aneta
@ko

Pracujesz tam? Za co polecasz firmę?

Stały
@Aneta

Polecam tą firmę wszystkim wrogom, nieprzyjaciołom,wszystkim najgorszym społeczeństwa ludzkiego za to co się tam dzieje.

@Stały

Oho, zbyt przychylnie to nie zabrzmiało. :( A podasz powód tej opinii?

ARCHI

Najgorszy zakład w łodzi na Lodowej . Faworyzowani tylko ci przybysze z Ukrainy. Polaków mają tutaj za (usunięte przez administratora) Najgorsi są ci Liderzy, co na uczciwych pracowni kiedyś byli zwykłymi pracownikami. Zwykłe dno ,nic nie potrafią tylko drą się na porządnch pracowników. Nikomu go nie polecam.Smród nie do wytrzymania a w dodatku rozliczają z każdej sekundy nieobecności

Łucja

Jak ja to czytam to się zastanawiam czy serio jest aż tak źle czy raczej opinie wynikają wprost z braku sympatii. Bo jeśli Polacy naprawdę czują się aż tak źle z tym wszystkim to czemu nie pójdą i wprost z kimś o tym nie pogadają, może to by coś zmieniło?

Kanciapa z klimatyzacją

Jak tam ludzie, żyje kto jeszcze? Czy wszyscy już poumierali od tych upałów?

Obecny pracownik
@Kanciapa z klimatyzacją

Żyjemy, dzisiaj były lody rozdawane pracownikom :) Firma robi co może, są też klimatyzatory, mgiełki przy wyjściu, zraszacze.

Agnieszka
@Obecny pracownik

To dobrze że firma coś zaradziła na te upały. A jak zimą wygląda sytuacja? Jest normalne ogrzewanie? Da się wysiedziec w pracy?

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
obserwator

kiedy podwyżki żyć się nie da za te pieniądze. siedze tu jeszcze do września a jak nie to na wolne. cina nas na tym g70 a kierownik ciągle cos, pan na niczym się nie zna w ogole ciekawe czy podstawówke skończył . jak tak dalej będzie to idziemy na L4

@obserwator

A czemu miałby tej podstawówki nie skoczyć, masz jakiś konkretny powód, żeby móc tak przypuszczać?

Obserwator
@Łucja

A widzisz jak traktuje ludzi, tylko węszy i przeszkadza. Kierownikowi lize DU pe i ciagle zabiera premie. A Ty kochanka jestes czy czwartkowy lodzik wjechał do samego gardła

@Obserwator

Naprawdę czasami pewnie insynuacje warto zostawiać dla siebie, bo mogą być mocno nietaktowne. ;p I po prostu pytam, bo akurat kwestia podwyżek to martwiąca sprawa w naszej aktualnej sytuacji gospodarczej. Z tym l4 to wszyscy chcieliby jednocześnie iść?

Tak Tak
@Łucja

Łucja tu,Łucja tam.Czy Łucja to nie przypadkiem osoba o inicajalach neskich. Juz im

Kaja

Odchodzą sami ludzie stawiają cię na maszynę 1 dzień i masz robić maszyny wstanie krytycznym biuro nie wyjdzie na produkcje , jakość siedzi w biurze zero pomocy tylko pretensje jak coś przegapisz rozmowy itd każdy z nich był na produkcji ale zapomnieli jak tam jest ciężko , puszcza audytorki rozkaz szukaj , zero pomocy ze strony jakości nic nie potrafią ludziom wytłumaczyć przekazać jak przyjdzie informacja to zero poszanowania dla człowieka jak by ktoś to zrobił celowo , proszę pamiętać siedząc w biurze nie przyjdzie na was reklamacja , szanujcie ludzi bo sami wrócicie na produkcje

Seba
@Kaja

Sama prawda.

Sebastian
@Kaja

Kaja, pamiętaj też, że nie siedzieli by w biurze gdyby nie musieli odpowiadac do klientów,na reklamacje które są skutkiem bezmyślnej pracy ludzi na produkcji. Nie zrzucaj winy na wszystkich dookoła.Jesli czegoś nie umiesz to prosisz o szkolenie lub zgłaszasz że masz problem ze zrozumieniem. Chyba że duma Ci nie pozwala lub nieuzasadniony strach.

Hmm
@Sebastian

Kto zatrudnia(usunięte przez administratora)do pracy? Kto odpowiada za organizację ich pracy? Kto ich szkoli? Czemu nie zostają zwalniani? Nie jestem pracownikiem tej firmy ale czytam opinie na jej temat i wiem, że wszystko buduje się dwukierunkowo góra-dół, dół-góra. Jeżeli jedno zaczyna się psuć ma to wpływ na drugie. Przeważnie jednak to zaczyna psuć się góra w konsekwencji ludzie rotują i świeżaki nie ogarniają bo mają za mało informacji... Czy tak jest u Was? Jeżeli tak to leży organizacja i zmieńcie właściciela. Jeżeli nie możliwe bo "zakuta" zmieńcie prace bo słaba organizacja niszczy życie.

@Hmm

Ta firma dosięgła szczytu absurdu pod każdym względem więc nic już jej nie pomoże.Jedynie zamknięcie jej a pracownikom dożywotnio dodatek za utracone zdrowie.

dq
@Marcelo

Czy mógłbyś napisać coś więcej an temat tego komentarza? Jakieś konkretne sytuacje? Czemu twierdzisz, ze pracownicy powinni mieć wypłacony dodatek za utracone zdrowie? Pisanie nieuzasadnionych komentarzy nic nie wnosi, więc proszę o szczegóły.

Była
@dq

Wiem, że na hali duchota, ale może by Pani z biura (jak mniemam) wyszła z klimatyzowanego pomieszczenia i zobaczyła jak ludzie wyglądają na koniec zmiany np. flokownica lub stanowiska czyszczących, a nie siedziała za biurkiem i czekała aż ktoś to opisze . Będzie wtedy łatwiej pojąć o czym napisał kolega "Marcel"

Pipidówek
@Była

Przecież u niej w hasłach firmy się wszystko zgadza, szkolenia podpisane, arkusze wypełnione, o co Wam chodzi, przecież na produkcji jest super, no mam tu tak napisane, kierownik spisywał ;)

Trzezwy

Ja bym proponowal zwrucic uwage na pana krxyska z porsze a dokladniej ze zmiany liderki anki pan batdzo czesto jest wczorajszy zresxta on wyglada jak by byl ciagle na gazie

Serek z kombinerek

Żadna Solidarność, poprostu znam człowieka i on jest wzorowym obywatelem, nigdy nie w padł w szony tego nałogu jakim jest alkoholizm , a że tak wygląda to tylko skutek uboczny z lat młodzieńczych, po prostu kiedyś trzymał głowę w betoniarce i tak mu już zostało

Kaczor Donald
@Serek z kombinerek

No no nie tylko ty go znasz inni też i też wiedzą swoje dlatego ty wiesz swoje a inni swoje

@Serek z kombinerek

Jest wzorowym obywaltelem nigdy nie wpadl w szpony alkoholizmu picie codziennie twoim zdaniem nie jest alkoholizmem to ciekawe moim zdaniem jest normalny czlowiek nie pije codziennie a to ze go jeszcze nie zlapali to tylko faktycznie kwestia czasu a to jak wyglada to wladnie dlatego ze pije i jest zajachany drogi kolego nie tylko ty go znasz bo inni tez wiec tak go nie bron bo jeszcze mozesz sie zdziwic jaki to czlowiek

Serek z kombinerek
@Marek

co wy za bzdury piszecie , gościu nie pijący bo ma problemy zdrowotne od trzymania głowy w betoniarce , eh te wasze teorie spiskowe , zwykłe plotkarskie pudelki , czego nie wiecie , to sobie dopowiecie , z dobrego człowieka zrobiliście pijaka , każdą wolną chwilę spędza nad rzeką lub jeziorem , by w ciszy i spokoju oddać się swojej pasji jaką jest wędkowanie , uwielbia piesze wycieczki po lesie , nie w głowie mu siedzenie pod sklepem albo w domu w fotelu i żłopanie piwska lub wódy

Ale jaja
@Marek

Typek dziwny podrzedny (usunięte przez administratora)ale to to nic jego wybór prawda jest że z daleka widać że lubi wypic a robi z siebie nie wiadomo kogo ale plotuch gorzej niż baba wszystkie ploteczki zna każdemu (usunięte przez administratora) objedzie wie kto z kim jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć idź do krzycha z porszę on wszystko wie i jeszcze tej kaski się trzyma jak pies (usunięte przez administratora) chyba na coś liczy ha ha

Mintaj

smród bród i ubóstwo oraz normy z kosmosu. Tragedia. Omijać z daleka. Juz nikt nie chce tam pracować i zachęcają czym tylko mogą i ścieme wciskają na maxa.

Pracujący 2

Ja chcę:-)

JP221
@Mintaj

Zawsze jest trawa bardziej zielona u sąsiadów. Ja nie narzekam, pewnie zależy jakie miałaś wcześniej doświadczenie w pracy na produkcji.

Obecny pracownik
@Mintaj

Cześć, czemu tak myślisz? Firma stara się i widać, że się poprawia. Nie widzę takich problemów jakie ty wypisujesz. Czy możesz bardziej szczegółowo opisać o jaki obszar, dział chodzi?

Jako pracownik, który pracuje przy gorących formach, bardzo ciekawe jest, czy kierownictwo zauważyło aktualną temperaturę na hali i coś z tym zrobi w przyszłości.Bo to dopiero początek lata, dalej będzie gorzej wiatraki nie ratuję pracowników!!!

Denaturat

Ajj tam od lat tak jest, a tu nagle zaczną coś robić? Kierownictwo siedzi w klimatyzowanych pomieszczeniach, jest dobrze przeciez, to po co coś zmieniać? Najlepiej jest na nockach, żeby nie było skarg mieszkańców na hałas i smród, zamykają wszystkie nawiewy i bramy i ludzie się duszą w tym dymu. To jest dopiero mądre rozwiązanie.

A jaka jest aktualna temperatura? :/

Temperatura na hali w "hutchinsonowych normach".

Marcelo

Normy temperatury latem na hali w hutchinson dzielimy na omdlenie/zaburzenia widzenia/zawroty głowy /udar cieplny/rachunek sumienia.

@Marcelo

Aha?xd A w przetłumaczeniu na temperaturę to każda opcja ile ma? I wgl serio dochodzi tak często do takich wypadków?

@Łucja

Co roku to samo jeżeli chodzi o temp.na hali.A kierownictwo w klimie siedzi,sporadycznie wyjdzie na hale bo gorąco ale za to bardzo często na dwór na faje.To się nigdy nie zmieni.

Karta sportowa

Ten medicover sport to jakaś porażka! Ludzie co trzeba zrobić żeby był multisport... to najlepsza karta

Baba Jadzia

Teraz to co na audi cbv się porobiło to jest prawda?? operator obsługuje od razu cztery maszyny, a czyszcząca czyści dwie strony naraz?

Q2
@Baba Jadzia

Tak to taki nowoczesny system organizacji pracy , przyszedł do nas z Japonii , po urlopach , ten system będzie też na innych projektach

Baba JadziA
@Q2

Wygląda na to, że po urlopach w tym zakładzie zostaną sami kierownicy.

Seba z fiata 02c31
@Q2

To jest jakiś żart? System chyba z Chin a nie z Japonii ???? kogoś srogo pogrzało w tej firmie...

Q2
@Seba z fiata 02c31

nie znasz się , nie masz pojęcia

Denaturat
@Q2

Ale koleś ma rację, kogoś totalnie popier....w tej firmie. Kierownictwa nigdy za wiele, łażą jak zabłąkane dusze jeden za drugim, kawka nie kawka, papierosy, pogawędki, ale po co mieć dwóch operatorów, skoro tą samą robotę może odwalać jeden. Chyba za takie pomysły już sobie premie powypisywali, należy się im.

Jarek Ogarek

siema , czy ktoś wie co z podwyżkami ?? bo nie wiem czy pisać papier o rozwiązanie umowy czy jeszcze sie wstrzymać

Artur
@Jarek Ogarek

Przepraszam, ale ile Wam płacą, że piszesz o rozwiązaniu umowy? Bo myslałem, żeby składać cv, ale może niepotrzebnie.

Jarek Ogarek
@Artur

Na start dostaniesz 3200 brutto , + około 150 za nocki + 50 premii motywacyjnej , 150 premii za przychodzenie do roboty + 130 na przyjazd do tej roboty , oczywiście brutto , jak dobrze trafisz to będziesz miał jedno stanowisko , ja akurat chu...j..wo trafiłem , i dali mi do ogarniania dwa stanowiska , mówili że to na chwilę bo kogoś nie ma , i tak zostało , a wypłatę dają za jedno stanowisko

Jurny Jurek
@Jarek Ogarek

Za te pieniądze lepiej iść naciskać guzik na bramie jako cie.. ochrona. Głupich nie sieją, sami robią za te pieniądze, ale ich coraz mniej. Tu dalej myślą, że jak fizyczny to będzie harował za minimum i jeszcze po ręce całował. Mentalność sprzed 30 lat. Może jak wtedy zamykali PGR-y to działało, teraz czasy się zmieniły, tylko nie myślenie w tej firmie.

XYZ

A co powiecie o kierowniku Marcinie W ( kurczaki ) słyszałem że dla dziewczyn milutki a dla reszty tyran. Obawiam się trochę

Magda
@XYZ

A czego tu się obawiać zawsze możesz złożyć skargę czego się bać super praca to nie jest gorzej raczej nie trafisz

Maja
@Magda

A możesz napisać, co tu nie gra. Bo chyba sporo skoro tak piszesz?

Mira

Wezcie zrubcie cos z liderka z porsze anka to jest poraszka jakas nic nie robi nic nie umie nic nie wie tylko lazi w ta i wewta wydziera sue na na ludzi kluci z kazdym chlopski z utrzymania maja jej dosyc kierowniczka tegi nie widzi po co ha trzyma jsk caly czas sa skargi moze tzeba czasami zrobic jakues rizmowy z ludxmi jaki jedt lider

Romek

Czy zna ktoś osobę o nazwisku Guzek pracowała w Hutchinson co to za osoba.

Krojczy1970

Robta dobra i stabilna, Ci co narzekają to nie wiedzą jak po (usunięte przez administratora) sie lał pot kiedy parocowalem na krojowni w 97. Dyrektor obiecal mi podwyzke za wybitne wyniki w pracy wiec jak sie wam nie chce pracowac to wynoha do sonoko,.

Zenek
@Krojczy1970

nie wąchaj tyle tej gumy bo masz już objawy delirki. Tam powinno być szkodliwe za chemię i ubytki pod deklem. Po tej robocie ludzie nadają się tylko na rentę. Normalni uciekają.

Major
@Krojczy1970

Dokładnie, weź pan se urlop, jajka pomaluj, babkę wielkanocną zjedz, bo majaczysz już od tych cudownych oparów....

@Zenek

Serio bhp tak leży i kwiczy czy wyolbrzymiasz?

Major odpowie zamiast Zenka
@Łucja

W tym zakładzie nie istnieje coś takiego jak BHP.

Sandał1975

Jest dobrze ,dobrze robią chłopaki , dobrze jest .pozdrawiam krojownie z 1997 roku i krojczego Piotra co chodził w wytartych klapkach

Cyganka89

Ciekawa jestem kto takie bzdury wypisuje i po co!!Różne rzeczy słyszałam o tej firmie, ale akurat przecież to można łatwo sprawdzić, że to nieprawda. Hutchinson jest bardzo dobrze sprawdzany pod kątem substancji chemicznych i przez organy państwowe i przez firmy motoryzacyjne, bo te muszą pilnować co jest wykorzystywane do produkcji samochodów. Na stanowiskach pracy są regularne badania, nawet w skierowaniach na medycynę pracy widać co jest sprawdzane. Nie słyszałam nigdy, żeby ktokolwiek ze znajomych w filmie chorował na jakieś nowotwory (co to za głupota, tylko ludzi się straszy w ten sposób…), albo w ogóle słyszał taką historię, a przecież Hutchinson jest na Kurczakach ze 20 lat. Pracuję kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, a pracuję na ekstruzji. Ja to bym powiedziała, że są nawet zmiany na plus – chociażby Społeczna Inspektorka Pracy, która od kilku miesięcy chodzi i rozmawia z nami o warunkach pracy; wszystko jej mówimy i widać poprawę w poszczególnych kwestiach. W zależności od wydziału praca jest trudna, ale nie szkodliwa. Także jak ktoś nie chce, to niech nie pracuje, bo pracy w Łodzi jest dużo, ale nie ma co się sugerować takimi tekstami o szkodliwych warunkach…

diesel
@Cyganka89

OOO tak, wąchać przez 8 godzin dziennie gorącą parującą gumę, opary benzyny, isoparu i t.d. to samo zdrowie, witaminy....

Czy Hutchinson daje dofinansowanie do posiłków w stołówce dla swoich pracowników?

Wiecie, czy Hutchinson udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Stawiam na Tolka Banana

Udostępnia oczywiście jak jesteś pracownikiem Hutchinsona.

@Stawiam na Tolka Banana

Fajnie, że można na to liczyć. A są jeszcze inne benefity dla pracowników? Pytam bo chce wysłać CV a takie dodatki jak prywatna opieka lekarska są zawsze na plus. Tu jest coś takiego?

Major
@Marcin

Medicover jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson