Opinie o Ecompol Marzena Huzarska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ecompol Marzena Huzarska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ecompol Marzena Huzarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecompol Marzena Huzarska w Gdańsk

Jadźka

D R A M A T Jak chcecie być traktowani jak (usunięte przez administratora) to polecam. Kompletny brak szacunku dla człowieka( pracownika), to, że zimno to prawda, wszystko co tu ludzie piszą to prawda, pozamykane okna, oszczędzanie na każdym kroku- światło woda, płyn do naczyń, papier toaletowy, wszystko. Jednak to nic przy tym kiedy " państwo" wydziera na Ciebie gębę za swoje złe decyzje. O niczym nie mają pojęcia, polegają na "webinarach" z allegro między innymi HAHAHAHA, ot cała wiedza o allegro, sprzedaży itd., itp.. Raz tak, raz tak, za każdym razem, każdego dnia wszystko musi być zmieniane i robione inaczej. Zero spokoju i stabilizacji. Codziennie poczucie, że w każdym momencie możesz być wyrzucony z pracy bo " szef" ma kaca albo " szefowa" zły humor.

Mela

To może również oszczędza się towar wysyłany jest do klienta? Z mojego zamówienia otrzymałam tylko część i ani kwiatków, ani zwrotu pieniędzy. Na szczęście nie była to duża kwota. Telefonu nikt nie odbiera, na e maile nikt nie odpisuje.Więcej tam nie zamówię.

z tego co tutaj czytam to tak średnio z zadowolenia pracowników pracą w ich firmie....ale może coś zmieniło się przez ostatnie pół roku, czyli do najświeższej opinii? :p szkoda, że nie ma standardowego socjalu i środków czystości, jeszcze jakoś bym to przeżyła jeżeli firma oferuje całkiem dobre zarobki? ktoś napisałby jak wygląda u nich system wynagrodzeń oraz jaką umowę oferują? bo zakładam, że skoro z rzeczami jak płyn do mycia naczyń itd. nie ma, no to pewnie jakichś benefitów dla pracowników też brak.

Jadźka

@Jadźka

Były takie przypadki, że ktoś właśnie stracił pracę przez zły humor? Z tą temperaturą to ile stopni macie podczas pracy? Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale jak można oszczędzać płyn do naczyń albo papier? :)

Mela Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ecompol Marzena Huzarska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

L.

Я настійно не раджу цього робити. Я працював в зимовий період. власник компанії - це розчарована людина, яка завжди незадоволена. вони з дружиною ходять і кричать на всіх. бонусу немає. страшно холодно. один туалет і маленька кухня з темним вікном. трагічна атмосфера. уникайте цього місця! працевлаштований агентством. Zdecydowanie odradzam. Pracowałam w sezonie zimowym. Właściciel firmy to frustrat wiecznie niezadowolony. Razem ze swoją żoną chodził i krzyczał na wszystkich. Nie ma premii. Strasznie zimno. Jedna toaleta i mała kuchnia z ciemnym oknem. Atmosfera tragiczna.Omijajcie to miejsce!

Jakub
@L.

Hej. A jakiego stanowiska Twoja opinia dotyczy? Właściciel w Twojej ocenie miał powody do zdenerwowania, czy raczej z natury już taki jest? Ja to lubię spokojną atmosferę w pracy, a akurat też szukam i chętnie się dowiem czegoś więcej. Rozwiniesz, co w tej atmosfery pracy poza krzyczącym właścicielem jeszcze Ci nie odpowiadało? Im więcej się dowiem, tym łatwiej będzie mi podjąć decyzję.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ecompol Marzena Huzarska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
Byłe pracownice

Niewiarygodne, że takie miejsca jeszcze istnieją!!! Tak przestarzałej firmy i tak karygodnego podejścia do pracownika chyba nigdzie nie ma!!! Ludzie zatrudnieni- wszyscy naprawdę fajni i mili. Pracujący tam na stałe- pomocni i wyrozumiali. Ale warunki i właściciele????!!!? Ogrzewanie firmy włączone do południa. Potem robiło się lodowato. Kaloryferów włączać nie można bo właścicielka p M. chodziła i wyłączała!!!! Światło też ciągle wyłączała!??!? Była ciągle skwaszona i niezadowolona. Chyba,że jeszcze musi pracować bo już powinna być raczej na emeryturze. Czepiała się o wszystko.W kuchni tak stare "sprzęty", że brak słów. Gdzie "sprzęty" to stara rozwalająca się mikrofalówka i stary cieknący czajnik.i nic więcej. Przerwy o określonych porach miał każdy wyznaczone, bo kuchnia to malusi pokoik z szybami przez które nic nie widać!!do wycierania rąk nawet ręczniki po taniości, bo to szaro brązowy papier, takie czyściwo. I na tym kończy się "socjal"... Trzeba było zbierać różne artykuły do wysyłki i je pakować jak najszybciej. To zrozumiałe, ale sprzęt tak stary, że ciągle się zawieszał albo rozładowywał. To samo miejsce do pakowania, byle jak poustawiane stoły, gdzie wysokość była zupełnie przypadkowa.wynagrodzenie wcześniej ustalone, ok. I miała być niby jakąś premia od właściciela.kompletnie niesłowny gość bo chyba, ha ha ha , zapomniał jej dać.Nikt premii nie dostał. Właściciel zajęty cały dzień w cieplusim biurze gapił się w monitor na ścianie a potem wysyłał p M właścicielkę na halę.i albo ona się wydzierała na pracowników albo on krzyczał. Nie mieści się w głowie,jak dorośli ludzie, właściciele niby firmy mogli tak odnosić się do pracowników, dzięki którym mieli pieniadze i dzięki którym ta firma jakoś dziala. Jak macie wybór innej pracy, to tą omijajcie!!!!

Też były pracownik.
@Byłe pracownice

Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Praca jak każda. Ale warunki i właściciele?nigdy w życiu do tej pory nie spotkałem tak niemiłych , aroganckich i niegrzecznych ludzi. Traktujących wszystkich z góry, krzyczących, wiecznie obrażonych. Nigdy jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem od nikogo ze znajomych, żeby tak źle traktować pracowników, którzy zresztą dla nich robią dochody.od karygodnych warunków pracy do bardzo złego traktowania.

Ufff

Ufff, jaka ulga. Odszedłem i to była najlepsza decyzja. Kierowniczka to tak fałszywa osoba, że szkoda gadać. Szkoda mojego zdrowia psychicznego na nich. I tak późno to zrozumiałem. Zimno i (usunięte przez administratora)straszny

Mućka
@Ufff

A czemu kierowniczka to fałszywa osoba? Akurat ona to bardzo porządku babeczka. Jak piszesz, to konkrety.

Małgorzata
@Mućka

A co oferuje ogólnie, dba o pracowników? To by mnie najbardziej interesowało, czy jest wypłacalna i jak płaci.

Ja i oby nikt więcej

(usunięte przez administratora) a nie praca i tyle

Inga

Zakupiłam florety w ubiegła niedzielę przez allegro , towar miał być we czwartek, jednak do soboty nie doszedł, telefon rozłącza się zaraz po wybraniu numeru. DRAMAT

Ola

Janusze z ecompolu czyli dekorstaru znalazły sposób na pozyskiwanie (usunięte przez administratora) do pracy przez facebook. Odradzam. Bardzo odradzam. Warunki są mega słabe. Jest bardzo bardzo zimno na hali. Około 13 stopni. Są kurtki pracownicze ale nosiło je już chyba z 50 osób przed Toba. Brak lodówki, stara mikrofalówka i stary czujnik.Wody mineralnej nie dostaniesz .papier toaletowy też musisz sobie kupić sam. W kuchni nie można otwierać okien żeby sobie wywietrzyć . Ekipa ludzi zawsze fajna, niestety wykorzystywana na max. Zapomnij o premii. Nie ma czegoś takiego. Ludzie wykorzystywani jak nie wiem. Właścicielka pani M. chodzi wiecznie skwaszona i niezadowolona ,że pracownicy nie pracują za darmo. szef jest tylko do obsługi informatycznej,polega to na tym, ze włączy sobie telebim i nie musi wychodzić cały dzień. Dramat. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować.

@Ola

Nie podchodzisz do tego jakoś nad wyraz negatywnie? Wątpię, żeby ta Pani się obrażała za to, że ludzie nie robią tu za darmo, nie rób już z niej takiego potwora. ;p Skoro szef faktycznie się nie interesuje to w sumie słabo z tego strony jeśli tak oczywiście robi jak piszesz. A co do tych kurtek to nawet jeśli faktycznie aż tak zużyte niby jak to piszesz to można ogarnąć sobie własną?

X
@Teresa

Potwierdzam, że warunki ogólnie słabe. Pracowałam w sezonie zimowym świątecznym. Pracy było bardzo bardzo dużo. Trzeba było zebrać dla klientów zamówione rzeczy z dużej hali i spakować. Paczki trudne do sensownego spakowania, np Bombki ze szkła i jakiś inna ciężka rzecz jak krasnal wypełniony chyba piaskiem. Za dobrą i szybką pracę nie było premii. Dziewczyny,które tam pracowały nie z Agencji mówiły, że zarabiają mniej niż osoby zatrudnione do pomocy, a pakowaly paczki naprawdę ekspresowo.Byly bardzo miłe i cierpliwe. Zgadzam się, że było lodowato, bo zimno to za mało powiedziane. Nie bylo żadnych ubrań pracowniczych tylko faktycznie kilka starych żółtych kurtek. Ubrania bardzo się niszczyły, nie było dodatku za pranie czy coś takiego. W kuchni też jak za (usunięte przez administratora) stary czajnik i mikrofalówka chyba ze śmietnika Nawet dziewczyny kupowały za swoje gąbki do naczyń, bo tego też nie było, nie wspomnę o zmywarce.Dziwna firma ogólnie, widać że towaru i zamówień dużo a właściciele w ogóle nie dbali o swoich pracowników.Ogolnie jakby obrażeni na wszystkich i wszystko.Bardzo nieprzyjemni ludzie.

Patryk L
@X

Niestety ale tak to wyglada w firmach ktore mają g* marze. Pracowałem w podobnej i wiem jak to wyglada od podszewk. Są to firmy które za wszelką cenę chcą byc lepsze od innych firm tak zwanej konkurencji. Za cene zdrowia i szacunku ludzi dla nich pracujących. Ludzie ktorzy nie potrafia dobrze liczyc kalkulatorem, a excela nie widzieli na oczy. Dochód myla z przychodem etc. Widać jak ktoś utkna w latach 90 i tak już został. Zepsuje rynek, zepsuje ludzi. Szkoda bo pewnie potencjal jest...

Ola C.
@Ola

Żeby wszystkim było wiadomo. Od mojego końca "kariery", nie byłam na go worku. Dziś przypadkiem weszłam w poszukiwaniu opinie o innej firmie. Nie wiem co za Ola to pisała, ale nie ja. Pozdrawiam. Ja wodę do picia w obowiązującym pracodawcę czasie zawsze miałam, papier WC też, jak go nie było kiedyś to tylko z niedopilnowania pracowników wyczerpujących się zapasów, lub przez opóźnienia w dostawie. Do mnie p. Marzena się nie krzywiła. O innych sprawach się nie będę wypowiadać. Pozdrawiam ????

@Ola C.

A to czekaj ktoś to wrzucił mniej więcej w tym okresie gdy odeszłaś?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ecompol Marzena Huzarska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łucja

Nie ma żadnych konkretnych wytycznych, które prowadzą do awansu?

...

Tu nie ma czegoś takiego jak awans. Dostajesz zwiększona ilości obowiązków. A dla pracodawców najlepiej jak byś była człowiekiem orkiestra.

Teresa

No cóż. A może i tak konkretniej?

Brak słów

Nie polecam nic co jest związane z tą firmą. A na pewno ich produkt moskitiera... DNO, NIC NIE WARTE. 40 zł, nie wielkie pieniądze ale najbardziej wyrzucone pieniące w NIC ... Nie kupujcie...Nie kupujcie... Sprzedają NIC... Masakra !!!

@Brak słów

Rozumiem że jako klient piszesz, a czemu nie polecasz ich moskitier? Kupiłeś wadliwe? A może wybrałeś po prostu zły rozmiar? :D

Dawny pracownik

Ta firma to największy Januszex w jakim pracowałem. Inspekcja pracy juz dawno powinna tam zajrzeć. Na rozmowie kłamią nt warunków. Całoroczne przymusowe i nieplatne nadgodziny, szefowa wariatka z mania kontroli, właściciel typowy janusz. Jeden wielki mobbing. Az mi się przypomniało jak trzeba bylo pracować w 14C a szer przyniósł (usunięte przez administratora) termometr, który pokazywał 20 stopni. I wszyscy pracowali w kurtkach. Weźcie się za tych przekretasow

Metka
@Dawny pracownik

Sama prawda! Też tak samo wspominam tą firmę i pracę tam. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w Ecompolu czyli Dekorstarze.

@Metka

Ooo.. Pani Wiola się odezwała. Proszę odpoczywać i się nie wysilać bo jeszcze dojdzie jakaś choroba nowa której nikt nie ma. Trzeba było się zwolnić wcześniej i nie wywalać teraz brudów na forum. Miała Pani problemy? Trzeba było rozmawiać, a nie teraz się ukrywać na L4. Roboty brak, nuda w domu,tragedia normalnie. Byli pracownicy pracowali za karę, byli przetrzymywani w pracy, nie mogli jeść, pić, łazienka tylko na minuty, istny koszmar. Biedronka czeka.. Pozdrawiam.

Metka
@On

Co? Wiola? Chociaż no tak, Ty wiesz lepiej. I nie, nie pracuję w biedronce, chociaż praca jak każda inna, tam chociaż pracowników szanują. Mam prawo wyrazić swoją opinię i nikogo nie wytykam tak jak Ty (gdzie kultura?) A brudy to dopiero wyjść mogą

Pan
@Metka

Wiolu... Oczernianie firmy to nie opinia. Trzeba było szybciej odejść jak Ci było tak źle. Biedna i niewinna.

Pa...
@Dawny pracownik

Szczera prawda. Zimno, dziwnie. Ciesze się, że szybko odszedłem. Z ręką w gipsie kazali przychodzić do pracy. A kierowniczka,szkoda gadać. Na niczym się nie zna, zamówień nie potrafi edytować,próbuje rządzić, ale jej nie wychodzi.Niby miła,ale fałszywa. Do Szefostwa nie mam zastrzeżeń, bo też główny kontakt był z kierowniczką. Słyszałem, że już tam nie pracuje. Cóż p.E.. Pozdrawiam i podziwiam,jeśli pracuje tam ktoś jeszcze z tamtej ekipy.

Do dawnego pracownika
@Pa...

Nikt z ekipy pracującej tu kilka dobrych lat nie przypomina sobie aby ktokolwiek miał złamaną rękę...Ależ poplynąłeś...więc Twoja opinia jest naprawę wiarygodna. .....

Dawny pracownik
@Do dawnego pracownika

Dopytałem i prostuję. Ręka nie była złamana, ale był duży problem z barkiem od przeciążenia po rozładowywaniu dostaw. Pomimo zwolnienia lekarskiego i noszenia usztywnienia musiał przychodzić, bo magazynu trzeba pilnować...porażka

obcy
@On

nie znam waszej firmy i jak czytam komentarze w których "odpowiadacie" innym to cieszę się że nie poznałem. zero elokwencji i zero kultury klasy czy o dyplomacji już nie wspomnę. Jak dzieci gimnazjum. Rozumiem że ciężko o dobrego pracownika i większość pracowników jest roszczeniowa ale to w jak prostacki sposób państwo odnosicie się do ludzi to jest masakra.

Pozdrawiam
@Do dawnego pracownika

Tylko tam nie ma czegos takiego jak ekipa pracujaca kilka lat, bo ludzie najdluzej siedza max 2 :) PS to autentyk, szefostwo kaze pisac kierownikom pozytywne komentarze :D A potem ci odchodza i zamieszczaja negatywne ;)

Leszek
@Pozdrawiam

Aż taka rotacja? ;/ I firma nie chce nic zrobić żeby jednak tych pracowników dłużej przytrzymać?

Br0sto
@Leszek

Zobacz inne wpisy ziomek

Sezon wraca!

Widzę że Ecompol (Dekorstar) zmienił taktykę i zamiast ogłoszenia na trójmieście to jest na Facebooku Grupy No Problem. Chociaż opis prawdziwy że praca będzie od 7 do 17 i tylko sezonowo. Lecz jako były pracownik nadal odradzam pracę w tak toksycznym miejscu. Nie mogę się z tym pogodzić że straciłam w tej firmie czas.

Czarna

Pracowałam dosyć długo aby wystawić obiektywną ocenę. Cóż wiele negatywnych komentarzy jest całkowicie zasadnych. Pracując tam długo tego nie dostrzegałam, ale teraz widzę, że przecwnicy pracy w tej firmie mieli rację. Cóż czasu nie cofnę, ale cieszę się, że mam to już za sobą.

@Czarna

Żal ściska, że się pakuje? Trzeba było się uczyć i dać coś od siebie. Nie ładnie jest się potrzywac pod kogoś innego. Nieudacznicy wypisują takie bzdury. Czarne to Ty może miałaś ale sny na temat swojego nieszczęsnego życia. Co Ci zostało? Taśma, kartony, i etykiety. Miej odwagę się przyznać do komentarza. Na tą chwilę to uciekasz jak szczur kanałami.

????

Przyczepiłaś się wypowiedzi a sama zrobiłaś kilka błędów. Wstyd. Kierowniczka a popełnia błąd za błędem. A Czarna napisała co chciała i miała do tego prawo.

Czarna
@On

Nie pracowałam na pakowaniu, ale jak widać to nie ma czego żałować. Cieszę się, że odeszłam

My też się cieszymy.

@Czarna

Tylko dlaczego podajesz się za osobę którą nie jesteś jaki ma to cel ?

Czy w Ecompol Marzena Huzarska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

???

Człowieku, nie idź tam. Płacą na czas, ale Twojego czasu dla nich szkoda

Szacunek

Patryk to konfident.

2 szacunki
@Szacunek

Który ?

lu

ecompol to firma "krzak" , premie to abstracja, niskie zarobki a wymagania nie wiadomo jakie, pierwszy moj zaklad pracy w ktorym nie bylo firmowej kawy, herbaty, wody , cukru, pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) zakaz wychodzenia do szatni w trakcie przerwy bo cos sie wyniesie, zakaz wychodzenia na swieze powietrze w trakcie przerwy bo sie cos wyniesie, sniadania do jadalni w przezroczystych reklamowkach zeby bylo widac czy sie czegos nie wynosi, wielki podglad w biurze zeby szefostwo moglo sprawdzic czy ktos czegos nie kradnie, w pierwszym tygodniu pracy w trakcie przerwy poszlam do biura po klucz do szatni, chcialam wziac picie z szafki, natknelam sie na Dareczka-wlasciciela, tak skapiej osoby nie spotkalam nigdy-zostalam potraktowana jak (usunięte przez administratora) w zwiazku z ta sytuacja przez kolejny tydzien bylam obgadywana przez biuro za plecami, zastanawiam sie jak mozna obgadywac kogos kogo sie nie zna ale plotuja chyba osoby zakompleksione i osoby ktore nie maja swojego prywatnego zycia wiec interesuja sie zyciem innych. Rozbawilo mnie jak ublizaja osoby z dzialu "handlowego " pozostalym pracownikom , jakie to tepactwo niewyksztalcone na wysylkach , po podstawowkach ??? otoz mam wyksztalcenie wyzsze.najfajniejsze osoby na wysylkach i pakowaniu, magazynie , tak jak ktos tu cieszyl sie ze nie postawil ciasta na zakonczenie pracy. Ja tak samo ciesze sie ze nie postawilam,moglabym poczestowac ciastem polowe osob.AAha i temat przerwy.Przerwa 30 minutowa w tym 15 minut niepłatne, gdyby to czytal przyszly pracownik firmy "krzak" , zwolnilam sie sama, opinia nie jest wystawiona przez osobe zwolniona, jeszcze dlugo bede zalowala pracy w tym miejscu,

@lu

Zachęcam do zapoznania się z art. 134 Kodeksu Pracy dotyczącym naliczania przerw. Każdy ma prawo do własnych spostrzeżeń, ale piszcie prawdę.

@.

Obecnie pracuje z zakładzie w którym mam płatna 30 minutowa przerwe, jest to moja druga praca w która mam wliczona 30 min przerwe. Wcześniej pisałam prawdę. W ecompolu ludzi nie szanują . Ot i tyle

@lu

Hej Lucynka, jak My się cieszymy ze Ciebie nie ma.

lu
@On

Hey, ja tez sie bardzo ciesze ze z wami nie pracuje , a jak odpisujesz to miej odwage sie podpisac, bardzo was nie lubilam ;)

Ty się nie podpisałaś
@lu

Żenada....czyli byłaś fałszywie miła. A ZUS wie co kombunujesz????

lu skrot od lucyny o_0
@Ty się nie podpisałaś

ooooo? to ja nie wiem co kombinuje a zus ma wiedziec ? o rany co za towarzystwo w tym biurze siedzi ? ze nie lubie was, mialam na mysli biuro ;) bohaterko/rze

lu skrot od lucyny o_0
@Ty się nie podpisałaś

zus sie dowie ze na l4 do pracy chodzisz :)

Pracownik (nie zwolniony)
@lu

Potwierdzam wszystko co koleżanka napisała.

Szczerze
@lu

Zgadzam się z tą opinią. + Szybkie 12 dodatkowych info ode mnie :) 1. Firma krzak. 2.Brak szacunku do pracowników. 3.Darek i Marzenka sztuczny uśmiech i nos zadarty. 4.Biuro non stop plotkuje i zawsze wielce zmęczone. 5.Wyjść na zewnątrz nie możesz, do szatni też wielki problem i po klucz do kierownika trzeba, okna nie otworzysz w socjalnym, łazienki tylko dwie na taką ilość pracowników. 6.Cukru, wody, kawy czy herbaty nie zobaczysz. Czasem papieru nie było jak zapomnieli zamówić. 7.Firmy sprzątającej nie ma. Pracownicy pełnią funkcję dodatkową przed zakończeniem zmiany i sprzątają, toalety, halę i stanowiska. 8.Kamera na każdym kroku na hali, a wszystko na żywo ogląda sobie Darek z Marzeną i na bieżąco wytykają błędy typu: za dużo wypychacza/za mało, za wolno robisz itp. potem podchodzą do Ciebie i biorą do biura żeby okrzyczeć. Kamera jest nad każdym stanowiskiem pracy nawet nad stanowiskiem do rozdzielania małych klamerek czy gumek recepturek do woreczka. No tak bo przecież jeszcze ktoś coś ukradnie, zaufania trochę ludzie, szanujmy się. 9. Zus i pip powinny się nimi zainteresować. Szczerzę żałuję że ich nie zgłosiłam. 10.Do dziś mam uraz po pracowaniu tam. Tam się psychicznie i fizycznie nie da wytrzymać. 11.Życzę aby właściciele mieli problem ze znalezieniem pracowników, żeby te opinie negatywne prawdziwe które są wystawiane zostały przeczytane przez potencjalne osoby które wyślą CV do ecompolu (dekorstaru). 12.Jestem zdziwiona że przez ostatni miesiąc zrobiło się tutaj tak głośno na forum, tyle negatywnych opinii jednak coś znaczy o pracodawcy. Bardzo dobrze niech się wszyscy uaktywniają i piszą co myślą.

Negative były pracownik
@Szczerze

Ja jestem ciekawa jak dzisiaj wygląda tam praca w aktualnej sytuacji z koronawirusem. Czy pracodawca zapewnił środki dezynfekujące, mydła antybakteryjne, rękawiczki czy maseczki. Czy Panie i Pan z biura mają może home office? A reszta pakuje i kompletuje paczki? Albo nie pracują i nie mają płacone bo wszyscy na umowie zlecenie. Albo od państwa dostaną grosze wynagrodzenia.

Racja
@Negative były pracownik

Racja też mnie to zaciekawiło.

W trosce
@Negative były pracownik

Lucynka, dziękujemy za troskę, możesz spać spokojnie, mamy wszystkie niezbędne rzeczy i produkty do ochrony. Aaa, nie- nie możesz spać spokojnie, bo zżera Cię od środka frustracja, kompleksy, złość i zalewa żółć.

@W trosce

Zakompleksiona biedulki, nie ja pisałam komentarze wyżej. To co ja pisałam na forum podpisywałam „lu” od Lucyny. Nie interesuje mnie czy macie środki ochrony zapewnione, nie mój cyrk , nie moje małpy, mam gdzieś czy o was dbają :)

@Negative były pracownik

Zobacz jakie ograniczone osoby w biurze pracują . Ludzie się wypowiadają/ różni byli pracownicy. Ja weszłam sprawdzić kto cos dopisał a widzę w komentarzu kogoś zwrotna odpowiedz do mnie ???? . Sprawa na się tak ze Dareczek kazał wziąć pracownikom l4 i na l4 maja chodzić do pracy a kasę będą z ZUSu dostawać. Chyba trzeba będzie ZUS poinformować o takiej sytuacji a dobrze się składa bo niedługo się wybieram do tej instytucji. Najlepszy tekst jaki usłyszałam w firmie krzak to ze mam zaplanowany od 2 miesięcy urlop (wycieczka zagraniczna) przełożyć bo sezon a tekst od osoby z biura : 14 marca granice pozamykane , loty odwołane a jedna się pyta czy na wakacje lecę ???? . Kurde nawet nie wiedza co to Petra a niby takie wykształcone

Szef
@Racja

Pewnie nic się nie zmieniło . Skoro nie było jeszcze koronki i brakowało rzeczy to co dopiero teraz...

Sama prawda
@Szef

Teraz zamknięte. Zwolnili wszystkich i bajlando ????

Pewnie i tak będzie na biuro
@Lu

Jak ja Cię niecierpię. Cóż za styl, słownictwo ile w Tobie nienawiści i goryczy. Jednak ludzie tacy jak Ty są zgorzkniali.....i wredni.....

@lu

Dorośnij dziewczyno, ustawowo należy Ci się 15 minut przerwy. Skoro pracownicy kradną co popadnie to pracodawca wprowadza procedury...

Oby już nigdy więcej

Oby już nigdy nie trafić na taką firmę, kierowniczkę, ograniczenia (chociażby folia na oknach), posądzanie, obgadywanie i (usunięte przez administratora) Teraz wiem, że można pracować w NORMALNYCH warunkach i wszystkim tego życzę

Nikt

Ja tutaj krótko napiszę o nowym dobytku męskim w biurze . Czy szanowny Pan P, może zaprzestać donosić na pracowników ? Czy ktoś z Tobą człowieku musi zrobić porządek ? Nie ładnie jest donosić i wyśmiewać się z innych Panie Patryk. Bardzo proszę Panią kierownik o stanowcze wyciągniecie konsekwencji od tego oto pracownika ( prezesa ). Psuję całą atmosferę w firmie. Jakiś cyrk się dzieję z tym zawodnikiem.

Ktoś
@Nikt

No to jest ich dwoje. Pan P i Pani J. Bratnie donosicielskie dusze.Pani Kierownik nic z tym nie zrobi bo uwielbia pracowników swojego pokroju

X
@Ktoś

No tak, to prawda. Pan P dopiero aspiruje, a Pani J. zdążyła już się nachapać. Niby autobusem jeździ a pod domem w garażu nowe mercedesy. Ale co my zwykli pracownicy możemy...

Xyz
@Nikt

Takie sprawy to się załatwia face to face a nie pisze anonimowo na forum i liczy się na to, że sprawa rozwiąże się sama.

@Xyz

Dokładnie to idź i zwróć uwagę. To niestety w tej firmie tak nie działa. Ręka rękę myje. Ale masz rację, tak powinno się załatwiać sprawy. Niestety w kwestii czterech oczu, problemy są zamiatane pod dywan.

@X

A co Cię to obchodzi kto czym jeździ parapecie. Zazdrościsz? Nie ładnie jest zaglądać komuś do portfela. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć biedny bezrozumny człowieczku. Pracuj ciężko to się dorobisz biletu miesięcznego.

xyz

Miałem wysłać cv ale po przeczytaniu opinii podziękuję :) Mam nadzieję że januszexy nie znajdą rzetelnych pracowników :)

Małgorzata
@xyz

Co dokładnie spowodowało, że postanowiłeś zrezygnować z aplikowania do firmy Ecompol? Jeśli mam być szczera, to czasem warto spróbować samemu na własne oczy poznać warunki w firmie. Powiedz coś więcej na temat tego, co skłoniło cię do podjęcia takiej decyzji. Dzięki i pozdrawiam.

xyz
@Małgorzata

Po co marnować czas w firmie w której nie ma perspektyw ? W polsce panuje wyzysk pracownika i większość co ludzie piszą na temat danej firmy się sprawdza. Wystarczy się zatrudnić i samemu zweryfikować, ale ja czasu marnować nie będę. Z moich doświadczeń WIĘKSZOŚĆ opinii na tym portalu się sprawdza :)

R
@xyz

Masz rację. Mnie chciano obciążyć kosztami za błąd właścicielki a z calej ekipy tylko 1 osoba się za mną wstawiła.Szkoda czasu i zdrowia. A niestety opinii na gowork nie brałem kiedyś na poważnie a szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecompol Marzena Huzarska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ecompol Marzena Huzarska?

Zobacz opinie na temat firmy Ecompol Marzena Huzarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecompol Marzena Huzarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecompol Marzena Huzarska
  • Wodnika 50