Opinie o Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej w Warszawa

Katarzyna Wielgus

Uczestniczyłam kiedyś w rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której Jacek Radziszewski odebrał telefon, przerywając mi w pół słowa. Kiedy skończył rozmawiać, nie przeprosił, tylko przeszedł do kolejnego pytania. Nie był zainteresowany odpowiedzią na poprzednie.

Renata Gorzkowska
@Elżbieta

Z tego co wiem to Pani Sabina Norbert Bobin nadal od 3 lat jest Kierownikiem Biura PTTK TRAKT. Pracowałam u niej w biurze w marcu 2021 roku. Pod jej dyktando. Byłam jej podwładną. Mogę powiedzieć, że Pani Bobin jest wyrachowaną manipulatorką, obsesyjnie dążącą do nagminnego łamania prawa. W pracy przybiera maskę normalności, czasem wręcz czaru osobistego by tylko osiągnąć zamierzone cele własne. Lekceważy normy i zwyczaje obowiązujące w danej kulturze czy środowisku, nie liczy się z uczuciami innych, manipuluje ludźmi i nie ma poczucia winy. Sabina Bobin nieustająco dąży do realizacji swoich celów. Razem z Panem Prezesem Jackiem Radziszewskim wystawiała fałszywe zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę i kierownika wypoczynku. Pani Kierownik ma bardzo wysoki iloraz inteligencji jest najbardziej wyrafinowana i prawnie niebezpieczna.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoją opinią.

@Rafał

Czy można na priv się skontaktować?

Kornela Nowy wpis

Hej. Przeglądałam okoliczne firmy za pracą w biurze. Tutaj akurat staż zwrócił moja uwagę, bo widać, że rok 1998 to początek działalności. Tylko czy ja dobrze rozumiem po tych komentarzach ze działalność od dwóch lat jest wstrzymana? Jakie są dalsze plany?

Jolanta Duda Nowy wpis

Ostatnio przechodziłam obok naszego byłego biura. Pierwsza osoba ,która mi się przypomniała to była Pani Kierownik Sabina Norbert Bobin. Przez 20 lat nie miałam tak wspaniałego szefa jak Panią Bobin. Ona jest bardzo nowoczesnym szefem. Pani Bobin zawsze była wyrozumiała, ponieważ wiedziała ,że każdemu może przytrafić się gorszy dzień. Istotne jest to, że Pani Bobin potrafiła zawsze krytykować konstruktywnie, a nie jak Radziszewski Jacek tylko dla zasady. Dzięki temu ,że Pani Bobin była naszym kierownikiem wszyscy pracownicy, nawet Ci ,którzy pracowali bez żadnej umowy na czarno starali się poprawiać swoje błędy.

Otyliusz Marczak Nowy wpis
@Jolanta Duda

To racja. Pamiętam jak Jacek Radziszewski udostępnił całą bezę danych osobowych około 3000 tysiące podpisów jakiemuś Panu Arturowi Głowackiemu, który siedział w biurze i podrabiał podpisy, które otrzymał od Jacka Alberta Radziszewskiego. Pani Sabina Bobin widząc to zachowanie od razu zwróciła uwagę Radziszewskiemu. Mówiła, że nie chcę aby pracownicy byli zamieszani w jakieś podrabianie podpisów poparcia. Pani Sabina była naprawdę bardzo profesjonalnym pracodawcą. Zawsze potrafiła słuchać swoich pracowników. Oczywiście nie było to ,że każdy pracownik od razu musiał zastosować uwagi Pani Bobin. Niemniej jednak wszystkie wskazówki, uwagi były zawsze brane przynajmniej pod uwagę przez pracowników, rozważane i procedowane. Z tego co zaobserwowałem to Pani Norbert Bobin zawsze pragnęła stworzyć zespół w którym każdy będzie czuł się ważnym i potrzebnym ogniwem. Radziszewski nieustająco krytykował każde pochwalanie pracowników, robił Pani Bobin liczne afery. Pani Bobin zawsze mówiła Radziszewskiemu ,że pod żadnym pozorem nie można dyskredytować czyjegoś zdania czy krytykować opinii na konkretny temat w otoczeniu innych. Przez takie zachowanie Radziszewskiego wielu pracowników zraziło się do firmy, po prostu Ci pracownicy czuli się zwyczajnie odrzuceni, nieakceptowani przez samego prezesa. Fakt jest taki ,że zarówno Ty Jolu, a także Bożena czy Marek byli zatrudnieni na czarno, ja z resztą też nie dostałem żadnej umowy o pracę. Z tego całego grona pracowników to tęsknię za Panią Bobin, a także za samym Markiem. To właśnie pani Sabinka, jako jedyna spośród całej kadry kierowniczej zawsze próbowała chronić i opowiadać się zawsze po stronie pracowników. Chciałbym jeszcze mieć szansę pracować w normalnych warunkach z panią Sabinką.

Edmund Nowy wpis

Pani Sabino dostrzegłaś we mnie potencjał wówczas, kiedy ja sam nie byłem w stanie go zobaczyć. Mógłbym dziękować Pani Kierownik całe życie, ale to i tak za mało, żeby wyrazić, jak bardzo jestem Pani wdzięczny. Mimo to – jeszcze raz dziękuję.

Paula

Przecież on już nie prowadzi działalność i nie ma rekrutacji.

@Paula

Nie prowadzi bo robił przekręty. Z byle powodu kuratorium oświaty nie wypowiedziało zgody na prowadzenie kursów. Postępowanie w prokuraturze trwa dalej. Też bez powodu Radziszewski nie zawiesił działalności. Śledztwo jest wszczęte. Zacznie się dopiero przesłuchiwanie świadków jak przesłuchają Radziszewskiego. Na razie od 6 tygodni dwukrotnie nie wstawił się w prokuraturze.

Maksymilian Węgrzyn
@Paula

Inaczej być mówiła. To ona wydał zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę wypoczynku człowiekowi ,który nie był przeszklony. Podczas tego turnusu wychowawca nie potrafił się właściwie zachować. Dziś moje dziecko jest niepełnosprawne. Bo liczyła się kasa a nie chcę faktycznego przeszkolenia kursantów.

@Maksymilian Węgrzyn

Czy mozna się jakoś na priv z Panem skontaktować?

@Rafał

Czy można na priv się skontaktować?

Wykładowca

Czy lubisz (usunięte przez administratora) ? Czy popierasz (usunięte przez administratora) ?

Jak szefostwo w Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej traktuje ludzi?

Paula

CRT jest nie czynne. Działalności zamknięta.

Nina

W okresie od 2 marca 2020 roku do 12 sierpnia 2022 roku Pan Jacek Radziszewski prowadził przestępczą działalność ,którą w konsekwencji musiał zamknąć. Tak to zdarzały się przypadki molestowania seksualnego, mobbingu oraz gwałtu w nieznanych okolicznościach. Wszystko się działo pod szyldem spółki Przewodnickie Biuro Turystyczne PTTK TRAKT gdzie funkcję kierownika pełnił transwestyta Norbert Sabina Bobin.

Katarzyna Wielgus

@Katarzyna Wielgus

Pani Katarzyno, mimo wszystko bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Obiecujemy także, że dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych usług została poprawiona.

Edyta
@Właściciel

Uważam, że dorastanie w rodzinie homoseksualnej jest dla dziecka lepszą opcją, niż wychowywanie się w domu dziecka czy w „normalnej” rodzinie, gdzie nie ma miłości - powiedziała do TVP INFO kandydatka na Prezydenta Rzeszowa Sabina Bobin.

Elżbieta
@Właściciel

Co do tematu rozmowy kwalifikacyjnej, czy gdzieś mogę znalezc aktualne ogłoszenia w sprawie pracy? :) Niestety nic nie widze w sieci na temat otwartych rekrutacji.

@Elżbieta

Nie. Firma już nie funkcjonuje.

@Elżbieta

Nie. Firma jest zawieszona. Nie prowadzi działalności bo Kuratorium Oświaty wycofało zgodę Radziszewskiemu na prowadzenie pseudo kursów. On tylko wystawił zaświadczenia. Nie robił fizycznie kursu.

Renata Gorzkowska

Renata

Z tego co wiem to Pani Sabina Norbert Bobin nadal od 3 lat jest Kierownikiem Biura PTTK TRAKT. Pracowałam u niej w biurze w marcu 2021 roku. Pod jej dyktando. Byłam jej podwładną. Mogę powiedzieć, że Pani Bobin jest wyrachowaną manipulatorką, obsesyjnie dążącą do nagminnego łamania prawa. W pracy przybiera maskę normalności, czasem wręcz czaru osobistego by tylko osiągnąć zamierzone cele własne. Lekceważy normy i zwyczaje obowiązujące w danej kulturze czy środowisku, nie liczy się z uczuciami innych, manipuluje ludźmi i nie ma poczucia winy. Gorzkowska nieustająco dąży do realizacji swoich celów. Razem z Panem Prezesem Jackiem Radziszewskim wystawiała fałszywe zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę i kierownika wypoczynku. Pani Kierownik ma bardzo wysoki iloraz inteligencji jest najbardziej wyrafinowana i prawnie niebezpieczna. Żaden wspólnik nie chciał z nią iść do sądu. Trzymała wszystkich pod swoim brudnym butem !!! Odradzam kontakt z nią !!!

Paulina

Polecam trzymać się z daleka od tego (usunięte przez administratora) Radziszewskiego. Ta jego firma to zwyczajna finansowa (usunięte przez administratora)

@Paulina

A co on takiego zrobił? Jeżeli złamał prawo to dlaczego jeszcze jest na wolności?

Izabela
@Paulina

Jesteś pracownikiem lub byłym pracownikiem ? Jakieś problemy miałaś? Opiszesz je?

@Paula

Z tego co wiem to w prokuraturze trwa dochodzenie. Natomiast on jest poszukiwany. Za dwa tygodnie prokuratura będzie publikować jego wizerunek a jak to nie pomoże to wystawi list gończy.

@Izabela

Tak. Jacek Radziszewski zmuszał kierownictwo biura do podrabiania podpisów wyborczych kandydatowi na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nie będę pisać o kogo chodzi. Udostępniał bazę danych dla potrzeb wyborczych. Kazał nam to ukrywać. Nie płaci wynagrodzenia za pracę. Dochodziło do aktów molestowania seksualnego. Radziszewski nie płacił ZUS za swoich pracowników. Pani Kierownik podejmowała interwencję w tej sprawie kilkukrotnie ale nic. W spółce pracowało bez umowy ( od 5 dni 10 dni ) chyba z osiem osób. Rezygnowali jak Jacek nie dał im umowy o pracę. Nie wypłacił wynagrodzenia za okres próbny. Ponadto Radziszewski spał w biurze na Kredytowej i prowadził agencję w weekendy. Miasto wypowiedziało umowę najmu. Niby chodziło o długi. Jacek nie stawia się na rzekome wezwania policji. Mnóstwo przekrętów w tej spółce !!

@Rafał

Jakoś ten człowiek ma się dobrze i niczego się nie boi. Nikt go nie poszukuje. Może poprostu wy się na niego uwzieliscie.

Monika Irena Piotrowska

Pani Kierownik Biura PBT PTTK TRAKT Sabina Norbert Bobin jest zawsze tolerancyjna wobec ludzi i zdarzeń, słucha i sprawdza informacji przed podjęciem działań; próbuje zrozumieć ludzi fakty zanim podejmie działanie lub wyda osąd, zanim zacznie działać, czeka aby inni zdążyli za nią; zwraca uwagę na właściwe postępowanie odpowiednie tempo działań; przestrzega ustalonych procesów i harmonogramów. Zachęca wszystkich kursantów do wypowiedzi, sprawdzania, wielokrotnie pyta czy rozmówca rozumie pytanie. Potrafi podejmować działania, które pozornie wydają się sprzeczne; jest elastyczna, potrafi się dostosowywać w obliczu trudnych wyzwań; potrafi pogodzić pozorne sprzeczności, np. okazywać jednocześnie współczucie i surowość, bronić własnych racji bez poniżania innych, ustanawiać jednoznaczne lecz elastyczne standardy; potrafi podejmować różne działania zależnie od sytuacji, jest postrzegana jako neutralny mimo sprzecznych wymagań sytuacji. Jasno widzi przyszłość; trafnie przewiduje przyszłe konsekwencje i tendencje; ma szeroką wiedzę i horyzonty, patrzy w przyszłość; czytelnie określa wiarygodne obrazy możliwego biegu zdarzeń: potrafi tworzyć ambitne przełomowe strategie oraz plany.

Justyna Duda

Norbert Bobin jest moim kandydatem w 100% jest to człowiek o gołębim sercu ale jest przede wszystkim kreatywny, zorganizowany i dążący do celu. W jego działaniach widać, że dobro i rozwój regionu jest dla niego priorytetem. Dodatkowo jako młoda i wykształcona osoba zdobył ogromne doświadczenie praktyczne w pracy samorządowej oraz biurowej w spółce PBT PTTK TRAKT. Zachęcam do głosowania na Norberta Bobina, na pewno będziemy wszyscy zadowoleni.

Nikodem

Bardzo proszę o aktualny numer telefonu do Pana Jacka Alberta Radziszewskiego.

Pani Sabina Bobin jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów, jak i współpracowników. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi. Dzięki tym cechom potrafiła w krótkim czasie osiągnąć wyniki na takim poziomie, co pracownicy o dłuższym stażu. Pozwoliło jej to awansować na stanowisko kierownika biura spółki już po 6 miesiącach od zatrudnienia. Jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta, co często podkreślali nasi stali kontrahenci. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Jej praca zawsze była wysoko oceniana przez przełożonych. Posiadanie takiego handlowca jest cenne dla każdego zespołu zajmującego się sprzedażą. Pani Sabina Bobin działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klientów. Potrafi zachować cierpliwość i zimną krew w sytuacjach stresowych. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że kwalifikacje oraz cechy osobowościowe Pani Sabiny Bobin predestynują ją do pracy w działach, których celem jest pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji.

Zapoznałam się z programami kandydatów i nie zaskoczyło mnie, że wszyscy chcą, abyśmy czuli się lepiej, bezpieczniej i mieli ładniejszą okolicę. Jako mieszkanka wsi muszę jednak przyznać, że nie widzę lepszego wyjścia jak oddanie swojego głosu na Pana Norberta Sabinę Bobin. U niego widać konkretne propozycje, a nie ogólniki, które mogą znaczyć tyle co wszystko lub nic. Widać, że pozostali kandydaci nie zauważają wsi i nic nie planują u nas robić, więc tylko utwierdzają w przekonaniu, że niewiele im wiadomo o potrzebach ludzi w Rzeszowie. Podkreślam, że nie liczy się tylko miasto. My na wsi też płacimy podatki.

Patryk Mazur

Pan Jacek wystawia zaświadczenia za kwotę 200 złotych a jak chciałem potwierdzenie opłacenia kursu to powiedział że nie ma takiej możliwości. Warto tutaj napisać że ten człowieka wszczyna awantury swoim prawnikom za jakieś złe rozliczenia. Czuć w tej firmie oszustwem.

To jest prawda.

Mateusz Duda
@Patryk Mazur

Ja za wychowawcę zapłaciłem 200 zł a za kierownika 250 tylko wziął do ręki kasę i kazał milczeć aby nikomu nie mówić. (usunięte przez administratora) Oferta to lód za 200 zł.

klient

Norbert santażysta - szuka naiwnych aby ich santażować , wykrada dane osób , potem santażuje , wyjechał na kolonie jako wychowawca z podrobionym zaświadczeniem - kurs wychowawcy dzieci młodziezy wykradvod Jacka pieczątk,e i sam sobievcwystawił zaświadczenie

@JolantaBogumilaDuda
@klient

Jacuś szukasz teraz czarnej owcy ? Bo wiesz że Rada Nadzorcza spółki PBT PTTK TRAKT której przewodniczy była kierownik biura Pani Bobin złożyła zawiadomienie do prokuratury okręgowej w Warszawie z Art. 271 kk poświadczenie nieprawdy w dokumentacji oraz wystawienie 3500 sztuk lewych zaświadczeń o ukończeniu kursu na wychowawcę i kierownika wypoczynku oraz poświadczenie nieprawdy w dokumentacji spółki w tym dokumentacji komorniczej spółki Art. 297 kk wyłudzenie kredytu przez zarząd spółki Art. 286 kk (usunięte przez administratora) intelektualne Art. 218 kk niewypłacanie wynagrodzenia za pracę pracownikom Art. 303 kk nie prowadzenie bieżącej dokumentacji spółki PBT PTTK TRAKT, Art. 190 kk nękanie pracownika spółki PBT PTTK TRAKT Art. 270 ust. 1 kk podrobienie podpisów poparcia dla komitetów wyborczych w wyborach na prezydenta RP, ( około 6000 sztuk podpisów) oraz udostępnienie bazy danych osobowych klientów spółki jednej jak i trzech innych firm. Spokojnie nie musisz, oczerniać naszej kierowniczki bo ona Cię już dawno baranie powinna zgłosić, już jak ja w wyborach kandydowałam.

Aleksander Majchrzak
@Patryk Mazur

Niech mi ten (usunięte przez administratora) odda lepiej pieniądze, bo na ulicę Ceramiczną się udam prędzej niż sobie wyobraża.

Adwokat
@klient

Panie Arkadiuszu podający się za klienta spółki pouczam Pana ,że każdy kto publikuje opinie w internecie, musi pamiętać, że działa na forum publicznym, więc powinien się liczyć z tym, iż może ponieść konsekwencje własnych słów. Konsekwencje mogą mieć charakter odpowiedzialności prawnej. W polskim prawie istnieją przepisy, które dają szansę obrony przed nieuczciwymi praktykami w internecie. Właśnie takimi jak zniesławienie w internecie. Osoba lub firma pomówiona w internecie chroniona jest zarówno przez przepisy Kodeksu cywilnego, jak Kodeksu karnego. Poszkodowany może zgłosić, że został pomówiony na policję (ustnie lub pisemnie) lub domagać się wyjaśnienia sprawy, składając do sądu uproszczony akt oskarżenia. Zniesławienie według art. 212 § 1 k.k. polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Co ciekawe zniesławienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie, aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności. Wystarczy, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację. Należy pamiętać, że zgodnie z art. 212 § 2 k.k. jeżeli sprawca dopuszcza się pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli nieprawdziwe, oczerniające firmę i osobę informacje lub opinie, które ktoś opublikował publicznie lub przekazał osobom trzecim, mają szkodliwy wpływ na działalność osoby lub firmy (na przykład wpisywanie na forum sklepu czy firmy epitetów (usunięte przez administratora) to zgodnie z przepisami zawartymi również w K.c. pomawiany może zażądać zaniechania tego działania, jeżeli jest ono bezprawne. Może także zażądać usunięcia skutków pomówień. Usunięcie skutków może nastąpić poprzez oświadczenie wystosowane przez pomawiającego prostujące wcześniejsze wypowiedzi, które były niezgodne z prawdą. Pomawiający może zostać zobowiązany przez sąd do wypłaty zadośćuczynienia, które stanowić ma rekompensatę za szkodę pokrzywdzonego. Pomówiony ma także prawo zażądać, aby pomawiający zapłacił określoną sumę pieniędzy na cele charytatywne na rzecz organizacji pożytku publicznego. Aby nie narazić się na zarzut (usunięte przez administratora) należy pamiętać, że każda negatywna opinia publikowana w internecie musi być poparta faktami, które opiniujący potrafi udowodnić. Ma on prawo publicznie kogoś skrytykować, jednak nie może nigdy znieważać innych, publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych. Zgodnie z art. 213. § 1 k.k. nie można mówić o pomówieniu, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. Oznacza to, że niekaralne jest wyrażenie niepochlebnej opinii o innej osobie, jeśli opinia ta jest kierowana tylko do tej osoby. W przypadku Pana wpisów, należy uznać, że są to kłamstwa i niepoparte oszczerstwa. Wobec powyższego wnoszę o usunięcie tych pomawiających Panią Kierownik komentarzy. Tak na marginesie informuję ,że Pani Kierownik wygrała ze spółką w sądzie. Z Panem też rozważy pójście na drogę sądową.

Adwokat

Patrycja Starosielec

Informuję wszystkich pokrzywdzonych przez Jacka Alberta Radziszewskiego ,że Jego nowy e mail jest następujący : biuro.crt@gmail.com.

Właściciel

Pani Aleksandro, dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Przepraszamy za zachowanie naszego pracownika, które nie powinno mieć miejsca. Zapewniamy, iż sytuacja ta zostanie wyjaśniona. Liczymy jednocześnie, że będziemy mogli gościć Panią ponownie w przyszłości w naszym biurze, a kolejna wizyta przebiegnie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Pozdrawiamy serdecznie !!!

Łucja
@Właściciel

Znaczy, że potwierdzacie, że taka sytuacja miała miejsce? To jakie zmiany wprowadziliście, żeby one się nie powtarzały? Bardzo ciekawa jestem.

Kordynator

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią o naszej firmie. Przykro nam, że nie do końca są Państwo zadowoleni z jakości naszych usług. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z pozostałych, które być może okażą się dla Państwa bardziej trafne. Pozdrawiamy serdecznie!

Właściciel

Dzień dobry Panie Michale. Bardzo nam przykro, że poczuł Pan niezadowolenie po skorzystaniu z naszej usługi. Zawsze staramy się wykonywać powierzoną nam pracę na wysokim poziomie. Pragniemy naprawić swój błąd i proponujemy Panu kolejne zaświadczenie z 50% rabatem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Panią Sabiną Bobin w celu ustalenia dogodnego dla Pana terminu. Pozdrawiamy !!!

Właściciel

Pani Wioleto, mimo wszystko bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Obiecujemy także, że dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych usług została poprawiona.

Właściciel

Dzień Dobry Panie Pawle, dziękujemy za opinię i konstruktywną krytykę. Weźmiemy wszystkie uwagi do serca i przekażemy odpowiednim działom, aby pracownicy dokonywali większej kontroli naszych produktów. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej - Warszawa

• Jak się pracuje w Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 1 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej?

Kandydaci do pracy w Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jacek Albert Radziszewski Centrum Rewalidacji Tanecznej
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Pajdaka 7 lok. 136
    03-134 Warszawa