Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

żółtodziub

Mnie zastanawia po co w TIMIE są przedstawiciele handlowi? skoro każdy znajdzie tego czego szuka na ich sklepie internetowym... dużo firm tak właśnie działa, nie wysyła zapytań nie dzwoni, nie szuka, bo ma wszystko w internecie. Chyba że ktoś z was wyprowadzi mnie z błędu w jakim żyje

żółtodziub

esco

Chyba pomyliłeś kolego firmy....

mak

Płacą za pracę?! Rewelacja ! Ciekawe który regionalny taką propagandę sieje ?!!!!!!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
jeden z dziesięciu

Naobiecywali premii kwartalnej a teraz cisza. Jak trzeba wynik podnosić to wysyłają bzdurne maile, a potem nic nie znaczące podziekowania za osiągnięty wynik. Moze któryś z tych wygadanych wyjaśni calemu zespołowi dlaczego zabraliście nam i tak zalosna juz premie ?! ZA DZIĘKUJĘ SIĘ NIE KUPUJE!!!

zawiedziony

Czy ktoś z góry mógłby sie wypowiedzieć na temat skradzionej pracownika premii? Przez caly kwartal wszyscy sumiennie pracowali a takich wzrostów nie spodziewal sie pewnie sam Boss. W nagrodę dostaliśmy figę z makiem! Tak dziala lider rynku ? To jest fair w stosunku do pracownika?!

fakir
@zawiedziony

Prezes musiał wykazać się przed akcjonariuszami zyskiem - premia byłaby przeszkodą

jeronim
@zawiedziony

W biedronce też sprzedaje się towar z półki! Walka ceną musi doprowadzić do niskich płac. Okrutne ale prawdziwe

nicki

Witam, czy ktoś może napisać coś o pracy w PH w Poznaniu? Zauważyłem ogłoszenie i chyba się skusze na wysłanie CV.

MAK

dzięki za obiecaną premię ...

fakin

no bajka, ten telefon i laptop. WYPAS

Marcus Timowicz

W siechnicach to mają burdel i nerw o byle pytanie...magazyn perspektywiczny ale duuuużo pracy przed nimi

siechnice

Czy ktoś moze cos powiedzieć o pracy w Siechnicach ? O magazynie jak i kobiecej antresoli ? ciagle sie zastanawiam czy złozyc CV i mam mieszane uczucia

Masakra

W firmie ludzi którzy pracuja ponad trzy lata jest może 20 osób na 150, może pracodawca powinien nie windować norm i zacząć traktować ludzi z szacunkeim, bo rynek pracowników się kurczy a ci najlepsi nie dadzą sobą pomiatać

JA
@Masakra

Co ty za głupoty wypisujesz - to w samym Opolu pracuje 9 osób z czego 8 ma staż minimum 4 lat a 4 ponad 10 lat. We Wrocławiu jest jeszcze więcej a Ty piszesz takie bzdury - lepiej nie pisać nic niż pisać takie głupoty !!!

on

Komentujesz nie ten TIM ;)

zadowolony handlowiec

Jak ktoś ma łeb na karku i potrafi pracować, a nie narzekać, to zarobi ponad 6tys brutto/mc. Czy to mało za pracę PN-PT w godz. 8-16 to niech każdy sobie sam odpowie. Pozdrawiam wszystkich TIMOWCÓW :)

lol

Średnie zarobki na magazynie centralnym to 2200 brutto +200 brutto za obecność(cały miesiąc bez L4, na żądanie) +premia wyrobieniowa(ile zrobisz tyle zarobisz) najsłabsi mają około 300-400 zł premii najlepsi nawet około 1000zł oczywiście brutto. Do tego doszły również licencje(1 zdana to +200 zł)na swoją strefe jeżeli zdasz po 2-3 miesiącach to do podstawy doliczamy 200 zł, + dodatkowa licencja zdają najlepsi z teorii która jest ogólno dostępna Staż pracy 3 lata +300 zł, 6 lat + kolejne 300 zł

lol

Witam, gdzie Ty masz 2000 netto? stawki zaczynają się od 2200 brutto plus premia.

Były

Tak dla klientów za 100 ;) widzę że w TIMie jak w PIS też było pranie mózgów . zresztą co ja mówię , obaj przywódcy mają kilka wspólnych cech

Obecny
@Były

Za 10 groszy, nie za 100 zł. :-)

Wroclek
@Obecny

1 szt.123,00 zł100,00 zł wiem że są jakieś warunki jeśli je spełnisz to masz w promocyjnej cenie

Opty

Kalendarze dla klientów, mina ich bezcenna :) a konkurencja jakieś oklepane butelki rozwozi.

Były

Tak już mają nawet coś nowego w sklepie ;) https://www.tim.pl/kalendarz-scienny-2016-a1-natalia-siwiec

timowiec

At przejmie biura handlowe w miastach w których jest tim i at, ludzie z AT zaczna obsługiwac sklep timu i koszty się z miejsza dla TIM, bo w at ludzie miaja umowy 900+500 brutto więc AT nic nie traci a dokłada roboty ludziom tim dzieli sie zyskiem i wychodzi na prosta a at podobno chce do konca przyszłego roku otworzyć 250oddziałów...czarno to widzę

handelek
@timowiec

A pamiętacie jak w zartach mówilo sie że niebawem będziemy pampersy sprzedawać? A-T to robi, a grupa TAK ma łaczyć doświadczenie i dzieki temu wspólnie wypracowywac nowy model działalności. Jak dla mnie brakuje tylko ludzi pokroju Guzika i kierunku na FMCG. Może bawie się lekko w politykowanie, ale po to jest to forum, prawda? Po tylu latach pracy chyba mam prawo posiadać wątpliwości? pogadanki motywacyjne na mnie juz nie działają a pojawił się strach co dalej będzie...

@handelek

No jak nie będziecie handlować, to Was ktoś zastąpi. Takie odwieczne prawo wolnego rynku. Raczej obsługa (3PL i 4PL) z jednego centrum logistycznego wchodzi w grę dla całego TAK niż Twój scenariusz, ale pożyjemy, zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.