Opinie o CLIFF SPORT w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CLIFF SPORT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLIFF SPORT o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLIFF SPORT w Włocławek

pracownica

NIE POLECAM. Brak szacunku ze strony właścicieli, strasznie skąpi ludzie totalnie co do wszystkiego. Ponadto nie przestrzegający prawa.

Zuzanna

@Mila czy dalej pracujesz w CLIFF SPORT? Chętnie dowiemy się czy coś w ostatnim czasie coś uległo zmianie. Na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? @asiaaa rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w CLIFF SPORT. Co z perspektywy czasu mogłabyś wskazać jako największe plusy tej pracy?

dfedf

widze ze od czerwca szukaja tutaj sprzedacy w sklepie w Poznaniu szkoda tylko ze nic konkretnego nie napisali w ogloszeniu o prace, ani co oferuja ani co bedzie nalezalo do obowiazkow..no nic moze na miejscy sie czegos mozna dowiedziec

asiaaa

Pracowałam w cliff sport 2 lata i wiadomo czasami miałam jej dosyć, ale generalnie było mało stresu w porównaniu do mojej obecnej pracy w konkurencyjnej firmie M sport i fajna atmosfera w zespole pracowników, ale to oczywiście zależy czy ktoś trafi na fajnych ludzi z którymi się dogada. Generalnie ciśnienia na wyniki nie ma i z perspektywy czasu tak źle tam nie było, jedyne co to $$ mógłby być trochę większy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CLIFF SPORT? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Przesadzacie. Prawda, że Regionalny strasznie cisnął i był niemiły ale już nie pracuje. Jest dużo osób, które pracuje po kilka lat. Ja na pensję nie narzekam, w innych sklepach w galerii tak samo płacą. Kasa w gotówce czy na konto, co za różnica? Ważne aby się zgadzała, a wpłacić na konto to sobie samemu można. Ja jestem zdecydowanie zadowolona z tej pracy więc polecam.

???
@Ania

Haaa, jesteś zadowolona, szefowo????

grażyna

ja pracowałam również w poznaniu, w SB. po miesiącu z 6 dziewczyn odeszło 5. Więc chyba jest to jedyny komentarz:)

Kierownik Regionalny 4F
@grażyna

To zbytnio o niczym nie świadczy. Zawsze w nowych sklepach zatrudnia się więcej osób by później część, która okaże się najsłabsza zwolnić. A jak aż tyle osób zostało wymienionych to świadczy to raczej o słabej rekrutacji (zły dobór pracowników) a nie, że firma jest do bani.

Mila
@Kierownik Regionalny 4F

Te 5 osob odeszlo z wlasnej woli, nie mogly patrzec na te jaja ktore sie tam wyrabiaja. Stawka obiecana inna, pozniej okazuje sie ze jednak mniejsza, utargi wysylane przelewami na poczcie, brak praktycznie wiekszosci rzeczy potrzebnych di pracy. Wyplaty jak sie uzbieraja w kasie ale dopiero po 10tym tez mozna zaczac je zbierac bo wczesniej trzeba przelew isc zrobic na poczcie! Omijajcie !

kamila była prwcoenica
@Kierownik Regionalny 4F

Z jakiej przyczyny zwalniać ludzi słabszych trzeba tak uczyć ludzi by ich potem nie zwalniać jeżeli dają ogłoszenie i tak jest napisane że można podnosić swoje zawodowe kwalifikacje to po co wybierać przebierać powini dać umowę na 3 mies i sprawdzać ludzi czy się na dają czy nie a nie przedłużają co miesiąc powinni dużo uczyć pracowników a nie po paru dniach każdy musi być geniusz jeden człowiek pojmiesz yo w tydzień drugi potrzeba czasu Oczywiście do tego sklep Warszawie jest dość drogim sklepem i mało ludzi tam chodzi obok jest sklep ccc co ma większe powodzenie co do klientów

Bunia

Praca tragiczna!!!! szukają frajerów. Pensje trzeba sobie uskładać z utargów i zabrać z kasy, chyba że nie ma ruchu, ludzie płacą kartą albo każą zrobić przelew to wypłaty nie ma. Na umowie co innego niż obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Straszny bałagan w asortymencie, nie wiedzą co mają, a potem inwentura tragiczna. Uciekać z takich sklepów a najlepiej w ogóle nawet nie zwracać uwagi na ogłoszenia ze szukają pracownika.

mila

ja pracowałam w starym browarze . dostałam 8 zł na rękę , regionalna czasem jest miła czasem nie . co do wypłat to prawda. Jak jest utarg to łaskawie dadzą i to do ręki a nie na konto.

Zuza

A czy ktoś może pracował w CLIFF SPORT w Poznaniu (Stary browar) ??? Jak tam mniej więcej wygląda sytuacja>?

mimoza

Unikać jak ognia! "Firma" tragiczna. Umawiają się z tobą na jakąś stawkę, pózniej już przy podpisaniu umowy okazuje się, że na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki... Wypłaty też zamiast na konto to do wzięcia z utargów z kasy o ile takie są. Dzień przed wypłatami dzwoni pseudo regionalna i mówi ile łaskawie możesz wziąć z kasy. U nas sytuacja była, że do 18 nie było utargów takich, żeby nazbierać na pensje! Nikogo to nie interesuje. Po resztę utargów też nie przychodzi konwój tylko chodzi się na pocztę i przekazem pocztowym (sick!) wysyła się na konto PRYWATNE właścicielki. Dziwne załączniki do umowy o pracę, podrabiane listy obecności i godziny pracy. Z góry zakładają, że wszyscy ich okradają. To, że mamy znikomą ilość wejść do sklepu to nasza wina, grożenie, że za to nas wyrzucą jest przy każdej wizycie. Ciągłe uwagi , że zawyżamy wydatki do sklepu - przy otwarciu nie było niczego w sklepie, nawet długopisu i nożyczek itp. ale 25zł wydane na artykuły biurowe to już majątek. Absolutnie nie polecam. Na szczęście ten krótki epizod juz za mną

Syla, dużo wiesz o tej firmie...?? 17 lat, duży asortyment- chcesz tam pracować czy już tam pracujesz?? i reklmujesz ??

sprzedawca

Unikać jak ognia, Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują umowę o pracę, a po miesiącu okazuje się, że praca 5pln/godzinę, pół etatu na czarno. Umowa na Święty Nigdy. A jeśli coś ci nie pasuje to możesz też nic nie dostać. Najgorsze jest to, że wymagają obustronnego skanu dowodu osobistego tylko cholera wie po co bo i tak dają kwestionariusz do wypełnienia. Wypłata niby 10tego, ale płacone w ratach o ile utarg dzienny pozwoli. Przy płatnościach kartą zapomnij o wynagrodzeniu na czas. Jednym słowem dno i metr mułu. Na szczęście ten krótki epizod jest już historią.

Asia

Pracowałam 2 lata, wynagrodzenie ok, premie zależne od utargów, dla właścicielki bardzo ważny jest porządek w sklepie. Nie ma zbytnio na co narzekać. Pensje zawsze były wypłacone przed 10, zaniżania godzin pracy nie widziałam, przynajmniej w sklepie gdzie ja pracowałam.

były kierownik

Praca w cliff sport to porażka , nie wypłacają pensji w terminie! , zaniżają wynagrodzenie, fałszują grafiki pracujesz 10 godzin , grafik podpisujesz na 8, SZUKAJĄ FRAJERÓW CO BĘDĄ ROBIĆ ZA GROSZE! NIE POLECAM

@były kierownik

Zgadzam się. Też miałam ta "przyjemność" pracy w sklepie cliff sport.Umowy śmieszne w porównaniu z godzinami pracy. Pracodawca wymaga 100% zaangażowania praca od poniedziałku do soboty a jak przychodził czas wypłacania "premii" zawsze coś było obcinane bo wyniki bo to bo tamto zawsze jakiś powód się znalazł i nikt nie patrzył że w miesiącu pracowało się ponad 200godz. Oszczędzają na pracownikach i jeśli chciało się pracować to trzeba było siedzieć cicho i zgadzać się na wszystko. Prcacodawca mało profesjonalny nie umie rozmawiać z pracownikami. Dokumenty fałszują. Mają kryzys przy wypłatach ale cały czas otwierają nowe sklepy. Ogólnie nie polecam tam pracy ani robienia zakupów bo sposób rozpatrywania reklamacji jest również śmieszny i zakłamany. NIE POLECAM

pracownica cliffu

Ciśnienia na wyniki może nie ma ale zawsze podsumowania na koniec miesiąca są. Jest spadek w sprzedaży to i premia obcięta i nie ważne czy było się w pracy 160 godz czy 200

Nicola

Czy wypowie się osoba która powie prawdę o pracy w cliffie?

Pracowałam w Cliff Sport prawie 4 lata. Było dobrze, normalna praca w sklepie. Nie ma za dużego ciśnienia na osiąganie konkretnych wyników więc nie pracuje się w stresie.

Zostaw merytoryczną opinię o CLIFF SPORT - Włocławek

• Jak się pracuje w CLIFF SPORT?

Zobacz opinie na temat firmy CLIFF SPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CLIFF SPORT
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 43 lok. 27
    07-200 Włocławek