,,CLIFF SPORT,,

Włocławek

Opinie o ,,CLIFF SPORT,,

Ania 2014-01-30 16:57:20
Pracowałam w Cliff Sport prawie 4 lata. Było dobrze, normalna praca w sklepie. Nie ma za dużego ciśnienia na osiąganie konkretnych wyników więc nie pracuje się w stresie.
Nicola 2014-02-26 20:55:15
Czy wypowie się osoba która powie prawdę o pracy w cliffie?
pracownica cliffu 2014-08-14 14:24:40
Ciśnienia na wyniki może nie ma ale zawsze podsumowania na koniec miesiąca są. Jest spadek w sprzedaży to i premia obcięta i nie ważne czy było się w pracy 160 godz czy 200
były kierownik 2015-01-14 10:33:22
Praca w cliff sport to porażka , nie wypłacają pensji w terminie! , zaniżają wynagrodzenie, fałszują grafiki pracujesz 10 godzin , grafik podpisujesz na 8,
SZUKAJĄ FRAJERÓW CO BĘDĄ ROBIĆ ZA GROSZE! NIE POLECAM
Asia 2015-01-19 20:55:04
Pracowałam 2 lata, wynagrodzenie ok, premie zależne od utargów, dla właścicielki bardzo ważny jest porządek w sklepie. Nie ma zbytnio na co narzekać. Pensje zawsze były wypłacone przed 10, zaniżania godzin pracy nie widziałam, przynajmniej w sklepie gdzie ja pracowałam.
były pracownik 2015-01-23 13:09:29
Zgadzam się. Też miałam ta "przyjemność" pracy w sklepie cliff sport.Umowy śmieszne w porównaniu z godzinami pracy. Pracodawca wymaga 100% zaangażowania praca od poniedziałku do soboty a jak przychodził czas wypłacania "premii" zawsze coś było obcinane bo wyniki bo to bo tamto zawsze jakiś powód się znalazł i nikt nie patrzył że w miesiącu pracowało się ponad 200godz. Oszczędzają na pracownikach i jeśli chciało się pracować to trzeba było siedzieć cicho i zgadzać się na wszystko. Prcacodawca mało profesjonalny nie umie rozmawiać z pracownikami. Dokumenty fałszują. Mają kryzys przy wypłatach ale cały czas otwierają nowe sklepy. Ogólnie nie polecam tam pracy ani robienia zakupów bo sposób rozpatrywania reklamacji jest również śmieszny i zakłamany. NIE POLECAM
sprzedawca 2015-02-12 10:21:00
Unikać jak ognia,
Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują umowę o pracę, a po miesiącu okazuje się, że praca 5pln/godzinę, pół etatu na czarno. Umowa na Święty Nigdy. A jeśli coś ci nie pasuje to możesz też nic nie dostać. Najgorsze jest to, że wymagają obustronnego skanu dowodu osobistego tylko cholera wie po co bo i tak dają kwestionariusz do wypełnienia. Wypłata niby 10tego, ale płacone w ratach o ile utarg dzienny pozwoli. Przy płatnościach kartą zapomnij o wynagrodzeniu na czas. Jednym słowem dno i metr mułu. Na szczęście ten krótki epizod jest już historią.
:) 2015-10-10 14:30:15
Syla, dużo wiesz o tej firmie...?? 17 lat, duży asortyment- chcesz tam pracować czy już tam pracujesz?? i reklmujesz ??
mimoza 2015-11-21 08:42:03
Unikać jak ognia! "Firma" tragiczna. Umawiają się z tobą na jakąś stawkę, pózniej już przy podpisaniu umowy okazuje się, że na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki... Wypłaty też zamiast na konto to do wzięcia z utargów z kasy o ile takie są. Dzień przed wypłatami dzwoni pseudo regionalna i mówi ile łaskawie możesz wziąć z kasy. U nas sytuacja była, że do 18 nie było utargów takich, żeby nazbierać na pensje! Nikogo to nie interesuje. Po resztę utargów też nie przychodzi konwój tylko chodzi się na pocztę i przekazem pocztowym (sick!) wysyła się na konto PRYWATNE właścicielki. Dziwne załączniki do umowy o pracę, podrabiane listy obecności i godziny pracy. Z góry zakładają, że wszyscy ich okradają. To, że mamy znikomą ilość wejść do sklepu to nasza wina, grożenie, że za to nas wyrzucą jest przy każdej wizycie. Ciągłe uwagi , że zawyżamy wydatki do sklepu - przy otwarciu nie było niczego w sklepie, nawet długopisu i nożyczek itp. ale 25zł wydane na artykuły biurowe to już majątek. Absolutnie nie polecam. Na szczęście ten krótki epizod juz za mną
Zuza 2015-12-02 13:21:08
A czy ktoś może pracował w CLIFF SPORT w Poznaniu (Stary browar) ??? Jak tam mniej więcej wygląda sytuacja>?
mila 2015-12-08 23:20:56
ja pracowałam w starym browarze . dostałam 8 zł na rękę , regionalna czasem jest miła czasem nie . co do wypłat to prawda. Jak jest utarg to łaskawie dadzą i to do ręki a nie na konto.
Bunia 2015-12-09 14:10:47
Praca tragiczna!!!! szukają frajerów. Pensje trzeba sobie uskładać z utargów i zabrać z kasy, chyba że nie ma ruchu, ludzie płacą kartą albo każą zrobić przelew to wypłaty nie ma. Na umowie co innego niż obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Straszny bałagan w asortymencie, nie wiedzą co mają, a potem inwentura tragiczna. Uciekać z takich sklepów a najlepiej w ogóle nawet nie zwracać uwagi na ogłoszenia ze szukają pracownika.
grażyna 2015-12-11 09:07:18
ja pracowałam również w poznaniu, w SB. po miesiącu z 6 dziewczyn odeszło 5. Więc chyba jest to jedyny komentarz:)
Ania 2016-01-06 16:44:29
Przesadzacie. Prawda, że Regionalny strasznie cisnął i był niemiły ale już nie pracuje. Jest dużo osób, które pracuje po kilka lat. Ja na pensję nie narzekam, w innych sklepach w galerii tak samo płacą. Kasa w gotówce czy na konto, co za różnica? Ważne aby się zgadzała, a wpłacić na konto to sobie samemu można. Ja jestem zdecydowanie zadowolona z tej pracy więc polecam.
Kierownik Regionalny 4F 2016-01-07 10:56:56
To zbytnio o niczym nie świadczy. Zawsze w nowych sklepach zatrudnia się więcej osób by później część, która okaże się najsłabsza zwolnić. A jak aż tyle osób zostało wymienionych to świadczy to raczej o słabej rekrutacji (zły dobór pracowników) a nie, że firma jest do bani.
??? 2016-01-29 18:43:30
Haaa, jesteś zadowolona, szefowo????
Mila 2016-02-08 18:21:29
Te 5 osob odeszlo z wlasnej woli, nie mogly patrzec na te jaja ktore sie tam wyrabiaja. Stawka obiecana inna, pozniej okazuje sie ze jednak mniejsza, utargi wysylane przelewami na poczcie, brak praktycznie wiekszosci rzeczy potrzebnych di pracy. Wyplaty jak sie uzbieraja w kasie ale dopiero po 10tym tez mozna zaczac je zbierac bo wczesniej trzeba przelew isc zrobic na poczcie! Omijajcie !
asiaaa 2016-05-17 17:41:06
Pracowałam w cliff sport 2 lata i wiadomo czasami miałam jej dosyć, ale generalnie było mało stresu w porównaniu do mojej obecnej pracy w konkurencyjnej firmie M sport i fajna atmosfera w zespole pracowników, ale to oczywiście zależy czy ktoś trafi na fajnych ludzi z którymi się dogada. Generalnie ciśnienia na wyniki nie ma i z perspektywy czasu tak źle tam nie było, jedyne co to $$ mógłby być trochę większy.
dfedf 2016-07-11 18:49:08
widze ze od czerwca szukaja tutaj sprzedacy w sklepie w Poznaniu szkoda tylko ze nic konkretnego nie napisali w ogloszeniu o prace, ani co oferuja ani co bedzie nalezalo do obowiazkow..no nic moze na miejscy sie czegos mozna dowiedziec
Zostaw swoją opinię o ,,CLIFF SPORT,, - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,CLIFF SPORT,,