Opinie o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski w Częstochowa

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Altanka, którą dla mnie zbudowali jest dokładnie taka, jaka miała być! Duży plus za organizacje pracy, bo mają niesamowicie ekspresowe tempo. Godni polecenia!

Arek

Po prostu WOW! Od jakiegoś czasu szukaliśmy fachowców, którzy postawiliby altankę w naszym ogródku, bo nie pasowały nam „gotowce”. Na szczęście trafiliśmy na Drewmart. To, co przeczytałem na stronie, wydawało się zbyt piękne, by być prawdziwe, ale postanowiliśmy sprawdzić to na własnej skórze. Po kontakcie z biurem obsługi klienta wiedzieliśmy, że to był strzał w 10! Pan, który odebrał telefon, skonsultował i doradził nam, w jaki sposób najlepiej będzie zorganizować całą budowę, po czym przedstawił wstępną wycenę. Jednak największym szokiem było dla nas, że realizacja miała być „od ręki”. Szczerze mówiąc, gdybym nie zobaczył, to bym nie uwierzył. Rzeczywiście przygotowanie materiałów i obróbka zajęła im dosłownie jeden dzień. W nocy przewieźli je pod nasz dom i z samego rana zaczęli montaż. Powiedzenie, że usługa jest ekspresowa, to jak nie powiedzieć nic. Minęło kilka tygodni, a altanka stoi i ma się dobrze. Dlatego dopiero teraz postanowiliśmy wystawić firmie Drewmart ocenę, gdy wiemy, że za tempem idzie również jakość. Cieszę się, że nie kupiliśmy gotowej altanki, tylko zaufaliśmy ekipie Drewmart. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni z efektów ich pracy!

Już kilka razy skorzystałem z oferty Drewmartu i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Co prawda w przeszłości były to mniejsze projekty, takie jak altanki, małe tarasy i domki na narzędzia itd., ale ich ostatnia praca naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Z racji, że ekipa pana Czarka zdobyła moje zaufanie, postanowiłem zlecić im coś większego. Domek letniskowy. Poprzednie projekty stawiali w mniej niż tydzień, ale tutaj mówiliśmy o czymś znacznie większym, więc spodziewałem się co najmniej miesiąca pracy. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, że duże domki też realizują w tak krótkim czasie. Wstępnie samo przygotowanie miało zająć 4-5 dni, jeden dzień na transport, a potem 4-5 dni montaż. Niestety montaż zajął około 7 dni, ale to ze względu na paskudną pogodę i ciągły deszcz, więc wiem, że nie wynikneło to z ich winy. Jednak, gdy tylko warunki na to pozwalały, cała ekipa sumiennie pracowała i robiła wszystko, co w ich mocy, żeby skończyć na czas. Postawa godna podziwu, bo nie raz słyszałem o tym, jak niektóre firmy podchodzą do podobnego montażu. Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to tutaj nie było żadnych niespodzianek. Tak samo, jak poprzednie projekty, które dla mnie wykonali, tak domek jest perfekcyjnie wykończony. Wielki ukłon w stronę całej ekipy Drewmartu za to, że potrafią utrzymać poziom mimo bardzo szybkiego tempa pracy. Jeżeli w przyszłości będę planował postawienie czegokolwiek z drewna, na pewno zwrócę się właśnie do nich!

czesław

Altana ,,Nadia'' wykonana z godnie z umową szybko i solidnie polecam : )

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zbigniew P.

Nie można trafić lepiej! Pracowałem kiedyś w innych zakładach stolarskich, ale nigdy w takim, jak Drewmart. Pan Kozłowski to bardzo miły i życzliwy człowiek, co widać po atmosferze, jaka panuje w pracy. Wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci, zrelaksowani i jednocześnie zapracowani po uszy. Nie mam pojęcia, jak on to robi, ale wiem, że szef nie stworzył takiego klimatu samodzielnie. Trzeba też docenić to, że Mirek (brygadzista) ogarnia wszystko od A do Z, dzięki czemu w pracy nie ma chaosu. Kiedyś myślałem, że z brygadzistą nie można dogadać się „po ludzku”, ale tutaj okazało się to nie tylko możliwe, ale też konieczne! Myślę, że duży wpływ na klimat w pracy ma to, że każdy nasz pomysł jest brany pod uwagę. Nie raz ja, Roman lub Przemek dzieliliśmy się swoimi wizjami, jak można coś zrobić lepiej lub szybciej. Każdy z nas zna się na swoim fachu, więc często te pomysły są realizowane, a pomysłodawca przeważnie nagradzany. Nie spotkałem się z taką swobodą w żadnym innym zakładzie. Dlatego nie dziwię się, że mają one problemy z ciągłą rotacją ekipy. W skrócie: jestem w pełni zadowolony z pracy u Pana Kozłowskiego. Mogę realizować swoje pomysły, liczyć na wsparcie kolegów z pracy, żyć na dobrym poziomie, a do tego nie czuję presji „z góry”, jak to często bywa w tym fachu. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą u nas, to śmiało! Przyda nam się świeże spojrzenie i nowe pomysły, jak można jeszcze lepiej realizować zlecenia.

Przemek Wyszyński

Pytasz więc odpowiem dość skrupulatnie ale bardziej o atmosferze. Warunki, wiadomo jak to stolarnia ale niczego nie brakuje. W Drewmarcie pracuję od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa na ich temat. Każdy każdego wspiera i pomaga. Mając gorszy dzień, zawsze mogę liczyć na wyrozumiałość zarówno ze strony kolegów, jak i pana Cezarego. Praca bardzo ciekawa i nie pozwala na nudę. Każde zlecenie jest inne i pełne wyzwań, dzięki czemu czuję satysfakcję po każdym projekcie. Oczywiście to zależy od tego kto co robi. Dla mnie jest to prawie praca marzeń. Mogę robić to, co lubię, w towarzystwie ludzi, którzy mnie szanują i akceptują i do tego zarabiać uczciwe pieniądze. Myślę, że każdy, kto fascynuje się stolarstwem i chcę się rozwijać w tym kierunku, odnalazłby się w naszej ekipie. Zawsze, jak dochodzi do nas nowa osoba, to robimy wszystko, żeby jak najszybciej poczuł się, jak u siebie. Dzięki temu i jemu i nam jest łatwiej pracować. Staramy się o rodzinną atmosferę w miejscu pracy, bo wiemy, że nie ma sensu przebywać w toksycznym środowisku. Nawet jeśli powstaje jakiś konflikt, to Mirek zawsze od razu go załatwia bezproblemowo. Można powiedzieć, że wszystko działa u nas, jak dobrze. Nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu i z innymi ludźmi. Nie wiem, jak pan Cezary to zrobił, że pracownicy są tak samo zadowoleni, jak klienci, oczywiście czasem zdarzają się wyjątki ale jest to naprawdę dobre. Przede wszystkim ekipa jest zgrana i się dogadujemy bez problemów. Nie wiem co Byś miała u nas robić ale przynajmniej jeśli chodzi o atmosferę to jest ok.

Ulka

Tak sporadycznie zostawiacie opinie, czy to dlatego, że dobrze się pracuje?Warto składać cv?

ULIK

Może jakieś informacje o pracy w firmie? Klienci tak zagospodarowali forum a pracownicy nie piszą, dlaczego?

Pietia32

Super wykonanie.szybko konkretnie.bezproblemów. polecam.dabrowa zielona. Piotr

Jan Żywiec

Firma PPH DREWMART wybudowała mi w Gdyni domek letniskowy Olaf. Od zamówienia do budowy minęło 4 miesiące. Wszystko wykonane zgodnie z zamówieniem. Domek postawiono w 4 dni, nie było naciągania na dodatkowe koszty, a wręcz przeciwnie, w cenie wykonano dodatkowo schody wejściowe do domku i drugie z tarasu. Jestem bardzo zadowolony z tej firmy jego pracowników. Kontakt z szefem p. Kozłowskim idealny. Polecam. Pozdrawiam Jan Żywiec Gdynia

Tom

Wszystko zgodnie z umową, szef wymagający ale w porządku, zarobki również, praca satysfakcjonującą.

Mirosław

Od dłuższego czasu jestem pracownikiem firmy Drewmart i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami tutaj wygłoszonymi. Szef jest wymagający, ale docenia zaangażowanie tych, którzy chcą pracować, a nie kombinować. Praca jest ciekawa i różnorodna, wymagająca własnej inicjatywy i pomysłowości. Pieniądze zawsze mam wypłacone zgodnie z umową, w postaci tygodniówek. Praca jest moją pasją i nie zamierzam szukać innego zajęcia, bo to sprawia mi wiele satysfakcji.

Honorata
@Mirosław

To, co piszesz, może zachęcić wiele osób do podjęcia się pracy w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowksi. Wspomniałeś coś o tym, iż pracownicy tej firmy są doceniani za zaangażowanie w powierzone obowiązki. W jaki sposób? Może dodatkowe premie? Bonusy? Lepsze pakiety socjalne?

ZORRRO !!!

Mam pracę w Firmie " DREWMART" od kilku lat. Jestem stolarzem spełniającym wymogi pracodawcy. Urozmaicenie projektów domów , altan, wiat itp. stanowi tą pracę ciekawą.Różnorodność ludzi którzy pracowali nie szła wielokrotnie z Ich umiejętnościami . zdarzały się kradzieże oraz popijanie alkoholu skutkowało to natychmiastowym zwolnieniem . Zwalniając tych ludzi Szef rozliczał każdego z Nich. Nie przypominam sobie żeby ktoś miał nie zapłacone . Odgryzanie się negatywnymi opiniami jest to słabością tych ludzi ,nie mającą żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Tomasz

Witam,chciałbym podzielić się opinią....Firma Drewmart wykonała mi 2 bardzo ładne budynki w bardzo dobrej cenie.Obecnie jesteśmy w fazie budowy kolejnego domku...czekam z niecierpliwością na końcowy efekt prac.

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski w miejscowości Częstochowa? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

02652Zibi

Witam.Jestem pracownikiem firmy Drewmart. Długo letni staż pracy pozwoli mi napisać opinie na podstawie faktów. Żenady i fanaberie nie pozwoliłby na utrzymywanie się firmy tyle lat na rynku. Pracownicy tej firmy są pasjonatami stolarstwa. Zespół ten wykonuje artystyczne projekty inwestorów i klientów indywidualnych. Urzeczywistnia marzenia z projektów do stanu posiadania na własnej posesji wymarzonych domków,altan,wiat garażowych,grilowych itp. Mogę stanowczo stwierdzić że jestem dumnym artystą stolarzem który pracując w tej firmie może za jej pośrednictwem spełniać marzenia ludzi.

Żenada pracowałem tam stawka ok ale wypłacalność żałosna dzwonić i prosić się o własne pieniądze, a pracownicy żal każdy gada na szefa że tyle kasy im wisi czego to nie zrobią jak nie zapłaci a jak przyjedzie to mówią szefuncio szefuncio, prawda jest taka ze oni łudzą się ze wypłaci im kase. Do tej pory wisi mi 300 zł

Kiedyś tam pracowałem

To samo miałem... Do tej pory nie wyplacił mi pieniędzy zaległych.

pietia32

szybko solidnie oraz zgodnie z umowa i w czasie zaplanowanym.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski - Częstochowa

• Jak się pracuje w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski?

P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski
  • Morsztyna 11