Opinie o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski w Częstochowa

Jakie są warunki zatrudnienia w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski?

Witajcie, jestem hydraulikiem i pracy sobie szukam, myślałem ze tutaj w firmie znajdzie się dla mnie miejsce ale gdy czytam te komentarze od klientów czy mam rozumieć ze już nie jest ona możliwa? A czy w ogóle była? Widniał gdzieś wątek o tym, że pracownicy mieli chyba problemy z wypłatami. Czy to prawda? Do dziś się to rozwiązało już?

Dorota Swierczynska Nowy wpis

Dzień dobry Zostałam również oszukana , scenariusz bardzo podobny , wraz ze zdjęciami zdjęć dzieci . Jeżeli będziecie robili pozew zbiorowy proszę o kontakt . Tel 604866389

Jestem jednym z wielu (usunięte przez administratora) przez Pana Cezarego wyłudził zaliczkę i uciekł .Zbieramy się na zbiorową sądową batalię jest już kilkoro poszkodowanych na dniach skrzykniemy się w jednym miejscu aby (usunięte przez administratora) nie śmiał się w twarz poszkodowanym . Jak będą konkrety to w opiniach podamy miejsce dołączenia do poszkodowanych aby wspólnie powalczyć o sprawiedliwość. Przestrzegam jeśli Pan Cezary Kozłowski coś komuś niby wykona to jest (usunięte przez administratora) i wyłudza zaliczki.

jasio Nowy wpis
@Andrzej

czaruś jest bezdomny, nie ma zameldowania, mieszka kątem u (usunięte przez administratora), gdzie ? nie wiem. w 2020 roku w jego kajecie było zapisane że przyoszczędził na zusach, podatkach, wynajmach, zaliczkach, na (usunięte przez administratora) dostawcach około 3 miliony. taki ma kajecik. przypuszczam że ma parasol. jest TW.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
LW

Nie polecam firmy. Wyłudzili zaliczkę i słuch po nich zaginął. Jest bardzo dużo osób (usunięte przez administratora) Jak by ktoś wiedział gdzie można Pana Cezarego namierzyć proszę o kontakt 502670295

@LW

Prosze o kontakt tez zostalismy (usunięte przez administratora) 537509856

Olga

W takim razie nie tylko klienci są poszkodowani ale i pracownicy na to wygląda też. A za jaki okres nie dostawałeś pieniędzy? Masz jakąś umowę podpisaną żeby móc dochodzić swoich praw sądownie?

Jacek Stefański

Witam miło, nie lubię być anonimowy dlatego przedstawiam się w pełnej krasie. Ale może tak. Pierwsze wrażenie Szanowny wykonawca zrobił na nas dość pozytywne. Pełno dobrych słów, zrozumienia problemu itp. Na tym chyba się skończyło. W marcu br. Pan Cezary osobiście spotkał się z Nami na Naszej działce, gdzie pokazywałem obszar, rozmawialiśmy co i jak. Pan Cezary poznał moją, Naszą historię, Jesteśmy w średnim wieku, nie mamy gdzie się podziać. Do tej pory wynajmowaliśmy z żoną posesję, zabudowania gospodarskie z uwagi na posiadanie zwierząt. W grudniu zeszłego roku skończyła się umowa i Pan gospodarz po prostu zapowiedział, że Nam ją nie przedłuży gdyż ma inne plany. Stąd szybka decyzja o budowie czegoś szybko, w miarę tanio ...ale aby zamieszkać. Czyli domek drewniany. Po ustaleniu z gospodarzem terminu z dniem 01.06.2020 mieliśmy z żoną wynieść się do własnego małego domku. Ale niestety Pan Cezary totalnie Nas olał. Zwodził nas pandemią, kokluszem, czerwonym światłem, rodziną i innymi sprawami. Dodam, że otrzymał sporą część pieniążków na realizację. Mijały tygodnie. Łaskawca w końcu zaczął realizować sprawę....w lipcu :).....Niestety, do dzisiaj jeszcze nie mieszkamy. Dlaczego ??? Ano dlatego, że Pan Cezary zapomniał o najważniejszym, o oknach. I tak do dzisiaj. Nie możemy nic zrobić, ani hydrauliki, ani elektryki....bo po prostu jest to pożywka dla złodzieja. Dramat z wykrzyknikiem, tragedia z trzema wykrzyknikami. Panie Czarku, tak jak Nas Pan potraktował nie życzę nikomu. Nie dość, że nie mamy gdzie się podziać to na dokładkę działanie Pana Cezarego spowodowało Nasze koszty o wiele, wiele większe. Żeby w try miga teraz zrobić elektrykę czy hydraulikę to łącznie trzeba na Nasze warunki wywalić dobre 14 tysięcy. A mogłem przez lato większą część zrobić sam. Przepraszam, że wywalam żale......ale starałbym się unikać takich " FACHOWCÓW" jaki został przedstawiony.

Cezary
@Jacek Stefański

Przeszedłem przez to samo. Pół roku opóźnienia, do tego niestety, fatalne wykonanie.

@Cezary

A była chociaż jakakolwiek rekompensata za taką zwłokę? Straciłeś na tym czasie dodatkowo coś jeszcze przez to?

@Jacek Stefański

Niestety ale u nas pieniądze pobrane ponad rok temu a wykonania raczej się nie doczekamy.

Slawek
@Ola

Witam . Od nas też wyłudziła pieniądze ta firma , proszę o kontakt na email gareisdzesika@gmail.com . Szukamy ludzi także przez niego (usunięte przez administratora) a jest ich dość sporo .

@Ola

I Państwo tak po prostu dalej na to biernie czekaliście? Zero próby egzekwowania czegokolwiek? Domyślam się, że niestety żadnej umowy nie podpisaliście? :/

@Zuzanna

Pani Zuzanno, umowa została podpisana mamy dowody wplaty na konto, jednak nasz wymiar sprawiedliwosci pozostawia wiele do zyczenia i nie zajal sie sprawa.

@Ola

Czy napisaliście odwołanie na odmowę prokuratury?

Pan Cezary Kozłowski przyjął zaliczkę ponad 8000,- zł w marcu 2022 na wykonanie altany. Altana miała być wykonana do 15 lipca. Obecnie nie mam ani altany ani zaliczki. Pan Cezary nie odbiera telefonów ani listów. Jeżeli ktoś zna adres zamieszkania Pana Cezarego lub jego żony proszę o informację, może być anonimowa 600350799, antmich@poczta.onet.pl.

@Michał

Prosze o kontakt tez zostalismy (usunięte przez administratora) 537509856

Mariusz

Podobnie jak większość zamieszczonych tu opinii moja również jest negatywna. Firma, która kompletnie nie szanuje klienta. Termin oczekiwania na realizację to w moim przypadku ponad pół roku. Pomimo zadatku i ustalenia odległego ale jednak terminu musiałem się prosić żeby w końcu wykonano mi altanę. Jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia: słabe malowanie, pękające deski,nieoheblowane belki i to w dodatku w widocznym miejscu. Po kilku tygodniach użytkowania drzwi do domku narzędziowego wypaczyły się tak, że nie można ich było zamknąć. Zgłosiłem reklamację telefonicznie ale bez rezultatu. Wysłałem nawet list polecony z żądaniem dokonania naprawy gwarancyjnej ale pan Kozłowski nie raczył nawet na niego odpowiedzieć, nie mówiąc już o wykonaniu samej naprawy. Obecnie rozważam podanie sprawy do PIHu. Podsumowując: NIE POLECAM!!!!!

OSTRZEGAM

OSTRZEGAM klientów że firma pana Cezarego jest nierzetelna nie dotczymuje terminów wykonuje pracę z najgorszej klasy drewna . elementy które jdom do montażu nienadają się do montażu zanim projekt jest zrealizowany. O ile?pracownicy nie mają płacone na czas oile wogule mają.bylym pracownikom nie zapłacił za wykonanie prace!!!

@OSTRZEGAM

No i że oni niby dalej czekają na to całe wynagrodzenie? I co z tymi materiałami tak właściwie o jakie drewno chodzi, że niby takie kiepskie

Pablo
@OSTRZEGAM

Zgadzam się jestem byłym pracownikiem i bardzo wielu ludziom niewyplacal pieniędzy praca była do 3-4 w nocy bo musiał wyjechać transport Kiedyś chłopaki mieli wypadek w nocy i nawet. Nie zgłosił tego do zusu a te pozytywne opinie są zapewne opłacone

@Pablo

Czemu od razu opłacone? Nikt za darmo według Ciebie by tak nie napisał? I co tak właściwie z tym wypadkiem?

Robert

Cześć wszystkim! Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Częstochowy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Robert

Dagmara
@Robert

Dzień dobry Robercie. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Air Container Logistics z Gliwic. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Dagmara.

@Dagmara

A nie myśleli o jakiś zamówieniach z żabki? Bo słyszałam coś kiedyś, że w trakcie pandemii właśnie jakaś firma cateringową współpracę z nimi robić chciała. Podobno miało być świeże etc., nie pamiętam jak teraz się nazywają, ale może dobra alternatywa dla pracowników na jedzonko, nie sądzicie?

Robert
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Air Container Logistics, o której Pani pisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Zuzanna

Z tego co widzę w firmie podobno nie pracowała od 6 lat żadna kobieta. Ja wiem, że to firma stolarska, ale oni z reguły nie zatrudniają babeczek u siebie czy po prostu żadna nie przyszła po taką pracę?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Zibipawlo
@RRSap

Pani pomyliła firmy od 6 lat nie pracowała żadna kobieta . Nie ma tutaj żadnej recepcji . I jes to firma stolarstwo artystyczne i myszką tutaj nikt nie pracuje. Proszę to zamieścić pod właściwą firmą. Bo narobi sobie kłopotów

Michał Sz.

Altana Lena wykonana solidnie i profesjonalnie, monterzy fachowi i skrupulatni wszystko jak najbardziej na plus, więc moim zdaniem produkt oraz firma naprawdę godna polecenia!

Agnieszka W Częstochowa

Agnieszka Częstochowa

Firma bardzo solidna.Wykonanie prac przed terminem.Bardzo dobrzy fachowcy. Jestem bardzo zadowolona i polecam Agnieszka W.Częstochowa

Agnieszka W

Solidna Firma.Praca wykonana perfekcyjnie.Polecam.Pracownicy ,a szczegolnie Pan Zibi bardzo mili I kontaktowi.

Darek Tomaszów Mazowiecki

Altana Anastazja Wszystko wykonane zgodnie zamówieniem, bardzo dobry kontakt z firma, altana solidna super wykonanie, polecam

?

Jaki tu jest system zmianowy ?

Kamil

Niedawno zakończyłem współpracę z Panem Czarkiem. Absolutnie nie ze względu na jakiekolwiek przykre lub dziwne sytuacje, ale przez to, że planuje rozpocząć studia i zacząć rozwijać swoją karierę w innym kierunku. Mam szczerą nadzieję, że moi przyszli szefowie będą równie dobrymi ludźmi, co Pan Czarek. Prawdą jest, że w tej branży można różnie trafić. Dlatego tym bardziej Drewmart (i cała jego ekipa) zasługuje na duże uznanie. Dla mnie osobiście dużym plusem była praca z ludźmi, którzy wykonywali ją z czystej pasji. Dzięki temu atmosfera zawsze była pozytywna, pełna ciepła i motywująca do dalszego działania. Pan Czarek dokładał wszelkich starań, żebyśmy mogli pracować w komfortowych warunkach. W stolarni mieliśmy swój pokój socjalny, w którym mogliśmy spokojnie odpocząć od pracy, porozmawiać, wspólnie zjeść, czy chociaż napić się kawy. Wypłata zawsze była na czas i zawsze zgodna z ustaleniami. Jeśli ktoś ma smykałkę do drewna, lubi pomagać ludziom i chcę pracować w godnych warunkach, to naprawdę polecam, bo nie wiem, czy można trafić lepiej niż do Pana Czarka!

mik
@Kamil

ile ci zaplacil za pozytywny wpis

Firma naprawdę godna polecenia! Wszystko wykonane zgodnie z projektem, terminem i budżetem, a efekty ich pracy są lepsze niż się spodziewałem! Jeżeli będę planował jakiekolwiek drewniane budowle w przyszłości - na pewno zgłoszę się do nich w pierwszej kolejności!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski - Częstochowa

• Jak się pracuje w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski?

P.P.H. Drewmart Cezary Kozłowski
  • Morsztyna 11