Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

kicia

no ostro, to co tu czytam, zgadza się z tym co widzę w robocie. mi to jescze parę tygodni do końca zostało i (usunięte przez administratora) stamtąd jak najszybciej. jak mi nie wypłacą pieniędzy należytych, to będę się kłócić. byłam kiedyś gdzieś indziej na słuchawkach i nawet lajtowo było, a tu... porażka. i te nowe miejsca pracy, których nie ma i kolejni konsultanci przyjmowani.... firma do[usunięte przez administratora] nie polecam. już lepiej iść do sklepu za ladę, też handel a praca przyjemniejsza.

As

Po zakończeniu współpracy z tą \\\\\\\"firmą\\\\\\\" mogę podsumować moją niemal roczną tam karierę: Cel miesięczny: jeśli nie zostanie zrealizowany, jeśli nie robi się dziennie minimum (usunięte przez administratora) zostaniemy obcięci z prowizji, cięcia są różne, 40, 50, 65% mniej z załóżmy tych (usunięte przez administratora) za same umowy. (usunięte przez administratora)netto to stawka godzinna. Polecam pracę w lato, gdzie temperatura wewnątrz jest zdecydowanie za wysoka, gdzie jest kilkanaście wentylatorów na sali połączonych przedłużaczami, dojście do stanowiska do slalom pomiędzy nimi. (usunięte przez administratora) . Palarnia, czyli pomieszczenie w którym rzekomo została zainstalowana odpowiednia wentylacja to pokoik 3,5 x 3,5 metra, w lato to nie problem bo można wyjść przed budynek, ale zimą smród od palarni czuć już 10 metrów dalej. Dużo zostało mi obiecane, bardzo mało zostało zrealizowane. \\\\\\\"Możliwość rozwoju\\\\\\\" polega tutaj na dzwonieniu do przedzwonionych już baz z klientami, gdzie bardzo często dostawało sie[usunięte przez administratora]Także jeśli ktoś chcę sobie obrzydzić pracę jako konsultant, czuć ciągłą presję na wynik to serdecznie polecam.

Nigdy w zyciu nie przyjmujcie sie do tej firmy. Na poczatku były obiecywane kokosy a potem okazało się ze musimy pracować co najmniej 2 miesiące żeby otrzymać pieniądze za szkolenie czy "premię". Jeden wielki SYF!

Wiktoria P

ktoś tu o mnie pytał-)))nieee ja już daaawno nie pracuję, piękne były tylko początki później już coraz gorzej podobno, pozdrawiam starą ekipę z którą miałam przyjemność pracować na początku powstawania tej firmy-)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
wiarygodna

zgodzę się z waszymi opiniami. Im dłużej tam pracuje tym bardziej zauwazam jaki to syf. pracowałam niedawno w katowicach na sluchawkach i powiem wam, do konca zycia bede wspominac swietne premie, stawka okolo 7 zl ( ale premie zawsze wyplacali i za bezczynnosc ze stawki godzinnej kasy nie odcinali) ,mialam tam świetnego lidera. ja rozumiem ,ze zadna praca na sluchawkach latwa nie jest...ale....no za takie psie grosze pracowac? żałosne...

To moje pytanie jest takie: Co ona jeszcze robi w tej firmie?? Z tego co wiem to już kilka osób poleciało a widać było że pracują, a ona nic nie robi i dalej dostanie wypłatę i pewnie nie małą. Szkoda gadać. Jeden wielki syf i malaria!!! Ale czego tu się spodziewać jak firmą zarządzają nieudacznicy. To co my szeregowi pracownicy mamy zrobić.

xd

żeby było 1500 brutto z godzin ;] no trenerka [usunięte przez administratora] wymiata:) strasznie jędzowata, siedzi przed tym komputerem i nic nie robi, zapewne siedzi na fejsie albo jakies ubrania ogląda. i przeprowadzi jedno szkolenie na tydzien zeby bylo dobrze ;]

haha

hahaha jakie 2000!!!. 1500 brutto na początek

ismennnnaaana

czyli nie warto wysyłać cv... ale zarobki to mozecie napisac...ile 2000 brutto?

Rozczaruje Cię :) w tej firmie nie ma stanowisk kierowniczych, tylko [usunięte przez administratora]piastują stanowiska błaznów dopóki owa szefowa nie znudzi się nowymi zabawkami, wtedy trafiasz do umieralni (czyt. dostajesz wypowiedzenie)

sama

ismennnnaaana - 2012-04-24 09:39:45 napiszcie jakie są zarobki na stanowiskach kierowniczych...jaka jest podstawaSprawdź sama... przekonasz się.

ismennnnaaana

napiszcie jakie są zarobki na stanowiskach kierowniczych...jaka jest podstawa

Mee

tak, tak... oszustwo !! Wciskaliśmy klientą ubezpieczenia nawet nie pytaliśmy się czy chcą mowilismy, że już to maja i płacili 20zł miesięcznie !! hahaha jaja były jak nie wiem problemów pełno !! ciekawe co na to PTK CENTERTEL !!! nie polecam !! obeicana premia okazała się picem na wode !1

testowy

Marcin - 2012-03-12 23:23:49 Skoro tak duzo zarabiasz to daj nam namiary napewno wielu skorzystaGratuluje... powinno sie o tym głośno mówić!!!

lalalala

a rekrutacja na(usunięte przez administratora) śmiech na sali.....ciekawi mnie tylko jakie zarobki oferują na to stanowisko bo rekrutacja jest śmieszna

Skoro tak duzo zarabiasz to daj nam namiary napewno wielu skorzysta

co z pitami?????

cobra

pracowalam tam kilka miesiecy i ciesze sie ze juz nie musze. Obnizaja zarobki jak sie tylko da, nerwowa atmosfera, obdzwoniona baza klientow do granic mozliwosci i bardzo [usunięte przez moderatora] , falszywa menager. Teraz pracuje gdzie indziej tez w call center i zarabiam zamiast 6,30zł jak mialo to miejsce w sqn 8zł na reke. pozdrawiam :)

olo

a WIktoria Poniedziałek dalej tam pracuje???

brick

jednym słowem, oszukać jak tytlko można pracownika, na każdym kroku. porażka

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu