Opinie o Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane w Gdańsk

Baśka Nowy wpis

A myślałam, że może tu się chłopak zatrudni na jakaś budowę, bo właśnie po Gdańsku pracy szuka. To ja już nie rozumiem tych komentarzy. Ktoś pisze o tym, że nie powinno w ogóle być tego forum, bo firma nie chciała a potem ktoś inny chyba chce aplikować. jest tu ktoś obeznany?

Md Rabul Islam Nowy wpis

MD Rabul Islam Sylhet Bangladesh Phone +27679178656 ............ +27 65 277 1422 Home Address... Kimberly South Africa Dear sir I am applying for the above position with your company as it is a role I can perform exceptionally well to a high standard In addition to being a strong communicator and team worker, I am the type of person who understands how vital my performance within the role is to the success of your company. If I succeed in my application, I assure you that I will perform all my duties to an exemplary standard to quickly become a team member who contributes positively to the organization's objectives. Sincerely Md Rabul Islam

Julia

Ktoś wie z jakiego powodu ta firma przestała istniedeć? Widzę takie wzmianki.

Odpowiedź
@Julia

Dobrze widzisz, jak się (usunięte przez administratora) to dobrze się na tym nie wychodzi. Proste.

G Nowy wpis
@Julia

Właściciel wpadł w długi, nie wypłacił pieniędzy pracownikom, podwykonawcom bo takich miał pod sobą, co ciekawsze: pieniądze podwykonawców zostały zabrane na poczet długów Pana P. K (właściciela firmy) i w taki oto sposób okradł bo inaczej tego nazwać nie można podwykonawców którzy świadczyli usługi dla niego dla P.K .

@G

Rozumiem, że pracownicy starali się jakoś odzyskać długi? Albo toczy się postępowanie upadłościowe? Bo może w takim razie firma powinna być wykreślona z listy Goworka.

Sprawdziłem w internecie, że firma jest aktywna, tymczasem tutaj piszecie, że przestała istnieć. Ktoś z pracowników mógłby się w tym temacie wypowiedzieć? Zastanawiam się czy wszyscy zostali zwolnieni czy jeszcze pracują i jak wygląda kwestia wypłat.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

To prawda ze firmy nie ma ?

Kubisz Małgorzata kuzynka king
@Michał

Tak nie ma, przecież to (usunięte przez administratora) mnie okradli również z pieniędzy! wstydu nie mają! omijać ich z daleka.

Jacek

Firmy nie ma, firma widmo.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane w mieście Gdańsk? Dajcie znać!

Pracownik firmy HanBud

Przecież to córka Piotra (usunięte przez administratora), a nie zapominajmy że ta pani była prezesem w Firmie HanBud tam jak pisał poprzednik można sobie sprawdzić w KRS firmy HanBud. Firma HanBud okradła wiele ludzi i do tej pory nie wypłaciła ta firma ludziom pieniadze.

Słynna córka Piotra Kubisza :) Piotra który położył na łopatki firmę HanBud, zresztą KRS nie kłamie :) ta Pani Pani Kinga, do Stycznia była prezesem w Firmie HanBud. Rozgłos poszedł na cały Gdańsk i okolice. Osobiście odradzam, gdyż zalega Pan Piotr Kubisz mi i wielu innym z pieniędzmi a jak wiadomo ręka rękę myje. A pieniędzy do dziś się nie doczekałem. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane - Gdańsk

Kinga Kubisz Usługi Ogólnobudowlane