Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Pooop

Nie polecam! Firma w ogole nie dba o pracownika... Podcina tylko i wylacznie skrzydła.... Zespol pseudo koordynatorek i kierownikow tez to 'bani' placa meega slaba.

Marek Likwidator

Nie polecam pracy w TUW TUW. Dlaczego? Wyjaśnienie poniżej: 1. Płaca - na początek zawrotne 2400 brutto, czyli jakieś 1730,00 netto 2. Wymagania - oczywiście jak paragon z hipermarketu: studia, doświadczenie, wiedza, zaangażowanie - za 1700,00 netto??? Na pytanie o podwyżkę do poziomu kasjerki z tego hipermarketu pojawia się oburzenie 3. Kadra zarządzająca - temat na książkę. Ludzie, którzy zatrzymali się w latach 80. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi. Ta firma to przechowalnia pociotków - byłych milicjantów, PZPRowców, działaczy kółek rolniczych, na których pracować musi szeregowy pracownik - oczywiście ten, który nie ma żadnych znajomości 4. Osobiście w toku pracy w TUWie po prostu biednieję i coraz bardziej mnie nie stać na pracę, dlatego muszę dorabiać jeszcze w 2 miejscach! Aha i niech też będzie znamienne, że szukają ludzi niemal w całej Polsce - proponują śmieszne pieniądze i dziwią się, że nikt ogarnięty nie przyjdzie tu do pracy. Sam rozglądam się za czymś innym, ale rynek jest, jaki jest.

yyyy
@Marek Likwidator

zgadza się, dobre podejście. A czy Ty pracujesz obecnie w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Masz jakieś doświad... czy oni maja zwiazek z SALTUS Ubezpieczenia

Weronika

@Lila zgadza się, dobre podejście. A czy Ty pracujesz obecnie w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Masz jakieś doświadczenia związane z firmą? @Iga w ofercie pracy niestety nie zaznaczyli jaka to umowa i jakie zarobki, jeśli chodzi o zarobki to zazwyczaj zależy od doświadczenia. Napisali tylko, że oferują możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, opiekę medyczną i świadczenia socjalne.

yyyy
@Weronika

czy oni maja zwiazek z SALTUS Ubezpieczenia

Witam czy jest mozliwosc podjecia wspolpracy z Tuw na zasadzie zajecia dodatkowego ??? Region Podkarpackie.

Janusz
@Marcin

Nie

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lila

Mam zdanie, że młody pracownik powinien pokazać jak pracuje i dopiero walczyć o kasę.

Iga

Witam, Firma prowadzi rekrutację na stanowisko referent ds. windykacji. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego stanowiska? Oferują umowę o pracę? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lilka

Dla mnie to dobra firma, zaczynam swoją drogę zawodową więc nie narzekam. Fajni ludzie pracują i bardzo pomocni.

adm

Firma może i spoko ale zarobki, marniutkie. Stanowisko referenta proponują 2500 a po okresie próbnym 2800 zł brutto, przecie to żart.

Lik

Fajna firma a do tego można dostać fajną pracę a wiem co mówię.

Lik

Chciałabym pracować jako specjalista ds. likwidacji szkód osobowych z ubezpieczeń OC. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie i tej pracy?

xxx

Jak jest teraz z pracą w centrali w dziale likwidacji szkód?

Weronika

@abc, a czy możesz powiedzieć kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy coś Cię szczególnie zaskoczyło? Może być to cenna informacja dla przyszłych kandydatów.

Weronika

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW poszukuje osób na stanowisko Pracownik ds. Obsługi Biura. Podoba Wam się ta oferta pracy?

Janusz

Ogólnie to Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w tym momencie nie zatrudnia, ale ma być podobno jakaś większa rotacja w ciągu najbliższych dni, jestem bardzo ciekawy jak to naprawdę będzie w październiku

@Janusz

Czy ktoś wie o przyjęciach w Warszawie? Ile można tam zarobić jako likwidator?

Ekolog

Co powiecie o pracy w biurze przy wpisywaniu danych ? Jakie są perspektywy i czy po 2 miesiącach jest umowa o prace ? Na rozmowie rekrutacyjnej były ze mną 3 osoby, które....

eta

Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon i zyski dla tej firmy.

eta

Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon tej firmy.

kwiatix

Czy po dniu próbnym mogę się spodziewać nawiązania współpracy?

eta

Pracuję w tej firmie od paru lat. Ktoś wspomniał o pracy w likwidacji. Od kilku miesięcy w tym dziale robi się gnój. Nowa dyrektor ma pomysły ale nie wie jak je zrealizować. Wzoruje się na innych TU ale niestety to jest TUZ. Brak jest podstawowych narzędzi likwidatora jakim jest system. Praca na teczkach tak jak to było 10 lat temu w PZU. Smiech na sali, żeby likwidator był kombajnem do wszystkiego a pensja niższa niż w innych TU. Z uwagi na ten bajzel i zacofanie zwolnił się poprzedni dyrektor o dużej wiedzy i doświadczeniu. Obecna Pani dyrektor ma małe doświadczenie w tym co robi o ile nie zerowe. Napewno mniejsze od mojego i widać na każdym kroku jak podejmuje błędne decyzje co do rozszerzania i tak dużego zakresu obowiązków dla likwidatora. Co kilka dni rezygnują z pracy doświadczeni pracownicy, bo to co sie dzieje to szkoda opisywać. Nie liczcie na podwyżki, bo przez następne lata pracy w TUZ pensja się nie zmieni. Mogliby chociaż jakieś szkolenia specjalistyczne organizować, to jeszcze można by było cieszyć się z rozwoju osobistego. Niestety pracodawca nic z tego sobie nie robi żerując na doświadczeniu i uprawnieniach z innych TU. Ale do czasu aż wszyscy doświadczeni uciekną ... Tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW