Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Ile zarabia się na stanowisku specjalisty ?

@Ania

Ok. 2000 zł, może 2200.

@Marek

@Marek Rozumiem. A czy premia jest przyznawana od sprzedaży czy osiągnięcia wyznaczonego planu miesięcznego? A czy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW jest wyznaczona ścieżka rozwoju? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Iwona

Z tego co wiem, to w TUWie są premie kwartalne, ale też według uznania. Niemniej dobre wykonanie pracy wpływa na premię w stopniu znikomym. Nie wiem, jak jest teraz, ale za moich czasów (do roku 2018) po prostu nie opłacało się starać, bo i tak na koniec miesiąca było tyle samo, a jeżeli się zrobiło więcej to i czasami było też więcej niepotrzebnej pracy.

Grzegorz
@Marek

Czy to znaczy, że standardowa premia kwartalna nie różniła się kwotowo od premii za dobre wyniki? Rozwiń proszę to, co napisałeś powyżej.

Zanęta

Jak tam Marcin dalej napierdala myszką w blat? xD

@Zanęta

@Zanęta Twoja wypowiedź nie jest zbyt miła, używanie imion i wulgaryzmów nie jest też zgodne z regulaminem Gowork.pl. Czy w TUW można pracować na część etatu?

Zanęta
@Iwona

Niesamowite.

mama

Dziecko złamało rękę z przemieszczeniem, a wypłata z ubezpieczenia 600zł ponieważ uszczerbek na zdrowiu nie przekroczył 3%. Żenada. Nikomu nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)

@mama

Rozumem, że możesz być niezadowolona z kwoty wypłaconego odszkodowania, jednak głównym celem forum jest dzielenie się informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Jeżeli masz informacje na temat tego jak wygląda praca w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW to zachęcam Cię i innych pracowników do podzielenia się swoją opinią.

DO MAMA
@mama

A ADMINISTRATOR NIECH NIE USUWA NIC TO TAKIM TO TRZEBA NASADZIĆ A JAK NIE TO ZAPRASZAMY ADMINISTRATORA DO TUWU

Żal

Fatalna atmosfera nawet stanowiska nie objaśnią pracownicy funkcyjny nie potrafią kierować zespołami a W tabelkę musisz wpisać nawet jak pierdniesz nadprogramowo i kiepską płace mają

@Żal

Ilugodzinny system pracy obowiązuje w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Czy osoby bez doświadczenia zawodowego w tej branży mają szansę, aby otrzymać zatrudnienie? Mógłbyś wyrazić swoje zdanie na ten temat?

@Łukasz

Obowiązuje 8h system pracy. Masz do wykorzystywania w teorii 40 min. przerwy. W praktyce 20 min. Przysługuje również 5 min. na każda godzinę przepracowana przed komputerem ale nie jest to zwolnienie od stosunku pracy. Jeśli chcesz z niej skorzystać to wykonujesz inne zadanie zlecone ale nie przed komputerem. Co do samych zatrudnień to szanse ma każdy, również bez doświadczenia. Trzeba wykazać się umiejętnością pisania, czytania, podstawową umiejętnością obsługi komputera oraz logicznego myślenia.

Wiktoria
@Bajunia

Piszesz, że osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie w firmie- czy przechodzą jakieś szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków? Jeśli tak, ile czasu ono trwa? Ciekawi mnie też, jakie inne zadania mogą zostać przydzielone pracownikowi.

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Pusty portfel

Firma zapewnia minimalne wynagrodzenie jeżeli chodzi o pracę w biurze. Po 2 latach pracy tam może uda Ci się uzyskać 2200 na rękę. Wykształcenie i doświadczenie nic nie znaczą. Ludzie po średniej są bardziej doceniani niż Ci z wykształceniem wyższym. Zdecydowanie odradzam, chyba że pasuje Ci życie biedaka.

@Pusty portfel

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest według Ciebie wysokie. Można liczyć na jakieś dodatki, które mogą podnieść podstawę? Czasem premie lub płatne nadgodziny to rekompensują. Jeśli Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW oferuje takie bonusy napisz o tym więcej szczegółów.

Mateusz
@Łukasz

Za nadgodziny nic nie płacą, premie tylko za dobre wyniki. Pozdrawiam

Dorota
@Mateusz

Jeśli chodzi o premie za dobre wynik, to jest to jak najbardziej dobre, sprawiedliwie rozwiązanie. Jednak martwi mnie trochę to, że - jak stwierdziłeś - w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW nie macie dodatkowego wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny. A jak to jest z dostępem do podstawowych świadczeń socjalnych - macie je zapewnione?

@Dorota

Nadgodziny płatne ale trzeba wyrobić określony limit. W innym przypadku są do odbioru. Socjala -brak, benefitów - brak.

Kazimierz
@Bajunia

Określony limit, który należy wyrobić, aby otrzymać wynagrodzenie, za przepracowane nadgodziny jest w Twojej ocenie możliwy do wyrobienia? Chciałbym wiedzieć, jak mocno trzeba się angażować, aby bez problemów go osiągnąć. Liczę na Twoją odpowiedź.

@Kazimierz

Nadgodziny są możliwe i zależne od działu w jakim pracujesz tym samym wyrobienie limitu. Zaangażowanie czy proaktywność nie wpływa na wynik końcowy.

Aneta
@Bajunia

Fajnie, że dokładnie opisałaś tę kwestię, ponieważ na pewno wiele osób - łącznie ze mną - ona interesowała. Teraz jednak chciałabym Cię dopytać o inną rzecz, a mianowicie o możliwości rozwoju w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Zechcesz nam powiedzieć, jakie właściwie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery we wspomnianej firmie?

@Aneta

Brak ścieżki kariery. Wiedza, staż czy umiejętności nie maja znaczenia. Firma nie prowadzi szkoleń dla podwyższenia standardu pracy czy rozwoju pracownika. Jeśli jednak uznamy, że ścieżką rozwoju jest zdobycie „tytułu” to po upływie okresu obowiązywania umowy możesz ale nie musisz ubiegać się przy przedłużeniu o miano specjalisty. W zasadzie to jedyny „dodatek”. Kwestia wynagrodzenia jest rozpatrywana indywidualnie jednak wzrasta niewiele bądź w ogóle.

Szymon
@Bajunia

Wiesz może, czy pracownik, który zostanie mianowany specjalistą, może również oczekiwać zwiększenia podstawy wynagrodzenia? Znasz może warunki oferowane przez pracodawcę dla osób awansujących na to stanowisko? W poprzednim wpisie bardzo skrupulatnie wszystko opisałeś, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz.

Anita
@Pusty portfel

Na jakim stanowisku pracowałeś/las?

Bla bla
@Łukasz

Nie można liczyć na nic ,zero podwyżek ,wyliczanie każdej sekundy ,i wieczne nie zadowolenie .omijajcie szerokim lukiem

Dyrektorzy Departamentów skierowani są tylko na własne dobro i nigdy na dobro pracowników. Wśród niedocenianych pracowników jest zła atmosfera, ludzie często się zwalniają, rotacja jest ogromna.. Nie polecam pracodawcy.

@Anna

Rozumiem, że czujesz się niedoceniona przez przełożonego. Może wyszłabyś z własną inicjatywą kursu lub szkolenia branżowego ponoszącego kwalifikacje zawodowe? Takie bonusy motywują pracowników i są inwestycją w karierę zawodową. Napisz jakie aspekty tej pracy są według Ciebie pozytywne? Czy umowy o pracę są długoterminowe i dają stabilne zatrudnienie?

krzychoz

Jesteście tylko bandą wyłudzającą ubezpieczenia która nie dba o klientów.Bo ja się ubezpieczenie skończyło to nawet nie staracie się by je odnowić jak pzu.

Łukasz

Czy wśród forumowiczów są osoby, które pracują obecnie w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Chciałbym dowiedzieć się, czy osoby bez doświadczenia zawodowego w branży ubezpieczeń również mają szanse, aby móc otrzymać pracę w tym miejscu? Proszę, aby ktoś przedstawił, jak to wygląda.

...

Tak można

@...

Dziękuję za odpowiedź. Wiesz może, czy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW na początku zatrudnienia nowego pracownika wprowadza go odpowiednio w zakres obowiązków, które będzie wykonywał? Można liczyć na odpowiednie przeszkolenie, czy raczej od pierwszych dni zatrudnienia należy samemu wszystko potrafić? Zachęcam do dalszej dyskusji.

D
@Łukasz

Coś tam się szkoli, ale bardziej pomagają koledzy i pokazują co i jak.

@D

To fajnie, że można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników. Chciałbym dowiedzieć się jeszcze, jak wyglądają możliwości otrzymania podwyżki oraz awansu na wyższe stanowisko? Firma Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW daje takie możliwości zatrudnionym osobom, czy raczej należy startować w konkursach na wyższe stanowiska, aby móc przejść wyżej? Proszę o odpowiedź.

Nic sie nie da załatwić. Wszystko odwlekają, że nie ma tego, że nie ma tego a wszystko jest tylko wszędzie (usunięte przez administratora) Dzwonie to ciągle mówią mi że JUTRO będzie, JUTRO będzie. I tak codziennie... Odszkodowania to raczej już sie nie doczekam.

Weronika

@Połamany jako pasażer., rozumiem, że jesteś osobą, która wystąpiła o odszkodowanie od firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w związku z losową sytuacją, której byłeś uczestnikiem. Rozumiem Twoje niezadowolenie, że sprawy nie udało się rozwiązać na etapie polubownym, jednak mam nadzieję, że sprawa rozwiąże się w sprawiedliwy sposób. Od dłuższego czasu brakuje opinii na temat pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Któryś z użytkowników posiada doświadczenia związane z pracą w tej firmie, którymi mógłby podzielić się na forum?

Oszukany przez TUW
@Weronika

rozumiem, że jesteś osobą z TUW, która swoim wpisem ma złagodzić bardzo negatywną opinie o firmie TUW wyrażoną przez @Połamany jako pasażer. Twój wpis nie zmieni faktu, że TUW oszukuje klientów i nie wypłaca należnych odszkodowań. Aktualnie w związku z odmową wypłaty odszkodowania podaje TUW do sądu.

Poszkodowana w kolizji
@Oszukany przez TUW

Ja rowniez podaje do sądu ubwzpieczanie TUW. Jestem poszkodowana, byla kolizja na tezeciego wymijal Pan w tedy kiedy ja skrecalam w lewo dodam ze wymijal na podwojnej ciągłej, byla policja sprawca dostal mandat i punkty. Policja wyslala jasna i czytelna notke do ubeczpieczalni (posiadam rowniez ta notke ) ubezpieczalnia odmowila zaplaty za naprawe mojego auta co dziwne dodam najpierw zatwierdzili kosztorys mechanikowi po czym odmowiono i wycofano. Mam swiadkow wypadku, Pan rowniez ktory spowodowal kolizje jest gotow mi pomoc. Ubezpieczalnia twierdzi ze to moja wina takie dostalam wyjasnienia ze to moja wina wynika w tej kolizji widac policja swiadek sprawca rowniez nie ma pojecia co sie stalo bo ubezpieczalnia podwaza zwznania wszystlich i notke od policji decydując ze to moja wina i juz.Niestety sprawa idzie do sądu,świadkowie oraz notka z policji wszystko mamy wiec nie rozumiem jak mozna tak traktowac ludzi. Dodam ze bede walczyc rowniez o odszkodowanie za to ze zabrano mi auto zastepcze i zostalam bez auta bo mojr z kolizji stoi u mechanika i prace zostaly wstrzymane do wyjasnienia sprawy.

Sparta

Nie polecam nawet na start, praca ie uczy samodzielnego myślenia - rozmowy z klientami na podstawie skryptu z karki który trzeb czytać od deski do deski, inwigilacja pracowników i szykany względem samodzielnie myślących. Traktowanie pracownika jak swojej własności - cyt " jesteś Naszym pracownikiem więc ......". Jak Chcesz odejść to też kłopoty i węszenie gdzie- żeby to utrudnić. Podcinanie skrzydeł i gnojenie, a także oczernianie pracowników wśród innych to norma . Ogólnie trzymać sie z dala

@Sparta

Możesz napisać, jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Czy, aby móc pracować w tej firmie należy spełniać jakieś określone wymagania? Jeżeli możesz to napisz, jak to wygląda.

Gustaw

Gustaw Herling Grudziński - "Inny Świat " ....

Weronika

@Kinguszet, jeżeli posiadasz informację o prowadzonych przez firmę Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW rekrutacjach na wolne stanowiska pracy to czy możesz podzielić się swoją wiedzą na ten temat tutaj na forum? Na jakie stanowiska obecnie pracodawca prowadzi rekrutację? Może mógłbyś również napisać coś na temat pracy w tej firmie? Zachęcam do dyskusji.

Połamany jako pasażer.
@Weronika

Ta firma to (usunięte przez administratora) 14 lat czekam na wypłatę pełnego odszkodowania. Sprawa od ponad 3 lat w sądzie.

Zuza

Czy firma prowadzi może rekrutacje? Wiecie coś o tym?

Kinguszet
@Zuza

Tak

Fanka

Nie polecam... Mialam nieprzyjemnosc pracowac w jednym z departamentow w Warszawie. Pani koordynator bez studiow, ktorej co 2 slowo zaczyna sie na ch..., lub k....wprowadza zla atmosfere w pracy. Wszystkich krytykuje , a sama nie widzi w swoim zachowaniu nic zlego tlumaczac sie : taka juz jestem... Kolko wzajemnej adoracji w postaci jej kolezanek , które tez nie grzesza inteligencja...zajmuja sie wszystkim (np.szpiegowaniem innych) tylko nie praca. Odradzam z reka na sercu, chyba ze ktos chce popasc w depresje lub nerwice. Jedyne co jest na plus w tej firmie to prawnicym.. Chlopaki jestescie OK! sCzegolnie muszka :) ale dla Pani koordynatorki od sklepu miesnego i poczty tez jestescie malo inteligentni. Pozdrawiam wszystkich mam nadzieje nie doszlych pracownikow ;)

Tuzowiec
@Fanka

Czyżby "Departament" Rozliczeń?

Bajkowa
@Fanka

Czy piszesz o TUZ i Dep.Rozliczeń?

Weronika

Możecie powiedzieć, czy firma TUW oferuje umowę o pracę? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie? Czy pracodawca daje możliwość dopasowania grafiku do dostępności pracownika oraz czy zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Jaka atmosfera panuje?

Jacek

Jeśli ktoś zaczyna pracę to niech się wykaże co potrafi i dopiero walczy o podwyżki!!

Pracownik TUW
@Jacek

Zdefiniujmy najpierw podwyżki. czy faktycznie taką "podwyżką" jest podniesienie płacy do poziomu umożliwiającego jakiekolwiek utrzymanie się na absolutnym minimum? TUW tak niestety płaci i to nie tylko na samym początku.

Likwidator

Cóż.. Praca jak praca. Czasem więcej, czasem mniej - sama robota do przeżycia i tu nie miałbym zastrzeżeń poza kadrą "zarządzającą" z lat '80 i .... wynagrodzeniem. Płace w TUWie nawet nie próbują sięgnąć nawet do tych z Biedronki. Na start max 1600-1800 zł netto, co dzisiaj jest przecież śmiechem na sali. Niemniej kierownictwu to nie przeszkadza. A i jeszcze jedno - w tej firmie w pierwszej kolejności zatrudnia się znajomków.

Gutek

Praca w tej branży wymaga dużej wiedzy w dodatku na bieżąco trzeba ja uzupełniać, więc może nie wszyscy się tu nadają?

Dżony

Wolalbym robic kanapki w maku niz pracowac w tej pseudo firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW