Opinie o Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun w Gościcino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun w Gościcino

Administrator Nowy wpis

Czy firma Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Gigi Nowy wpis

Znajomy dał mi cynk, że można aplikować na mechanika, no i znalazłem to ogłoszenie na stronie urzędu dla bezrobotnych. Pisze, że doświadczenie potrzebne. Patrzy bardzo na to, ile lat ktoś przepracowane ma? Czy nie ma to takiego znaczenia?

Edmund

Nie polecam bardzo utrudniony kontakt po zakupie samochodu.Czy są jakieś osoby które jeszcze zostały oszukane?Proszę o kontakt.

PRACODAWCA Nowy wpis
@Edmund

COŚ TAKIEGO CHYBA PAN JEST TRUDNY BO CHCIAŁ PAN SAMOCHÓD NOWY TO TRZEBA BYŁO ŚĆ DO SALONU ANIE DO MNIE I GŁUPOTY MÓWIĆ JA DO KLIENTA PODCHODZĘ RZETELNIE I Z UŚMIECHEM A MOŻE PAN TO JEST KONKURENCJA POZDRAWIAM

Iza

Jeszcze kiedyś było ogłoszenie dla mechanika przy czym podkreślone zostało stabilne zatrudnienie. Mimo wszystko czy mój partner ma ewentualną szanse na pracę? Było napisane, że dawana jest umowa o pracę na próbnym a ile on trwa i co z negocjacją stawki później? I jak sytuacja z klientami wygląda? Są? Po tych negatywnych opiniach zastanawiamy się o co mogło kiedyś chodzić...

PRACODAWCA Nowy wpis
@Iza

WITAM PANIĄ TEN PRACOWNIK CO NAPISAŁ NEGATYWNĄ OPINIĘ O MOJEJ FIRMIE TO TAK NIE BYŁO TEN PRACOWNIK NIE WYWIĄZYWAŁ SIE Z OBOWIĄZKU PRACY ROZWALIŁ 3 SILNIKI KTÓRE SIĘ NIE NADAWAŁY JUŻ DO DALSZEGO UŻYTKU I MIAŁ TO GDZIEŚ WIĘC POWIEDZIAŁAM ŻE GO OBCIĄŻĘ ZA TE SILNIKI I ZOSTAŁ ZWOLNIONY BO TAKI MECHANIK MI NIE JEST POTRZEBNY KTÓRY SIĘ NIE PRZEKŁADAŁ TYLKO KOMBINOWAŁ I NIC WIĘCEJ PORAŻKA TO BYŁA TAKŻE TO TRZEBA WE DWIE STRONY SIĘ SPYTAĆ ANIE JEDNEJ ZA BŁĘDY SIĘ PŁACI A JA GO NIE PRZYJMOWAŁAM PO TO ABY MI NISZCZYŁ SILNIK BO NIC NIE POTRAFIŁ TYLKO DUŻO FILOZOFOWAŁ JEŻELI KTOŚ JEST UCZCIWY I SIĘ STARA I MA POJĘCIE O MECHANICE TO DOCENIAM ZAANGAŻOWANIE TAKŻE NIE ZAGŻAŁ U MNIE MIEJSCA I WYPISUJE BZDURY I NIE PRAWDĘ POZDRAWIAM

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik warsztatu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wróg nr 1

Bardzo nie polecam, tego auto komisu. Jednym słowem, sprzedają uszkodzone auta, po zapewnieniach, że wszystko jest w porzadku! A po ewentualnym zakupie, kontakt jest trudny, gdy chcemy się skataktowac, bo np. Bo jednak coś jest z autem, nie tak.

to sa bzdury co jest napisane
@Wróg nr 1

Witam ciekawe jaki samochód sprzedałam Panu Pan chyba jest konkurencja że takie bezsensowne bzdury pisze proszę skserować umowę lub napisać co to był samochód .Ja bardziej zajmuję się częściami niż samochodami także proszę mnie nie oczerniać bo to nie prawda widać ewidentnie że to konkurencja

Jerzy
@to sa bzdury co jest napisane

Wiesz może, czy firma ta w ogóle funkcjonuje? Starałem się znaleźć jakieś informacje w sieci na ten temat ale są one tak chaotyczne, że sam nie wiem komu już wierzyć. Może Ty coś w tym zakresie wiesz?

Pozdrawiam 2020

Kupiłem silnik przez olx totalny złom oprócz miski olejowej i pokrywy zaworów nic się nie nadawało przeczytałem opinie i porozmawialem z panią ktura mi go sprzedała. Postanowiłem nie montować i nie wysyłać bo jeszcze poniosą koszty wysyłki i mogę resztę oddać na złom. Podczas rozmowy z panią cytuje ,,pana mechanik to jakiś Palant,, zastanówcie się zanim zrobicie podobny błąd pozdrawiam

Pozdrawiam 2020

Kupilem silnik z samochodu z Niemiec sprawny i to tyle . Przed zamontowanie mały przegląd filtr filtrona z oleju masło rozrząd zardzewialy kanały chłodzenia zapchane Brok rozsadziła zamarznięta woda to na początek dzwonię do Pani że silnik to złom to nie możliwe przyjechał z Niemiec z filtrem filtrona zawodami krzywym i pierścieniem zapieczonymi a o ilości rdzy nie wspomnę mam teraz dwa silniki jeden do remontu drugi wykopany ze stawu super nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun - Gościcino

• Jak się pracuje w Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun?

Zobacz opinie na temat firmy Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun?

Bożena Labuda Auto-Handel-Komis Fun
  • Robakowska 12