Opinie o Mateusz Maj Target w Koszyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mateusz Maj Target. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mateusz Maj Target o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Maj Target w Koszyce

Czesio Nowy wpis

Jakiś czas temu widziałem ofertę dla konsultanta w sieci telefonii komórkowej. Płacili do 7500 zł a dolne widełki były na poziomie minimalnej. Z tego co napisali prowizje za własne sukcesy mogą wynieść łącznie około 5 tys miesięcznie. To realna kwota zarobienia czy trochę podkoloryzowana żeby przyciągnąć kandydatów bo już sam nie wiem czy interesować się takim zatrudnieniem.

maksiu Nowy wpis
@Czesio

Tak, to realne premie a zdarzają się nawet większe.

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Mateusz Maj Target?

Komoda Nowy wpis

Szukają doradców klienta b2b. Ogłoszenia są na olx.

Baczek

Pracuje od 6 miesięcy i jestem zadowolony, wszystko zgodnie z ustaleniami na rozmowie rekrutacyjnej. Atmosfera w biurze jest kozacka także nawet nie wiadomo kiedy zleci dniówka. Kaska dobra i na zawsze na czas, dużo konkursów na fajne gadżety także zostaną docenieni gadżeciarze tacy jak ja. Ja w sprzedaży czuje się jak ryba w wodzie także realizuje dobre wyniki bez większego problemu ale wiadomo jak ktoś nie lubi kontaktu z klientem to raczej się tutaj nie odnajdzie.

Łucja
@Baczek

Jakaś podstawa obowiązuje? Bo rozumiem, że można dorobić też premia od wyników. Jak ten system premiowy wygląda? Ile mniej więcej można wyciągnąć premii w miesiącu ?

Emilia

Widziałam, że szukali w sieci Konsultanta Telefonicznego. I mnie interesuje głównie, czy jest to praca w elastycznych godzinach pracy? Można dostosować sobie godziny pracy np. do studiów? Jest taka dowlność też co godziny pracy w miesiącu?

@Emilia

Biuro jest czynne w godzinach 9-16 i w przedziale tych godzin można z niego korzystać. Są osoby które przychodzą na 6h a są tez tacy co na 7h ale tez nie w każdy dzień, także jest możliwość dostosowania godzin pod siebie ale o tym najlepiej porozmawiać z rekruterami podczas rekrutacji.

Pisali w tym ogłoszeniu, że po okresie próbnym jest umowa o pracę - jeśli na pełen etat to w jaki sposób można przychodzić na kilka godzin? Jak to działa? Nie ukrywam, że taka elastyczność bardzo by mi odpowiadała

Konsultant Telefoniczny

Krótka i rzeczowa rozmowa, Pan prowadzący rozmowę bardzo miły i z chęcią odpowiada na dodatkowe pytania także wszsytko jest jasne i klarowne przed rozpoczęciem pracy. Od lutego podnieśli stawkę godzinową z 19,70 na 21 zł i oferują wiele dodatkowych premii. Na minus dla mnie że nie można pracować w wekeendy bo pracują tylko od poniedziałku do piątku. Do wybrou system pracy 6 lub 7 godzinny. Podsumowjąc bardzo miła i konkretna rozmowa. Biuro nowoczesne i czuć że atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna.

Dostałam pytania o moje doświadczenie w kontaktcie z klientem oraz czy wiem na czym polega realizacja projektu na który aplikuje.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Transpol

Polecamy współprace dla wszystkich firm transportowych. Doradca z firmy Target przygotował nam najlepszą ofertę sieci Play. I dostaliśmy iPhony 14 pro od ręki a nie jak w salonach stacjonarnych kilka miesięcy oczekiwania. Pełen profesjonalizm.

Klient

Firma Target obsługuje moją firmę od 2015 roku, to dzięki ich doradcy zdecydowałem się na przeniesienie numerów do Play, jako partner Play dają mi zawsze lepsze warunki oraz niższe ceny telefonów niż standardowa oferta w salonach stacjonarnych. Polecam współpracę dla firm które cenią sobie profesjonalną obsługę i dobrze dobrana ofertę do potrzeb.

Zgodzę się z innymi opiniami na temat tej firmy ale mogliby mieć trochę lepsze bazy, bo czasami klienci są zdenerwowani że ktoś do nich poraz któryś dzowni. Atmosfera a pracy jest mega fajna ale sprzedaż to nie moja bajka. Polecam pracę dla osób które lubią gadać i to dużo, wtedy zrobicie fajny wynik a co za tym idzie dobrze zarobicie.

Bajka

Jedno z najlepszych biur sprzedażowych w jakim miałam przyjemność pracować, moja przygoda z targetem zaczęła się w 2020 roku i trwała do dziś, gdyby nie konieczność zmiany miejsca zamieszkania to została bym tu dłużej. W kilku słowach jak mogę podsumować pracę a raczej współprace z firmą Target to: rzetelność, uczciwość i wspaniałą atmosfera. Jeśli chodzi o zarobki to dużo zależy od Twoich wyników czyli zaangażowania w pracę, jeśli dajesz z siebie dużo to dużo też zarobisz, wypłata na poziomie 4500-5300 w moim przypadku była standardem a do tego jeszcze karta bonusowa na którą wpływało co miesiąc od 150 do 300 zł. A pracujemy tylko 7h dziennie i to też dla mnie było istotne. To miejsce udowadnia że w dzisiejszych czasach można znaleźć pracę w w zdrowym CV bez liczenia każdej minuty, wyznaczonych przerw albo kar finansowych. Polecam wszystkim osobą które chcą się zagazować w pracę bo zostanie to w 100% docenione przez pracodawców.

@Bajka

Fajnie to wszystko brzmi, a kwoty które podałaś są brutto czy netto jeśli można wiedziec?

Vapko

Pracowałem tutaj przez okres wakacji bo studiuje dziennie i naprawdę z ręką na sercu polecam tę firmę każdemu kto chce zarobić fajne pieniadze a przede wszystkim chce być dobrze traktowany przez pracodawcę. Atmosfera pracy jest naprawdę kozacka, cele które są wyznaczone do zrealizowania są niskie, także każdy bez problemu wbija dodatkowe premie. Kasa zawsze na czas na koncie, wszytskie weekendy wolne, klimatyzowane biuro i wspaniali ludzie którzy tworzą to miejsce . Wrócę to na kolejne wakacje ????

Witold
@Vapko

Brzmi naprawdę nieźle, rozumiem, że pracowałeś na weekendy/wieczorami? Ile godzin wychodziło Ci miesięcznie? Fajne pieniądze, tzn. jakie? :D

Traczu

Praca w tym miejscu jest naprawdę spoko, szczególnie dla osób lubiących rozmawiać z innymi ludźmi. Jeśli wiesz co to sprzedaż to z pewnością wyjdziesz z super wypłatą. W biurze jest super atmosfera, pomocni kierownicy i to jest dla mnie istotne. Biuro jest klimatyzowane, kawa i herbata do dyspozycji , regularnie słodkości albo jakieś owoce. Wszystko jasno i przejrzyście rozliczane jeśli chodzi o premie i prowizje.

Bożena
@Traczu

A wiesz kto tu konkretnie dba o zapasy tej żywności socjalnej? Bo akurat to we wcześniejszym wątku dość mocno zaciekawiło. I możesz coś więcej napisać na temat tych prowizji i premii? ;)

Malwina

Czy w pracy obowiązuje jakiś drescode? czy można ubierać się jak się chce? Kawy, herbaty itd. zapewnia pracodawca czy we własnym zakresie?

@Malwina

Nie, w tym biurze nie obowiązuje żaden drescode, można chodzić ubranym jak się chce.

@Malwina

Kawy, herbaty, woda, soki itd. wszystko jest zapewnione przez firmę, nic nie musisz sama sobie przynosić.

Natalia

ooo ale super! :) a kto to wszystko kupuje? biuro robi zamówienie? bo ja właśnie szukam pracy biurowej i zastanawiam się czy zaopatrzenie też należałoby do moich obowiązków :)

@Natalia

Tak jak pisałem, wszystko jest zapewnione przez firmę, nie interesowałem się nigdy gdzie kupują i kto za to odpowiada, myślę że to nieistotne kto to kupuje bo ważne jest zawsze jest i możesz z tego korzystać.

Bożena

Serio Cię to nie interesuje? Dla mnie by to było ważne, bo zawsze można wycyganić od takiej osoby jakiś inny smak soczku itp., widzę, że nie lubisz się w życiu chyba ustawiać. ;p A zresztą tak szczerze mimo, że to czyjeś zadanie ja i tak bym podziękowała takiej osobie za to, bo to sprawia przyjemność i poprawia warunki pracy ludziom, nie uważasz tak? ;)

Daniel

Pracowałem tutaj rok podczas studiów, studiowałem finanse i księgowość i to przydawało mi się bardzo w tej pracy bo jest tutaj trochę liczenia, przeliczania netto-brutto, liczenie średnich, rabatów itd. Pracę wspominam bardzo dobrze, jak ktoś się przyłoży to można spokojnie zarobić ok. 5000 zł na ręke. Sporo różnych konkursów, pizze itd. co sprawiło że atmosfera w pracy była przednia. Nie pracuję tam tylko dlatego że po skończonych studiach pracuje w swoim wyuczonym zawodzie ale każdemu kto jest w trakcie studiów lub lubi kontkat z klientem mogę z całego serca polecić. Pracowałem tu w 2020/2021 roku i mimo pandemii biuro było cały czas czynne i mieliśmy możliwość pracy co też było dla mnie bardzo ważne bo wiele moich znajomych w tym czasie zostało bez pracy. Super spędzony czas, oby więcej takich firm na mapie Krakowa!

Izabela
@Daniel

Super, że masz takie miłe doświadczenia. Mówisz, że jak się człowiek przyłoży to można wyciągnąć 5k - na jakiej zasadzie jest obliczane wynagrodzenie? Możesz wyjaśnić?

@Izabela

Wynagrodzenie tak jak we wszystkich firmach zajmujących się sprzedażą usług/produktów składa się z podstawy, prowizji oraz różnego rodzaju premi. Tutaj oferują jeszcze dodatkową kartę przedpłaconą która generuje jeszcze dodatkowe prowizje. Podsumowując: -stała podstawa -prowizje -premie -premia grupowa do podziału na cały team -bonus do stawki godzinowej :)

Dominika
@Daniel

Na samym starcie byłeś w stanie zarobić aż 5000 zł ??

@Dominika

To oczywiste że nie zarabiałem aż tyle już w pierwszym miesiącu, musiałem się trochę wdrożyć, pozyskać wstępne umówienia i już w drugim miesiącu wbijałem pierwsze premie. W każdym kolejnym miesiącu pracy było już tylko lepiej aż po 3 miesiącach doszedłem do zarobków na poziomie 5000 zł. To logiczne że na początek trzeba coś dać od siebie, włożyć trochę pracy to efekty przyjdą. Nikt nie zapłaci nikomu 5000 zł w pierwszy miesiąc za patrzenie w sufit. "Bez pracy nie ma kołaczy".

Natalia
@Daniel

brzmi to nieźle.... orientujesz się czy pracownicy biurowi też zarabiają w okolicach 5000 na rękę? jeśli tak to biegnę z CV :)

sowa

Pracowałem ok. 1,5 miesiąca. Faktycznie jest bardzo miła atmosfera, wypłata na czas ale ja nie czuje się dobrze w sprzedaży a tu jednak trzeba mieć żyłkę handlowca.

Helena
@sowa

na jaką umowę mozna liczyc od samego poczatku ? czy przez tak krótki czas to była jakas umowa zlecenie na próbę czy nna czarno po prostu?

sowa
@Helena

Umowa zlecenie z pełnymi składkami. Możliwość przejścia na umowę o pracę lub B2B.

Dominika
@sowa

A jak przyjmują to trzeba mieć jakieś doświadczenie związane z handlem czy to wtedy nie ma żadnego znaczenia?

TARGET
@Dominika

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, oferujemy szkolenie które w 100% przygotuję Cię od pracy. Jedynie czego wymagamy do zaangażowania a reszty Cię nauczymy :)

Grzymski

Spoko praca jak ktoś lubi rozmawiać z ludźmi i ma żyłkę handlowca. Super atmosfera.

Czekoladka

Wszystko zgodnie z umową, kasa na czas, świetna atmosfera. Polecam. Na minus tylko brak elastycznych godzin pracy.

Przyczajona

Pracowałam ok 1,5 miesiąca. Praca jest spoko ale trzeba mieć w sobie żyłkę handlowca i lubić pracować z klientem, ja niestety nie do końca się czułam w sprzedaży. Atmosfera w biurze tak jak już inni pisali jest naprawdę super. Wynagrodzenie na czas i zgodnie z umową, oby takich firm było więcej.

drako

Pracę w tym biurze mogę śmiało polecić osobom które mają jakieś pojęcie na temat sprzedaży i pracy z klientem. -kasa na czas -wysokie premie -SUUUUPER atmosfera -kawki, herbatki, soczki, słodkości, pizza od czasu do czasu, konkursy -dobra lokalizacja biura Jedyny minus to to że jest sporo informacji do ogarnięcia na temat oferty i procesów ale to już bardziej wina sieci play niż samego biura target.

klaudia

miła atmosfera, pieniążki na czas, pomocna Pani koordynator, pyszna kawa :) jedyny minus to że klienci których obsługujemy potrafią być nie mili. Polecam to miejsce.

Papierek

Szkoda że dopiero teraz założyliście tutaj profil, pracowałem tutaj jeszcze w 2019 roku, pracę wspominam bardzo przyjemnie, super ludzie, fajne kierownictwo, meeega wyrozumiała Pani kierownik :). Polecam każdemu kto lubi pracę w sektorze sprzedaży.

Łukasz

Robisz cel = dobrze zarobisz. Atmosfera spektakularna, najlepsza jaką miałem gdziekolwiek. Świetni ludzie. Szef wyrozumiały, pomocny, bardzo miły. Wypłata zawsze na czas. Jeśli zastanawiasz się czy spróbować to 3xTAK.

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Maj Target - Koszyce

• Jak się pracuje w Mateusz Maj Target?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Maj Target tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateusz Maj Target?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mateusz Maj Target?

Kandydaci do pracy w Mateusz Maj Target napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mateusz Maj Target
  • 3 Maja 59