Opinie o Mtuning Mateusz Wrzesień w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mtuning Mateusz Wrzesień. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mtuning Mateusz Wrzesień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtuning Mateusz Wrzesień w Rzeszów

Kaja Nowy wpis

Ano ortografia ważna sprawa, zwłaszcza jak sklep internetowy się prowadzi. Nie ma tu praktycznie aktualnych opinii a wyświetliło mi się właśnie ogłoszenie z kiedyś na ten sklep. Ciekawią mnie aktualne stawki skoro już kiedyś płacili od 3,8 tys, myślicie ze na spokojnie piątkę się przekracza?

Gutmeister Nowy wpis
@Kaja

Piątkę to może chłopaki na kasie, w magazynie nie ma szans. Jeśli myślisz o stanowisku biurowym to skończysz jak te drobne, młode kobitki, które szarpią się z paletami po 600 / 800 kg... Z upływem czasu, firma traci coraz więcej i to nie przez samego właściciela, który jest "jakiś", ale przez najmądrzejszą osobę w firmie, największego fana "klapek" japonek - chłopie weź się do roboty.

Hela Nowy wpis
@Gutmeister

Nie rozumiem chyba o jakich „kobietkach” i paletach miała tu być mowa? kiedyś jak chciałam się orientować czy do marketingu kogoś nie potrzebują to oglądałam sekcje z zespołem na stronie i na pozycji „magazynier” byli sami panowie. Aż teraz znowu sprawdziłam i wygląda to tak samo . a skąd wiadomo ze te palety po tyle kilo mają?

Tycjan

@Niedoszły Myślę, że to konkurencja tak zainspirowała. Firma jest jak najbardziej ok więc nie każdemu się podoba.

Były niedoszły Nowy wpis
@Tycjan

Naucz się gamoniu ortografii to po pierwsze a po drugie częstotliwość dodawania ogłoszeń mówi więcej niż 1000 słów

Niedoszły

Rotacja jak woda w kranie.Szkoda składać CV i tracić czasu. Od kolejna podkarpacka firemka

kyjek
@Niedoszły

Mógłbyś podać więcej informacji proszę ?

Ćeśki
@Niedoszły

jak sie nie umie robić do się nie idzie do roboty elo.

Były niedoszły
@Ćeśki

Cóż właścicielu, orzeł sroki na świat nie wyda. Jak się jest dziadem ostatnim to prawda w oczy kole. Wystarczy popytać tu i tam aby poznać prawdę o firmie.

xyz

omijać z daleka, chyba, że komuś życie niemiłe

Sławomir
@xyz

Bardzo fajnie że dodałeś swoją opinię, jednak ten wpis jest tak krótki, że niewiele nam mówi. Co mógłbyś powiedzieć o zarobkach w Mtuning Mateusz Wrzesień i jaka panuje atmosfera w firmie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mtuning Mateusz Wrzesień na stanowisko MAGAZYNIER? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
abc

@KosiarzTrawy i jak obecnie? Coś się ruszyło w którąś stronę? Może jakaś poprawa?

Bartek

@Andrzej B Nadal tak to wygląda? Są jakieś widoki na poprawienie się sytuacji w firmie?

KosiarzTrawy
@Bartek

Nic sie nie zmieniło i sie nie zmieni chyba ze na gorsze.

Reglo

Dla klientów firma jest jak najbardziej OK dzięki ciężkiej pracy załogi. Niestety jest to okupione totalnym mobbingiem pracowników, karami finansowymi za najmniejsze uchybienia, chłopaki muszą wykonać swoją pracę a dodatkowo np myć elewację, czyścić piec co, sprzątać basen itp, nikt im za to nie płaci, a wręcz przeciwnie kary finansowe za nie wykonanie podstawowej pracy. Szczytem (usunięte przez administratora) jest zakaz wzywania pogotowia do wypadków przy pracy, które się zdążają - praca na wysokości z ciężkimi przedmiotami ręcznie bez wózków. ???????????? Brak zapłaty za nadgodziny- perfidnie karze pracować a to o 25 min, auto i40 min dłużej, za co nie płaci. O wspomnianych wyjazdach na targi, pokazy kilkudniowe bez zapłaty, ktoś już wsominał. Młody właściciel nie radzi sobie z prawidłowym zarządzaniem firmą, liczy się tylko zysk, kosztem stresu pracowników. Reasumując , NIE polecam pracy u tego jegomościa !!!

@Reglo

Jak najbardziej przychylam się do wypowiedzi. 100% odzwierciedla pracę w tej firmie.

lechu

"ciężkimi przedmiotami ręcznie bez wózków. ????" -Nie prawda jest paleciak

@lechu

Chodzi o sciąganie palet z ciężarówki siłą mięśni. Nadal nie ma tam wózkowego? Nadal targacie paczki pow. 30kg? Żal mi pracowników broniących W. Poszukajcie czegoś normalnego, na prawdę się da!

@Reglo

Jak kolega już wyżej wspominał pracownicy myją elewację, piec Co a nawet toalety! To rzeczywiście skandal że ktoś chce żeby było czysto i ładnie. Rozumiem, że pewnie komuś jest żal że tu nie pracuje i postanowił wylać wiadro pomyj, ale tak do końca nie jest, Praca rzeczywiście jest ciężka ale bez przesady jak raz na tydzień czy dwa trzeba w kilka osób przerzucić tira towaru to nie tragedia. Odnośnie wyjazdów nikt nikogo do nich nie zmusza jest zawsze więcej chętnych niż miejsc i po wyjeździe jest zawsze dzień wolnego do odbioru. Dodatkowo zawsze jak potrzebowałem jakiś dzień urlopu nie było z tym problemu. Podsumowując ciekawa, fajni ludzie ale jak ktoś szuka miejsca gdzie może się poobijać pół dnia to nie tutaj...

@pracownik

Skoro przerzucenie ręcznie tira towaru jest według ciebie ok to nie ma co kontynuować rozmowy. Wazne , że potencjalny pracownik będzie wiedział co go czeka.

Niestety trudno o dobrych fachowców, a w trakcie pracy wszystko wychodzi, więc nie dziwi mnie, że ludzie muszą odejść, polecam pracę.

Tak śmiesznej firemki jeszcze nie widziałem. Gość wymaga cudów od tych chłopaków na magazynie, te dzieciaki jeżdżą na zloty, wyjazdy za darmoche. O chorobowym nikt tu nigdy nie słyszał, bo "tu sie nie chodzi na chorobowe". Codzienne zostawanie po godzinach i oburzenie "szefa", że któryś ma obiekcje. Pot leje się chłopcom po tyłku, ale grunt to mieć pare części do tuningu hondy po cenie hurtu.. OKAZJA!

Zostaw merytoryczną opinię o Mtuning Mateusz Wrzesień - Rzeszów

• Jak się pracuje w Mtuning Mateusz Wrzesień?

Zobacz opinie na temat firmy Mtuning Mateusz Wrzesień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtuning Mateusz Wrzesień?

Mtuning Mateusz Wrzesień
  • Leśna 1