Opinie o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karolina Lipert Best Camp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Lipert Best Camp o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Jacek

Kupiłem części motocyklowe od firmy Best Camp za kilka tysięcy złotych. Bardzo się obawiam w jakim stanie będą te części bazując na tutaj zamieszczonych komentarzach. Otrzymałem części w bardzo dobrym stanie zgodne z opisem. Zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie ( oprócz tego że jednemu panu zaczynały puszczać nerwy po kolejnym moim telefonie, może miał zły dzień, można zrozumieć). W każdym bądź razie dziękuję bardzo za dobry towar w przystępnej cenie. Polecam.

Piotrex71
@Jacek

Boże. Zaliczasz się do nielicznych zadowolonych klientów. Gratuluję! Ja zostałem wręcz okradziony przez nich,ani towaru ani zwrotu kasy. Oczywiście jeśli nie podszywasz się pod właściciela bo i takie posty też widnieją na wpisach

Przemek

Ludziska proponuję cos z nimi zrobić podpieprzyć ich do kogos bo to trochę przesada jak czytam komentarze i jak sam zostałem potraktowany.

Przemek

Witam. Firma totalnie nie poważna, zamawiałem zderzak do renówki laguny 2 przed liftem a wysłali do polifta, po odesłaniu zderzaka nie odebrali go napisali maila zeby odesłać zderzak ale oni nie będą zwracać za przesyłkę (ŻE CO SLUCHAM?) to ja mam płacić za ich błędy. To są jakieś jaja. Firma fatalna nie polecam (usunięte przez administratora)

Klient

Ta firma to jakaś kpina szmaciarze i (usunięte przez administratora) nie polecam kupować tam nic czesci które sprzedają nadają się tylko w kibel

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karolina Lipert Best Camp na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
Beso Lux Sp. z o.o.
Piotrex

A ja na kase za zwrot czekam rok 350.-

Rafal19841

Ja również jestem (usunięte przez administratora) przez firmę Best Camp , przysłali błotnik w innym kolorze jak w ofercie z dużą ilością korozji, wysłany po trzech dniach od zamówienia. Tego samego dnia odesłałem, paczka nie odebrana, poszla do utylizacji u przewoźnika . Opryskliwy kontakt, przyznali się do pomyłki, twierdzą że nie muszą odbierać zwrotów. Firma powinna zniknąć z serwisu otomoto. Powinni się nazywać Best (usunięte przez administratora)

czarny1

Też padłem ofiarą zakupów złomu w firmie Best Camp , przysłali inny błotnik niż był w ofercie na dodatek z taką ilością ognisk korozji że nadaje się tylko do utylizacji . Zero kontaktu , zero paragonu fiskalnego na sprzedany towar . Firma powinna zniknąć z serwisu otomoto.

Klient

(usunięte przez administratora) Zderzak miał być do założenia. Okazało się że jest porysowany pogiety i połamany, na złomie są lepsze. O reklamacji ani mowy. Omijać jak najdalej.

Uwaga na tych zlodziejow, wysyłają zniszczony towar, nie wystawiaja paragonów ani faktur za sprzedaż, towar pochodzi z tego co w UK trafia na śmieciowisko i utylizację! Tak towar to jest to co w UK trafia na utylizację! Numeru do szefa nie chcą podać! Są średnio mili tylko przed wysłaniem towaru, po odbiorze mają ciebie w dupie i się śmieją! Numer do szefuncia tego syfu to 792770000

Jaka atmosfera jest między działami w Karolina Lipert Best Camp?

Leon

Brak kontaktu, brak faktury przy zamowionym towarze.inna kwota ustalona a innej rzadaja przy odbiorze. Leca w ch...

Klijet

Uwaga uwaga nie polecam sprzedawcy towar nie zgodny z opisem a kontakt Bardzo kiepski

Dario

Przestrzegam klientów przed zakupami w tej firmie. Wysyłane przedmioty nie są zgodne z opisem. Obiecują podczas zakupów przez telefon, że wyślą część najlepszą jaką mają, o co ich prosiłem ( a mieli kilka w ofercie), a tu niestety zamówiony przeze mnie zderzak był w szrotowym stanie. Na reklamacje,żeby uwzględnili trzeba było czekać i dopiero po moim piśmie, przedsądowym wezwaniem do zwrotu równowartości, poskutkowało. Zderzak zwróciłem, zwrot za zderzak otrzymałem, ale za koszty transportu w obie strony nie. Porażka, żenada, nic więcej dodać i nic ująć. Zamówiłem w innej firmie i otrzymałem zgodny z opisem. Jak można w tych czasch wciskać taki kit. Myślą,że im się uda taki (usunięte przez administratora) komuś wcisnąć i pewnie na takich klijentach żerują co im odpuszczają. Ja na pewno bym nie odpuścił bo nie toleruję (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i pieniędzy.

Klient

UWAGA. (usunięte przez administratora) Uwaga (usunięte przez administratora) Przed zakupem maski zadzwoniłem i pytałem czy jest nie uszkodzona czy można założyć do auta bez malowania. Potwierdź mi jakiś kłamcą z tej formy że tak. Zapłaciłem ponad 600 zł a otrzymałem uszkodzona wgnieciona plus uszkodzony lakier. Taki szrot mogłem kupić za 200 zł. Reklamacji nie uznali dlatego sprawę skieruje do sądu. Kupię gdzie indziej a mój prawnik się nimi zajmie. PRZESTRZEGAM NIE KUPUJCIE OD OSZUSTOW. UWAGA.

Darek

Przestrzegam potencjalnych klientów przed zakupami w tej firmie. Wysyłane przedmioty nie są zgodne z opisem. Na reklamacje nie odpowiadają. Błotnik który u nich zakupiłem miał być wolny od wad, tymczasem przysłali porysowany. Szkoda nerwów i pieniędzy.

Jaro

(usunięte przez administratora) unikać jak ognia. Na aukcjach mają części, człowiek dzwonił potwierdzał, jechał ponad 100 km po czym pan oznajmił "nie ma" i obrzucił się na pięcie. Unikać!!

Ktos

Czułam i gówno nie firma.

mmar

(usunięte przez administratora) którzy wysyłają Części uszkodzone i zwalają na firmę kurierską wysłali mi Maskę uszkodzoną za 700 zł porysowaną i zagięta i gość mi jeszcze mówi zebym poczekał i nie zgłaszał uszkodznia bo wtedy na pewno dostanę odszkodowanie (usunięte przez administratora) brak słów jeśli ktoś myśli zamawiać coś u tych (usunięte przez administratora) to przestrzegam bo jeszcze się z takim chamstwem nie spotkałem i OSZUSTWEM jak Gość niżej napisał powinni ziemniaki sprzedawać a nie części do AUT...……… Oczywiście o zwrocie kasy można zapomnieć ….

Ostatni raz
@mmar

Podzielam opinie. Banda złodziei i (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed robieniem interesów z tą firmą!!! To co oni sprzedają nadaje się do utylizacji a nie do sprzedaży. Opisy z księżyca tak samo jak zdjęcia. z chęcią "pomogę" w zamknięciu tego szrotu - jak sie nie szanuje klienta to nie ma miejsca na rynku. Won z tym gównem!!!

BM

Sprostowanie. Kilka dni temu umieściłam negatywną opinię dotyczącą zakupionego lusterka do Renaut Megane. Jestem laikiem i gdy zobaczyłam ucięte kable oceniłam nieprawidłowo że lusterko to szrot. Otóż wszystko jest ok, lusterko jest już zamontowane i działa. Przepraszam za wcześniejszą opinię. Dodam tylko że jestem blondynką. Pozdrawiam

zadowolony KLIENT
@BM

Wielkie brawo dla Pani, że potrafi przyznać się do błędu!! niestety większość nie potrafi wznieść się na ten poziom :( Cieszę się, że dołączyła Pani do mojego grona, czyli tysięcy zadowolonych klientów. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.. wczoraj otrzymałem zderzak z tej firmy. Jestem zadowolony z ceny jak i stanu.

zadowolony KLIENT

Wpadłem tu przez przypadek.. jest to portal o pracy, a widzę tu hejtowanie firmy.Jestem ich stałym klientem. Zamawiam przynajmniej raz w miesiącu, byłem tam dwa razy osobiście. Co do pracy tam, to nie wiem, ale jak widziałem pracowników, to na (usunięte przez administratora) nie wyglądali, a raczej na dobrze odżywionych, zadowolonych pracowników jeżdżących przyzwoitymi samochodami. Co do firmy, to mają ogromny wybór części w różnym stanie. Zawsze coś wybiorę. Raz zamówiłem nie taki zderzak jak potrzebowałem, z własnej winy. Nie było problemu z odesłaniem i zwrotem pieniędzy za towar, po 10 dniach miałem pieniądze na końcie. Będąc tam widziałem ile towaru wysyłają i ile klientów obsługują na miejscu, obstawiam, że jest to koło 100 dziennie. Z tego co widzę żali się na necie kilkanaście osób, w skali nawet miesiąca jest to ułamek procenta klientów tej firmy.. to jest tak niewielu, że jest to poniżej błędu statystycznego. Zakładam, że taka Stonka ma dużo więcej niezadowolonych klientów. Szkoda, że wypowiadają się zazwyczaj niezadowoleni klienci, a nie ta większość zadowolonych.. też tak mam zazwyczaj, ale dzisiaj jak przeczytałem to co tutaj piszą, postanowiłem zabrać głos w obronie firmy, która ma rzeszę zadowolonych stałych klientów. Na koniec pozdrawiam wszystkich normalnych, co to wiedzą, że "igła" to od lakiernika, a na szrocie są części używane!

Piotrex71
@zadowolony KLIENT

He he dobre sobie . Razem kase zgarniacie? Ja od zeszłego roku kasy nie widze i chyba wszyscy " nie zadowoleni klienci. Jakby był tu ułamek to wyrównał by to drugi ułamek z tych 100 dziennych klentów.

Tomasz

Widzę tutaj ogromna ilość negatywnych opinii klientów. Czy jest tu ktoś z obecnych/byłych pracowników? Jakie są zarobki i atmosfera w pracy?

Wielki dick
@Tomasz

Pracowałem tam chwile mówić krótko miałem epizod z ta firma niby jest szefowa ale inkognito prowadzi to Mlody łepek. (usunięte przez administratora)ciagle prosisz się o tygodniówkę jak przychodzi do wypłaty to szef się ulatnia a wozi się brykami odszczeknie jak dzik w uroczyste otwarcie lasu dla grzybiarzy

@Wielki dick

A na jakiej umowie pracowałeś skoro piszesz o tygodniówkach? Dzięki za odpowiedź.

@Wielki dick

Zastanawiający jest fakt, że osoba, która tak ochoczo drze ryja na temat rzekomo słabej pensji i tygodniówek oszczędza nie tylko na zakupach i w banku, ale i na rozumie. Co kieruje człowiekiem, który publicznie zabiera głos w sprawie i nie potrafi złożyć chociaż jednego spójnego zdania w języku ojczystym - co należy podkreślić, zarazem popełniając elementarne błędy logiczne, fleksyjne i ortograficzne co z tego wszystkiego wydaje się najśmieszniejsze. Zawsze byłem zdania, że dawanie (usunięte przez administratora) w mediach i Internecie musi być podparte uczuciem. W tym przypadku mamy najwyraźniej do czynienia z uczuciem nienawiści i zawiści ze strony człowieka na co dzień pracującego w uznanej formacji straży miejskiej. Człowieka, który utrzymuje się z zakładania blokad na samochody osobowe i sprzedaży części do motocyklów o pojemności 125 cm3. W każdym razie problem z logiką jest jednak taki, że jak ktoś jej nie rozumie, to najczęściej również nie rozumie, że jej nie rozumie. Mówiąc szczerze zrymowałem się z bólem autora tych kilkunastu komentarzy, ale dochodzę do konkluzji, że każdy kraj musi mieć jakiś bohaterów. Ameryka ma rodzinę Adamsów, a my mamy Ciebie - autorze. Każdy absurd ma własną logikę. Wymiana protez osobowości kolego na kilkunastu stronach poniżej. Pozdrawiam

@Karolina

Aby zniżyć się do poziomu kolegi powyżej należałoby zapaść się po ziemię, więc oszczędzę sobie tego trudu. Nie wymagajmy od człowieka, który nie pamięta jak się pisze słowo "który", że będzie pamiętać kiedy podpisywał umowę, która podpisywał. To tak jakby od czerwonego kapturka, który jest daltonistą wymagać tego by określił kolor kapturka. Logika jest niepokonana, gdyż aby z nią wygrać, trzeba posłużyć się logiką, a tej umiejętności hejterowi powyżej brakuje. Fakt faktem, że nick wybrał trafny. Wielki dick. Tylko taki trochę jakby bez tego dicka.

stifler

Co kieruje facetem, który wychodzi przed parę milionów ludzi w Internecie, żeby pokazać, że niewiele umie?

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Lipert Best Camp - Poznań

• Jak się pracuje w Karolina Lipert Best Camp?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Lipert Best Camp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Lipert Best Camp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karolina Lipert Best Camp
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Radowita 24A
    61-063 Poznań