Opinie o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karolina Lipert Best Camp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Lipert Best Camp o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Jes

Jeśli będę potrzebował świadków osoby poszkodowane i okradzione jak ja czy mogę liczyć na waszą pomoc

@Gg

Ja jak narazie nie dostałem zamówienia wogóle i chyba nie dostanę. Też zgłaszam wszędzie gdzie możliwe, choć nie wiem czy coś to da.

RODO

Nie polecam jeśli ktoś chce pracować uczciwie i za pieniądze. Firma jest nastawiona na dojenie klientów. Wysyłamy uszkodzone części a jak (usunięte przez administratora) odeśle to nie ma ani części ani kasy, a zwróconą część wystawiamy jeszcze raz. Paradoksalnie im część jest w gorszym stanie tym więcej zarabia bo można ją kilka razy opylić. Czasami wystawiamy towar którego już dawno nie mamy, klient płaci i tyle. Potem wydzwaniają, dopytują, zanim się zorientują mija miesiąc. Nie mam pojęcia jak to robią że nikt jeszcze nie poszedł siedzieć. Jeśli nie boisz się że któryś z klientów w końcu da ci w ryj, nie masz sumienia chcesz się nauczyć kraść i kręcić jeśli nie zależy ci na pieniądzach ta firma jest dla ciebie.

Iwona
@RODO

I każdy z zatrudnionych jest nastawiony na to samo? Swoją drogą dobrze za to płacą?

Kama Nowy wpis

Hmmm ciekawy profil na forum, bo przeplatają się pytania o prace z różnymi problemami klientów. Sama chciałam tu wysłać cv i dlatego piszę, bo nie widziałam żadnej rekrutacji. A ma ktoś konkretne, sprawdzone info, czy wgl firma działa i ma zatrudnionych pracowników, czy sami właściciele tu działają bez ludzi?

@Endymion

Jeżeli ktoś jest po wyroku, bez wykształcenia, to dostanie pracę fizyczną, na czarno, pewnie teraz 20zł/h dostanie, za naprawdę ciężką pracę (myjnia, pakowanie). Szrot jest chyba największy w Polsce, jest naprawdę mnóstwo towaru, ale to trzeba przyjechać i samemu obejrzeć, wysyłają co jest pod ręką. Towar przyjeżdża z Anglii, jako utylizacja (usunięte przez administratora) Na rozbiórce jest OK, potem transport, zdjęcia specjalnie słabej jakości, aby zakamuflować mankamenty, a potem to się wala po placu, nikt o jego stan nie dba, jaka płaca, taka praca.. Chwytanie zderzaka na placu za grill jest normą, a w takim Audi A3 8P po lifcie grill jest połową wartości zderzaka, a klient dostaje połamany. Błotniki do zdjęć i ostreczowane.. a potem lezą w błocie i takie co lubią gnić jak Mercedesy i BMW gniją, nie mówiąc o Golfach Focusach, przyjdzie upał to strecz pod wpływem słońca odbarwia lakier. Maska często komuś wypadnie z rąk, zagięty narożnik, a idzie jako igła, gorzej jak jest aluminiowa, bo to śmietnik moim zdaniem. Rotacja w firmie jest ogromna, ponieważ właściciel uważa, ż każdego można zastąpić i na miejsce doświadczonych pracowników przyjmuje ludzi nie znających różnic pomiędzy liftem, przedliftem, a i coupe, a o kolorach nie mają pojęcia. Nikt tą firmą nie kieruje, to się samo kręci rozpędem, a właściciel poszedł w inne biznesy, ukradzione pieniądze inwestuje w nieruchomości pod najem. Takiego frajerskiego pracobiorcy jak Mariusz Lipert nigdy w życiu nie spotkałem na mej drodze. Ja mu powtarzałem, że (usunięte przez administratora) to my, a nie mnie, no i przeholował, a ostrzegałem, stąd moje pisanie tutaj.

Tez tak czytam tu wpisy i widzę, że jest wiele info od klientów, którzy coś tu zamawiali. Chciałabym się zatrudnić, ale tez poza ta stara oferta dla managera od najmu kamperów nie ma nic nowego. Może ktoś napisze, czy firmanie nie prowadzi żadnych rekrutacji teraz, czy są one w jakimś miejscu w necie, gdzie nie mogę ich znaleźć?? Mnie interesuje praca jakakolwiek biurowa.

Endymion Nowy wpis

Ciebie interesuje jakakolwiek praca biurowa?? Tu się (usunięte przez administratora) na czarno bez umowy, bez uprawnień będziesz jeździł widlakiem. Jeżeli jakiekolwiek służby w Polsce działają, to na BestCamp musi wjechać wszystko, ta firma, to jeden wielki przekręt.. ale w Polsce służby zajmują się emerytką sprzedającą ma ulicy tulipany bez zezwolenia, a nie Mariuszem, który firmę zarejestrował ma żonę Karolinę. Nazwisko, to Lipert, wszelkim poszkodowanym służę pomocą, byłem tam kierownikiem, pracowałem kilka lat. Ta firma, to jeden wielki przekręt. Numer telefonu do Mariusza to 792770000, do Karoliny "właścicielki" to 698508803, a do ich frajera, ten co odrzuca wszelkie reklamacje, a jest odpowiedzialny za wysyłkę towaru, który to każe wysyłać uszkodzony towar Mateusz 519687496. Jeżeli będziecie mieli gruby temat aby (usunięte przez administratora)Mariusza posadzić do więzienia, to mogę być świadkiem, bo wiem naprawdę dużo. Jak coś, to mój mail; welesmag@gmail.com ten koleś musi leżeć, to jest przestępca, a ja mam na to dowody.

Kajtek

Byłbym tu przeszkolony, jak postępować, gdy dzwoni klient z reklamacją? Jaki jest w ogóle rozdział obowiązków w pracy w obsłudze klienta? Ostatnio piszący tu klient wspominał - a nie były to miłe wspomnienia - swoje perypetie, gdy reklamował towar. Ponoć kontaktowano się z nim jedynie mailowo, choć na stronie firmy są aż trzy numery telefonów. Fakt, że bez podanych godzin pracy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karolina Lipert Best Camp na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Były jak najbardziej niezadowo

Jestem pracodawcą i sam też fizycznie pracuje z moimi pracownikami po to żeby wiedzieć co jest kłopotliwe i co można ulepszyć.. To w ramach wyjaśnienia że takiego buractwa jeszcze niewidzialem w tak dużej firmie. Niebede się rozpisywał ale do momentu kiedy zapłaciłem było oki kontakt był powiedzmy normalny ale reszta jak najbardziej negatywna .Raz że towar dostałem uszkodzony i to były stare uszkodzenia a uprzedzałem żeby była informacja o stanie towaru .po mojej reklamacji KAZANO mi się wypchać sianem i odesłać na własny koszt .Wymienia mi na taki sam -taka informacja @ bo nikt nawet nie odebrał telefonu.Ogolnie odradzam bo szukałem kogoś gdzie będę mógł zamawiać regularnie ale niestety nie tam.

Jakiś zadowolony klient pisząc 4 lata temu, wyraził opinię, że choć, co do pracy w firmie, to niewiele wie, ale dodał jednocześnie, że widział pracowników, co wyglądali na dobrze odżywionych, zadowolonych ludzi, jeżdżących przyzwoitymi samochodami. Nieźle się więc zdziwiłem, bo firma podaje na swej stronie, że zajmuje się przede wszystkim sprzedażą oraz wynajmem przeczep kempingowych, towarowych oraz aut. Z forum natomiast wynika, że handlują również częściami do aut, więc co jak co, ale nie jest to placówka gastronomiczna. Skąd więc Ci pracownicy tak dobrze odżywieni? I ile za robotę płacą, skoro ponoć autami jeżdżą nie byle jakimi?

Piszecie sporo o kasie ale w jakim sensie? Nie dostaliście towaru? Ktoś próbował się kontaktować z firmą? Jaka odpowiedź jest ze strony firmy? Może udało się wszystko uregulować? Forma ma jakieś problemy finansowe, zatrudnia pracowników?

bodo

Ja akurat nie otrzymałem tego za co zapłaciłem. Kontakt z firmą nic nie daje, ktoś kto odbiera telefon zachowuje się poniżej krytyki, bardzo ubliża aż w końcu przerywa rozmowę. Nie wiem czy ma problemy finansowe, nie wiem czy zatrudnia pracowników, wiem, że (usunięte przez administratora) mnie.

Jes

Piotrex71
@Jes

Jestem z wrocka mam też wszystkie dok Mnie przewalił na 350. Wrazie co to pisz odezwę się.

Jas
@Piotrex71

Dziękuję bardzo mnie (usunięte przez administratora)na 500 zł w razie co to będę tu pisał dxieki

EWA

Pat

Oczywiście

Bożena
@Tak

Ciekawa jestem czy wobec tego coś ruszyło? Sporo osób się udzielało

ewa
@Bożena

nic się nie ruszyło, każdy opisuje tylko swoje doświadczenia z tą firmą i nic nie robi, proponuję pozew zbiorowy

Bożena
@ewa

Do samego pozwu musi zebrać się odpowiednia liczba osób... Ile przewidujesz, żeby się zgłosiło?

Analizy klijenta

Dostałem dzisiaj lampę połamana za 330zl dzwoniłem brak kontaktu

Gg
@Jes

Jak coś to proszę o kontakt mnie zrobili na 440zł jeszcze odesłałem na swój koszt to 500 zł sprawę też zgłaszam do konsumenta do urzędu skarbowego i policję kontakt do mnie (usunięte przez administratora)

@Gg

Tu mowa o szefie czy o kimś innym? Może napiszesz coś więcej, jeśli chodzi o pracę w tej firmie? Czy firma nie jest dosyć stabilna finansowo, że nie powinna działać Twoim zdaniem?

bodo

Przeczytałem sporo opinii na temat tej firmy i wnioskuję, że powinna być zamknięta a poszkodowani powinni otrzymać swoje pieniądze, wszak szef-gbur jeździ porządnym autem. Że swej strony zgłoszę to wszędzie gdzie tylko będzie można. Chamstwo i (usunięte przez administratora) trzeba niszczyć.

Gigi

Klienci się tu wypowiadają, ale to forum dla pracowników i kandydatów. Czy ktoś tu wgl pracował? Możecie o tym opowiedzieć? Jak szukałam w sieci rekrutacji i widziałam starsze internetowe ogłoszenie dla managera ds. najmu kamperów. I nie wiem, czy to pomyłka, czy też faktycznie prowadzą taką działalność i mają takie posady?

Skino

Zamówienie złożone na część 22 grudnia i potwierdzone przez pracownika telefonicznie, a 29 grudnia dostaję sms że nie posiadają danej części i muszą anulować zamówienie. Klient wnerwiony bo auto dalej nie będzie zrobione bo trzeba szukać gdzieś indziej części i oczywiście ja muszę się tłumaczyć i przepraszać klienta za nierzetelną firmę, oczywiście Bestcamp ma to gdzieś i tylko sms wysłali.

Klaudiusz

Firma krzak. Nie wystawiają paragonu. Towar niezgodny z opisem , kolor inny od faktycznego. Na uwagę odpowiadają ze może ktoś pomalował wcześniej, śmieszne tłumaczenie, firma nie profesjonalna. Błotnik zgięty. straciłem ponad 500 zł. Nigdy więcej od nich nie kupię, ostrzegam szczerze innych przed zakupem

Oszuści. Omijać szerokim łukiem. Sprzedają części niezgodne z opisem aukcji. Reklamacje odrzucane. Zwrot pieniędzy wiąże się z długą walką.

Siema, szukam teraz pracy, gdzie znajdę oferty tej firmy? Przeczesałem internet, jednak nic tam nie ma na ten temat. Sklep internetowy, a więc zapewne poszukują czasem na magazyn? Mam akurat doświadczenie w takiej pracy, tylko czytam tu że zartudnienie głównie na zlecenie. A jak ze stawką, da się wyżyć w dzisiejszych czasach? Jaki system zmianowy, do dogadania?

Wyczytałam w wątku, że firma jednak zatrudnia pracowników. Zastanawia mnie w takim razie ta cisza w wątku. Skoro firma wysyła towar to ktoś się musi tym zajmować. Może jednak podzieli się ktoś info jak w ogóle z pracą? Osoba zatrudniona do wysyłek ile może zarobić? Minimum 20 zł/h na rękę wyjdzie?

Zdzisław

Firma (usunięte przez administratora) klientów, przysyłają zamówioną część która nadaje się do utylizacji a nie montażu w samochodzie,nie znają nawet swojego regulaminu, reklamowany towar po odesłaniu sprzedają jeszcze kilka razy innym osobom,reklamacje rozpatrywane w nieskończoność. Nie polecam tej firmy, zarejestrowana na kogo innego, telefon z reklamacją odbiera jakiś gbur podający się za właściciela, uciekać jak najdalej od tych (usunięte przez administratora).Ostrzegać innych kupujących gdzie tylko można.

Inga

Mnie tu zainteresowała dawniejsza oferta z netu na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów. A czy jest tu opcja pracy zdalnej lub hybrydowej? Firma dopuszcza taką formę na tej posadzie, choćby po okresie onboardingu?

BMW e87

Ta firma to jest jakiś żart. Zero kontaktu, a gdy poprosiłam o dokładniejsze zdjęcia maski, to przez tydzień nie mogłam się na nie doczekać. Pewnie z bliska wyglądała o wiele gorzej. Nie polecam. Obsługa tam to dramat!

Zuzanna

Strasznie dużo tutaj opinii klientów, a to przecież forum pracownicze. Są tu jacyś pracownicy zatrudnieni? Czy ta Pani sama wszystko wysyła? Może byłaby możliwość żeby syn po maturze przyszedł dorobić np przy pakowaniu tych części?

@Zuzanna

Ta pani jest słupem, a firma jest męża. Pracujących ponad 20 osób, z tego Kilku na umowie minimalnej, kilku na zleceniu i reszta na czarno. Kiedyś tam pracowałem i nie ma tam dbania o towar i klienta, a zwłaszcza o pracowników. Jest masówka jak w fabryce, aby tylko wypchnąć towar po najwyższej cenie plus VAT. W pracy jesteś ścierką do wszystkiego, nie ma ustalonego zakresu zadań, robisz wszystko co szef ci każe. Po kilku miesiącach pracy w nowym roku przy rozliczeniu dostajesz PIT na kwotę "0zł"!. Dobrych starych pracowników pozwalniał, bo każdego można zastąpić, a po co komuś płacić godnie na umowę o pracę, jak można brać recydywistów za 15zł/h na czarno. Krótko tam pracowałem, więc nie byłem na wigilii firmowej, ale opowiadali mi chłopacy, że popili i pojedli; to chyba jedyny plus pracy w tej firmie.. Chłopacy pracujący za 10zł/h kilka lat temu, jako placowi, układali bruk w firmie. "prezes" nie ma 40 lat i jeździ Audi SQ8, a to wszystko na oszustwie pracowników, klientów oraz wszelkich urzędów. Takiego przewału nigdzie nie widziałem, do tego (usunięte przez administratora)niewyobrażalny. Brak zarządzania, w upały brak wody dla pracowników, jest jeden szef, co to za Boga ma się. To było kilka lat temu, ale raczej nic nie zmieniło się. Co do uszkodzonego towaru.. jak myjnia robi zdjęcia (jest rzeczywisty), to potem jest przerzucany z miejsca na miejsce przez wiele osób, ludzie pracujący w takich warunkach nie szanują towaru. Ile razy widziałem, że placowemu spadła maska, zagięty narożnik, ale na zdjęciach "igła" i sprzedawca to sprzedaje w taki sposób w najdroższej cenie +VAT, a paragonu nie dołącza. Szukasz pracy, jesteś karany, nikt cię nie chce, to tam znajdziesz miejsce dla siebie.

Weronika

Tak co do tych obowiązków, to możesz przykładowo właśnie napisać, jak taki dzień pracy wygląda? Zwłaszcza, że piszesz, że nie są określone te obowiązki, to chciałabym wiedzieć właśnie, jak w praktyce jest. A co do karalności to nie sprawdzają papierów?

Ktoś

I ludzie się tak godzą pracować na czarno? Na jakich etatach ludzie mają umowy? Z jakich powodów najczęściej są zwalniani pracownicy, bo piszesz że sporo doświadczonych zostało zwolnionych?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Karolina Lipert Best Camp?

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Lipert Best Camp - Poznań

• Jak się pracuje w Karolina Lipert Best Camp?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Lipert Best Camp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Lipert Best Camp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karolina Lipert Best Camp
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Radowita 24A
    61-063 Poznań