Opinie o 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. w Poznań

Gość Nowy wpis

Witam, interesuje mnie praca jako Technical Sales Manager. Przebijam minimalne założone roczne doświadczenie na danym stanowisku. proszę mi napisać jakie wychodzą teraz zarobki i czy warto kontaktować się w sprawie pracy?

pracownik Nowy wpis

Pracuję w tej firmie już 7 rok i podkreślę, że nadal pracuję.. Mała firma z kapitałem zagranicznym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Mam porównanie do poprzednich miejsc pracy.. doceniam za stabilność, rodzinną atmosferę, mniejszy zespół w którym jest się zauważalnym i docenianym, za zarobki, benefity i podejście indywidualne do każdego pracownika. Firma jest mała ale działa prężnie w międzynarodowym środowisku, można nie tylko podszkolić zdolności językowe, zdobyć cenne doświadczenie ale i również zwiedzić sporo europejskich (również poza) miejsc podczas targów, szkoleń, spotkań, seminariów. Nowe osoby otrzymują pełne wsparcie przy wdrożeniu i przede wszystkim czas. Nie jest to praca na pewno dla osób z "upodobaniami korporacyjnymi" i dość płaska struktura, zatem dla osób preferujących start w "korporacyjnych wyścigach" proponuję dużych producentów;) Dla wszystkich innych którzy szukają miejsca gdzie ich pracowitość, wspólne działanie w zespole jest zauważalne gorąco polecam!

A może by tak... Nowy wpis
@pracownik

Patrząc na ilość negatywnych reakcji po Twojej opini zastanawiam ile osób w firmie potwierdzi Twoją opinię o firmie...? Chodzą głosy, że firma personalnie cały czas na minusie bo więcej osób odchodzi niż przychodzi... jeśli to prawda tzn., że te wszystkie osoby, które odeszły nie miały cech, które opisujesz? Czy może skoro tam jest tak super, a jesteś jedynym pracownikiem, który pracuje tam tyle lat to nikt nie chce z Tobą pracować?

7 lat stażu? ciekawi mnie jak ludzie tu maja z tym średnim, mnie interesuje praca jako asystent od obsługi magazynu. Widnieje taka oferta teraz jeszcze ze 20 dni jej zostało. Jakie macie zdanie o pracy i dalszej karierze? Na kogo można przejść po paru latach i na jakie warunki? omówicie te ścieżkę?

Były pracownik_

Wszystkie ustalenia i warunki umowy spełniane w 100% Partnerzy firmy to czołowi producenci liczący się mocno w branży tworzyw sztucznych. Bardzo duża pomoc przełożonych w etapie wdrożenia pracownika.

Bez Nicku
@Były pracownik_

Aż się nasuwa pytanie, skąd zatem Twoja decyzja o byciu byłym pracownikiem?

@Były pracownik_

Jak właściwie to wdrożenie wygląda? Jak to jest pomoc? Szkolenie i kursy, czy też nauka poprzez doświadczenie? Można więcej info o tym okresie, na czym polega?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu - Serwisant? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

Dziwna rekrutacja i dziwna atmosfera. Można odnieść wrażenie nabranej wody w usta co by za dużo nie powiedzieć...

@Kandydat

Dziwna? W sensie, ze pytania jakieś nietypowe dla rekrutacji, czy co to właściwie znaczy? Jakoś wiele etapów rekrutacji jest? Może tez nietypowe zadania rekrutacyjne?

Firma ok dla osoby swiezo po studiach, która chce się wbic do branży przetwórstwa tworzyw. Osobom z doświadczeniem w branży odradzam: dwa powody: 1. szerokie portfolio (na papierze) w rzeczywistości ceny niekonkurencyjne, warunki płatności i polityka firmy również nie pomaga. 2. Handlowców przeciętnie trzymają rok ponieważ po przepracowanym roku wprowadzają system premiowy, który wygląda dosyć dobrze (jak premia za przepracowany miesiąc bez l4 i UŻ na magazynach). W historii firmy istniało również kilka przypadków, które skończyły się w sądzie z powodu niewypłacenia premii.

Iza

Ile płacą takiej osobie właśnie bez doświadczenia i zaraz po studiach? Jaka jest pensja? Mnie interesuje głównie czy można dostać 5000 zł na rękę?

kandydat

Odbyłem rozmowę rekrutacyjną- niestety była ona na niskim poziomie, brak konkretnych pytań sprawdzających wiedzę a tym samym brak możliwości pokazania jej. Więc nie wiem po co ona była, dla mnie strata czasu dla obu stron.

kandydat 2
@kandydat

Zgadzam się z powyższym, brałem udział we wcześniejszej rekrutacji zdecydowali się na mnie, ale odmówiłem, podpytałem kolegów z branży jak postrzegają firmę i się przeraziłem, miałem wrażenie, że rozmowa rekrutacyjna polega na mydleniu oczu i zachęceniu do pracy tam, 0 konkretów, zaproponowali premię od sprzedaży dopiero po przepracowanym roku, a z mojej informacji ludzie w tej firmie pracują krócej.

Helena
@kandydat 2

Mówili wam coś więcej o warunkach pracy? Typu jaka jest umowa i proponowane zarobki?

Do Helena
@Helena

3 msc umowa o pracę na okres próbny, zarobki zależne od stanowiska.

Iwona
@Do Helena

jaka jest perspektywa później przy przedłużaniu? zazwyczaj udaje się wynegocjować jeszcze wyższą stawkę czy raczej warunki pozostają niezmienne?

Kandydat5

Spartańskie warunki ! Rozładunek tira z ruchliwej ulicy po której poruszają się auta w jedną i drugą stronę co stwarza zagrożenie dla operatora jak i dla osób postronnych. Garstka ludzi pracujących choć z tego co widać ludzie odchodzą / zmieniają się jak rękawiczki.

Adrian
@Kandydat5

O tym odchodzeniu ludzi z firmy to już stały motyw na forum. Jakie są Twoim zdaniem powody? Jeden już w sumie podałeś. Firma coś robi by wykonywane czynności uczynić bezpieczniejszymi i łatwiejszymi dla pracowników?

@Adrian

Adrian .. słuchaj ty albo masz podstawowe albo masz tak pusto w tej głowie że nie wiesz co wypisujesz ! Jak możesz pisać że nikogo tu nie obchodzi by wykonywane czynności uczynić bezpieczniejszymi tego wymaga kodeks pracy poczytaj sobie to jedna sprawa a druga taka że miejsce te nie jest przeznaczone do rozładunku tira ! Uważasz że ulica należąca do miasta Poznania , blokowanie tej ulicy i rozładunek na niej jest zgodny z prawem ???? I jest w 100% bezpieczny ? Nie wydaje mi się ! Więc skończ pisać farmazony ok . Uprawnień na wózki nie masz to co ty możesz wiedzieć o BHP oraz o specyfikacji rozładunku tira. 3maj się (usunięte przez administratora)

Czy w firmie 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

W historii firmy nikt tak nie zrobił, premie roczne na stanowisku handlowca zaproponują dopiero po przepracowanym roku i są one śmieszne... żadnych bonusów w postaci premii świątecznych nie dostaniesz, za premie firma organizuje integrację 1x / rok. Rotacja pracowników tak duża, że można zamontować drzwi obrotowe, ale są plusy atmosfera i młody dynamiczny zespół (dynamiczny tylko z powodu częstych zmian kadry). Jeśli lubisz brak benefitów oraz uwielbiasz użeranie się z czeskim zespołem, gorąco polecam! Do tego dochodzi kult lizania (usunięte przez administratora) - czesi to uwielbiają.

Zostaw merytoryczną opinię o 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 1.Plastcompany Polska Sp. z o.o.?

1.Plastcompany Polska Sp. z o.o.
  • Czarnkowska 3A
    60-415 Poznań
  • NIP: 7811934496 KRS: 0000645168

1.Plastcompany Polska Sp. z o.o.