Opinie o Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów w Jastrzębie-Zdrój

dwie sroki za ogon Nowy wpis

Chyba interes z samochodami kiepsko idzie, skoro właściciel dorabia na boku wciskając ludziom fotowoltaikę Columbusa. Swój znalazł swego - taki sam poziom uczciwości w obu firmach, he he.

M Nowy wpis

Każdy samochód z cofniętym licznikiem. Nie boi się sądów, policji i dalej cofa. Picuje w swoim przy domowym garazyku i wystawia jako osoba prywatna. Oczywiście każdy samochód jest idealny i zarejestrowany w PL aby wyczyścić historie z Czech i uwiarygodnić cepik :)

Dominika Nowy wpis
@M

Podajesz same konkrety... skąd wiesz takie rzeczy? Z obserwacji czy doświadczenia? A może jesteś pracownikiem tej firmy?

Ex Nowy wpis
@M

(usunięte przez administratora) Kiedyś za to odpowie.

Jestem rozczarowana Krainą samochodów. Nie dajcie się nabrac

Brodnik Jakub

Złego słowa nie powiem. Przed zakupem dostałem wszystko o co się pytałem, wszystko na maila. Odebraliśmy z początkiem kwietnia wyczekanego hyundaja z 2015 roku. Zależało nam na nawigacji fabrycznej. Pan Bartosz jeszcze załatwił w cenia auta aktualizację map. Ja mogę szczerze poleceć, każda rozmowa na poziomie, rzeczowa. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Brodnik Jakub

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Robert K.

do Kacper. W lutym odebrałem moją KIa, jeżdżę codziennie. Ceedka przeszła już weryfikację pozytywnie, również w ASO byłem na wymianie płynów, aby wpis w książce był :). Sprawdzili tam auto i jest zdrowe jak Pan Bartek przedstawił. Ja jestem zadowolony. Z facetem jest kontakt na każdym etapie, co potrzebuję to wysyłał na maila od razu, nawet filmik z auta mi załatwił przed decyzją o zakupie. Powodzenia.

Kacper

Czy to młoda firma czy długo już działa na rynku pracy?

Rozczarowany
@Kacper

Trudno powiedzieć jak długo działa. Kupiłem od niego samochód w 2018 i się przejechałem. Wtedy chwalił się, że już od kilku lat sprowadza samochody z Czech.

Rozczarowany

Stan techniczny daleki od aplauzów w ogłoszeniu na Otomoto. Cofnięty licznik. Namawia do przyjęcia zaniżonej faktury. Sprawa w sądzie. Omijajcie szerokim łukiem i nie dajcie się nabrać

SKJ

Uwaga na tego mega oszusta. Gdyby żył w USA w XIX wieku to pewnie już by go nie było wśród stąpających po tym łez padole bo tam ludzie dosłownie biorą sprawy w swoje ręce i jak śpiewała Metallica - ...And Justice For All. Wciska największy chłam jaki Matka Ziemia nosiła/woziła na swoim garbie. Dopiero sprzedając złom jaki mi podetknął wyszło na jaw, że "pojazd" miał bogatą przeszłość wypadkową i w zasadzie nie powinien przejść pozytywnie żadnych badań technicznych nie mówiąc o rejestracji. Zastanówcie się dobrze z dziesięć razy nim wydacie tam swoje ciężko zarobione pieniądze, zwłaszcza w obliczu obecnej sytuacji społeczno-ekonomicznej.

Zawiedziony

Jechałem.400 km żeby na miejscu(pomimo wcześniejszych zapewnień) dowiedzieć się że pojazd jest z lewymi dokumentami k nielegalnie jeździ po drodze, ma lewe przeglady techniczne i nie ma faktury za montaż instalacji LPG. Jeździ na gazie bez dokumentów a przeglądy przechodzi jako benzyna bez gazu. Sprawa zgłoszona na policję

Daro

Największy oszust jakiego spotkałem, zaniża przebiegi samochodów, oszukuje na historii pojazdu, jak was skasuje to na pewno nie odda pieniędzy bo wie co wcisnął. Ostrzegam Omijajcie z daleka tego Łypaczewskiego i jego Krainy samochodów

Zostaw merytoryczną opinię o Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów?

Zobacz opinie na temat firmy Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów?

Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów
  • Krótka 4
    43-230 Jastrzębie-Zdrój

Łypaczewski Bartosz Kraina Samochodów