Opinie o Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko w Czermno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko w Czermno

Witam wszystkich pracowników firmy Beko. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie. Mam jednak pytań do ludzi tu pracujących,mianowicie czy można liczyć na benifity takie jak : ubezpieczenie grupowe, Medicover,kartę multisport. Czy jest możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,i przede wszystkim jaka panuje ogólna atmosfera w firmie . I czy warto tak naprawdę podjąć tu pracę . Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Makaveli
@Kandydat

Moim zdaniem nie . Pytanie skąd jesteś? Jeśli z okolic Oświęcimia i chcesz pracować w firmie chemicznej , to lepszym wyborem będzie inny pracodawca ... . Drugie pytanie to czego oczekujesz od pracy ? . Jeśli chcesz się rozwijać zawodowo , zdobywać wiedzę i uprawnienia to tez nie tutaj ...Jesli natomiast Twoje oczekiwania to względnie prosta praca i wyplata na czas ( ciężko mi znaleźć więcej plusów) to być może jest to miejsce dla Ciebie . Panuje tu specyficzny klimat .

Nikt Nowy wpis

Mobbingowo. Wrzucane sa ogloszenia na obsadzone stanowiska pracy w celu zastraszenia pracownika. A najwiekszy mobber siedzi w terrarium i zamawia buty.

Gabi Nowy wpis
@Nikt

No no nieźle. Ja właśnie chciałabym tu wysłać cv i zbieram informacje o szansach na zatrudnienie. Co do obsadzania zajętych stanowisk i wrzucania nowych ofert to potem firma zwalnia aby zatrudnić nowe osoby? Nie rozumiem jak to działa właściwie. Jak tak to z jakich powodów formalnie to robi.

Mammba Nowy wpis
@Gabi

w mojej ocenie jest to próba zastraszenia pracowników.

Dzień dobry, czy możecie napisać mi kilka słów o pracy w księgowości. Miesiac temu szukali Księgowej, nie aplikowałam, ale teraz trochę żałuję. W ofercie wspomnieli jedynie o umowie o pracę, nie wyszczególnili widełek, benefitów, o systemie premiowym czy rozwoju też nic nie było. Teraz tak się zastanawiam, że może jednak oferują dobre zarobki itp i niepotrzebnie rezygnowałam. Dajcie znac jak tam u was to wszystko wygląda, może w kolejnym naborze wezmę udział :)

Poda ktoś konkretne godziny pracy? Chodzi o stanowisko Specjalista ds. płac, chciałbym wiedzieć, jakie tam pory pracy obowiązują, bo mam swoje preferencje, że tak to ujmę. A nie miałem okazji jeszcze z nimi rozmawiać. W ogłoszeniu za to nic nie ma o tym.

To nie można negocjować warunków przy rekrutacji tylko są same nakazy? Ludzie boją się odezwać czy co? Atmosfera nie jest za ciekawa w zespole bo tak zrozumiałem z twojej wypowiedzi.

Tak, w mojej ocenie ludzie sie boja odezwac. Wlasne zdanie nie jest mile widziane, mierny ale bierny. Tak to nadal w mojej opinii. Na kazdym kroku na zakladzie jest kamera, kazdy ruch jest rejestrowany. Co nie zostaje bez odzewu przy np dluzszym posiedzeniu w wc. Jak w reaity show. Dodatkowo z ciekawostek nad kazdymi drzwiami wisi krzyz ???????? moze zamiast negocjacji mozna wymodlic?

Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko ma teraz aktualne oferty pracy w Opoczno. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent / Asystentka ds. Ochrony Środowiska i BHP. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nikt

Jest to tak fenomenalna firma, z ugruntowana pozycja na rynku, przyjazna atmosfera, z mozliwoscia rozwoju, z "prywatna opieka medyczna", pracy w miedzynarodowym srodowisku, z niezastapionym teamem, ze az komentarze sa usuwane. Daje to dosc mocno do zrozumienia. Pozdrowienia dla "swiatowej" ;)

Wydaje mi się, że wpisy są usuwane przez algorytm, gdy uzna jakieś słowo za lekko mówiąc niecenzuralne. Może to dlatego wpisy znikają? Możesz przytoczyć co w nich było, tak mniej więcej, bez mocnych okresleń? Czy chodzi jedynie o to, o czym piszesz wyżej? Mam to złożyć cv do działu kadr i płac, ale wolałabym wiedzieć, na co się piszę. Wiesz jak praca i atmosfera wygląda w biurze? Zakładam, że pracuje w nim również pani sekretarka, o której piszesz? A reszta zespołu jest w porządku?

Madonna

Prace w biurze odradzam, temat rzeka. Jesli nie masz nic innego to na przeczekanie moze byc ale jesli na stale to od razu szukaj terapeuty. Oczywiscie w mojej ocenie ;)

Aż tyle się tutaj zarabia na stanowisku kadrowej? Wow. :o A jak pozostałe stanowiska? Na jakie zarobki można liczyć pracując jako asystentka ds. Ochrony środowiska i BHP? Podasz widełki? Myślę nad aplikacją na to stanowisko :) Jest sens jak nie ma aktualnie prowadzonej rekrutacji?

Ktoś tutaj narzekał na brak ofert pracy na produkcji, a ja narzekam na brak pracy w sprzedaży/marketingu :D Jakie trzeba spełniać kryteria, aby móc prezentować wyroby firmy na targach na całym świecie?

Nelka

Cześć, tez tak macie ze prędzej wam wyszukuje ofertę pracy do biura niż na samą produkcję? Przynajmniej u mnie tak w przeglądarce wychodzi i zastanawiam się nad powodem… gdzie znajdę ofertę dla produkcje? Chce się o niej dowiedzieć jeszcze czegoś więcej? i tak z ciekawości to biuro jest stale do dziś obstawione?

A
@Kandydat

Z benefitów to tylko ubezpieczenie grupowe + pączki na święta. Był jeszcze sok do wody ale aktualnie go od dłuższego czasu brak (pewnie inflacja nam go zabrała). Co do godzin nadliczbowych to średnio, zdarza się że można a zdarza się że nie. Atmosfera w firmie między pracownikami spoko, można się pośmiać ;) PS: Firma nazywa się Heko a nie Beko. Póki co nie produkujemy owiewek do pralek i lodówek

Czarna
@Kandydat

Praca zaczyna sie conajmniej 30 min przed przewidziana godzina rozpoczecia. Nie jest to platne dodatkowo, to takie hobby ludzi tam pracujacych. Nie, nie ma.zadnych bonifikatow, to praca na akord. Ile zrobisz tyle zarobisz. Atmosfera kiepska, malo jest osob, ktore chca pomoc. Panuje zawisc i zazdrosc. Urlopy sa czym nadzwyczajnym raczej brane jak ktos umrze niz zeby wypoczac. Brak szacunku ze strony biura. Kadrowa hmm szkoda slow aby opisac jej podejscie do pracownika. Odradzam

Makaveli

Avocado

Wypłaty są zawsze na czas i to chyba jedyny plus tej pracy. Zwykły pracownik jest bydłem dla biura i nikim więcej , masz pracować szybko i efektywnie i nic więcej ich nie obchodzi. (usunięte przez administratora) W każdym momencie możesz stracić wzrok czy się pociąć gdy ktoś źle uderzy w zestaw szyb które po prostu wybuchają na tysiąc kawałków Praca jest na Akord (czego nie ujęli w ofercie pracy) wyplata nie jest zawsze taka sama raz dostaniesz 3100 raz 2700 mimo ze robisz taką samą ilość. Kamery na każdym kroku prawie jak w jakimś show lub wiezieniu . Brak jakichkolwiek bonusów do pensji (nie ma socjalu czy premii frekwencyjnej a w zimie na święta zarobisz jeszcze mniej bo są dni wolne a w końcu to praca na Akord ) Mógłbym tak pisać z godzinę co było chorego w tej pracy jak tu wpadłeś żeby się dowiedzieć czy warto tam iść to mowie ci : UCIEKAJ.

Pij mleko i nie rób w Heko
@Avocado

Potwierdzam całym sercem. Dodam tylko że to jest jedyną firmą w której zamiast zarabiać z roku na rok coraz więcej to zarabia się coraz mniej. W ogłoszeniach o pracę obiecują chore kwoty których pracownik nigdy nie ujrzy na oczy. Zero socjalu, nie ma nawet (usunięte przez administratora) paczek na święta. Jedyny plus i to taki naprawdę wielki to ekipa (oczywiście poza wyjątkami) która jest zgrana i dzięki której ta firma jeszcze jako tako prosperuje. Kierownictwo ma pracowników za hołote i kretynów. Najlepiej to by się zamknęli w biurze na klucz żeby ktoś czasem z tej hołoty nie miał czelnosci wejść i zakłócić ich rytuału picia kawy. A wisienka na torcie jest fakt że od nowego roku była ogłoszona podwyzka stawki akordowej która okazała się propaganda godna TVP bo finalnie pracownicy zamiast dostać podwyżkę to dostali wypłaty jeszcze mniejsze niż wcześniej zarabiali ;

nie herbatnik
@Pij mleko i nie rób w Heko

A ja tu robie i jest super i jest kasa i wogule jest super. Tylko te mlodye(usunięte przez administratora) Nie robiom ino przeszkadzajo starym dobrym pracownikom

Rafał
@Avocado

Zapewne jest na rzeczy,gdyby było inaczej,to i opinia byłaby zgoła inna

TeamKukowski

Omijać szerokim łukiem, szkoda się nawet rozpisywać. Kierownictwo to zwykłe słupy, które sie trzymają ciepłej posadki a na produkcje mają wywalone zapomnij że będą zabiegać o dobro pracownika dla nich jesteś bydłem. Atmosfera porażka-zawiść zazdrość i konfidenci. Zero premii czy dodatków. Nikt Ci nie pomoże musisz się sam uczyć wszystkiego bo reszta ma (usunięte przez administratora). Jest akord a nie które osoby tzw 'wózkowi' pracują około 15pojemników mniej czyli jakieś ponad 2h a mają zapłacone za całe 8h takie właśnie tam są ustawki między innymi. Delegacja z czermna myśli że jest u siebie i oni rządzą niestety reszta pracowników z osw się im kłania i wchodzi do (usunięte przez administratora) żeby nie podpaść to tak w skrócie. OMIJAJ

BandytaN
@TeamKukowski

W tym roku zrobili porządki wywali największych ściemniaczy co mieli ponad 100 dni l4 w roku. I między innymi ciebie aniołku

Czy można liczyć w Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko na prywatną opiekę medyczną?

Nie

@Anonim

To co innego z benefitów tutaj macie? Kartę multisport może? Jest w ogóle jakiś budżet socjalny?

@Anna

Z benefitów to mamy sok do wody z nielimitowaną ilością pompnięć oraz 3 pączki na tłusty czwartek.

Kazimierz
@Anonim

Jest malinowy? Szykuje się, że na ten tłusty czwartek będzie więcej pączków? Mam nadzieję, że wypłata też jest tłusta skoro z benefitami tak to wygląda?

Czy Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zdarza się że firma organizuje kursy na wózki widłowe, windy towarowe oraz wciągniki i wciągarki. 2 miesięce temu było takie szkolenie więc następnie pewnie gdzieś za 2 lata

Irena

A na jakieś częstsze nie ma tutaj opcji? Bo 2 lata to trochę czasu, chociaż co ile tutaj ludzie rotują tak właściwie?

@Irena

Z tymi szkoleniami jest różnie. Wcześniej robili je częściej, teraz było szkolenie po 2 latach dopiero ale jak się nazbiera dużo ludzi którzy widać że będą robić to wtedy robią. Rotacja jest duża bo pomimo dobrych zarobków niestety firma nie oferuje żadnego socjalu ani dodatków. Dostajesz goła wypłate i tyle, kilka lat wstecz były też paczki z których zrezygnowali. Poza paczkami na Tłusty czwartek nie ma nic. Dużo ludzi też rezygnuje bo praca na produkcji jest na początku ciężka bo ręka boli, robią się odciski i ludzie rezygnują. Ci którzy wytrwają ten okres to robią do tej pory. Zależy też na jaki dział się starasz bo na produkcji trzeba mieć twarda rękę, zaś na dziale depolimeryzacji siedzi przed komputerem i nadzorujesz instalacje depolimeryzacji, minus taki że tam jest 4 brygadowka zaś produkcja robi na jedną zmianę od 6 do 14.

Witam. Pojawiła się oferta pracy w oddziale w Oświęcimiu do utrzymania ruchu. Jak wygląda praca, zarobki itd. Warto tam pracować na takim stanowisku. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Unkown
@Zainteresowany

Najlepsza fucha w całej firmie. Mało co robisz a jak coś się spierdzieli to i tak zawsze zgonisz winę na pracownika. Polecam

@Unkown

Dziękuję za odpowiedź.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko? Chętnie zatrudniają?

Jak lubisz tyrać za psi grosz to przyjmują chętnie

byłypracownik

W firmie liczy się tylko księgowy i szef, nikogo innego nie słuchają nikt nie ma nic do powiedzenia - bo jego zdalnie się nie liczy. Wymagają zawsze żeby wszystko już było zrobione oczywiście nie licząc z czasem. Maja każdego za 0. Złe nastawienie do ludzi nowo przyjętych - od razu fala krytyki pomimo że jest się nowym. Księgowy chyba wszystkie rozumy pozjadał bo jego podejście jest takie, że pracownik z założenia nie ma racji tylko on. Szastanie godnością ludzką jest tu na porządku dziennym. Kadrowa też ma takie podejście do wszystkich - nie ważny człowiek tylko wykorzystywanie i granie na emocjach. Klimat wsi ostro daje odbicie w tych ludziach bo mieszają każdego z błotem. Nie polecam nikomu kto ma zdrowy rozum żeby tam pracować. Pieniądze nie duże, za takie traktowanie powinny być 2 razy większe.

Tobiasz

Pracownicy firmy są poddawani segregacji sanitarnej, przymuszani do szczepień pod groźbą utraty pracy. Rejestracja i korzystanie z lokalnej przychodni zdrowia to warunek zatrudnienia w Heko. Właściciel to indywiduum o totalitarystycznych zapędach dla którego pracownicy ewidentnie mają status niewiele wyższy od współczesnych (usunięte przez administratora)

qq

+: wypłata zawsze na czas, pełna stawka na umowie, nie ma nocek. -: kamera na kamerze, kamerą popędza, po trzy w jednym miejscu, na produkcji można stracić palce, oko, lub coś innego bo pracuje się na odsłoniętych frezach i tarczach szlifierskich na czas! nie wiem jak PIP dopuścił te maszyny, hala latem jak szklarnia, pot się po d.. leje bo robisz na akord, kiedy leje, leje się i na hali przez łączenia płyt w dachu, wdycha się pie*rzony dym i pył z pleksi i bo wyciągi są niewydolne, ciasnota, trzeba robić za sprzątaczki po całej zmianie akordowej roboty, jechać na mopach klatki, korytarze i kible bo szefostwu nie opłaca się zatrudnić sprzątaczek, jak nie zapiszesz się do prywatnej przychodni szefostwa to zaczynają cie starszyć zwolnieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko - Czermno

• Jak się pracuje w Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko?

Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Osnowa 61
    26-260 Czermno