Opinie o Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak w Poznań

Maria Nowy wpis

Niżej ktoś pisał zgranej ekipie a czy w tej kwestii są jakieś wyjścia lub wyjazdy integracyjne na koszt firmy?

D Nowy wpis
@Maria

Tak, są.

Dominika Nowy wpis
@D

Hej, a można z ciekawości dopytać o jakieś szczegóły? To są jakieś większe imprezy okolicznościowe? Były może jakieś wyjazdy czy raczej na miejscu coś się organizuje? Oprócz tego benefitu czy jakieś jeszcze do teraz zostały dorzucone?

D Nowy wpis
@Dominika

Różnie, były imprezy na miejscu, ale również dwudniowe. Na takich eventach zwykle jest jakaś ciekawa aktywność, kontynuowana dobrym jedzeniem i imprezą. :)

Łukasz

Jestem obecnie pracownikiem firmy od prawie 10 lat. W tym czasie branża monitoringu zmieniała się bardzo mocno. Firma poszła za trendem i jesteśmy na bieżąco z wszystkim nowinkami technologicznymi. Rozwijamy swoje portfolio o ciekawe i nietypowe rozwiązania co daje dużą frajdę z testowania urządzeń a potem ich sprzedawania. Nie jesteśmy dużą korporacją więc ekipa pracowników jest zgrana i zawsze z otwartymi rękoma i zaangażowaniem przyjmujemy nowe osoby do firmy. Jak zaczynałem pracę byłem odpowiedzialny za logistykę w firmie i materiały na stronie internetowej. Następnie płynnie przeszedłem na stanowisko handlowe gdyż miałem po paru latach odpowiednią wiedzę aby sprzedawać sprzęt, który wcześniej przyjmowałem/zamawiałem :) Aktualnie od niedawna jestem Kierownikiem operacyjnym i jestem odpowiedzialny za działania wszystkich pracowników i funkcjonowanie firmy. Więc jak widać można u nas zmienić stanowiska jeśli się tylko chce i jest się zaangażowanym. Oczywiście nie zawsze jest/było idealnie ale chyba nie ma pracodawcy, który by spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Szef jeszcze potrafi mnie czasami zaskoczyć po tylu latach ale ogólnie nasza współpraca układa się dobrze.

Tomasz Andrzejewski

Pracowałem w firmie 8 lat. Pracodawca jest wymagający ale uczciwy. Dobrze negocjuje :) W ciągu lat byłem świadkiem wielu zmian w organizacji pracy ale były to pomysły w większości przemyślane i długoterminowo zwiększały efektywność działań wszystkich kolegów i koleżanek. Mimo to często trzeba było zostać na (płatne) nadgodziny. Premie były często i naturalnie odzwierciedlały grubsze i chudsze lata. Duża chęć tworzenia atmosfery drużyny (wyjścia integracyjne, obiady, ściana tablicowa) i regularne spotkania pomagały sprawiać że wszyscy pracownicy wiedzieli i czuli dokąd zmierza firma. Mentoring pracodawcy pomocny i dawał poczucie wsparcia kiedy trafiało się na mur. Trochę się to zmniejszyło po otworzeniu przez pracodawcę drugiej działalności i skupieniu uwagi bardziej na nowym zespole. Z drugiej strony dało to więcej okazji na indywidualne parcie do przodu i samodzielność działań. W przeciągu lat z technika awansowałem na kierownika operacyjnego. Podobnie koledzy z pracy nie byli koniecznie przytwierdzeni tylko do swoich oryginalnych posad i mogli awansować. Zmieniłem pracę ze względu na przeprowadzkę do Warszawy, aczkolwiek jak ktoś nie był kompetentny i co gorsza rozmijał się z prawdą, szybko leciał z firmy. Generalnie polecam jako solidnego i wiarygodnego pracodawcę.

Edward
@Tomasz Andrzejewski

Mógłbyś napisać jak wygląda rekrutacja do Tvprzemysłowa? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na szkolenia wdrażające? Pomoże to chętnym przed wysłaniem CV do firmy.

Tomasz Andrzejewski
@Edward

@Edward, proces rekrutacji cały czas był za moich czasów ulepszany i dopasowywany do stanowiska. Pakiet szkoleń wdrażających świeżo po zatrudnieniu to standard.

Wanda
@Tomasz Andrzejewski

Super, dzięki, że odpowiedziałeś. Czyli Tvprzemyslowa szkoli nowych pracowników. A czy można liczyć na pomoc i wsparcie przełożonego w tej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak - Poznań

• Jak się pracuje w Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak?

Tvprzemyslowa.Pl Karol Nowak
  • Kórnicka 30