Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nano

Pracuje w WURTH już jakiś czas. Prawda jest taka ze na forach wypowiadają sie nieudaczniki których zwolniono bo nie potrafili sprzedawać. Dlatego jest tak moło dobrych opini. Ja pracuje 3 lata w ks2 i nie pamiętam kiedy dostałem mniejsza wypłatę niż 5000zl netto. Dywizja drewno. Wiec przestańcie pier..... ze sie nie da. Pierwszy rok ciężko pracowałem zeby wyjść na ten poziom a teraz już jest spokój.

@Nano

Ja pracuje 4 lata i k... nie pisz bzdur człowieku, bo 3500 to jest Max co można...

Oon
@232

Nie moge dac Ci +, choc temu u gory moglem.????

Kht
@232

Dokładnie. Masz rację. Widać jak rks poprawiają opinie. Do chętnych na stanowisko ph max to 3500 zł i to jeszcze jak trafisz średni rejon bo jak lipny to zapomnij o premii i przygotuj się na 1800 zł minus 100 zł za użytkowanie samochodu.

gres
@Nano

w jakiej dywizji tak dobrze placą sie przeprowadze, jestem w drewnie i mam na maxa (usunięte przez administratora) rejon gdzie wiekszosc stolarzy to zwykli garażowcy, no gdzie jest tak dobrze????

@gres

Pracuje w dywizji drewno obecnie robię na poziomie 85 tys obrotu. Jak zaczynałem ciężko mi było zrobic 20 tys.

Marcel
@Nano

Bo ta dywizja ma porządnego szefa...

Anotak

To chyba nie powinno być "Nano" tylko ONAN

Many
@Nano

Zgadzam się z kolegą , zaczynam 4 rok pracy , auto skoda octawia pensja podobnie / generalnie to ńie ma granicy zarobków sam decydujesz ile chcesz zarobić / SPRZEDAJEMY - ZARABIAMY

Karol

Emil nie tylko zwalniają. Ludzie sami odchodzą poniważ mają dość zmagania się z niemyślącą i nieprzewidijącą organizacją, dla której liczy się tylko tu i teraz a że później może być lipa bo niedopracowuje się niczego to nikogo w tym momencie to nikogo nie obchodzi. Ciśnienie jest jak wszędzie ale nikt nie ułatwia Ci żucia tylko wręcz przeciwnie utrudnia i to skutecznie. Ja pracuję już 4 lata woj. małopolskie. Kolejna kwestia traktowania pracownika robię plany a nadal jeżdżę starszym samochodem a dlaczego ponieważ nowe dają swieżo przyjętym jako wabik bo myślą, że to coś da. Moim zdaniem i tak jak się ktoś wnerwi to ten samochód go nie zatrzyma. Ja obecnie szukam nowej pracy i taka mala rada dla nowych lub z krótkim stażem. Jeśli będziecie chcieli zmienić pracę opuśćcie sobie wszelkie Bernery, Forsche itp. to jest takie samo nedzne miejsce do pracu jak Wurth. Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniu pracy z której będziecie zadowoleni.

Anotak

Święte słowa!

Jaco
@Karol

#Karol Fabie pewnie dostaniesz nowa, jednak chyba na Astre nie zasłużyłeś kolego ze jesteś zarzenowany. Trzeba zap..... jak wszędzie.

Drewno
@Jaco

Jaco widzę dup....ek lub Rks

Drewno
@Jaco

Jak lepiej się postarasz to dostaniesz Mercedesa

Oktawian
@Karol

A w jakiej dywizji jesteś , jak będziesz robił 23 tyś marży dostaniesz Opla Astra powyżej 25 tyś Skoda Octawia , słaby z Ciebie sprzedawca . Pewnie chciałbyś mieć płacone za staż pracy co rok podwyżka z 500 zł. Słabe jest to co piszesz nic za darmo nie ma .

nomorewurth

Niestety ale współpraca z tą firmą na linii Sprzedawca - Odbiorca jest tragiczna! Ponad miesięczna zaległość w opłacie faktury pozostaje bez echa a jak już w końcu telefonicznie uda się przebrnąć przez tysiąc działów okazuje się, że faktura nie została jeszcze "zatwierdzona przez kolejny dział". Jest to moja pierwsza i ostatnia wykonana usługa i wystawiona faktura dla tej firmy. Jeśli należność nie pojawi się do końca tygodnia sprawę będę musiał oddać do windykacji. Więc nie polecam współpracy.

@nomorewurth

Szanowna Pani/Panie, Współpraca z naszymi partnerami biznesowymi jest dla nas zawsze bardzo ważna. Chcielibyśmy jak najszybciej zająć się tą sprawą. Czy możemy prosić o kontakt mailowy lub telefoniczny pod adresem: k.kowalewska@wurth.pl, tel: 22 510 20 69 Pozdrawiamy, Zespół Wϋrth Polska

Noe
@anonymous

To jakiś ściemniacz , stary to jest temat na pierwszą stronę gazet. Tym wpisem udowoniłeś swój profesjonalizm i miejsce w którym jest twoja firma . Żałosne

Henryk

Podstawa to 2500 brutto

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Bildes

Nie dawno miałem rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko ph, rozmowa była na bardzo wysokim poziomie wiecie może jaka jest podstawa?

Bjk
@Bildes

To na rozmowie Ci nie powiedzieli? Coś ściemniasz.

Zuzanna

@Zenek, co wpływa bezpośrednio na to, że masz taki stosunek do Würth Polska? Podzieliłbyś się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem z tym pracodawcą? Aby Twoja opinia była w pełni wartościowym źródłem informacji o tym pracodawcy, ważne żebyś zdecydował się na jej rozwinięcie.

Zenek

Ta firma jako pracodawca to dno!

Zuzanna

@Leon, zachęcam Cię do udzielenia nam dłuższej wypowiedzi, piszesz o złym traktowaniu w firmie Würth Polska, chętnie poznamy więcej szczegółów o tym aspekcie. Zapraszam także inne osoby związane z firmą Würth Polska do pisania nowych opinii o obecnym rozwoju tego pracodawcy. Nowe wpisy będą bardzo pomocne dla innych.

Zuzanna

@Paweł, będziemy Ci niezwykle wdzięczni gdybyś mógł dla nas opisać w dłuższych słowach swoją współpracę z firmą Würth Polska. Proszę przybliż nam w szczegółach, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie innym osobom. @Przemek, Najprawdopodobniej jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Würth Polska, możesz nam opisać przebieg rozmowy? Jakie warunki płacy oraz pracy Ci zaproponowano? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku.

Przemek

Witam. Mam rozmowę o pracę w wurth na ph. Jak wygląda rozmowa rekrutacjyjna? Jaka kasa?? Jaki samochod służbowy i czy do dyspozycji poza godzinami pracy????? Dziękuję za info

@Przemek

A do jakiej dywizji startujesz???

przemek

stolarsko-meblarska

Tomasz K.

Odradzam pracy w tej firmie!!!!

emil95

Nie było kwartału bez rekrutacji w tej firmie.... Wpadasz ...wypadasz.... Tu tylko desperaci aplikują to nie dobre miejsce... nawet na chwilę .... Ciśnienie i jak nie Ty to next... Wystarczy sprawdzić ile ofert pracy jest co kwartał ..... Chcesz marnować czas i wracać z pracy bez sadysfakcji...ZAPRASZAMY. Tu nie ma dużej rotacji...Jest ogromna!

3cyfrowy
@emil95

No ale zobacz kto tam pracuje. Luty a marketing radzi jak przygotować auto do zimy. Moj klient malo nie umarl dzisiaj ze smiechu. Kiedys pokazalem mu ta strone, zeby sobie poczytal fajne rzeczy, ale teraz zaluje. Loty obnizamy coraz nizej! terrain ahead panowie! Link jak by ktos chcial https://news.wurth.pl/2018/02/jak-przygotowac-samochod-do-zimy-5-rzeczy-na-ktore-nalezy-zwrocic-uwage/

Hey

Jakim trzeba być desperatem aby pracować za 1800 zł ktoś poniżej napisał,że taka kasa jak nie zrobisz zadań.Ludzie nie umiejszajac Panią Biedronce,to one więcej wyciągają.Nawet te 3500 ktoś napisał,pytam co to jest?Chyba że bez dzieci i rodziny u mamy na głowie siedzisz.

Tomas

Witam Od 3 lat pracuje w Wurth Dywizja Auto. Prawdą jest że coraz ciaśniej jest na rynku i trudno zdobyć i utrzymać klientów. Ale bez pracy nie ma kołaczy. Dziś jest brak rąk do pracy i w firmie Wurth też są braki kadrowe. Z tego tytułu łatwiej się dostać do pracy. ( bez doświadczenia). Na tamten czas kiedy mnie przyjmowano sukcesem było że zostałeś zaproszony na rozmowę, nie mówiąc o kolejnych etapach. Pracowałem w kilku branżach i wszędzie było ciężko i Wurth też . Ale jak ma się rodzinę na utrzymaniu to trzeba zapie.... kilku kolegów odeszło z różnych powodów- podkupiony przez konkurencje, chęci większych zarobków, wypalenia się lub nie radzenia sobie z stresem. Ogólnie rada moja jest taka , jak nie spróbujesz i sam się przekonasz to nie będziesz wiedział jak jest naprawdę .

Czym spowodowany jest taki wysyp ofert pracy? Wiem, że jest lato i teraz jest sezon w firmach ale mimo wszystko jest ich bardzo dużo. Jaki wymagania stawia Würth nowym?

@Piotr

Tym, że pracownicy mają dość pracy na takich warunkach bez perspektywy.

Stefan

Niektórzy zachowują się jak zła tańcownica. Doszukują się wszędzie różnych kombinacji a to teren bogatych klientów a to układy w firmie. Weźcie się ludzie za pracę a i wy zarobicie dobrą kasę. Pozdrawiam

Zenek
@Stefan

Ty za to taki tancerz zawodowy nie osmieszaj się.

Księgowa

Właśnie znalazłam ofertę na księgowa. Jak się pracuje? Jakie relacje? Jak duży zespół?

Ziuta
@Księgowa

Od księgowości sie trzymaj z daleka chyba ze lubisz klimat plotek i zakłamania.

Mart.

A jak w biurze sie pracuje? Slyszalem złe opinie.

Byly
@Mart.

Open space czyli moda minionych lat. Wszyscy siedza cicho bo boja sie odezwać żeby szefowa (czy szef) nie slyszala. Brak możliwości rozwoju, wszystko trzymane w rekach szefów. I najfajniejsze- kazdy tak mówi do siebie pan-pani. Omijajcie z daleka ta czarna dziure.

Janusz

Witam chciał bym nowym pracownikom oraz przyszłym pracownikom przybliżyć na co powinni zwracać uwagę i czym powinni się sugerować. A więc po pierwsze kwestia tego po jakim handlowcu przejmujesz region a druga sprawa czy wszystkie firmy ci przepiszą po tym handlowcu, kolesiostwo jest na wysokim poziomie więc często kierownicy przepisują lepsze firmy swoim pupilom. Następną rzeczą jest pod jakiego kierownika się przyjmujesz jeżeli jest typowym walczakiem to jest dobrze bo będzie walczył o firmy lecz jeśli trafisz pod takiego co wyznaje spychologie tzn zwala wszystko na handlowca to też lipa. Kolejną sprawą jest konkurencja wewnętrzna tzn ilu handlowców masz na swoim regionie z którymi będziesz musiał walczyć o firmy, nie każdy wie ale konkurencja wewnętrzna jest nie kiedy gorsza niż konkurencja z innych firm. Kolejna sprawa nazwa dywizji np Budownictwo, Drewno, Auto, Cargo, Metal to tylko nazwy które nic nie wnoszą nie ma praktycznie podziałów na dzień dzisiejszy. Z tego co mi wiadomo to dużo osób przyjmują na multiplikacje tzn. Że otwierasz region jakiejś dywizji i nie dają Ci żadnego kupującego klienta ale oczywiście na tym regionie handlowcy z innych dywizji też są więc łatwo pozyskiwać klientów nie będzie. Chciał bym jeszcze dodać że najgorsze co jest to gdy twój poprzednik zmienił barwy na konkurencyjne i jeździ po twoich klientach. Co do warunków pracy moim zdaniem są bardzo dobre jedynie podstawa mogła by być większa,no i oczywiście bardzo duża liczba obowiązków z którymi nie zawsze można sobie poradzić w godzinach pracy. Szkolenia są bardzo fajne prawie żadna firma konkurencyjna nie robi szkoleń na takim poziomie. Dodam jeszcze że dobre opinie w większości są ludzi którzy dostali dobry rejon bez większego nakładu pracy. Tyle z mojej strony mam nadzieję że trochę pomogłem

@Janusz

Cześć, możesz napisać ile realnie można zarobić w tej firmie i ile przy tym trzeba pracować? Ile godz, ile klientów Zastanawiam się nad zmianą pracy, obecne moje zarobki 3000netto. Region na jaki szukają to war-maz Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, dywizja auto.

@Adam

Na twoje pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi, to jest handel wszystko zależy od sprzedaży,i tych czynników co napisałem wyżej,

wp
@Adam

Jeśli masz stały dochód na poziomie 3tys nie uzależniony od różnych czynników daj sobie spokój z Wurth-em. Obszar, który został wymieniony jest raczej biednym obszarem jest tam kilku handlowców więc możesz mieć problem z zarobieniem 3tys. A nawet jeśli Ci się to uda to będziesz miał mnóstwo stresu i co miesiąc brak pewności czy zrobisz plan a co za tym idzie czy dostaniesz premię.

@wp

No właśnie nie chciałem wprost tego pisać he he ładnie to odpisałeś

@wp

Pracuje też w handlu też są plany, tyle że poniżej 3 nie schodze, sek w tym że zmienilbym poprostu pracę. CV wyślę zobacz jak będzie na rozmowie jeżeli mnie zaprosza.

Drewniana Grazyna
@Janusz

Janusz czapki z głów bardzo dobrze przedstawiles sytuacje ktora obecnie przechodze na bardzo slabym rejonie nie otrzymujac wszystkich firm po handlowcach ktorzy rejon przekazywali. Pozdrawiam

zok
@Drewniana Grazyna

Dokładnie jeśli nie otrzymasz na starcie bazy klientów, którzy pozwolą Ci na zrobienie min planu wymaganego przez firmę jesteś spalony/a na starcie i nie ma sensu Twój wysiłek. To nie są już czasu gdzie klientów można było zdobywać na kopy. Owszem bazę trzeba rozwijać na tym polega praca ph jednak jeśli klienci których Ci przydzielą nie kupują nic lub pozwolą Ci na zrobienie planu marży na poziomie kilku czyli do 5 tys zł nie ma opcji, że zrobisz plan. Jeśli trafisz na biedny teren to lepiej od razu szukać nowej pracy. Co do wypowiedzi na temat pracowników biura to się zgadza i nie liczcie zbytnio na ich pomoc tam każdy ogranicza się do min i to nie zawsze czasem nie chce im się zrobić czegoś co należy do ich obowiązków. Nawet jak może Ci pomóc w pewnej kwestii bo ma taką możliwość to i tak tego nie zrobi bo mu się nie chce. Osobiście znam 3 osoby które są wyjątkami i serdecznie je pozdrawiam ale cała reszta to ..... szkoda gadać.

wuurth

akwizycja, akwizycja i jeszcze raz akwizycja praca jako ph w tej firmie nie ma nic wspólnego z prawdziwym obrazem pracy ph

wiki
@wuurth

zgada się

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.