Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Olekk

Od jutra będą podsłuchiwać telefoniczne rozmowy przedstawiciel handlowych z klientami. Tylko czy jest to zgodne i prawem?

Falosław

Nie polecam firmy. Byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowsko sprzedawcy do sklepu. Nie chcieli powiedzieć ile się zarabia, zero konkretów. Na cały sklep potrzebują tylko 2 pracowników, wieć nie wiem jak planują zorganizować urlopu, nieobecnośći z powodu choroby itp. Nie mówiąć już o przerwie, wyjściu do toalety itp.

Sklepikarz
@Falosław

Zero konkretów to w tej firmie standard. Wygląda to tak, że jeśli osoba jest sama np. na ranną zmianę i musi skorzystać z toalety to jest zmuszona na chwilę zamknąć sklep. Podczas urlopu lub choroby drugiej osoby ze sklepu pracujesz od otwarcia do zamknięcia a później wybierasz godziny :)

Waktor
@Sklepikarz

To zupełnie bez sensu już po tym widać zupełny brak organizacji

DJ

Taka sytuacja jest w każdym rejonie. Kolesiostwo, układy i klepanie po ramieniu kadry kierowniczej z przedstawicielami. Jest tak że jeśli liżesz tylną część ciała kierownikowi, godzisz się na wszystkie jego nawet chore i nielogiczne rozkazy a przy tym co nieco doniesiesz jesteś wzorowym przedstawicielem. W zamian dostajesz różne przywileje w szczególności lepszych klientów. Jeśli nie idziesz w ten układ i masz swoje zasady i zdanie jesteś (usunięte przez administratora) Sytuacja jest idealnym odzwierciedleniem systemu politycznego naszego ale i nie tylko naszego państwa. Układy układziki wzajemna adoracja a niewygodnych się niszczy. Amen

Stabilny pracodawca a do tego można dodać fakt, że firma jest dobrym pracodawcą,polecam.

Kicające dwa zające

Haha dobry pracodawca, jak widać opinia i ocena firmy jest naprawdę bardzo słaba. Polecam przeczytać opinie w których ktoś opisuje jak naprawdę wygląda aktualna sytuacja w firmie.

Kicające dwa zające

Haha dobry pracodawca. Widać po komentarzach i ocenie, że firma wychodzi bardzo słabo. Polecam przeczytać komentarze w których ludzie opisują aktualną sytuację w firmie i opisują jak to wszystko wygląda. Zastanów się dwa razy czy warto tracić czas. Lepiej uczyć się na cudzych błędach i doświadczeniach niż przeżywać to samemu na własnej skórze.

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Agatka

Witam Panie Mikołaju, domagam się odpowiedzi czemu dostałam na gwiazdkę lalkę Barbi skoro w liście do Pana wyraźnie prosiłam o Kena. Pańskie zachowanie jest przejawem braku szacunku do mnie i do pracy jaką włożyłam w ten list. Proszę o pilną odpowiedź.

Nowyyy

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku przedstawicuela handlowego podstawa jak by byla ze 3000zl netto plus premie od sprzedazy to bylbym zainteresowany.Niechce mi sie czasu tracic jak daja mniej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

eryk
@Nowyyy

(usunięte przez administratora) Jeśli idziesz po układzie i masz plecy dostajesz dobrych klientów gdzie towar sam sie sprzedaje bedziesz wtedy zadowolony.

OmG - ma_sa_kra
@eryk

Jeśli to prawda to faktycznie już na starcie widać, że nie mają szacunku do pracownika.. Rozmowa wydawała się naprawdę konkretna i bardzo obiecująca_ podejrzane wydało się tylko to, że nie przedstawili mi warunków finansowych, tylko chcieli uzyskać info jakie są moje oczekiwania. Szkoda, że ludzie muszą tracić czas na rozmowy rekrutacyjne _ a wystarczyłoby podać konkretną informację przy ogłoszeniu, że oferują te mega smieszne pensje i wiele osób zrezygnowałoby na starcie. No cóż takie mamy czasy i niektórzy naprawdę myślą że w tych czasach będzie robił super robotę za pol_darmo ???? Pozdrawiam i życzę firmie szczęścia w dalszych poszukiwaniach..

Tomas
@Nowyyy

Kolego a co ty masz do zaoferowania Firmie Wurth . Dobrzy handlowcy zarabiają od 5000 - brak górnej granicy . Dodatkowo konkursy z nagrodami rzeczowymi lub wycieczki ( z osobą toważyszącą) , szkolenia . Ale aby uczestniczyć i kożystać z tego wszystkiego . Trzeba najpierw coś Sobą prezentować . Złóż najpierw CV . I jak cię zaproszą na rozmowę to już będzie twój pierwszy sukces . Wartościowi i zdolni są zawsze mile widziani w Wurth . Powodzenia Ps . I proszę nie wylewajcie pomyj , prywatę załatwiajcie, między sobą a nie tu . Bo znam dużo, fajnych ludzi,którzy ciężko,pracują na na Swój i firmy Wurth wizerunek .

oleksandrowicz
@Tomas

Tomas najpierw może naucz się ortografii, a później pouczaj innych...owszem zarabiaja ale jak dostaja rejony na których tak naprawde nie trzeba robic kompletnie nic...Ci którzy nie są po znajomosci niestety moga dać sobie spokój. Jak Ty reprezentujesz firmę tak jak piszesz, to współczuje zarówno firmie jak i Tobie. Nie mydl oczu innym że jest tak cudownie, bo nie jest.

nowwy
@Nowyyy

Dzieki wszystkim za odpowiedz to jednak zostane gdzie jestem bo tu ma 2500 netto i za auto nie potracaja . Tak myslalem ze kokosow niema bo ciagle ogloszenia nowe sa

BYŁY
@Tomas

Po 5 latach może i zarobisz 5000 netto na dobrym terenie, pod warunkiem że najpierw wytrzymasz rok lub dwa za (usunięte przez administratora) Jeśli nie wchodzisz na teren po kimś, to zapomnij o wysokich obrotach, duże firmy przesiane przez ks3, w jednym mieście dubluje się po kilku handlowców z różnych działów którzy na wzajem podkładają sobie świnie. Konkursy, wycieczki, nagrody rzeczowe- wszystko zgarniają starzy wyjadacze- tak samo jak gifty. Jak nie kupisz za swoje to nie otrzymasz. szkolenie-ok. rzeczowe, wystarczające na start., później i tak cię klient nauczy. PZDR.

ml
@OmG - ma_sa_kra

Jakiego stanowiska dotyczy opinia?

Kkk

Lecz się

Heniek

1800 minus 100 za samochód

Iza
@oleksandrowicz

Frustrat życiowy

@Tomas

A Pan co sobą zaprezentował ? ,, kożystać'' (usunięte przez administratora)

ignorant
@Tomas

Ciebie nie wzięli bo miałeś pełno błędów ortograficznych w CV.

Bobas
@BYŁY

the best wpis jaki w ogóle przeczytałem na GoWork wśród kilkudziesieciu pracodawców. sam chciałem aplikować ale dzięki takiej merytoryce i jednak 90% negatywów oszczędzam co najmniej 30 minut (na czytanie straciłem 10minut)....ale w konsekwencji może kilka miesięcy a przynajmniej niewarty kurs na rozmowę kwalifikacyjną żenada bo kojarzę dobrze tą firmę z Niemiec - to pokazuje, że produkt się nie obroni sam a prawie wszystko zależy od ludzi tworzących struktury i relacje w danej firmie.

dyrektor
@Tomas

Co chłopie wiesz o życiu? Nie masz nawet własnych planów co będziesz robił mając 30 - 50 lat. Jesteś bez perspektyw tak pisząc. Nie wiem jakie masz wykształcenie ale takimi poglądami nie dorównujesz nawet spawaczom co pracują w Norwegii. Jaki (usunięte przez administratora) podpisał Ci maturę lub studia. Jestes bez perspektyw i ambicji.

El gość

Obłuda, zakłamanie, fałsz, lizusostwo i (usunięte przez administratora) to w tej firmie standard i porządek dzienny. Jeśli nie będziesz spełniał tych warunków nie masz szans o jakikolwiek rozwój i pomoc. Kierownik tylko takich obłudników akceptuje. Pracownik który chce być w porządku wobec siebie i innych pracowników i klientów jest tutaj uważany za frajera i nie popracuje długo bo taką mu kierownik stworzy atmosferę. Co do finansów to jest żenada oraz szukanie każdej okazji by Ci premi nie przyznać. Jeśli wyrabiasz plan wkrótce dostaniesz taką jego podwyżkę że poprostu go nie zrealizujesz. W tej firmie o to chodzi właśnie by pracownik planu nie wyrabiał tylko robił lekko pod plan. Wtedy premi nie dostaniesz a firma cieszy się bo pieniądze zostają u nich. Dowód na to to specjalnie spowalnianie w ostatnim tygodniu miesiąca systemu raportowego abyś nie sprawdził czy plan wyrobisz czy nie. Tłumaczą to procedurą przeliczania zamówień. Ludzie jest 21 wiek! to szybciej zrobi to komp Atari z lat 80-tych. Nowi przedstawiciele są zatrudniani na zasadzie znajdź nam klientów i s...... j. Klient zostaje w firmie i zostanie przypisany do lizusa i donosciela. Tak owy przedstawiciel jest uważany tu za bardzo rozwojowego pracownika, nie robiąc przy okazji kompletnie nic i ważąc się darmowo firmowym autem mając przyznany w ramach konfidenctwa większy limit na paliwo. Tak ta firma działa. Człowiek uczciwy mając poczucie swojej wartości i godności będąc przy tym honorowym pracownikiem nie ma co tutaj liczyć na godną pracę i wynagrodzenie. Lizuski przydupaski tylko czekają na Twój krok rezygnacji z pracy i przejęcia Twoich wypracowanych klientów.

Król Julian
@El gość

Sama prawda, niestety :( szkoda marnować swój czas i nerwy na pracę w takiej atmosferze i zakłamaniu.

Były pracownik metal katowice

Jeżeli ktoś będzie potrzebował prawdziwych informacji na temat rejonu Rybnik Żory Jastrzębie to mogę wszystko opowiedzieć. Nowe ogłoszenie na moje miejsce i kolegi z Bytomia już jest na necie.

Ph
@Były pracownik metal katowice

Mowisz o Przemyśle ? Jaka podstawa na start jakie plany i czy realne czy gonisz kroliczka ;)

Irek
@Ph

Kruliczka masz wszędzie w każdej branży chyba że w domu siedzisz ale tam jest również kruliczek. Rób swoje a będzie Ci dane u każdego więc nie narzekaj bo u kolejnego będziesz mal zająca

Ciężki rejon
@Ph

Tak glownie utrzymanie ruchu w przedsiębiorstwach. Na początek dostaniesz podstawę i plany które można wykonać. Same produkty bardzo dobre ,ale polityka firmy bardzo słaba. Życzę powodzenia nowemu PH w rejonie Żory Rybnik Irek nie pisz tylko ofert do klientów z kr(ó)uliczkiem. @Ph można spróbować swoich sił ja zrezygnowałem szybko gdyż chce zarabiać pieniądze.

interere
@Były pracownik metal katowice

Bardzo proszę o rzetelne info na temat zarobków, atmosfery, podejścia kierownika. napisz prosze jak długo opracowałeś w tej firmie ?

Ciężki rejon
@interere

Na początek pewnie dostaniesz gwarancję wypłaty np.2500 na ręke Ale stawki na umowie takiej nie dostaniesz. Między niektórymi PH jest dobra atmosfera ale za to są również tacy którzy kierownikowi powiedzą wszystko co od Ciebie usłyszeli. Kierownik to jeden wielki (usunięte przez administratora) który przyszedł z czekoladek Lindt czyli nie ma bladego pojęcia o handlu w przemyśle. Powodzenia wszystkim nowym PH. Ciekawe ilu klientów zabrało ks3 po moim odejściu...

Interere
@Ciężki rejon

Dziękuję za informację, pozdrawiam

Szukający pracy..

Pojawiła się oferta pracy w dziale Metal w Tarnowie, Czy ktoś może wyrazić opinie o tym rejonie ? Jakie zarobki ?

Witaj Napisz proszę jak pracowało się w firmie Wurth ? Szukam pracy w tym rejonie ..

Jasio po wędrówkach

Proponuję się 3 razy zastanowić nad pracą w tej firmie. To prawda że 2500 lub maks 3200 brutto i jeżdżenie po rejonach gdzie handlowcy zmieniają się średnio co roku(7 miesięcy to okres tzw.adaptacyjny). Nikt dłużej nie chce pracować w firmie gdzie sprzedaje się towar na 600% narzutu , a dla bazy klientów około 250 dostajesz 10 kalendarzy na nowy rok do podziału A najlepsze to oddanie kurtki zimowej z okazji 30lecia wurth w Polsce kiedy się rozliczasz na zakończenie pracy, normalnie żenada.

Igor ek
@Jasio po wędrówkach

Niestety to prawda. Zero poszanowaniem dla klienta i pracownika

Znawca tematu

Dajcie spokój teraz na Dominikanę jadą liski lizuski z Prestige club. Jak to wogóle możliwe że oni sobie samochody sami wybierają. Ja się dziwię kierownikom w tej firmie że faworyzują gości z Prestige club skoro oni tylko dybią na ich miejsca. Dramat. Powinniście się zbuntować i wymusić na firmie aby zabrała przywileje Prestige club bo to wy szeregowcy utrzymujecie tą firmę.

Dozorca

Proszę uważać na kierowcę , agenta nr rej . WA 78838 . Bezczelny typ , grożący ludziom pobiciem . Do tego brudny i niechlujny . Nie szanuje nikogo nawet lokalnego dozorcy wykonującego swoje obowiązki .

były pracownik w konkurencji

Nie byłem pracownikiem Wurh i nie chcę być. Pracowałem w konkurencji. Jest kilka firm na rynku, które mają podobną politykę i podejście do rynku od prawie 20 lat. Największe i najbardziej znane to Wurh i APP. Zasada jest ta sama. Są pracownicy, którzy pracują od kilku, a nawet kilkunastu lat, którzy mają "rodzynki" i zarabiają nawet 6000 - 12000 miesięcznie. Ale to są wyjątki. Nowy pracownik ma "wyrywać" (nie mylić z normalną pracą handlowca) klientów i wręcz naciągając i oszukując, realizować budżety skalkulowane tak, jak trzeba, czyli: już prawie zrobiło się budżet, ale... jednak nie. Może w następnym miesiącu :-) Oczywiście zatrudnienie na własną działalność i odliczanie od pensji wszystkiego, włącznie z używaniem samochodu. Jak już handlowiec ma dość i w końcu się zwalnia, to najlepszych (płacących) klientów dostają ci, którzy pracują najdłużej (dlatego mają takie pensje), a nowy delikwent wchodzi w rynek opuszczony przez poprzedniego handlowca dostając na pocieszenie klientów zadłużonym, bardzo małych, a resztę... "no przecież jak się wykażesz, to nie ma górnej granicy zarobków...". Reasumując: Jak wspominałem - pracowałem w konkurencji. Kaszana i obym więcej w takiej firmie nie pracował. Pensja kiepska, atmosfera tragiczna, praca od 6 do 18-tej, 20-tej codziennie, łącznie z sobotą. Ale był jeden impuls, który spowodował, że któregoś dnia stwierdziłem, że czas to skończyć. Spotkałem u swojego klienta handlowca z Wurtha :-)) Kołnierzyk w koszuli przetarty, buty schodzone (podeszwa prawie przetarta). A dobił mnie, gdy klient poprosił o ulotkę produktu, który właśnie oferował. Odpowiedział, że ma tylko jedną i nie może zostawić :-) Powiem tak. Szanujmy się ludzie!!! To już lepiej pójść pracować do Biedronki, bo tam jest umowa o pracę, przestrzegają (bo muszą) kodeks pracy i do domu wraca się po 8 godzinach. No i nie ma permanentnego stresu. Nie trzeba robić raportów w nocy, a zarobki są 2 x większe, niż w Wurth. W mojej firmie szukają teraz operatora wózka widłowego za 3500 na rękę, umowa o pracę i benefity. Spawacze zarabiają 6000-8000 na rękę w Polsce, a za granicą powyżej 12500 (w przeliczeniu na PLN). I pytanie, po którym zapewne rozpęta się dyskusja: Ilu z was ma na koncie po kilka mandatów za przekroczenie prędkości, bo trzeba się wyrobić z odpowiednią ilością klientów w ciągu dnia? Rozumiem, Zapewne wszyscy jeżdżą 50 km/h ;-) Powodzenia.

Zibi
@były pracownik w konkurencji

100 % racji

Okopowiec

Firma (usunięte przez administratora) szukaja naganiaczy aby sprzedac towar drozszy dwa razy od tego co jest na rynku. Masz hipnotyzowac klienta aby uwierzyl ze towar jest warty dwukrotnie od innych xd szkoda czasu i zdrowia.

Adi12345

Znalazłem ofertę pracy w sklepie stacjonarnym. Ktoś wie jakie wynagrodzenie podstawowe proponują na tym stanowisku? Jak naliczają premie? W jakich godzinach są pierwsza i druga zmiana? Napisali tylko, że praca dwuzmianowa w godz. 7-17.

irek
@Adi12345

policz 8 godzin od 7 do 15 I zmiana od 9 do 17 II zmiana ale odradzam , lepszy już jest Lidl

Zainteresowany pracą w Wurth

No stronie firmy pojawiło się ogłoszenie - Szef sprzedaży ds. inwestycji budowlanych. Chciałbym aplikować. Czy ktoś podzieli się jakimiś rzeczowymi uwagami na temat samej firmy i zarobków? Czy rzeczywiście pensje są na tak niskim poziomie? Może ktoś wie czy to nowo tworzone stanowisko? Z góry dziękuję za wszelkie szczegóły.

zainteresowany

dlaczego dramat ?

Jak jest z pakietem medycznym w Würth Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mis5rzu

Jak dodatkowo dopłacisz to pewnie ze mozesz xD

MarcinPro

Nie polecam! Strata czasu i nerwów. Dostajesz na start same zerówki i jezdzisz jak akwizytor. Wymagania wiekszę niż dla starszych przedstawicieli za które i tak nie masz kasy ale musisz je wykonywać w przeciwieństwie do szlachty która ma je gdzieś gdyż i tak swoją marżą wypracują normalne wynagrodzenie. Po roku czasu zdajesz sobie sprawę że „króliczka” i tak nie dogonisz i walczysz o próg prowizyjny bo inaczej dostaniesz 1900 zł...

Mikołaj
@MarcinPro

Czy są ustalone targety za sprzedaż i po ich osiągnięciu możesz liczyć na premie lub prowizje do sprzedaży?

Nowy74
@MarcinPro

1900zł podstawy ? wiary dać nie mogę żeby w 2019r oferować taką podstawę przedstawicielowi ? Możesz coś dodać więcej gdzie aplikowałeś ? Jaki rejon i w jakim dziale ? Interesuje mnie Łódzkie i Budowlanka ?

Robin H
@Nowy74

Jakie 1900 netto.? Nowy pracownik dostaje 2500 brutto podstawy a do tego zabierają 150 zł za auto. Spora część nowych którzy mają beznadziejne i ubogie rejony zarabia netto 1750 zł. Wstyd i obciach jak na firmę międzynarodową i z takimi aspiracjami. Warto podkreślić że swoje produkty firma określa kategorią premium. To jest żenada. Szukają frajerów.

Radek
@Robin H

Nie 150 tyko 250

Wyrewolwerowany rewolwerowiec
@Radek

To nie jest tak że ktoś ci zabiera za auto bo chcą kasę. To nasze kochane państwo ma ustawy takie że auto służbowe po godzinach to rodzaj,, podwyzki" i ma się to tak do poj 1.6 wg państwa to tak jakbyś dostał 250zl podwyżki brutto a powyżej 400 zł brutto. I od tych kwot trzeba płaci ZUS i podatki i dlatego potracaja z pensji bo cześć przecież płacisz ty na tą chora instytucje zusu itd a część pracodawca. Jak dostajesz auto to tak jakbyś zamiast 4k brutto dostał powiedzmy 4400 jak masz np octavie z 2.0. Tankujrsz i tak za swoje niezależnie czy robisz 2km dodatkowo na tydzień bo jeździsz do biedrony po bułki czy 100km to i tak masz dochód z tego tytułu. A w praktyce to chyba jest kwota około 70 czy 80 zł za fabie z 1.4np. Nie ni4 pracuje tam ????????????

Piotrek
@Nowy74

Z tą podstawą bzdury wypisują. Sprawdź i przekonaj się sam.

AndrejKaR
@Piotrek

Jakie bzdury? Podstawa przy podpisywaniu umowy wynosi 2500 brutto minus opodstkowanie za uzytkowanie auta.

rumcajs

A czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w sklepach stacjonarnych Wurth?

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.