Opinie o Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska w Milice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska w Milice

Czy Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska w miejscowości Milice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Patrycja Nowy wpis

Bez zmian. Nigdy nie słucham plotek na temat innych i tym razem zaluje. Pani Ola nie płaci ani pracownikom ani za czysz lokalu. Chyba czuje się bezkarna

Pracownik Nowy wpis

Jedni pracownicy dostają wypłatę na raty ( z łaski na uciechę mogą czasem z kasy zabrać to co utargowali) inni, że okradł ją syn, ona ma inne wydatki, za mało sprzedałyśmy wiec nie otrzymamy wynagrodzenia. Brak wypłaty za miesiąc czerwiec, a za kilka dni powinnam otrzymać następna wypłatę za miesiąc lipiec.

marta

Pracodawca, ma sklep w Strzelcach Opolskich- Szafa Fashion. Aby otrzymać wynagrodzenie trzeba angażować PIP bo Pani Aleksandra łamie obowiązki pracodawcy i nie wypłaca terminowo wynagrodzenia. Przestrzegam przed zatrudnianiem się w tym sklepie

@marta

Pracowałam u Pani Aleksandry od połowy Maja , nie dostałam wynagrodzenia , do dnia dzisiejszego Pani Aleksandra wciąż zwleka z wypłata , bądź zbywa pracownika. Albo wymyśla nowe wymówki by tylko nie wypłacić pieniędzy

Były pracownik Nowy wpis
@marta

Pracowałam u Pani Aleksandry od połowy maja, do dnia dzisiejszego nie dostałam wynagrodzenia , Pani Aleksandra zwleka w wypłata ,bądź zbywa pracownika albo wymyśla nowe wymówki by tylko nie wypłacić pieniędzy .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska - Milice

• Jak się pracuje w Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska?

Zobacz opinie na temat firmy Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szafa Fashion Shop Aleksandra Sozańska
  • Główna 2