Opinie o Iks 2 Mucha sp.j. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Iks 2 Mucha sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Iks 2 Mucha sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iks 2 Mucha sp.j. w Mikołów

Super atmosfera. Wymieniłbym tylko szefowa i kierowników. Miliony zarabiają na zabaweczkach, jeżdżą zajebistymi autami, a reszta ledwo powyżej średniej krajowej xD typowy Januszex. Współczuje tylko ludziom, którzy boja sie was opuścić.

Z tym się zgodzę, atmosfera bardzo luźna i przyjemna jednak władza tej firmy totalnie bez wartości moralnych. Niestety tak wygląda większość firm które dorobiły się w okresie po upadku (usunięte przez administratora) Stara mentalność i stare podejście, zwykły pracownik to tylko przedmiot do generowania zarobków.

dzień dobry. czy ktoś teraz może aplikował na Opiekuna Marki ze strony? Widoczna jest oferta a tutaj nie widzę zbyt aktualnych komentarzy. Zastanawia mnie powód. Mam już doświadczenie w branży i zastanawiam się jakie warunki obecnie są oferowane, w treści piszą o wyposażonym stanowisku pracy, jest to standard jak wszędzie czy może milo można się zaskoczyć?

Paulina

Ledwo powyżej średniej krajowej to chyba całkiem dobra kasa? Nie zapominaj ze za pracownika trzeba więcej zapłacić masz ubezpieczenie itp

Ex pracownik Nowy wpis
@Paulina

Tutaj jak mniemam chodziło o NAJNIŻSZĄ krajową, bo niestety większych pieniędzy tam nie ma. ;)

Pracownik Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Ktoś kiedyś oświadczył na forum, że podobno nie można tutaj liczyć na większe pieniądze niż najniższa Krajowa. Czy można faktycznie to potwierdzić? Widzę na stronie, że szukają obecnie Opiekuna Marki i chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy na tym stanowisku. Jak w praktyce wygląda realizacja przytoczonych w ofercie zadań? I jak ostatecznie są one wynagradzane?

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Iks 2 Mucha sp.j. w mieście Mikołów? Mamy nadzieję na nowe wieści odnośnie pracy. Dajcie znać co wiecie!

PRACOWNIK

Dla niezadowolonych z pracy w Naszej Firmie. Proponuję Wam dostać się do naszego polskiego rządu tam nie będziecie musieli pracować wystarczy tylko posiedzieć na stołku w zamian dostaniecie limuzynę z kierowcą, wakacje w zagranicznych kurortach kilka razy do roku, imprezy , apartamenty ,mega wynagrodzenie z pieniędzy ściągniętych z ludzi, którzy pracują i nie narzekają. A jeszcze gwiazdami w telewizji zostaniecie ????. Wy młodzi chcieli byście tylko dostawać nic w zamian nie dać z siebie. Niestety tak to nie działa. Pracuje 30 lat w tej Firmie i nie narzekam, krzywda mi się nie stała. Żyję i pracuje dalej ???? Pozdrawiam niezadowolonych ???? •

Bogdan1984
@PRACOWNIK

racjonalne argumenty to nie są tu za bardzo postawione, najłatwiej jest komuś powiedzieć "idź i się dostań do rządu", logika pięciolatka takimi odpowiedziami tylko pogrążacie firmę, z daleka cuchnie toksycznym nastawieniem, nie życzę tam pracy nikomu jeśli pracownicy się tak wypowiadają, w szczególności ze to młodzi ludzie będą zapieprzać na emerytury gdy Pan/Pani z 30-letnim stażem zakończy pracę zalecam rachunek sumienia i może jakieś zmiany w firmie bo problemy się tak powinno rozwiązywać a nie pisząc "przeciez jest fajnie, mi się nic nie stało a w ogóle szefostwo jest super" ja na pewno już nie skorzystam z usług tej firmy

Młody
@PRACOWNIK

Tak, my młodzi mamy ogromne oczekiwania. Godne warunki pracy i zarobki adekwatne do naszych umiejętności :) Nie polecam.

Judyta M

Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą, kiedyś mignęło mi ogłoszenie ale widzę że nie ma żadnego w tej chwili, czy szukaja Państwo jeszcze pracowników biurowych?

@Młody

Twierdzisz, że tego w tej firmie nie zastaniesz? :/

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iks 2 Mucha sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Niektóre obecne tu komentarze i ilość jadu jakie niosą są zadziwiające. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i przykro czyta mi się te wszystkie komentarze. Jak w każdej pracy nie jest idealnie ale osobiście nie mam się do czego przyczepić. Wypłaty zawsze na czas, wolne weekendy, przyjazna atmosfera między pracownikami, szefostwo bardzo pomocne i życzliwe. Jak w każdej firmie tworzonej przez ludzi zdążają się kłótnie i nieporozumienia ale gdzie takie nie występują? Niektóre tutaj osoby tak chętnie wypowiadają się na temat poszanowania drugiej osoby, a same tego szacunku nie mają. Pozdrawiam! ;)

Aga 78
@:)

Zgadzam się . Nigdzie nie ma idealnie . Moja koleżanka tam pracuje bardzo długo i jakoś nie narzeka wypłaty na czas i na święta też zawsze zadbają o pracownika . A zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje

Bogdan1984
@Aga 78

a to wypłata na czas nie powinna byc normą? co to za argument, to jak cieszenie się z tego ze urząd nam łaskawie pesel nadaje

Nie polecam. Zachorowałem na początku umowy i odrazu szefostwo robiło problemy, jakbym udawał chorobę. Szefowa wie lepiej na co jest chory pracownik i jak długo może być na zwolnieniu. Całe szczęście moja przygoda z ta firmą szybko się skończyła. Nie żałuję :-)

Kamila
@Anonim

W jaki sposób robiła problemy? Co takiego robiła, jakieś pretensje?

Sven
@Anonim

Bo ta stara baba wie wszystko najlepiej która potrafi tylko doić ludzi na kasę. Ma ogromne szczęście że ludzie którzy pracowali tam 5/10 lat temu nie zgłosili do PIPu tych chorych akcji które robiła na ich nie korzyść tylko po to żeby ona mial więcej dla siebie ???? Cyt. "wy zarabiacie więcej ode mnie" szczyt chamstwa i braku szacunku do drugiego człowieka z którym rozmawiała żeby powiedzieć tak podrzędnemu pracownikowi swojej firmy a sama wozi (usunięte przez administratora) najnowszym audi z salonu.

@Sven

Audi? Po tym opisie spodziewałam się jakiegoś bmw jako wisienkę na torciku. :( No wyrozumiali pracownicy to skarb akurat. Ciekawa jestem tylko w tym wszystkim jeszcze jej wersji odnośnie tego wszystkiego, bo pewnie miałaby odmienne zdanie co do tej kwestii

@Kamila

Miała nawet czelność kwestionować lekarzy i mówić że "nie wyglądasz na chorego, tobie nic nie dolega", "który lekarz teraz wkłada palec do (usunięte przez administratora) jak ktoś ma biegunkę", zdarzyło się nawet nagabywanie pracownika "jakim prawem on był na dworze jeśli jest chory" to są wszytko cytaty bardzo elokwentnej szefowej. Ktoś kto tam pracował i się zwolnił na prawdę czuje mega ulgę, szkoda ludzi którzy latami są tam poniżani i się na to godzą ????

Aleksandra

Skoro dzieje się tak wobec tamtych ludzi, którzy nie chcą się zwolnić to czy zgłoszenie tego do odpowiedniej instytucji nie mogłoby poprawić tych warunków przypadkiem?

Zadowolony

Nie polecam pracy w tym miejscu, czas dawno się tu zatrzymał. Zero perspektyw na rozwój. Zarobki śmiesznie małe. Kierownik marketingu, który nie ma pojęcia o marketingu. Mobing i wyzysk na każdym kroku. Dodatkowo w czasie pandemii, zatajanie informacji o chorych pracownikach, przychodzenie chorych do pracy z lęku przed wylądowaniem na dywaniku u szefowej. Chcesz wziąć L4? Nie licz, ze nie zostanie Ci to wypomniane. Najlepiej, żeby każdy pracownik pracował na L4, w przeciwnym razie czeka Cię rozmowa jak to masz coś z głową. Zachowanie przełożonych niczym dzieci z piaskownicy. Jeśli chcesz oszczędzić na psychologu, lepiej nie zatrudniaj się w tym miejscu. Na plus załoga, która odlicza dni do zwolnienia się.

Elżbieta
@Zadowolony

Słabo to wygląda. A długo tam pracowałeś?

Poszukuję pracy w Mikołów na stanowisku Grafik. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Anonimowy

Niestety firma Januszex. Nie ma osoby kompetentnej, która mogłaby poprowadzić dział marketingu. Stanowiska są „elastyczne” co oznacza, ze raz jesteś grafikiem, a raz przyjmujesz zamówienia. Pracowałem tam kiedyś i nie polecam, strata czasu.

Beata
@Anonimowy

Dla mnie w sumie dobrze brzmi bo człowiek mimochodem zdobywa doświadczenie z różnych dziedzin. A szkolenia jakieś robią? Na przykład z tej grafiki?

Ordynary Person

Dzień dobry, pracowałem u tego prywaciarza 2 lata i stwierdzam ze to był stracony czas, (usunięte przez administratora) nie firma. Pseudo szefowa kobieta bez żadnych wartości moralnych, społecznych tej babie chodzi tylko i wyłącznie o kasę, wydaje się jej że mając 2zł wiecej w portfelu może wszystko. Generalnie zauważyłem ze w firmie jest pewna "klita" rodzinka i pare innych osobników na posyłki którzy mają się jak pączki w maśle ;) Jeżeli chcesz stracić zdrowie i być mobingowany każdego dnia przez "czarną" to zapraszam ale jezeli masz odrobine ambicji i nie chcesz stracić chęci do życia to omijaj to miejsce szerokim łukiem.

OsiołzMagazynu

Czas się zatrzymał w tej firmie jeśli chodzi o rozwój i inwestycje w pracowników, sprzęt i pracę jak na 21 wiek przystało. Ogromny plus to pracownicy którzy stworzyli zajebistą atmosferę, podkreślę raz jeszcze pracownicy nie zarząd, szefostwo. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy (magazyn) jaką się tam wykonuje, bardzo często jest to praca na tak zwany akord a wypłaty mierne???? Tak więc: Atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami 5+ a cała reszta szkoda gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Iks 2 Mucha sp.j. - Mikołów

• Jak się pracuje w Iks 2 Mucha sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Iks 2 Mucha sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iks 2 Mucha sp.j.?

Iks 2 Mucha sp.j.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rybnicka 9
    43-190 Mikołów