Opinie o Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Łódź

Dżon Nowy wpis

Teraz to jest całkiem porażka! Kupa ukraińców przejeła rynek pracy,pieniądze słabe,korona ma słaby kurs,od niedawna zakaz stawania na płatnych parkingach na pusto. Ojj Ludzie po kolei uciekają z tego tonącego okrętu.

Zainteresowany CE Nowy wpis
@Dżon

Pracując w polskim oddziale pracujesz na polskiej umowie za złotówki. Na pewno jest tam stawka podana w zł więc co do wypłaty ma kurs czeskiej korony?

Kierowca Nowy wpis

Już chyba będą kończyć loginy.popatrz ile osobówek stoi na placu.a cz.biora panów ja chyba polski oddział zamkną.

Tymek

Może czas zweryfikować jak sami pracujemy zanim zaczniemy oskarżać. Dobry pracodawca , wymaga ale za to całkiem nieźle płaci.

Były
@Tymek

To jeśli dobry pracodawca dobrze placi to napewno nie login bo on płacił po40e od nie dawna 45e.i biedak nikt tak źle nie płaci zostali sami nie udaczniki co boja się pracy i połamane dziadki

Obecny. Nowy wpis
@Tymek

Jeżeli 40 potem 45 euro dla Ciebie to dobre pieniążki to się nad sobą zastanów. Trzymają ponad 3 tygodnie w trasie, pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej, odpowiedzialnej pracy, oraz do czasu spędzonego w kabinie. W dodatku ze strony usuwane są nieprzychylne firmie opinie. Pozdrawiam.

Dużo jest osób z Ukrainy?

@Paweł

Raczej nie , ale zastanów się. Ogromna odpowiedzialność a kasa bardzo mała.

Obecny.
@Paweł

W Polskim oddziale nie pracują osoby z Ukrainy, aczkolwiek firmy nie polecam nikomu. Najniższa krajowa, 45 euro diety to wszystko co można zarobić. System 3/1, zjazdy i wyjazdy z bazy we Wrocławiu. Co prawda robota lekka bo na izotermie, parkingi bezpieczne wyznaczane przez ochronę z Pardubic oraz opłacane firmową karta bądź gotówką. Jednak jest bardzo duża odpowiedzialność ze względu na przewożony towar a za mała kasa. Pozdrawiam

Były
@Paweł

Szoszon za tę pieniądze nie będą robili

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Taras

Dobry dzień. szukam pracy jako kierowca СЕ.Jestem z Ukrainy. Posiadam 3-letnie doświadczenie w pracy na terenie Unii Europejskiej. wszystkie polskie dokumenty, wiza do sierpnia. Viber +380685251575

Jaka panuje atmosfera w tej firmie?

Agnieszka
@Ania

@Ania Fajnie, że interesujesz się pracą w Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce, gdyż jest to prężnie rozwijająca się firma. Napisz proszę czy byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej? Jakim stanowiskiem jesteś konkretnie zainteresowana? Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź. Dziękuję.

Taras
@Agnieszka

Mateusz

Czy firma nadal działa na rynku czy ogłosiła upadłość ?

Kierowca

Jaka to była fajna firma! byłem zadowolony w domu mówiłem że do emerytury!sam nie wiem co się stało.czy przetargi przegrane? Chyba jednak przenosiny do pl i otwarty oddział tak namacalne to jak Wrocław nastał coś się zmieniło.mimo to okres spędzony w login wspominam ciepło.pozdrawiam ekipę jeszcze z Pardubic jak i sec.pardubice

Knur
@Kierowca

Firma padła ?

Filip

Wiecie czy sa szanse na szybka możliwość pracy w firmie? Słyszałem dobre opinie i trochę dziwnie brzmi @SZOFER wpis.

Kuri
@Filip

Przyjmą cię bez problemu bo szukają jeleni których można kroić przy wypłacie. Czeski prezes to jakiś ......... We wrocku w biórze nie lepsi

Andy

Firma kiedyś dobra teraz niestety łupie kierowców na wszystkim. Obcięli wypłaty o 25% i jeszcze im mało. Ogólnie polecił bym tylko wrogowi pracę w tej firmie.

SZOFER

firma z Czech,która szuka (usunięte przez administratora) w PL.

Cezary

Firma generalnie młoda stażem ale prężnie działająca, polecam.

Robur
@Cezary

Wolne żarty. Prężna firma to taka która trzyma auta pod płotem? Która nie daje żadnych podwyżek? W której premie otrzymują nieliczni pupile? Dużo by wymieniać, uważam, że celowo wprowadza ludzi w błąd, co nasuwa mi myśl, że jesteś kimś z biura.

Robur

Zapowiada się rebelia kierowców z końcem roku. Także w styczniu auta stanął prawdopodobnie. Z miesiąca na miesiąc coraz gorsze frachty, trudności z terminowym zjazdem, zmiana systemu z 2 1 na 3 1. Dyspizdytorzy nie szanują szofera.

Zostaw merytoryczną opinię o Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Łódź

• Jak się pracuje w Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Log-In CZ Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Szczecińska 27