Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. w Inowrocław

niunia 82

Nie polecam pracy w dziale żywienia na stanowisku kelner, atmosfera daleko odbiegająca od jakichkolwiek norm, kierownictwo dbające tylko o własny stołek ,brak reakcji,nie polecam

Celina
@niunia 82

A co jest nie tak z tą atmosferą? A zarobki jak? Rekompensują może w jakiś sposób kiepską atmosferę?

Wiktoria

Oferta dla kelnerki pojawiła się dwa razy w ciągu dwóch miesięcy:3 Ale ta druga marcowa już nieaktualna jest. Zapytałabym tutaj, ile się zarabia, ale strach, bo jak ktoś pyta, to jest atakowany. Ciekawe, jak kandydat ma wyrazić własną opinię, zamiast pytać się pracowników, skoro sam nie pracował tu ani dnia :D

Nie polecam.

Nikomu nie polecam pracy w tym sanatorium na stanowisku kelner. (usunięte przez administratora) poniżanie i brak kultury są na porządku dziennym.

Kazimierz
@Nie polecam.

Kurczę, to faktycznie strasznie słabo ... Masz na myśli kierownictwo? A może szefa kuchni? Pewnie na kuchni nie jest najciekawiej ...

NIE POLECAM TU PRACOWAĆ
@Kazimierz

Zachęcam do wyrażania własnej opinii, zamiast robić podchody w ten sposób.

emeryt ze Świecia

Byłem w okresie X-XI 2022 zabiegi trafione, robione punktualnie z skierowaniem, Chciałem pochwalić lekarza trafił z zabiegami na kręgosłup, mijają 3 miesiące i mnie nie boli, teraz podczas chodzenia nie odczuwam bólu. Sam sobie nie wierzę, żeby tylko nie było nawrotu. Całemu personelowi należy się pochwała wiem co piszę to jest mój 7 wyjazd do sanatorium, ci co piszą niepochlebne wpisy przesadzają ale jest powiedzenia są ludzie i parapety. Chętnie pojadę następnym razem do tego samego sanatorium.

Aplikowałeś do Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. na stanowisko KELNER/KA (NR 0976)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Jan_Łódź

Właśnie jestem na turnusie 05.01-26.01.2022 1 Pokoje - fajne 2 Jedzenie - super 3 Obsługa - perfekcyjna 4 Zabiegi - fantastyczne 5 Fizykoterapeuci - bardzo mili i uczynni poza jedną (na basenie) która regularnie i natrętnie wchodzi do męskiej szatni w momencie kiedy 20 facetów stoi na nago. 6 Szatnia męska na basenie jest zbyt mała żeby pomieścić 20 osób jednorazowo a dystans sanitarny nie jest tu zachowany. (10m2 20 mężczyzn + jedna fizykoterapeutka) 7 Warunki sanitarne - OK z wyjątkiem S Z A T N I B A S E N U

Gość.1
@Jan_Łódź

Nie ma takiego zawodu jak fizykoterapeuta. Jak już fizjoterapeuta . Jak już dodaje się opinie proszę się douczyć ....

Wojciech
@Jan_Łódź

Co jest nie tak z tym basenem?

Zawiedziona

Byłam tutaj 3 lata temu. Obecnie jestem zawiedziona stołöwką. Naczynia brudne 1 zmiana śniadanie filiżanki niedomyte (ślady szminki zacieki). Niektöre panie ordynarne do kuracjuszy, stoły i pleksa na stołach niedomyte sztuczce niedomyte. Jedzenie bez rewelacji. BRAK OWOCÖW. Mało warzyw i suröwek. Kawiarnia : obsługa ta sama co w stołöwce i drinki !!! Wogóle bać sie jeść i pić. Higieny brak. Natomiast pokoje otoczenie i rehabilitanci super.

Arkadiusz

Miałem przyjemność być na rozmowę o stanowisko "Pracownik Techniczny" potocznie konserwator STAWKA która mi zaproponowano ŻENADA patrząc na listę obowiązków i wielkosc obiektu plus zmiany nocne z dodatkiem kilku złoty śmiech na sali .

@Arkadiusz

A mogłeś coś negocjować? Pytali o Twoją propozycję?

@Arkadiusz

To samo byłem u nich na rozmowie tragedia szukają pracownika technicznego a musisz robić wszystko

@Arkadiusz

To samo byłem na rozmowie i śmiać mi się chciało jak przeprowadzili rozmowę szukają chyba jakiegoś jelopa do tyrania wszystkiego

@Tuptus

Tak w sumie to czemu po dwóch godzinach napisałeś coś podobnego tutaj? I co było w wymaganiach tak wgl?

@Natalia

Nie chce mi się z tobą polemizować na pewno jesteś naganiaczem tego sanatorium to jest forum dla potencjalnych pracowników a wiadomość 2 razy wysłałem przez przypadek. Nie tylko ja ale kolejny kolega który był na wstępnej rozmowie zauważył to samo co ja to chyba o czymś znaczy żenada

Wanda

Sanatorium przepiękne, cała obsługa jest dla kuracjuszy, byłam na przełomie września i października, pracują Państwo z wielkim oddaniem,i tak recepcja uśmiechnięta A Pan pracujący na recepcji jest uroczy, zabiegi extra, Panie są bardzo zwinne, kuchnia posiłki szczególnie obiady są niepowtarzalne, bardzo smaczne ,pokoje piękne i cóż więcej wymagać, to jest niebo na ziemi

fakt
@Wanda

teraz to już z kliniki pozostały tylko wspomnienia. nie polecam. tylko recepcja jest godna polecenia.

@fakt

A skąd taka opinia? I za co recepcję polecasz?

Maria

Byla z mezem w Sanatorium Uzdrowiskowym Prz Tezni jestesmy zachwyceni pobytem tam .Mila obsluga bardzo czysty obiekt. Pokoje czyste smaczne jedzenie widac ze maja super kucharki ze takie smaczne posilki na serwowaly. Rehabilitacja na wysokim poziomie jestesmy super zadowoleni. Chcemy skorzystac prywatnie w przyszlym roku .

Renia
@Maria

czy była Pani na NFZ czy komerycyjnie?

@Renia

Czy jest możliwe, żeby traktowali kogoś inaczej w związku z tym czy jest prywatnie czy z NFZ?

Helena K.

Witam, właśnie wróciłam z sanatorium uzdrowiskowego Przy Tężni w Inowrocławiu. Jestem bardzo zadowolona pod każdym względem-zabiegów, obsługi ,wyżywienia ,pokoje bardzo czyste ,panie pokojowe bardzo dbają o czystość pomieszczeń. Polecam to sanatorium, chciałabym jeszcze tam wrócić.

Janusz

Byłem na turnusie w sanatorium. Baza zabiegowa świetna, jedzenie monotonne, obsługa miała lecz zastraszona ponieważ nie można było wziąść posiłku na pokój, gdy się źle poczułem. Cały obiekt piękny godny polecenia.

Jaka macie opinię na temat pracy na stanowisku konserwatora urządzeń technicznych ? Oferta pracy powtarza się od jakiegoś czasu. Taka rotacja czy nie ciekawa praca i stad zero chetnych?

Krystyna Kłutkowska

Obecnie jestem w sanatorium pod Tężnią .Opinie niektórych kuracjuszy są złośliwe, niezgodne z prawdą .Od pań w recepcji po rehabilitantów jest super.Wszyscy mili i uśmiechnięci.Wyżywienie super.Jeżeli kuracjusze chcą wersalu to niech nie jadą do sanatorium.Cieplutko,czyściutko,zabiegi rewelacja.Polecam ten ośrodek.Do jednego mam zastrzeżenia.Zbyt wygórowana cena za klimatyczne.98 zł przesada.To nie sezon żeby płacić tyle pieniędzy.Pozdrawiam najmocniej cały personel

Pytanko

Jeśli chciałabym zrobić niespodziankę babci zabrać ją do sanatorium prywatnie czy musi mieć ze sobą różne badania?

Pola

Byłam tam na przełomie listopada i grudnia żadnych atrakcji kulturalnych ludzie skazani są na tę długie wieczory siedzieć w pokojach jedne i te same posiłki co chodzi o zabiegi do spoko oprócz tego że za masaż trzeba sobie zapłacić dekoracje świąteczne są przepiękne a co chodzi o dezynfekcję sprzętu rehabilitacyjnego to mam duże zastrzeżenia koce brudne nie widziałam ani razu żeby ktoś coś dezynfekowal kiedy zapytałam pana na aklawibron czy dezynfekuje to odpowiedź była że na tym bakterie nie osiadają to było moje najgorsze sanatorium

zadowolona

Sanatorium godne polecenia Świetna baza zabiegowa ,przy parku i tężni ,same plusy Moje sugestie dla Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.: poprawa jakości posiłków więcej sałatek i może jakieś desery czy ciasta Lubię atmosferę w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. za: Wspaniały personel obsługujący bazę zabiegową

@zadowolona

Rok 2021 czerwiec pobyt prywatny.Posilki beznadziejne monotonne wędliny spocone .kaszanka metka pasztanowa to sie serwuje za ciezkie pieniadze.czeka się 2lata na pobyt.robia z ludzi baranów.przyjezdzaja starzy ludzie którzy nic nie mają do powiedzenia.nie polecam jesteśmy grupą i nigdy tu nie przyjedziemy.Nadmieniam .personel zabiegowy super.wyrzuccie całe kierownictwo i weźcie ludzi odpowiedzialnych za los kuracjuszy.

Człowiek
@Ewa

Też będziesz stara/y szybciej niż sądzisz, pozdrawiam ????

Brawo fizjoterapeuci , to dzięki Wam jest taki wysoki poziom terapii w sanatorium ! Ewa Halska

Iwona

Wspaniała grupa fizjoterapeutów , sympatyczni , uśmiechnięci , PROFESJONALNI . O tym jak tu jest , najlepiej świadczy to , że już w czerwcu 2021 r pozostały nieliczne terminy do rezerwacji pobytów komercyjnych na rok następny. Brawo !!!!!!!!!!! Iwona Roguska

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.?

Błogosławiony

Szansa jest zawsze ale... Nie polecam tam iść. ,,Kierowniczki'' jak i koordynator Darek na pewno docenią nowych pracowników. Pozdrawiam ww osoby zawsze oddany ...... ;)

Gabriela
@Błogosławiony

Dlaczego nie polecasz tam iść? Wspomniałeś, że Kierowniczki oraz Koordynator na pewno docenią nowych pracowników więc już sama nie rozumiem o co chodzi... Skoro nowy pracownik zostanie doceniony to dlaczego nie polecasz?

Kobieta

Przebywalam na pelnoplatnej rehabilitacji w czerwci 2020.Moja opinia:wspanialy personel,bardzo czysto,atmosfera rodzinna,dobre jedzenie/duzo/ chociaz troche monotonne.Minusy:w cene byla wliczona wizyta lekarska na poczatku i koncu turnusu nie bylo takiej.Nie moglam rowniez otrzymac cennika zarowno oplat za zabiegi jak icen za poszczegolne pokoje.W planowaniu zabiegow nie bylo rowniez cennika?Jedyny byl w recepcji tylko ktorego nie moglam otrzymac.Przy zmianie zabiegow na tansze nie otrzymalam zwrotu.Dziwne to moze dlatego tak dobrze prosperuje sanatorium?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przy Stawku 12 lok. BRAK
    88-100 Inowrocław