Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. w Inowrocław

niunia 82

Nie polecam pracy w dziale żywienia na stanowisku kelner ,kierownictwo niekompetentne ,dbające o swój stołek ,atmosfera odbiegająca od jakichkolwiek norm ,nie polecam

@Amnezja

Czemu jak intruz? Skoro był nabór to czemu powiedzieli ci że nie potrzebują ludzi do pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej tak cię potraktowali? O co chodzi z tą presją? Za duży nawał obowiązków?

Byłam w lutym w tym sanatorium i niestety nie mam dobrej opinii ( oprócz fizjoterapeutów i pan sprzątających - którzy są mili i kulturalni). Wręcz mam o tym miejscu opinię fatalną. Tydzień po przyjeździe,prawie połowa ludzi z biegunkami i wymiotami i tak do końca ..Poprzedni turnus to samo i następny to samo...Był dwa razy sanepid ale to nic nie dało bo na poprzednim turnusie też był a nas rzuciło " na kolana" ....Kuchnia fatalna; nie mam nadwagi i nie jem dużo ale byłam zszokowana taką małą ilością jedzenia. Naczynia niedomyte, suche pieczywo . Nigdy więcej tegoż sanatorium - mieszkańcy Inowrocławia wiedzą o tym problemie bo przy naszym wyjeździe dodatkowo nas informowali ...

Lamia
@emka

nie zgadzam sie z Toba co do odplatnych zabiegow ja milam borowine wprawdzie tylko oklady ale za nie nic nie placilam zabiegow tak jak Ty mialam 54 i ze wszystkich bylam wiecej niz zadowolona szczegolnie z lozka masujacego miejscowej krioterapii o innych nie wspomne pewnie ze mozna bylo dokupic sobie zabiegi i wcale nie byly to jakies bajonskie sumy kazdy mogl to zrobic podziwiam fachowosc terapeutow ktorzy byli pomocni we wszystkim najgorsze co bylo po ohydnym jedzeniu to towarzystwo same starocie po co takiej osobie sanatorium co z mlodymi

Krysia Nowy wpis

Nie widzę tej informacji w ofercie podobnie jak mój tata i dlatego na prośbę pytam, konserwator urządzeń technicznych w jakich pracuje godzinach? Czy jest to praca na jedną zmianę czy więcej? Z góry państwu dziękuję ;)

lamia
@Anna

w sanatorium "przy Tezni" przebywalam na leczeniu od 15:02 do 07:03:2024 nuda nuda i jeszcze raz nuda ja bylam z nfz partner komercyjny i to on mial to za co zaplacil jedzenie gorsze niz pomyje w swinskim korycie przez 21 dni wedlina bialy ser bez dodatkow typu salata ogorekk zielny czy papryka zupy obrzydliwe konsystencja przypomianly pomyje jajko bylo 3 razy w turnusie denerwujace bylo to ze kelnerki podczas psilkow sprzataly ze stolow prawie caly turnus strul sie nie wiadomo czym ale nikt z kierownictwa nie wyjasnil nigdy wiecej do Inowroclawia do tego sanatorium

emka Nowy wpis
@lamia

Wróciłam z tego sanatorium dwa tygodnie temu. Do dziś kuruję się z chorób które tam mnie dopadły. Warunki zakwaterowania b. dobre. Wyżywienie - podłe - jak w większości sanatoriów. Najgorsze w tym były zabiegi i niekompetencja lekarzy. Dobre zabiegi /borowina, masaż ręczny.../ tylko odpłatnie. Pełna komercja. Na 54 przyznane mi zabiegi - 18 to było picie wody Henryk której 11 razy nie mogłam zażyć z powodu " jelitówki". Przechodziło ją 90 % kuracjuszy. Po 4 inhalacjach zimnym! roztworem dostałam zapalenia zatok. Lekarka w piątek poleciła mi się zgłosić jak się pogorszy. Dobrze, że miałam telefon do swojego lekarza /pryw./ , zalecił mi jakie leki wykupić w aptece. Do dziś czyszczę zatoki z ropy! Podczas zapalenia jelitowego nie mogłam skorzystać z kilku zabiegów. Przepadły. Większość osób dopadła jakaś dziwna grypa. Niektóre osoby ciężko ją przechodziły. W przeszłości to podobno było jedno z najlepszych sanatoriów w Polsce. Po oddaniu go w ręce prywatnej spółki stało się nędzną namiastką tego co było. Za co NFZ i ZUS im płaci?

Lamia Nowy wpis
@emka

Administrator Nowy wpis

W Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. poszukiwana jest osoba na stanowisko Recepcjonistka. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Majka

Miesiąc temu szukali pomocy kuchennej, zrezygnowałam z wysłania cv bo znalazłam inną pracę w tym samym czasie. Niestety, to był błąd. Może orientujecie się czy przed sezonem będą jeszcze przyjęcia do zespołu. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej, bo oferta mówi tylko o umowie o pracę. Jak tam stawki, zadowoleni?:)

Aplikowałeś do Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. na stanowisko KELNER/KA (NR 0976)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
@pracodawca

Masakra czegoś takiego nie widziałam jedzenie poprostu mało że podłe można powiedzieć że nie ma nic to jest poprostu żenada jest oddzielna sala z posiłkami serwowanymi w formie bufetu szwedzkiego za dopłatą 80zl dziennie jesteśmy z mężem całkowity koszt dopłaty 3500zl za posiłki w formie bufetu szwedzkiego ale niestety nie jest brana opłata nasza i NFZ o co tu chodzi gdybym chciała zrezygnować z tak skrajnie głodowych posiłków i wyjechać poprostu zrezygnować z tej przymusowej oferty musiałabym zapłacić karnie za pobyt z którego chciałabym zrezygnować co to jest prócz zabiegów i czystych pokoi to chyba nie jest nic nie normalnego czysto musi być ale talerz też nie powinien świecić pustkami na pewno nie zostawię tego bez skargi i interwencji w odpowiednich służb

eva
@@pracodawca

przesadzilas z tymi glodowymi porcjami owszem masz racje jedzenie bylo podle ale nie bylo go malo codziennie swieze pieczywo ..............i na tym sie skonczylo kucharz lub kucharka powinni isc na szkolenie swinia w korycie miala lepsze jedzenie niz zupy ktore nam podawano jadlo sie bo nie bylo czego innego a do sklepu daleko oczywiscie moglam doplacic po 80,00 za dzien i stolowac sie w restauracji ze szwedzkim stolem ale to za 21 dni 1680-,

Po jakim czasie jest umowa na stałe? Bo tak jak weszłam w ogłoszenie na kelnerkę no to piszą, że jest okres próbny normalnie, ale nie powiedzieli, ile. Ciekawe czy ciężko jest ogólnie, żeby przedłużyli? Chciałabym się czegoś dowiedzieć też właśnie o tym, czego wymagają.

Kuracjusze nie dają za wygraną na pracowniczej stronie, hm.. Może ktoś z fizjoterapeutów zagląda tam i może napisać, czy zakład przy zatrudnianiu uwzględnia możliwość zakwaterowania pracownika? Ciekawa jestem, jak to wówczas działa, kto ponosi koszty i w jakiej części. Szukam pracy, rozważam relokację :)

Chciałbym dopytać o stanowisko kelnera. Znalazłem ogłoszenie, które jest już nieaktualne, ale może znów będą kogoś szukać. Ile trwa okres próbny na umowie o pracę? Zwykle się go przechodzi czy jest z tym problem? Na jaki okres kolejna umowa? No i jeszcze interesuje mnie początkowe wynagrodzenie, bo o tym nie było mowy. Będę wdzięczny jeśli ktoś odpowie.

Na jednej ze stron z ogłoszeniami znalazłem ofertę, że poszukują osoby na stanowisko konserwatora urządzeń technicznych. Firma oferuje umowę o pracę na okres próbny. Ile w takim razie on trwa? I na jaką formę zatrudnienia można liczyć po jego zakończeniu? Poza tym, czy jest to praca na zmiany? Kusi mnie, by tu zaaplikować. ;d

Przyjazna

Z przykrością muszę przyznać że ,żaden z pracowników nie odważy się powiedzieć jak naprawdę tam sytuacja wygląda ponieważ boją się o swoją pracę oraz dale dojeżdżania kierowniczek . Powinna zająć się tą sprawą inspekcja pracy , a ze strony dyrekcji powinna zostać wystosowana anonimową ankieta dotyczącą (usunięte przez administratora) Bardzo dobrze została ujęta wyżej opinia co do braku kompetencji kierowniczek pod względem wychowania szacunku dla innych pracowników jak i braku kompetencji do organizacji pracy. Kierowniczki nie dąrzą do jedności wręcz przeciwnie dzielą pracowników na gorszych (kelnerzy ) oraz lepszych (kuchnia).Same tworzą konflikty przez wprowadzanie zamętu .Nie potrafią zorganizować odpowiedniej ilości pracowników. Kiedy wreszcie zrobi ktoś z tym porządek!!! Co jeszcze się musi wydarzyć aby wreszcie pan dyrektor otworzył oczy !!!?

Była kelnerka

Najgorsze miejsce w jakim dotychczas pracowałam, mowa o dziale żywieniowym. Jak wiadomo, miejsce tworzą ludzie, a powiedzenie, że ryba psuje się od głowy jest tu jak najbardziej trafne. Nieodpowiedni ludzie na kierowniczych stanowiskach na dziale żywieniowym. Brak im przede wszystkim profesjonalizmu. (usunięte przez administratora) Tym miejscem powinien się ktoś zająć i zrobić tam porządek.

Moi drodzy, może dla odmiany ktoś z osób pracujących w sanatorium napisze kilka słów o firmie?:) Szukają pomocy kuchennej i chyba wyślę cv. Jeszcze się waham, bo niestety nie podali widełek. Wiecie ile mniej więcej oferują na rekę? Jak wygląda atmosfera i nastroje na kuchni?:) Wchodzą w stanowisko jakieś niestandardowe obowiązki, czy raczej nie? Kiedy ostatnio sanatorium zadbało o jakieś podwyżki?

basitami@gmail.com

POPRZEDNIE MOJE PRZYJAZDY Z MĘŻEM I SYNEM BYŁY PRZEUROCZE. W 2022 r PRZYJECHAŁAM DO WAS NA TURNUS ŚWIĄTECZNY,ŻEBY POLEPSZYĆ STAN NERWÓW PO DWÓCH POGRZEBACH.NATYCHMIAST SIĘ ROZCHOROWAŁAM,DOSTAŁAM ANTYBIOTYK I JEDYNĄ MOJĄ ROZRYWKĄ BYŁ STRASZNY KASZEL.W 2023r MIAŁO BYĆ WSPANIALE,ALE NIE BYŁO. PRAWIE WSZYSCY KURACJUSZE KASZLĄCY, PO ZAPALENIU PŁUC ,Z BIEGUNKĄ,NA KLEIKACH ,CZYLI MOŻE COVID,MOŻE STAROŚĆ.NATYĄCHMIAST ZARAZIŁAM SIĘ KATAREM,A PRZED WYJAZDEM DO DOMU GRYPĄ JELITOWĄ/NA SZCZĘŚCIE MIAŁAM STOPERAN,BO SAMOCHÓD CÓRKI BYŁBY W NIEBEZPIECZEŃSTWIE/KOLEŻANKA Z POKOJU,PO SPOTKANIU Z BASENEM DOSTAŁA ZAPALENIA CEWKI MOCZOWEJ.POZNAWANIE OKOLIC SANATORIUM ZALICZYŁA ,JADĄC 3 RAZY DO APTEKI PO FURAGIN.W TRAKCIE CZEKANIA NA PRZYJAZD CÓRKI Z OLSZTYNA,POPROSIŁAM O MOŻLIWOŚĆ POZOSTANIA W POKOJU DO GODZ.12.BYŁAM PŁACZĄCA,ZASMARKANA(usunięte przez administratora) NIE NADAJĄCA SIĘ NA REPREZENTOWANIE SANATORIUM W LOBBY. PANI SPRZĄTACZKA,Z WYGLĄDU GWIAZDA HOLLYWOOD, KATEGORYCZNIE ODMÓWIŁA. REASUMUJĄC,SANATORIUM W GRUDNIU JEST WYLĘGARNIĄ CHORÓB,ZATRUĆ I INNYCH PASKUDZTW-CZYŻBY BRAK HIGIENY?NIGDY WIĘCEJ TAKICH PRZYJEMNOŚCI ZA 3000 PL ZŁ.

Jozef

To zdecydowanie najgorsze sanatorium, w którym byłem dotychczas. Jedzenie beznadziejne, monotonne i dominacją liści sałaty. Dojadanie trudne, bowiem nie ma w obiekcie choćby małego sklepiku, z podstawowymi artykulami spożywczymi, w tym także owocami. Najbliższy sklep to odległość 1km co jesienią jest niezwykle uciążliwe. Dwie lekarki to koszmar, które jak pawice traktują kuracjusza jak intruza. W przypadku choroby leczenie Flegaminą, i popularnymi, ogólnie dostępnymi tabletkami. Przypisane zabieki w 30-40% to gimnastyka w basenie. Nie można ich zamienić w inne, które potencjalnie byłyby lepsze dla danego organizmu. Żadnych imprez kulturalnych w obiekcie, żadnych spotkań itp. Nie wytrzymałem i wczesniej wróciłem do domu. Nikomu nie polecam tego sanatorium.

Kuracjusz St.W
@Jozef

Wygląda na to że byliśmy w tym samym czasie, wróciłem 28.12.2023r. Mogę się zgodzić z tą opinią ale tylko w zakresie dot..małej ilości imprez kulturalnych oraz braku sklepiku z art. spożywczymi. Poza tym odnoszę wrażenie że byliśmy w dwóch innych sanatoriach. Bo ja bardzo wysoko oceniam: warunki hotelowe, przemiłą obsługę, poczynając od pań z recepcji , obsługę kelnerską, oraz personel w sektorze zabiegowym. Jeżeli chodzi o kuchnię to uważam iż w pełni zaspakajała n/potrzeby./to nie jest hotel 5 gwiazdkowy do którego się przyjeżdża na 5 lub 7 dni/ to jest masowe żywienie. Podsumowując zdecydowanie polecam to sanatorium. Stanisław

Stanisław W
@Jozef

Wróciłem 28.12,2023r. wynika z dat że byliśmy w tym samym czasie. Moja opinia jest diametralnie inna. To nie hotel 5 gwiazdkowy do którego się jedzie na 5 lub 7 dni, to sanatorium gdzie jednorazowo przebywa kilkaset kuracjuszy przez 21 dni. Ocenie podlegają 4 elementy, t.j. hotel, wyżywienie, zabiegi i obsługa. Wszystkie oceniam pozytywnie a szczególnie obsługę.POLECAM.

Ewelina

Chętnie zatrudniłabym się w to miejsce, jako kelnerka, jednak widzę tylko nieaktualne ogłoszenie z maja. Myślicie, że jest sens złożyć CV, nawet jeśli nie trwa teraz rekrutacja? Może poza nią też odzywają się do kandydatów? Dajcie znać. Poza tym, czytam w ofercie, że dostaje się uop na okres próbny. Ile on trwa? I po nim kolejna umowa na jak długo jest podpisywana?

A o stanowisku Konserwatora urządzeń technicznych co myślicie? Zarobki są na jakim poziomie? Czy jeśli posiadam uprawnienia elektryczne mogę więcej coś wynegocjować? Bo niby napisali, że są mile widziane, ale czy to przełoży się na wynagrodzenie? Ilu konserwatorów zatrudnia sanatorium? Mają swój zespół techniczny, czy jedna osoba się zajmuje naprawami?

DIANKA

W LISTOPADZIE PEWNIE TEZNIA NIECZYNNA CO W ZAMIAN OFERUJE SANATORIUM

Irs
@DIANKA

Nic nie oferuje.Tego sanatorium nie polecam z uwagi na fatalne wyżywienie.Nie ma posiłków zroznicowanych.Obiad plasterek twardej szynki polany sosen z wody i krochmalem a kolacja i śniadanie 2 plastry wędliny, margaryna czasem 2 plastry sera.Bardzo niesmaczne drugie dania i zupy. Ciągle bolały żołądki.Odradzam

Amnezja
@niunia 82

Ja chciałam przytoczyć sytuację ,gdy nabór był do Pracy w Sanatorium na który się zgłosiłam pomimo wykształcenia Gastronomicznego zostałam potraktowana jak Intruz oraz otrzymałam odpowiedź że nie potrzebują ludzi do pracy pomimo tego że Ludzie, którzy tam pracują bardzo często Same się zwalniają bo nie wytrzymują presji i (usunięte przez administratora)który tam panuje.

@Amnezja

niunia 82

Nie polecam pracy w dziale żywienia na stanowisku kelner, atmosfera daleko odbiegająca od jakichkolwiek norm, kierownictwo dbające tylko o własny stołek ,brak reakcji,nie polecam

Celina
@niunia 82

A co jest nie tak z tą atmosferą? A zarobki jak? Rekompensują może w jakiś sposób kiepską atmosferę?

Molka

Najgorsze sanatorium w jakim byłam podczas zabiegu zostałam popazona para wodna do dnia dzisiejszego lecze popazenie nogi również do dziś nie usłyszałam słowa przepraszam pani zabiegowa zwalila cała winę na mnie a prawda jest taka że nie zmieniła programu w kabinie pielęgniarki niesympatyczne tylko jedna pani była miła reszta okropne dyrektor jeszcze gorszy jak zgłosiłam wypadek to nic z tym nie zrobił. Nawet nie przeprosił mnie w imieniu swojej pracownicy w kuchni nie które panie nie miłe nie sympatyczne jedynie co to dr Lewandowski wspaniały człowiek wspaniały lekarz lekarz od serca z powołania on jedyny zajął się mną jak przystało na dr to on posłał mnie na sor to on załatwił przyjęcie do chirurga wówczas gdy reszta personelu nawet nie interesowała. Się mną i moja. Popazona noga jest mi przykro z tego powodu. CZEKALI AZ WYJADĘ DO DOMU ŻEBY SIĘ POZBYĆ KŁOPOTU

pika
@Molka

Boże chroń przed takimi upierdliwymi kuracjuszami

poliglota
@Molka

Panie chroń przed takimi "mistrzami interpunkcji" !

Krystyna Kłutkowska
@Molka

przez dwa lata widnieje (usunięte przez administratora) wpis, rozwydrzonej kobiety. Usuńcie to. Byłam w tym sanatorium nic takiego nie mogło się zdarzyć . Każdy z rehabilitantów po 100 razy pyta, jak woda, jak borowina itd,Nie czuła, że woda gorąca, Proszę was kochani to nie do uwierzenia

Natalia
@Krystyna Kłutkowska

Ale to, że ludziom nie podoba się czyjaś opinia wcale nie oznacza, że trzeba ją od razu usuwać, przecież chyba mamy wolność słowa? ;) Jeśli faktycznie w ten sposób odebrała cały ten pobyt to przykra sprawa, raczej powinno się współczuć źle spędzonego czasu. Przecież do sanatorium chyba wyjeżdża się, żeby wypocząć, prawda?

Zefir2
@Molka

Opisywanie , że to "najgorsze sanatorium w jakim byłam" jest stwierdzenie bardzo subiektywnym, bo czymś innym jest zdarzenie, wypadek , a czymś innym korzystanie z obiektu do czego jest przeznaczony. Ja byłem w tym sanatorium i powiem , że w ocenie mojej i tych z którymi rozmawiałem w czasie wspólnego pobytu, jest to jedno z najlepszych sanatoriów, co do bazy zabiegowej, warunków zakwaterowania i podejścia do pensjonariuszy. Moja żona była w tym czasie w Ciechocinku i bardzo zazdrościła mi obiektu w którym ja jestem, bo ona była w o wiele gorszych warunkach za tę samą odpłatność.

Gryjtka
@Molka

Witam to wyłącznie pani wina bo przecież ma pani (usunięte przez administratora)mogła się pani odezwać że kompres jest za gorący ja byłam i wszystko było na wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. DR Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.P.Z.O.Z.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przy Stawku 12 lok. BRAK
    88-100 Inowrocław