Opinie o Intermotoren Auto Części Adrian Madeja w Niedzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Intermotoren Auto Części Adrian Madeja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Intermotoren Auto Części Adrian Madeja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermotoren Auto Części Adrian Madeja w Niedzica

Iga Nowy wpis

Ciekawe, że niżej ktoś narzekał na kontakt firmy z klientem. Czy tu wgl działa dział reklamacji, czy zajmuje się tym osoba na jakimś innym stanowisku? Jako, że jest to hurtowania to sądziłam, że w necie są aktualne lub dawne oferty pracy, ale nie ma nic. I właśnie mam doświadczenie z reklamacjami, dlatego pytam, czy jest do tego oddzielny obszar lub stanowisko.

Zły silnik Nowy wpis

Sprzedał mi zły silnik i po zadzwonieniu, że ten silnik jest nie tak, odpowiedział obraźliwymi słowami i już nie odbierał.Sprawa toczy się w sądzie.

Obsługę klienta prowadzi sam właściciel? Ktoś z klientów nie był do końca zadowolony z kontaktu. Nie potrzeba dodatkowej osoby do odbierania telefonów i przyjmowania reklamacji? Jak szukają nowego pracownika to ogłaszają się w sieci czy bardziej lokalnie?

Sonia Nowy wpis

Nie polecam jeśli chodzi o kontakt z klijentem . Niewiem czy trafiłam na buraka pracownika czy byl to pracodawca ale w życiu nie miałam takiej rozmowy telefonicznej . Pan Burak był tak niegrzeczny wręcz się darł że w głowie mi się nie mieści że ktoś na takie coś pozwala .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Intermotoren Auto Części Adrian Madeja? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Pracowałem kiedyś przy sprzedaży części do samochodów. Szukam pracy w tym zawodzie. Wiecie może, jak na ten moment funkcjonuje ta firma? Czy warto się tu zatrudnić? Widzę, że klienci nie zawsze byli zadowoleni... A jak z pracownikami? Mają stabilne zatrudnienie?

Nie polecam.

Nie polecam!!! sprzedał silnik do BMW który nie działał. Nie odbiera telefonów. Ani silnika ani pieniędzy. Sprawa zostanie skierowana do sądu!!!

Klient .
@Nie polecam.

Mi też wcisnął badziewie . Silnik złożony ze starych części , dokładnie głowica krzywa i z wrzerami , na dodatek uszczelniona na jakiś silikon . Mam ekspertyzę tego silnika wystawioną w serwisie . Sprawa idzie na drogę prawną ( sąd ) .

Zofia

Syn jest w trakcie nauki, szuka dodatkowej pracy. Zainteresował się tą firmą ale mam pytanie jakie są wymagania dotyczące wiedzy i doświadczenia w branży motoryzacyjnej, by pracować w hurtowni? Jakie są obowiązki pracownika w hurtowni i jakie jest ich rozłożenie na dzień pracy? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników w hurtowni i jakie szkolenia są oferowane?

Haiko

Motor gekauft mit Einbau, - alles TOP, billige transport organisiert und in seine Werkstatt montiert. 5/5

Silnik zamontowany 3 miesiące temu, jak do tej pory bez problemów, polecam.

Ilona
@Paweł

A po jakim czasie jazdy będzie można już być tak na 100% pewnym, że dobrze zrobili?

Ozon_74

Telefon odbiera Człowiek nieobliczalny wyzywa przez telefon, szkoda nerwów.

Bardzo zły .
@Ozon_74

Nierzetelna usługa . Wcisnął mi lipę . Na tel nie odpowiada jak fachowiec , tylko wulgaryzmy . Szykuję dla kolesia pozew do sądu .

Beata
@Bardzo zły .

A co takiego dokładnie Ci wcisnął, że była lipa?

Andreas

Ten chłopak biedny koleś nie wie co sa to za dobre maniery, wszyscy zwracają na niego uwagę !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Intermotoren Auto Części Adrian Madeja - Niedzica

Intermotoren Auto Części Adrian Madeja