Opinie o Goodmark Trading Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Goodmark Trading Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Goodmark Trading Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodmark Trading Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Wojciech Nowy wpis

Zatrudniają na cały etat Specjalistę ds. sprzedaży telefonicznej? Zaznaczali rok temu część etatu przy wyborze, między umową o pracę, umową zlecenie, a kontraktem b2b. A ze względu na kasę wolałbym cały etat.

Marzena Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy, gdyby nie sprawy prywatne chętnie zostałabym dłużej. Od pierwszego dnia zostałam tu ciepło przyjęta, zespół był bardzo pomocny. Zdarzały się dni, że pracowałam zdalnie, szefostwo nie miało z tym problemu.

Sonia Nowy wpis
@Marzena

Ile dni w miesiącu maksymalnie można pracować zdalnie? tak w ogóle to na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Jak wspominasz swoje zakończenie współpracy tak z ciekawości?:)

Tomek Nowy wpis
@Marzena

A na czym pracowałaś na pracy zdalnej? Jak ja byłem tam na rozmowie, to powiedziano mi, że nie ma takiej opcji, bo nie pracuje się tam na laptopach i raczej wolą żeby każdy pracował z biura.

Ta fajna atmosfera dotyczy całej firmy czy jakiegoś konkretnego działu w firmie? No i skoro jasne warunki to czy to równoznaczne z tym że wszystkie ustalenia z rozmów o pracę pokrywają się z rzeczywistością?

Agnieszka

Pisaliscie tutaj, że przedstawiciel handlowy pozyskuje klientów głównie przez internet czy telefonicznie. Znalazłam też jakieś stare ogłoszenie o pracę w internecie i pisali tam, że praca stacjonarna. A powiecie czy w rzeczywistości skoro praca i tak głównie w sieci to można się ubiegać o pracę zdalna lub chociaż hybrydowo? Ktoś może czasem pracuje z domu?

Magda
@Agnieszka

Hej, nie ma szans na pracę zdalną, bo działają na komputerach stacjonarnych i nie są przygotowani na pracę z domu. Dwa - za bardzo lubią kontrolę, żeby komukolwiek dać pracę poza biurem.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Goodmark Trading Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Goodmark, oh my pack to w sumie jedno i to samo. Jako pracodawcy szczerze nie polecam. Pracowałam w wielu miejscach, ale nigdy nie trafiło mi się tak toksyczne szefostwo. Atmosfera w pracy uzależniona od humorów szefowej, nie profesjonalne zachowania i zagrywki .. szkoda na nich czasu. Nie doceniają i nie szanują pracowników.

@Ania

Zachowania i zagrywki? Czyli co tak właściwie robiła?

@Karolina

Nie chce mi się wnikać w szczegóły, bo nie o to tu chodzi, w moim odczuciu za dużo tam kolesiostwa:) jest to moja opinia, być może tylko moja, dlatego jeśli się zastanawiasz zawsze możesz spróbować sama i wyrobisz sobie sama opinię.

@Ania

Kurczę, no to szkoda, że Ci się nie chce, bo teraz wzbudziłaś we mnie wątpliwości i sama nie wiem... A ktoś inny ewentualnie by się do tego odniósł?

@Karolina

Zawsze masz 3 miesiące próbne. Idź i sama się przekonaj. Ktoś tam jednak pracuje, więc i może Ty się tam odnajdziesz ;) pamiętaj,że tyle ile osób tyle opinii ;)

Alicja

Ile ludzi tyle opinii widzę. Chciałabym w tej firmie się zatrudnić jako przedstawiciel handlowy - dobrze rozumiem, że to trochę jak call center wygląda? Jakieś premie są za osiągnięcia? Jeśli tak to jakieś faktycznie motywujące swoją wysokością?

Basia
@Alicja

Pozyskiwanie nowych klientów jest przede wszystkim przez internet i telefon a to jak go zdobędziesz to twoja Brocha. Premie są, przynajmniej tak deklarują. Czy motywujące.. kilka stówek do przodu, ale kokosów raczej nie dają

@Basia

Dosłownie "moja brocha"? A jakieś takie no powiedzmy na około zagrywki nieetyczne też wchodzą w grę czy umowa takie rzeczy reguluje jednak?

Kamila

Domyślam się (z tego co piszecie), że wynagrodzenie to czysto prowizyjne? Nie ma żadnej podstawy płaconej? A jaka umowa?

Inga
@Kamila

Jest podstawa plus prowizja

Olga
@Inga

Oki dziękuje za informacje i ile podstawa wynosi?

Niezbyt dobrze wspominam swoją krótką przygodę w firmie. przedstawiciel handlowy jest tak naprawdę pracownikiem infolinii. Samemu szukasz, dzwonisz, proponujesz, namawiasz. Ludzie zmieniają się co chwilę. Niektórzy uciekają po tygodniu. Sama atmosfera nie jest zła.

Ala

Slaba kasa, slabe szefostwo.... kierowniczka handlowa to porazka...... stresujaca atmosfera pracy, nie polecam!!!!

gosc
@Ala

A mogłabyś napisać coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Goodmark Trading Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Goodmark Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goodmark Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Goodmark Trading Sp. z o.o.
  • Batalionów Chłopskich 14
    83-000 Pruszcz Gdański

Goodmark Trading Sp. z o.o.