Opinie o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Spostrzegawcza

Proszę bardzo i znów nowa twarz na stronie wspaniałej firmy. Ciekawa jestem, jak długo zajmie tej osobie poznanie się z kim się ma do czynienia.... 3, 2, 1, start!!! Zmienili się? Nie sądzę...

Jan

Pracowałem. Dopiero co odszedłem. To prawda, podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi wpisami. Nie ma w nich przesady. Dla mnie nie jest to stracony czas. (usunięte przez administratora). Dziękuję.

BIURO
@Jan

Witam JAN - nie zwalnialiśmy nikogo i nikt się nie zwalnia u nas :), ale może czegoś nie wiemy :) Chętnie zaprosimy do dyskusji z nami: hr@zbwc.pl życzymy miłego dnia.

dziwne
@BIURO

Wy nie zwalniacie. Sami odchodzą, jak się zorientują jak są traktowani...

Firma widmo jak i Art.Point spółki stworzone na bieżące marzenia O prezesa. Zajmują się niczym. Finanse doradztwo a tak naprawdę w 99% tylko call center. Ubrane w przeróżne stanowiska. Brak umow -podpisuje się tylko druki które nigdy nie są zgłaszane do zusu czy to po 1,2,3 miesiącu ..P. Prezes pięknie mówi i wiele obiecuje 1000 pomysłów na minutę lecz nic z tego nie wynika. Strata czasu

Zawiedziona
@Anna

To prawda... Jak widać wciąż szukają pracowników. Ja mam złe doświadczenie w pracy u nich i przestrzegam. Poszukaj informacji w internecie... W ogóle nie słowni ludzi. Pensje po terminie, obiecane premie, których nie dostałam. Zaległości w Zus. Umówiliśmy się na umowę zlecenie, dostaję umowę o dzieło... i tak ze wszystkim.... i dalej szukają pracowników...

@Anna

Widzę, ,że praktyki tych ludzi w ogóle się nie zmieniły... Szukają wciąz nowych ludzi do pracy.... obiecują i .... na tym się kończy.... zakładają nowe firmy i dalej szukają jak widzę nowych twarzy.... Art point?, to coś nowego, ale te same osoby w krs.... zmieniają adresy i dalej kręcą... mi nie zapłacili za umowę zlecenie, prezes tylko obiecywał, że jutro, po jutrze wyśle i.... trwa to już 3 lata... Niech każdy sobie wyrobi opinie o tej firmie, tych firmach i ludziach... Zresztą ile jest opinie o nich w necie i jakich, każdy może sobie sam poszukać....

Ona

@Pracownica to rozumiem, że firma ciągle opóźnia wypłaty i nawet nie umie powodu podać?

Ona1
@Ona

Bo to standard tej firmy, jakkolwiek by się nie nazywała i z jakiej firmy wypłacona byłaby wypłata. Bo ja dostawałam z różnych firm wypłatę, będąc zatrudnionej tylko w jednej. Ciekawe.

@Ona1

Cieszymy się z komentarza. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia w tym czasie. Czekamy na każde wyrażenie swojej opinii. Gowork to pudełek.pl wiec pisać można do woli co się chce. Zapraszamy również do biura, jak jest potrzeba skorygowania wynagrodzenia Pani/ Pana jak jest taka potrzeba. Cieszymy się z każdego komentarza, zawsze to dla nas będzie jakaś informacja do naszych statystyk i zachowań, które miejsca nie maja. Odpowiedzialnie i serdecznie życzymy w tych trudnych chwilach, zdrowia i powodzenia w życiu. Serdecznie zapraszamy do pisania do nas lub dzwonienia bezpośrednio pod numer na stronie www. Kochamy Was.

@Ona1

I jeszcze delikatny dopisek od nas, cieszymy się ze napisałaś/ napisałeś, ze wynagrodzenie dostałaś/les. ???? super bo już myśleliśmy, ze ktoś nie dostał zmów wynagrodzenia ????????

pracowałam tam
@Ona1

Istotnie. Wypłaty w terminie to tutaj niestety standard.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mieczysław

Jak często zdarzały się w przeszłości takie sytuacje? Czy firma argumentowała jakoś opóźnienia w wypłatach? Poprzednie opinie na temat firmy nie były pozytywne, podzielasz to zdanie? Może znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Liczę na Twój wpis.

Pracownica
@Mieczysław

Ja nie pamiętam, abym dostała wynagrodzenie w terminie. Nic nie argumentują. Już wysyłam, jutro itp. Podzielam wcześniejsze opinie.

Biuro

dziękujemy za informację, ale proszę się przedstawić, bo nie wiemy komu nie wypłaciliśmy wynagrodzenia? :) rozumiem, że lubimy hejtować, ale proszę o informację kto domaga się wypłaty bo nie wiemy komu mamy coś wypłacić? jeżeli ktoś nie dostaje wynagrodzenia, to raczej nie pisze, że nie dostał. :) wszystko rozumiemy, ale takie pisanie dla pisania, naprawę nie ma sensu i szkoda życia na takie wypisywanie, kochani piszący. proszę o napisanie maila w sprawie wynagrodzenia lub innych zażaleń na podany adres mail - hr@zbwc.pl

biuro

proszę o pilne zgłoszenie się do nas - włącznie z przesłaniem mail na hr@zbwc.pl - nie wiemy komu nie wypłaciliśmy wynagrodzenia? pracowała Pani u nas? w jakim terminie, proszę o przesłanie umowy, proszę o podanie ilości dni czy cokolwiek, bo nie wiemy o co chodzi i o kogo chodzi.

Lidia

Szkoda, że nie wyjaśniasz, dlaczego nie polecasz Consulting. Rozumiem, że rozważasz odejście z firmy. Co jest Twoim zdaniem nie tak w pracy?

Kama

Opinie o ZBWC, BWC, czy jak tam ma na dzisiaj spółka nazwę, są na stronie: (usunięte przez administratora) .

Zostaw merytoryczną opinię o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.