Opinie o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Była pracownica Nowy wpis

Wszystko co piszą na temat ZBWC to prawda. Tu już nawet nie chodzi o zatrudnianie pracowników. Ja przestrzegam klientów. Ta firma to jedna, wielka atrapa. Rodzina (usunięte przez administratora) z Gdyni i Warszawy (usunięte przez administratora) ludzi. Bierze w tym udział rodzina N******H z nad morza i stolicy. Wstyd mi, że pracowałam w tej firmie i przyczyniłam się poniekąd do nieszczęścia wielu Klientów. Z perspektywy czasu jestem wdzięczna, że przejrzałam na oczu. Właściwie nie do końca ja to zrobiłam, gdyż brak wynagrodzenia skutecznie mi to umożliwił. To bardzo źli ludzie.

zdziwiona Nowy wpis
@Była pracownica

To ci (usunięte przez administratora) jeszcze działają i naciągają ludzi?

Daniel

Uwaga, znów szukają. Teraz dla Novacki Group.... :)

@Daniel

znów się szykujemy kochany Danielu, znów - ale nie na Novacki Group - :) tylko szykujemy się do pracy w ramach ZBWC :) bo takiej firmy jak NoVacki Group porostu nie ma :) mam pytanie czy chcesz aktywnie w tym szykowaniu się uczestniczyć? chętnie ci w twoim ciężkim hejteorskim życiu pomożemy. ;) zapewne masz już założonego pegazusa i to będzie twój problem. życzymy dużo zdrowia i szczęścia.

Daniel Nowy wpis
@admin Zbwc

Nie pij jak piszesz. Nie pisz, jak pijesz!

Sylwia

@Nick a może obecnie coś się zmieniło?

Jolanta
@Sylwia

Nie, wciąż szukają pracowników. Może jedynie to, że szukają już nie managerów, dyrektorów tylko konsultantów telefonicznych do Art point... oczywiście umowa o pracę, zarobki 4500, podane to mrzonka... Umowy nie ma, wypłaty rzadko na czas, a niektórzy to w ogóle nie dostawali, dlatego odeszli. Ja sama musiałam przedsądowe wezwanie do zapłaty wysłać i się z nimi kłócić... Nie płacili zusu, wstyd jak zadzwonił Twój klient z pytaniem co ma zrobić, bo dostał pismo z urzędu skarbowego, aby wszelkie zobowiązania względem zbwc płacił do skarbówki i tam lista za co firma consultingowa, która pomaga firmom mi.in. w pozyskiwaniu finansów, jest winna i ile. Musisz odpowiedzieć Twojemu klientowi np. dlaczego nie odbiera telefonu analityk, jak Twój klient wpłacił pieniądze? Musisz odpowiedzieć klientowi, dlaczego nie dzwoni do niego prezes, jak prosił albo dlaczego nie przyjechał, jak się z Twoim klientem umówił prezes. Wciąż słyszysz od prezesa i/lub jego żony, że nie ma pieniędzy do ktoś tam nie wpłacił, a ty np. wiesz, że wpłacił, bo masz potwierdzenie przelewu. Nie ma pensji, bo klienci nie zapłacili. Nie ma prowizji bo klienci nie zapłacili.... a sami wyjeżdżają sobie, a Ty bez kasy harujesz.... tak traktują pracowników... Dostajesz zadanie, oddajesz się temu, a po 2 dniach okazuje się, że to nie ważne, teraz to jest ważne. Ok. Działasz. Po 2 dniach, nie nie to nie ważne, to jest teraz ważne, no dobra działasz, po 2 dniach dzwoni pani dyrektor (prezesa żona) i to nie, tego nie rób, masz robić coś zupełnie innego... A i nie zapominajmy o siostrze pani dyrektor (szwagierka prezesa), ta to po prostu "nadprezes", wydaje polecenia, traktuje Ciebie z góry, wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma... Znajdujesz klienta, rozmawiasz, już go oczarowałaś, podpisuje umowę.... po czym pani dyrektor mówi, że to jednak klienta jej siostry (szwagierki prezesa), bo 20 lat temu z nim rozmawiała. Nie ważne, że od lat nikt się z nim nie skontaktował, i to dzięki mnie podpisał umowę... Nie to nie mój klient, to klient jej siostry... Dlatego nikt długo nie zagrzewa tam miejsca... Trudno nie wspomnieć, że dostawaliśmy wypłaty z bwc, zbwc, czy też art point. Teraz widzę, że jeszcze fundację otworzył prezes. Zastanawiające, że przez tyle lat oni wciąż mają aktywne ogłoszenia o pracę. Wciąż szukają. Ciekawe, że nikt tam nie został na dłużej, oczywiście nie liczę tutaj rodziny... Sorry, wytrzymałam ok 6 miesięcy...

@Jolanta

żal jest ludzi ubogich intelektualnie. żal jest ludzi wykształconych, a tak prostych w obyciu. co tu dużo dodać, zatrudniamy wyłącznie osoby, które intelektualnie potrafią pokazać klasę i wiedzą, że firma jest wspólnym dobrem i każdy powinien coś od siebie dobrego dać, a nie tylko oczekiwać. Zważywszy jednak na fakt, iż ponad 90% pracujących nie lubi chodzić do pracy, a tym bardziej nie lubi pracować, nie dziwimy się opiniom opisywany.

@admin Zbwc

Współczuję Wam. Całe zło tego świata w postaci złych pracowników, który do Was się zgłaszają. Wszyscy źli, nieroby, tylko Wy wspaniali... hehehe... prezesie, przyrost ego za duży. W biznesie jak i w stosunku do swoich pracowników trzeba być UCZCIWYM. Tyle i dla ciebie AŻ TYLE!!!

@Jolanta

Piękny, długi i soczysty wpis :) gratulacje. mam nadzieję, na to, że któregoś dnia będziecie mieli normalną pracę i normalnie relacje w pracy. myślę, że każdy kto od 2004 roku z różnymi perturbacjami u nas pracował, finansowo finalnie nigdy nie narzekał. ZUS i US - to w biznesie jest normalna sprawa, no chyba, że mówimy tu o spółkach skarbu Państwa do których to leniwcy chętnie się przylepiają - tam czy pracujesz czy nie to nie ma znaczenia. Firma doradcza, nie produkuje na magazyn i nie produkuje pieniędzy tylko usługi, jak jest czas, kiedy nie da się czegoś zakontraktować, nie można spodziewać się tzw. dołka finansowego, który po czasie zostaje i tak wyrównany. Tak jest ze wszystkim w codziennym nawet prywatnym życiu. W biznesie prywatnym potrzeba mieć dobrych i oddanych ludzi - nie pracowników - partnerów, którzy myślą z firmą i są lojalni. ty widać nie byłeś lojalny, tego będą też konsekwencje. Moim zdaniem, opisywanie przed ciebie osób z którymi pracowałeś/pracowałaś, wygląda z twojej strony bardzo słabo i świadczy o twojej negatywnej postawie, no ale tak widocznie musi być. na Portalu Gowork, mieliśmy już nie komentować niczego, bo postanowiliśmy nie zatrudniać więcej żadnego doradcy mamy swoich przyjaciół analityków, którzy niezmiennie od 2008 roku są z nami i to jest najcenniejsze. opisy na pudelku dla przedsiębiorców zwanego Gowork są prostackie. życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.

@Sylwia

Kochani, byli pracownicy!!! Informujemy Was, że nie prowadzimy żadnej rekrutacji, nie będziemy jej prowadzić i przez następne 10 lat, nikt obcy nie będzie u nas w firmach pracował. szkoda waszych wpisów, szkoda na to czasu. to jest ostatni wpis naszego administratora - który miał wiele możliwości na moderowanie wpisów, ale tego nie robił, bo ta strona - GOWORK- jest obrzydliwym śmietniskiem pomyj. my ostatecznie odcinamy się od tego portalu, jeszcze raz deklarujemy, że nikogo więcej nie będziemy przyjmować. Wszystkim Wam wpisującym, tym który też czytają ciekawostki ze świata Gowork, dziękujemy za uwagę i życzymy zdrowia i szczęścia na codzień.

Daniel Nowy wpis
@admin Zbwc

Co za bzdury!!! To normalne, że są problemy z ZUS, US itp? O czym ty mówisz? Jedyna firma, w której pracowałem miała takie problemy i nie była żadną spółką państwową jesteście wy!!!! Spółka zajmująca się finansami innych firm, ma problem ze swoimi!!!

Andrzej....

Dziwie się że jeszcze ta firma istnieje. ZBWC ma zadłużenia: w urzędzie skarbowym jak i ZUS, na dodatek firma jeszcze zalega z wynagrodzeniami od 2018 r. Mają sprawy w sądzie. Jakiś czas temu dostałem pismo z Urzędu skarbowego , abyśmy wszelkie zobowiązania jakie mamy wobec n/w spółki przelewali na konto Urzędu Skarbowego. Ja przestrzegam i radzę trzymać się od ZBWC z daleka. Dotyczy to przyszłych pracowników, jak i potencjalnych klientów.

była pracownica
@Andrzej....

działają jeszcze pod płaszczykiem Art Point Sp. z o.o.. Ale czego się nie dotkną to i tak wychodzi ich stosunek do pracowników. Art point, ma również swoją historię na gowork. I ze wszystkim co tam napisane, ja się podpisałabym.

M.
@Andrzej....

wszystko się zgadza. My z dziewczynami miałyśmy tak samo w Gdyni. Nie opłacane były składki zus.

Admin ZBWC
@Andrzej....

Cześć Andrzej, cieszę się że tyle wiesz na nasz temat :) mam nadzieję, że wiesz również jak u nas jest z finansami i ze sprawami w sądzie :) bo tak sprawy w sądzie mamy ale przeciwko naszym dłużnym firmom, których nie jest aż tak dużo, no ale są sprawy prowadzone :)

@była pracownica

dzień dobry Płaszczyku - :) nikt pod płaszczykiem nikogo, nie zatrudnia - nie martw się, nie szukamy nikogo do pracy :) nie ma takiej potrzeby. szkoda twojego czasu, lepiej jedź na narty. dobrego dnia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Zawiedziony

PRZESTRZEGAM przed biznesem z tą firmą. Wyjątkowo nierzetelna, nie trzymają się wcześniej ustalonych zasad.

admin zbwc
@Zawiedziony

napisz proszę konkretny przekaz jest nie tak biznesowo? co zadziało się w twojej głowie, że opisujesz firmę, która w całym 2020 roku i połowie 2021 nie prowadzi biznesu bo jest lok (usunięte przez administratora) :) kurde ludzie czy nie widzicie swojego absurdu w waszych wpisach :)

@admin zbwc

Ja nie widzę. Widać tylko jaką renomą cieszy się firma konsultingowa, która nie umie zadbać o swoje finanse i musi uciekać się do takich praktyk jak zostały opisane.

@Zawiedziony

Proszę o podanie nazwy Pana firmy/Pani firmy. nie przypominamy sobie, żeby nasi klienci byli zawiedzeni naszą pracą, no ale jak wpis na mistrzowskiej stronie Gowork, dokonuje były mistrz pracy, to się nie ma czego dziwić. zdrowia i szczęścia życzymy

Daniel

Uwaga, znów szukają jeleni, teraz pod przykrywką Art Point...

@Daniel

czy to w tej firmie pracowałeś? jeżeli tak to napisz czym się tam zajmowałeś, bo chyba tu na tym portalu oszaleć można, bo co druga firma i ma jakieś kurde wpisy negatywne, aż się żygać chce. czy nadal kogoś zatrudniają?

Jestem bardzo zaskoczony, że nabierają dalej ludzi...

To jeszcze ten stwór istnieje i nabiera ludzi???? Jestem zaskoczona...

Martyna

Kiedyś miała okazję niestety pracować u nich. Widzę, że od lat stosują te same metody...

Beata

To jeszcze ten stwór istnieje i doi?

@Beata

jak widać stwór istnieje...

Zdziwiona

Dalej nabierają ludzi? Z drugiej strony, zadłużeni w zus, zadłużeni w urzędzie skarbowym i w tym chorym państwie nikt się za nich nie weźmie??? Ciekawa jestem, czy istotnie biuro w Gdańsku jest, czy tylko fikcja, jedna z wielu...

była pracownica BWC i ZBWC

To i tutaj już tworzy się historia? Firma Art Point, z której ja pracując w BWC, potem ZBWC (zresztą kto to wie), pensje jak już dostawaliśmy po terminie i to właśnie z Art Point. Na te firmy trzeba uważać, ja osobiście odradzam pracę dla tych ludzi. Nie szanują nikogo. Sami nie wypłacali nam pensji mówiąc, że nie mają, ale sami wyjeżdżali sobie na wczasy.... a ludzie siedzieli bez wynagrodzeń, nawet nie mając informacji, kiedy dostaną jakiekolwiek pieniądze. Dziwię się, że jeszcze ten stwór istnieje. Niezadowolenie klienci, którzy dostali zawiadomienia z urzędu skarbowego, aby przesyłam do niego zobowiązania wobec ZBWC, niezapłacone składki ZUS... tak to prawda o firmie doradczej, która ma doradzać w kwestiach finansowych, a nie poradziła sobie ze swoimi. TRAGEDIA. Nie pozdrawiam

Członek Zarządu

Zainteresowany jestem pozyskaniem dofinansowania, więc szukam firma, które pomogą mi w tym wyczynie. Wszedłem na stronę Zurich Berlin Warsaw Consulting i widzę, że na stronie zbwc. org. pl mają 2 adresy i J.Muzykanta i Krakowiaków. Natomiast na stronie zbwc. pl mają J. Muzykanta. Pomijam, że strona nie jest aktualizowana, ale wydaje się, że informacje podane są chaotycznie. A chaos w wpisaniu wniosków jest nie wskazany. Na dodatek jeszcze przekonało mnie, aby nie skorzystać z usług tej firmy poza licznymi w necie informacjami na jej temat, to informacja, że Laur Eksperta firma otrzymała za skuteczność jest kłamstwem, ponieważ Laur Eksperta nie jest wydawany z tego tytułu. Pomijam fakt, że nie jest wielkim wyczynem aby otrzymać Laur Eksperta. Zniechęciło mnie również to, że firmie trzeba płacić przed napisaniem wniosku, a nie chcę dzielić się tylko wypłatą z otrzymanej dotacji, jak większość profesjonalnych firm.

Dorota
@Członek Zarządu

Trzeba uważać. Sporo niekorzystnych opinii o tej firmie, firmach w necie

ByłyklientSp. z o.o.

Jako ich klient, otrzymałem list z Urzędu Skarbowego z informacją o wysokości zaległości od poszczególnych Umów, jakie zawarli z innymi firmami, a nie odprowadzili podatku. Urząd Skarbowy prosił, aby wszystkie zobowiązania między nami a ZBWC wpłacać na konto Urzędu Skarbowego. Oczywiście, podziękowaliśmy za współpracę.

Dorota
@ByłyklientSp. z o.o.

Dokładnie miałam identyczną sytuację. Ciekawe, że dalej działają. Pozdrawiam

Masza

Mam pytanie, ile osobom zalegają z kasą?? Czy są chętne osoby, aby wnieść pozew zbiorowy? Jak nie upomnimy się w sądzie, tak będą dalej oszukiwać pracowników mamić wizjami prezesa! Firma ma już swoją "renomę", wystarczy poszukać w internecie.

Dawid
@Masza

Warto się chandryczyć? Oczywiście zależy ile są winni. Ciekaw jestem, kiedy klienci się kapną, co to za firma - przekręt...

Mieczysław
@Dawid

Dlaczego przekręt? Powiedz, proszę bo może Twoja opinia pomoże wielu osobom, które w przyszłości mogą planować współpracę z firmą Zurich Berlin Warsaw Consulting. Uda mi się właśnie od Ciebie czegoś dowiedzieć? Zachęcam do rozwinięcia podanych kwestii.

była pracownica
@Mieczysław

Ponieważ o umowę zlecenie/umowę o dzieło/umowę o pracę trzeba się prosić. Ponieważ o wypłatę wynagrodzenia trzeba się prosić. Ponieważ wynagrodzenie o pracę wypłacane jest po terminie. Ponieważ dzięki tej firmie, nie mam opłaconych wszystkich składek ZUS. Ponieważ.... itd...

nikiniki

Dawne BWC - Berlin Warsaw Consulting, czyli… najgorsze doświadczenie zawodowe ever. Rodzinnny pseudo biznes już po raz enty zmieniający nazwę spółki dla pozorów stworzenia rzetelnej i dobrze prosperującej firmy. Pan Prezes wysyłał tym ładniejszym pracownicom wiadomości po godzinach pracy, zachęcał na wyjazdach służbowych do wspólnych kolacji i spędzenia wieczorów w jego pokoju. Żona prezesa podejrzewała kolejno każdą nowo zatrudnioną pracownicę o romans z prezesem i zlecała siostrze również pracującej w ww firmie ,,wybadanie" tematu, czy przypadkiem któraś jest na tyle naiwna, że wejdzie w dziwny układ a’la romans z pożal się boze żałosnym prezesem. Śmiech na sali z perspektywy czasu, chociaz w tamtym okresie dla młodej dziewczyny to dość spora trauma i stres przed przyjściem do pracy. A poza molestowaniem seksualnym? Firma krzak, trzeba się prosić o umowę o dzieło z miesiąca na miesiąc, wypłaty nieterminowe, brak kompetencji zarządu, nieudolne zarządzanie firmą. Ciągłe wizyty osobiste i telefony od niezadowolonych klientów, których prezes oczywiście unika i przerzuca ich obsłużenie asystence, która ma ogarnąć wszystkich wściekłych wierzycieli. Godne pożałowania ,,międzynarodowe współprace" stworzone pod dobry PR oraz wizjonerskie projekty nie mające ładu i składu są na porządku dziennym. Nie pozdrawiam, nie polecam!

P...
@nikiniki

Proszę bardzo, to i takie są kulisy pracy w tej firmie. Pracowałem tam ze 4 miesiące, nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc do tej pory, czyli ok 3 lat..... Uważajcie

Firma
@nikiniki

Niestety, jakość usług tej firmy jest żenująco niska. Nie polecam, ja wycofałam chęć współpracy. Zastanawia mnie to, że to ja tylko mam ponieść ryzyko nie dostania dotacji. Firma najpierw pobiera pieniądze, dopiero później może przystąpić do pracy. Znalazłam firmę, która dzieli się zyskiem z dostania dofinansowania.

Klient

Dziękuję za wpisy – przejrzałem na oczy (naciągacze)

Basia

OSTRZEGAM!! Nowe rekrutację do Art Point / Super Product/ ZWBC czy cokolwiek innego co wymyśli prezes w swoich urojonych milionach pomysłów na dzień. Ta firmą to TYLKO CALL CENTER! Ogłaszają się głównie na Praca za Rogiem . Przeróżne stanowiska : asystentka , obsługa klienta , doradca cokolwiek wszystko to call center. Jedno jest prawdziwe w ogłoszeniach brak informacji o umowie - BO JEJ NIE MA! Kłamstwo że dostaniesz ja za 1,2 czy 3 mies. Tam podpisuje się tylko kwestionariusze których nie widzi ani kadrowa ani księgowa bo takich ludzi w tej firmie nie ma. Jest żoną i siostra które tak naprawdę nie wiadomo czym się zajmują ale na pewno nie są to ani kadry ani księgowość. O dzieło to max co tam można dostać z tym że nawet z dzieła się odprowadza 8% a tam dzieło trafia do szuflady . Strata czasu poczytajcie o Berlin Warsaw Consulting -135 opinie same negatywy i 100% prawda

a u nich bez zmian
@Basia

Następni ludzie zorientowali się, co to za firma, firmy, co to za ludzie.... I znów szukają nowych ludzi do pracy... mamić będą bajkami Ojca prezesa... i znów jakieś 2, 3 miesiące nowi przyjdą i wykonają robotę...

@Basia

Dalej takie rzeczy praktykują? I nie ma na takich żadnych sposobów? Tak można być bezkarnym?

Janusz
@Basia

Dziękuję. Istotnie, są ogłoszenia o pracę. Czytając poniższe informacje i inne na siostrzanej stronie dotyczącej tej samej firmy, ale pod inną nazwą. Dziękuję

@Basia

Basiu /Aniu lub Damianie lub może Romanie czy też Karolino ? można zrozumieć rozgoryczenie, wypisywać różne sprawy, ale my w zespole, w którym są i kadry i księgowość i call center i doradczy i analitycy od 2006 roku, pracujemy i jesteśmy zadowoleni. Rzeczywiście ostatnio trafiliśmy na samych asów biznesu, gdzie Damian - niestety sprawa jest na prokuraturze, wyjechał (jako pracownik firmy) oddelegowany jako handlowiec do pracy na pomorzu. Jak myślicie dlaczego sprawa jest w toku postępowania? niestety nasz kochany Damian, zamiast pracować to jeździł sobie, wydawał pieniądze niepotrzebnie i przez tylko jeden miesiąc narobił długów dla firmy na 10.000 zł. zaznaczam, nie pracował w żadnym call center. :) drugi as, Roman, po już dwóch dniach uszkodził nowe auto, które dostał jako handlowiec :) itd.... cieszymy się z Waszych opinii, jak jeżeli czujecie się w jakiś sposób skrzywdzeni bo nie otrzymaliście wynagrodzenia- zapraszam serdecznie do nas. zapłacimy z nawiązką, tylko proszę przyjść, bo w internecie każdy może wszystko napisać, czy to prawda czy fałsz, to nikt i tak tego nie zweryfikuje. szkoda życia na takie opowiadania i wypisywania, lepiej żyć pozytywnie. serdecznie Was pozdrawiamy i zapraszamy do nas osobiście.

@Piotr

Z tego co widzę, znów jacyś najsłabsi przychodzą do was do pracy. Dziwne, że takie macie szczęście, patrząc na lata waszej działalności i wpisów byłych pracowników. po co mam się zgłaszać i słyszeć, że wypłaci pan w przyszłym tygodniu, miesiącu, bo coś tam, coś tam, bo coś tam.... i mija czas i znów może za tydzień, bo jednak nie ma pieniędzy na zobowiązania, bo znów coś wypadło, i znów coś się wydarzyło... Macie tupet, to prawa. Ile jest tutaj wpisów negatywnych od ilu lat? To nie możliwe, by wszyscy byli złymi pracownikami, czy też armia ludzi wypisuje tutaj same kłamstwa, bo wy jesteście nieskazitelni... Z nawiązką nie musicie płacić. Zapłaćcie tylko to co jesteście winni, tylko tyle.

@Damian

Art point świeża firma, a już ma negatywne wpisy na wasz temat. Oczywiście, też to same nieroby i nieudacznicy byli zatrudnieni... Wy super....

Damian

Więcej komentarzy znajdziecie w drugim wyniku wyszukiwania na Go Work zawsze się tak nadpisuje , tu jest 20 opinii a w drugim wyniku ponad 134 -99,99999% negatywów Zresztą pracowalem i wiem. Brak umow , sciemy i milion pomyslow na minutę . Omijać szerokim łukiem jak to dobrze że też głupi nie byłem i już mnie nie ma .ps co do podstaw prawnych godzenia na tym forum etc to spokojnie firma nic nie zrobi bo sama zalega wszędzie gdzie się da i sądzi się z każdym o swoje długi

Zła
@Damian

Znów coś się u nich zadziałało, bo nagły wylew negatywnych komentarzy, musi mieć jakieś podłoże... Rekrutują nowe osoby? jakieś osoby odeszły.... Wcześniej, czy później (lepiej wcześniej) każdy się zorientuje co to za ludzie... notorycznie po terminie wypłacane wynagrodzenia... nie ważne, że Ty pracowniku masz zobowiązania, mają Ciebie pracowniku w d...e....

Była pracownica
@Damian

Zgadza się. To wszystko prawda. Nie ma tutaj żadnej informacji nieprawdziwej. BWC, ZBWC, Art Point itp. Ja byłam zatrudniona w ZBWC czasem wypłaty (zazwyczaj po terminie) dostawałam z Art Point. Czasem w dwóch ratach... Prezes ma tysiące pomysłów, które z reguły kończyły się niczym... Polecenia wydawane sprzecznie: od pana prezesa inne, a inne od pani dyrektor (prywatnie jego żony)... firma z reguły nie wypłacała pieniędzy w terminie tłumacząc się, że po prostu nie mają, ale nie przeszkadzało to pani dyrektor i jej siostrze (też pracuje) w czasie godzin pracy zamawiać coraz to nowe rzeczy z Zalando. Mnie było by wstyd, nie płacąc wynagrodzeń, obnosić się z tym, że się wyjeżdżało na wczasy, za granicę, czy też zamawia się ciuchy, kiedy obok siedzą pracownicy bez wynagrodzeń... Ale to są różne priorytety i różni ludzi. Głównym motorem są pracownicy. Ileż to się już ludzi przez tą firmę przewinęło, trudno nawet obliczyć. Jak widać firma wciąż szuka. Tyle lat nie mogę znaleźć odpowiednich ludzi? Ja w to po prostu nie wierzę... Przestrzegam przed tym pracodawcą ubranym w różne firmy. Nie szanują nikogo, oprócz siebie... (usunięte przez administratora) umawiają się na umowę zlecenie, dają umowę o dzieło. Zajmują się finansami, a ze swoimi nie dają rady...

@Damian

Cześć Damian, czy już dostałem zawiadomienie do prokuratury? bo dwa razy wezwanie do ciebie poszło. :) dobrze, że się tu pojawiłeś, bo nie odbierasz kochany kolego pism poleconych :) serdecznie cię pozdrawiamy.

@Piotr

Nie wiem, czy dostałeś zawiadomienie. Ja z pewnością nie. Ale PIP z pewnością zainteresuje się praktykami w firmie ... z pewnością urząd skarbowy również... Nie zapominajmy o ulubionym przez was ZUS. Pozdrawiam również

Agnieszka

To prawda co piszą na tym forum ze firma docelowo to call Center?

Nigro
@Agnieszka

I tak i nie... co to za różnica. Praca to praca. Ale jeżeli (usunięte przez administratora) pracowników, nie płacą im w terminie albo w ogóle, czy też pod stołem, to po co w ogóle się zastanawiać czy to CC czy nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.