Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

A co

Witam ponownie. Info dla chętnych którzy przez przypadek zainteresowali się telemondem, po 15 latach pracy 4700 na rękę, zero sobót żeby dorobić, jakieś dziwne srlekcje. Idźcie sobie lepiej do ict, tam spokojnie 6000 na rękę, wakacyjnego 4000 i na pewno docenia doświadczenie., bo w telemondzie po kilkunastu latach dalej nie masz żadnego dodatku stażowego i musisz udowadniać że coś robiłeś, tak jakby do tej pory wszystko samo się robiło. Przypomnę że w ict robią papier do twarzy a tu niby dźwigi Tutaj nawet Ukrainy się zwalniają albo idą na chorobowe i idą dorabiać. Jak to jeden powiedział, więcej jego żona zarobiła robiąc kobietom pazury!!!! Wszystko to lekko smieczne, pozdrawiam kadrę zarządzającą, zawsze możecie na mnie liczyć.

Robert

STOP Ukrainizacji w Polsce.

Op
@Robert

Bo Polacy nie wyjeżdżają do Niemiec, UK, Norwegii i tak dalej.. Polacy mogą wyjeżdżać do innych krajów, ale do Polski nikt przyjeżdżać nie może?

Tomila
@Robert

to nie serwis na takie opinie. To portal opinii o pracodawcach a tu praca bardzo przyjemna, poznałam tutaj mnóstwo bardzo fajnych i zaangażowanych osób!

Maxi
@Robert

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Max

Daniex

Od wielu lat pracuję w tej firmie i nigdy nie doświadczyłem żadnych trudnośc czy problemów. Ogólnie jest ok, są jakieś mikro minusy, czasami ciezsze dni ale to jak w kazdej pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Armin423

Zarząd i kierownictwo są dostępni i słuchają opinii pracowników. Istnieje atmosfera zaufania i szacunku, co sprzyja efektywnej komunikacji i współpracy między zespołami.

Robi

W porównaniu do mojej poprzedniej pracy, tutaj jest znacznie lepiej. Moim zdaniem, firma jest solidna i uczciwa

Szymek

Pracodawca zapewnia stabilność zatrudnienia i dba o dobre relacje z pracownikami. To daje poczucie bezpieczeństwa zawodowego

Mirosław
@Szymek

A co rozumiesz poprzez stabilność zatrudnienia? Przypuszczam, że chodzi Ci tutaj o UoP? A oferują ją na czas określony, np. na rok czy na nieokreślony? Jaka umowa na start i stawka? Super, że dbają o dobre relacje, to mega ważne :)

Iggo

Moje zarobki są satysfakcjonujące i odpowiadają trudnościom i odpowiedzialnościom mojej pracy.

patryk

Mam stabilną umowę i dobre wynagrodzenie, ale co najważniejsze, atmosfera w pracy jest fantastyczna. Zawsze czuję się komfortowo i szanowany

Morek

Wynagrodzenie w tej firmie jest naprawdę konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami na rynku. To jeden z głównych powodów, dla których chcę długo tu pracować.

Agata

A na jakim stanowisku tyle płacą? A te 4800 to netto czy brutto? Bo jeśli netto, to w sumie nie jest tak źle na start. Dają do tego jeszcze jakieś premie?

Telly

Mamy świetną komunikację z przełożonymi i innymi pracownikami, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie problemów i osiąganie celów

Telli
@Telly

Nie zgodzę się z tą opinią, przełożeni nie mają żadnego szacunku do pracowników a twoich sugestii nikt nie slucha

Werek

W firmie panuje dobra organizacja pracy i transparentność w zakresie planów firmy. Pracownicy mają jasno określone cele i zadania

Felek
@Werek

Przestańcie usuwać komentarze! W firmie nie ma żadnej organizacji, ludzie są rzucani po halach i stanowiskach! Nikt się z tobą nie zgodzi

Dominik

Bardzo mi się podoba sposób, w jaki firma traktuje swoich pracowników. Nasze wynagrodzenie jest konkurencyjne, a pracodawca stara się zawsze usłyszeć nasze sugestie i potrzeby.

Jakidominik
@Dominik

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy nie stanie się prawdą. Usuwanie komentarzy nic tutaj nie zmieni. Wynagrodzenie nie jest konkurencyjne, a traktowanie pracowników polega na tym, że daje się im rzeżuchę na święta. To jest prawda o telemondzie i możecie sobie usuwać ile chcecie, prawdy i tak nie przykryjecie

Honorata
@Jakidominik

Czyli nie ma żadnych paczek pracowniczych na święta ani dodatkowych benefitów? A jeżeli chodzi o pensje to jaka jest stawka?

Dariusz

Szukają ciagle do pracy bo firma się rozwija, sporo zamowien, a rotacja pracownikow ogolnie jest mala

Dariusz
@Dariusz

Ale czemu mówicie nieprawdę, wszyscy wiedzą że ciągle szukacie nowych naiwnych bo nikt nie chce przyjść za takie stawki Płacicie więcej to nie będzie problemu z pracownikami, spadliście kiedyś na to?????

Kareszewski

Wszystko w porządku - warto wybrać się na rozmowe i rozwazyc prace tutaj

Edward

Nic chcą dać podwyżek? Masz na myśli takie grupowe dla wszystkich o kilka procent? A indywidualne? Jak się pójdzie do szefa to też odmowa?

Dosyc
@Edward

Zawsze mają wymówkę, a to Putin a to Trump a to budują malarnię zawsze coś Na święta rzeżucha zamiast premii Podwyżka 50gr brutto W firmach wokół podwyżki, autobusy dowożące do pracy, kowidowe a tutaj zero, nawet szacunku do pracownika A później każą pisać biurokratom opinie jak tutaj jest super i warto przyjść To właśnie telemond

doczek

Ogólnie polecam. Wynagrodzenia mógłby by być wyższe ale w sumie jak na obecną sytuację na rynku to jest satysfakcjonujące

Boczek
@doczek

Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące niby na jakim stanowisku? W biurze? Dla przypomnienia sąsiednią firma ict podwyżki 800zł Telemond 50gr brutto na godzinę Pozdrawiam kadrę zarządzająca

Kundel

Człowieku najgorszy zakład w Kostrzynie .Takiego Yfu nigdzie indziej nie ma a zarobki granat w (usunięte przez administratora) na kasie tyle zarobisz a tu (usunięte przez administratora).Znajdz sobie coś innego lepiej .

Neon

Jest to zakład Bandery ,sama UA tu pracuje ,Polaków prawie już wcale nie ma .Największy (usunięte przez administratora) w Kostrzynie .Pozytywy pisze biuro ,bo szukają naiwniaków .Zakład od lat nie daje podwyżki ,mało tego osoby ze stażem zarabiają tyle samo co typ z pod sklepu i gdzie tu jest sprawiedliwość.Nie ma to nie będzie pracowników ,mają w D ten zakład .UA zarabia więcej jak Polak taka to Dyskryminacja .Jeszcze wam się ta Ukraina odbije czkawka .Ludzie Większego Yfu nie widziałem . Chwała Wielkiej Polsce.(usunięte przez administratora)

Igor

Prace w Montel zaczalem jakies 2 lata temu i dalej pracuje i to nie bez powodu, przyjemna atmosfera robi swoje! naprawdę nie idzie się do pracy jak za kare

Jaki Igor?
@Igor

Gdzie przyjazna atmosfera? Na której zmianie? Na której hali? Konkrety proszę No chyba że tak naprawdę pracujesz w biurze i masz zerowe pojęcie o tym co się dzieje na hali

Elajah

Spoko ekipa, atmoafera w pracy dobra a dla mnie to bylo ważne, nie lubie sie zmuszac na sile dziennie do pracy a tu nie trzeba, naprawdę spoko

Amir33

Polecam, firma naprawdę jest rzetelna i godna zaufania, to dobry pracodawca i uczciwy

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 214 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą