Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Greg

Nie mam zastrzeżeń jak na razie. Solidny pracodawca, dokumenty załatwione ekspresowe. do tego wypłata zawsze terminowo. Premie nie najgorsze.

Kamil

Ogólnie to polecam, dobre warunki, konkurencyjne stawki. Wszystko jest w porządku. Ma się stabilne i pewne zatrudnienie

Hm
@Kamil

Niby gdzie te konkurencyjne stawki? Ciężko znaleźć firmę w której płacą mniej

Idor

w firmie panuje dobra atmosfera, menedżerowie są bardzo przyjaźni, a wynagrodzenie jest satysfakcjonujące.

Sebko

Miejsce w ktorym warto pracować. Podejście do pracownika jak do człowieka a nie roszczeniowe ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Damian

podejście do pracownika w firmie świetne, otwarci są na komunikację, na jakieś uwagi, pomysły. Nigdzie indziej się z tym nie spotkałem wcześniej!

@Damian

Hej, z perspektywy jakiego stanowiska teraz piszesz? Szukam opinii na temat pracy w biurze, ktoś sugerował w nim chyba słabe zarobki. A wiadomo jaka atmosfera i ile osób teraz pracuje?

Kamil P

Bardzo dobra możliwości rozwoju zawodowego i kwalifikacji oraz godnych zarobków

Pjoter
@Kamil P

Te godne zarobki to gdzie niby? U was w biurze?

@Pjoter

A jakie są? pytam, bo chyba sugerujesz tym samym, że nawet dobre?

Zrok

Uczciwy pracodawca, daje dobre warunki pracy, niezla pensja. mozna wyrobić dodatkowe premie i jest to jak najbardziej wykonalnce

Crok
@Zrok

Niezła pensja? Dobre

Liskoń

jest umowa, ma się wypłatę w terminie, zarobki nie najgorsze. Da się dogadać jak coś się dzieje, trzeba urlop, wolne czy cokolwiek. Ogólnie atmosfera to na pewno jest zaletą tu

Yhy
@Liskoń

Wyplata w terminie? Można wziąć urlop? Powiedz jeszcze, że pozwalają iść siku? Wyplata i urlop to święte prawo każdego pracownika w każdym miejscu pracy, w przeciwnym razie rozwiązuje się takie sprawy w sądzie. Smutne, że to jedyne "zalety" jakie potrafią wymienić osoby piszące te komentarze na zlecenie

Łycho

pracę oceniam dobrze miła atmosfera, dobre godziny pracy. Kadra jak to kadra. Raz gorzej raz lepiej. Trzeba się dostosować aczkolwiek nigdy nie mialem jakiś nieprzyjemnosci wiekszych i da sie dogadac

Krzysztof

Bardzo polecam - oferty pracy bardzo atrakcyjne. W okolicy ciezko o lepsze stawki :) a do tego są benefity i dobra atmosfera na zakladzie

Kszysztof
@Krzysztof

Szanowna pani z kadr, zrobiła pani błąd. Przecież wszyscy wiemy, że "w okolicy ciężko o gorsze stawki"

Miroo

Porównując do innych firm w okolicy to na pewno tutaj można liczyć na znacznie lepsze warunki, już od pierwszej umowy

@Miroo

A przedstawisz dla jasności to całe porównanie? Czego konkretne te warunki dotykają?

Mysłowski

Jest ok, przede wszystkim fajne premie - wiadomo ze trzeba spełnić wymogi, ale są one bezproblemowo osiągalne.

@Mysłowski

No to akurat racja, że trzeba je spełnić. Pytanie o jakich wymogach teraz piszesz i wobec, którego stanowiska tak właściwie?

Ostaszewski

Zdecydowanie polecam. Mało firm obecnie oferuje tutaj w okolicy takie warunki - przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika

Oztaszefski
@Ostaszewski

Co racja to racja, mało firm ma tak beznadziejne warunki i stawki jak telemond - to prawda

Dominik

wiadomo, nie ma pracy ktora zadowoli kazdego, dlatego najlepiej iść do pracy i się przekonac. Ja jak najbardziej polecam

Kazik

Ludzie to ogromna zaleta tego miejsca, naprawdę pod względem atmosfery bardzo polecam prace w Montel

Ropy

Michał BHP jeśli ty nie zrobisz z tym porządek z pijanymi UA zostanie wystosowane pismo do zarządu Telemond w 2 językach i zgłoszone do inspekcji pracy.Od kąd pojawili się ludzie z Ameryki zrobił się straszny (usunięte przez administratora).......... I pijaństwo.Dobczego to doszło, że są obsługiwane maszyny pod wpływem alkoholu.My Polacy będziemy teraz nagrywać takich i sami to zgłaszać ,a jak trzeba będzie to też na Policję ,koniec tego .Warunki pracy spadły do takiego stopnia , że strach już tu pracować sama Bandera na fali %%%%% .

Soder

Praca jest w porządku, oferta mnie zaciekawiła i proces rekrutacji przebiegl sprawnie co mnie cieszy. Jak na razie wszystko w porządku i nie mam na co narzekać

Lucjan

Atmosfera lepsza niż w każdej poprzedniej firmie, współpraca a nie zawiść i konkurencja. Dobrze się pracuje i ma się świadomość że w razie czego można poprosić o pomoc

@Lucjan

A jest tak ciężko, że często byłaby potrzebna?

Lucjan
@Lucjan

Co tak mało fałszywych komentarzy w tym miesiącu? Dawać dawac bo przełożeni będą niepocieszeni

@Lucjan

Czemu z góry zakładasz, że to fałszywe? O pomoc nie udaje się doprosić czy jak? w czym to w sumie problemy mogą być?

NieJestemZbiura
@Beata

Droga pani biurwo, każdy kto spędził chociaż parę dni na produkcji nie zgodzi się z tymi pisanymi na akord komentarzami w biurze. Wśród ludzi też nie słyszałem ani jednej chociaż podobnej, wychwalającej opinii, a każdy kto ma chociaż kawałek mózgu w głowie od razu pozna że piszę to biuro albo jakaś firma na zlecenie biura. Te opinie są tak sztuczne że aż śmieszne. Szkoda że pracownicy na żywo jakoś tak nie mówią dobrze o zakładzie

@NieJestemZbiura

Jeśli faktycznie występuje tak duże niezadowolenie to próbujecie jakoś wspólnie podjąć ten temat z szefostwem? Nie wiem jakie jest podejście biura do sprawy ale skoro zauważane są jakieś nieścisłości to raczej warto o tym otwarcie komunikować?

Pietres

Warunki pracy są jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo miła atmosfera tu panuje, wszystko naprawdę jest ok. Zarobki moim zdaniem też są nie najgorsze

Wrona

w pracy w Montel znaczna przewaga zalet nad minusami, na pewno warto sprobować swoich sił jak ktoś szuka zatrudnienia na długi czas, stabilnego i pewnego

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 217 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą