Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Wojtas

Dla mnie znaczące jest to że mam umowę o pracę i możliwość udoskalania swoich umiejętności co jest dla mnie ważne

Amanda

Bardzo polecam !!! Pracuje już prawie dwa lata i naprawdę jestem zadowolona z warunków, atmosfery i podejścia pracodawcy

Kris

Uczciwa firma - wszystko wedlug kodeksu, i przerwa jest, nie trzeba się gonić, naprawdę konkret. Mi się pracuje dobrze

NieJestemZbiura
@Kris

Wow przerwa jest? Pracodawca roku! To dlatego tyle chętnych do pracy w teleskopie... Już nie wiecie co pisać w tych fejkowych opiniach? Firma nie wyróżnia się niczym, nie szanuje pracowników, mobbing na porządku dziennym, stawki śmiesznie niskie, wieloletni pracownicy odchodzą.. Wcześniej pisaliście, że firma super bo wyplata na czas, a teraz jeszcze dochodzi przerwa? Nie no, super pracodawca

@NieJestemZbiura

A jak to sobie tak czytasz na głos znając obecne warunki, które opisujesz o nie wyczuwasz sarkazmu? To brzmi nawet jak podjudzanie lekkie jeśli faktycznie mógłby znać warunki

lex

Pracodawca uczciwy i to jest dla mnie najważniejsze. nie ma opoznien w pensji, zadnego placenia pod stolem, wszystko tak jak ma byc

Leks
@lex

Teleszopka to uczciwy pracodawca i to jest dla mnie najważniejsze. Dostaje pieniądze za swoją pracę i mam 20 minut przerwy. Wszystko tak jak ma być, pozwalają mi nawet pójść siku. Łubudubu niech żyje prezes naszego klubu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Melex

dobra praca z ciekawymi osobami. da się nieźle zarobić i jeszcze odłożyć sobie co nieco wiec jest ok

Melex2
@Melex

Melex jest tak bardzo zachwycony montelem, że napisał aż dwa komentarze w przeciągu kilku dni. Panie w biurze nie mają już pomysłu na nowe pseudonimy?

Bonczek

pracowałem w firmie kilka lat, było w porządku. Zmieniłem prace nie z powodu warunków a wyprowadzki

Melko

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową, nie trzeba się o nic upominać, nie ma poślizgów jak w niektorych innych

amis1

dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, pewna praca, pewne zatrudnienie i dobre zarobki

@amis1

A na dłuższe zatrudnienie się? Czy doświadczenie i pójście dalej na Twoje oko?

Pello

Panuje tutaj dobra atmosfera, sama rozmowa też nie była stresująca, wszyscy są bardzo mili i pomocni. da się wszystko załatwić, ugadać, można o wszystko zapytać bez stresu

cruz

Wszystko ok, nie ma większych problemów, chociaż wiadomo, że jakieś małe wady się trafiają, jak w każdej firmie.

@cruz

No to akurat racja, a jakie małe wady tutaj masz na myśli?

hieronim

Firma w której warto pracować. Ludzie z odpowiednią kulturą osobistą i wiedzą. Można się wiele nauczyć, rozwijać a do tego zarabiać na poziomie

Pawełd

super miejsce na zdobycie doświadczenia i dorobienie sobie, bo stawki są naprawdę konkurencyjne

Buhaha
@Pawełd

Chyba u was w biurze

@Buhaha

A u was nie? :( W sumie to w biurze jest coś ciekawego i rozwojowego do roboty tutaj?xd

XDD
@Beata

Cały zakład to jeden wielki żart. W biurze rozwój polega na podszywaniu się za pracowników z hali i pisaniu fałszywych opinii. Ale przynajmniej się nie nawdychaja pyłu i mają klimę

@XDD

A już miałam pytać o chodzi ale załapałam już. W takim razie dla jasności to w czym te opinie się nie zgadzają konkretnie z rzeczywistością? :( I ogólnie to takich serio rzetelnych info na temat pracy w biurze to nie masz?

melex

Porządna i pewna praca z miłą atmosferą. Przychodzenie tutaj nie jest smutnym obowiązkiem jak to działo się w moich poprzednich firmach

Mariusz

Pracodawca bardzo dobry, praca czasami troche stresująca ale ogolnie jestem zadowolony

Pracyk

Jak ktoś szuka pracy idealnej to nie tu - ale też pewnie nigdzie ;) bo taka robota nie istnieje, ale jak ktoś chce po prostu stabilną robotę, ze spoko ekipą i uczciwym pracodawcą to jak najbardziej Montel sięnadaje

draco

nikomu wciskać nie będę że praca jest lekka, ale nie ma źle, mnie warunki odpowiadają, nigdzie nie dostałem oferty na lepsze zarobki niż tu

Poloczek

dobra atmosfera, zarobki w porządku, szybki proces rekrutacji, terminowo wypłacane pensje.

Małgorzata
@Poloczek

To super! Apropo tej rekrutacji to jak szybka ona jest? Pewnie nie ma zbyt wielu etapów jak tak? :)

J 23
@Małgorzata

Bo nie ma kto robić biorą byle kogo i dlatego szybko idzie : rekrutacja ? :

@J 23

Tak? To jak ona w takim razie wygląda?

czarny

jest w porządku, przede wszystkim nigdy nie ma problemow z wypłatami, zawsze terminowo, żadnych uwag pod tym względem. da się wyrobić dobre premie

Izek

szybka umowa na czas nieokreślony, spore premie, da się wyrobić je co miesiac. polecam

Maka

Fajna atmosfera, to na plus! nigdy nie spotkałam się z niemiłym zachowaniem ze strony kogokolwiek w firmie, wrecz przeciwnie, zawsze jest miło i pełna kultura

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 217 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą